Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ertz hamstring sérüléssel limitált volt a mai edzésen. Amikor kérdezték a riporterek, hogy mi történt, állítólag nem adott világos választ. Kérdéses, hogy játszik-e vasárnap.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük Oswinak lesz egy kis black out 😊 (persze nem sérülésre gondolok).
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Vasárnap újra feketében!

 cdn.phillymag.com/wp-content/uploads/2014/10/eagles_940_101414.jpg
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Remeljuk a terde is rendben lesz.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis "inside story":

 www.pscp.tv/Eagles/1gqGvYzdAlaKB?t=12
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
"NOW WE CAN ROLL A JAY AND A BLOUNT #BIRDGANG"

:d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Van igény Ajayi sigre?
Matthew99
Én örülnék egynek. 😊

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Van igény Ajayi sigre?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Nekem azt vetíti ez előre, hogy Clement és Smallwood idei játéka, valamint Ajayi idehozatala miatt Blountot nem fogjuk marasztalni.


Eazzy
A legszebb az lenne ha megtartanánk mind a négyüket. Sőt...tartsuk meg ! Sokba nem kerülnének így csomagban..viszont ez így nagyon ütős RB corp.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Osweiler kezd ellenünk.
határbíró
Az jó, akkor simán nyerünk! 😀
több mint 6 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Osweiler kezd ellenünk.
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Féltávnál egy kicsit átgondoltam, hogy mi is történt eddig:

Én év elején egy 10-6-os csapatot láttam, nagyjából így is indult