Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van, hagyjuk sztem, élvezzük, hogy nyertünk 😊

Bízzunk benne, hogy nem pihenik túl magukat a srácok s élesek lesznek a visszavágón is a Skins ellen. Azt nyernénk akkor a csoportban már legalább az 50% megvan, s az jó kis előny, amire szükség is lesz az alapszakasz vége fele.
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Ja és a zebrák meg elmehetnek az anyjukba nem sikerült nekik elcsalni a meccset
zsoeo
 www.youtube.com/watch?v=s8Xm37VWjM0
balintbaba

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Ja és a zebrák meg elmehetnek az anyjukba nem sikerült nekik elcsalni a meccset
zsoeo
 www.youtube.com/watch?v=s8Xm37VWjM0

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Van egy olyan érzésem, hogy túl nagy a hype (NFL Power rankings 2. hely, top 5 O-line vagyunk, Wentz milyen jó stbstb...) és péntek hajnalban beáraznak minket Panthers-ék...
Nagyon jónak tűnnek idén nem csak Defense oldalról sajna...

Ne legyen így, de én már beírtam magamnak egy L-t holnapra aztán maximum pozitívan csalódom 😊
zsoeo
Akkor ezt most visszavonom és belátom hülye vagyok. Ez a csapat PO-ba való a tegnapi meccs alapján (is).
Egész nap nem néztem netet, hogy majd itthon végignézzem az első komoly ellenfél ellen mit tudunk és rá kellett jönnöm, hogy ez a brigád nagyon rendben van! Hicks nélkül is hasított a védelem...
A végét lehetett volna szebben is lezárni. de kit érdekel max a vérnyomásom ugrott az egekbe az utolsó 5 percben...
Ja és a zebrák meg elmehetnek az anyjukba nem sikerült nekik elcsalni a meccset
több mint 6 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Zseniális hangulat van a stúdióban, és nem csak a szurkolók miatt:  www.nfl.com/videos/tnf-post-game/0ap3000000860637/Carson-Wentz-I-m-seeing-things-quicker-feeling-more-comfortable
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Ez az Angholor gyerek milyen gyakorlatot csinált nyáron, hogy leszed mindent? Emlékeim szerint már-már ki akartátok rakni mert annyit droppol most meg 6 meccs alatt majdnem annyi elkapott yardja van mint tavaly 15 meccs alatt. Meg megduplázta a TD-k számát (mondjuk a 2-t nem nehéz) mindezt fele annyi elkapásból.
Matthew99
Annyi, hogy most nem bulizott annyit hanem tényleg ráfeküdt a melóra. Kicsit magára vette az elmúlt év JOGOS szidalmait. A magam részéről már elengedtem volna, de örülök, hogy észhez tért.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/10/13/nfl_hatodik_fordulo_eagles_panthers/

Ez a bíró bácsi nem szeret titeket.Azt hittem csak a hajnali meccsen tippmixelt egyet, de nem...
HanSolo
Csak péntek 13. miatt volt a bünti...ráadásul "fekete macska"
tûzoltó
Azt hittem a csütörtök 12-e miatt. Kerdes: Amugy Cam az utolso percekbe lesérült vagy agyrázkodással játszott? Olyan homály volt...
Es ezt rosszindulat nelkul mondom, mintha nem tudna beleallni a dobomozdulatba vagy valami nem stimmelt...

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/10/13/nfl_hatodik_fordulo_eagles_panthers/

Ez a bíró bácsi nem szeret titeket.Azt hittem csak a hajnali meccsen tippmixelt egyet, de nem...
HanSolo
Csak péntek 13. miatt volt a bünti...ráadásul "fekete macska"
több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
 index.hu/sport/amerikaifutball/2017/10/13/nfl_hatodik_fordulo_eagles_panthers/

Ez a bíró bácsi nem szeret titeket.Azt hittem csak a hajnali meccsen tippmixelt egyet, de nem...
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
A pályán kívűli győzelmet viszont behúzták Newtonék. 😕 😀

 www.instagram.com/p/BaLQ36zhws7/?taken-by=odubco

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Ez az Angholor gyerek milyen gyakorlatot csinált nyáron, hogy leszed mindent? Emlékeim szerint már-már ki akartátok rakni mert annyit droppol most meg 6 meccs alatt majdnem annyi elkapott yardja van mint tavaly 15 meccs alatt. Meg megduplázta a TD-k számát (mondjuk a 2-t nem nehéz) mindezt fele annyi elkapásból.
Matthew99
 twitter.com/cj_wentz/status/833455685559947264

Wentz, a WR-suttogó kezelésbe vette.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Ez az Angholor gyerek milyen gyakorlatot csinált nyáron, hogy leszed mindent? Emlékeim szerint már-már ki akartátok rakni mert annyit droppol most meg 6 meccs alatt majdnem annyi elkapott yardja van mint tavaly 15 meccs alatt. Meg megduplázta a TD-k számát (mondjuk a 2-t nem nehéz) mindezt fele annyi elkapásból.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Ezt szépen kiküzdötte a csapat. Offense, defense mindenki megtette amit kellett.

Az első negyed elég tompán kezdődött mindkét offense-nek. Az elején igen komoly nyomás volt Wentzen, aminek volt is hatása (magasan dobott passzok) a sackeken kívül is. Aztán később sikerült javítani a fal játékán, de azért nem dobálhatott nyugodtan Carson. Ennek ellenére nem volt igazán int veszélyes passza.
Agholor megint kulcs játékot mutatott be. Lehet, hogy neki kell nagy szerződést adni? 😀 Alshon is bemutatott egy igen fontos hosszú elkapást, igaz egy másikat meg elejtett.
Ertznek szép volt a két TD-je, de a végén két komoly hibája volt, amikor 1st downnal nyerhettünk volna. Elaludt egy futójátéknál, utána elejtette az elkapható passzt. Persze itt volt Wentznek is sara, mert Aggy tök üres volt.

A védelem igen komoly meccset tolt. Amikor a támadók már nem akarták megnyerni a meccset, ők kitartottak és lehozták stabil védekezéssel. Cox-szal azért más ez a fal. Barnett is megszerezte az első (fél) sackjét, és több jó nyomása is volt. Bradham és Kendricks voltak talán a legnagyobb hősök, Hicks nélkül is ott voltak a szeren, és Bradham önfeláldozó szerelése sem volt semmi,
A secondary is jól működött többnyire, a DPI-k között azért volt erősen kérdéses fújás. Talán Jenkinsnek volt a szokásosnál gyengébb meccse, többször is félreolvasta a kulcsokat és volt egy rossz szerelése is, ami sokba kerülhetett volna.
Mills megérdemelte az intercetiont a hülye DPI-k után. Robinson továbbra is jó, és Douglas-szal is meg lehetünk elégedve, szerzi a labdákat, ahogy az egyetemen.
Elliott meg szemrebbenés nélkül mindet bever, biztos fél Peterstől. 😊

Doug már meccsek óta lényeges hiba nélkül meccsel, a tökös 2 pontos is jó volt.

Nem a Panthers tehet róla, de két csapattal kellett megküzdenünk. Mor(on)elli és brigádja egy kétes fújást sem ítélt nekünk, sőt nem kétest sem nagyon. A bünti yard arány: 126 - 1 (és volt még egy holding amit nem kértünk.)

Sajnos sérültek nélkül ma sem úsztuk meg. Hicks bokasérülés (korábban is ez volt neki?), Maragos térd, az rosszabbul nézett ki. Közben Jernigan és Graham is kiszállt egy időre. Most lesz egy mini bye, remélem, aki tud felépül.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Grat srácok, szép győzelem volt! 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Ezt statement winnek mondani kicsit erős szerintem, tekintve hogy megint nem sikerült lezárni a végét. Kétszer sem. Nem rajtunk múlt, hogy nem kellett támadni a végén a győzelemért. Jó csapatot vertünk meg, de nem jó játékkal. Az első két interception adta short fieldet kegyetlenül kihasználta az offense, azon kívül akadoztunk rendesen. Ráadásul amíg Kuechly a pályán volt, simán dominált a védelmük.

Nagyon jó a Panthers, de a meccsvégi bohózatot ők kúrták el többször. Tavaly az ilyen szenvedős meccseket jóformán mindet elbuktuk, most legalább a W megvan. Hicksnek, Hollinsnak és Maragosnak jobbulást, szükségünk lesz rájuk.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként óriási gratula, a következő 16 fordulóra befejeztem a nyavalygást kisdobos becsület szóra ígérem(úttörő már nem voltam) 😊
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Statement win. És brutális tartalékok vannak ebben a csapatban még mindig. 39 napig nem utazunk, 3 hazai és egy bye jön. Ennek így playoffnak kell lennie, de jelen állás szerint sokkal több is lehet benne.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyertem!😜
nagir
Ha már a csapatodnak nem sikerül 😉 😀
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nyertem!😜
nagir
Szívesen! 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Grat, jobbak voltatok, bár a vége kicsit gyp harc lett 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Nyertem!😜



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Már nagyon várom a meccset, ilyenkor szokott nagy pifáraesés lenni 😊 Annak is örülhetünk ( jó néhány csapat szurkolójával ellentétben), hogy nem azt kell várni, attól tartani, milyen kilátástalan lesz megint a játékunk.

Fly Eagles!
dande
Ha véletlen kikapnánk sem történik semmi . A csoportot kell elverni, ha maradék 4 meccsen sikerül legalább 3 W ellenük és akkor jók vagyunk.
eaglesmcnabb
Na ne bassz, most tettem meg tippmixen a győzelmeteket!😂
nagir
Ha kikapunk a te hibád az összes Eagles fan átka rád száll, készülj 😉 😛
dande
Óóóóh, idén ennél már ért nagyobb csapás hidd el!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár emellett mellékes info, de Cox játszik.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Mindnyájunk kedvenc long snappere:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.18169-9/22365359_1431298343602164_8182049639970338913_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ffnavDH1beQAX9_aZYE&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfAf71toGpNkAi8U1qpo8iOeBQBH7JcCcj3j9ynupOGVDQ&oe=662950D2
Jon Dorenbos
One month ago today I underwent emergency open heart surgery. My wife never left my side. She held my hand every step of the way. Life is crazy. One min I was a professional athlete, the next min I...

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már nagyon várom a meccset, ilyenkor szokott nagy pifáraesés lenni 😊 Annak is örülhetünk ( jó néhány csapat szurkolójával ellentétben), hogy nem azt kell várni, attól tartani, milyen kilátástalan lesz megint a játékunk.

Fly Eagles!
dande
Ha véletlen kikapnánk sem történik semmi . A csoportot kell elverni, ha maradék 4 meccsen sikerül legalább 3 W ellenük és akkor jók vagyunk.
eaglesmcnabb
Na ne bassz, most tettem meg tippmixen a győzelmeteket!😂
nagir
Ha kikapunk a te hibád az összes Eagles fan átka rád száll, készülj 😉 😛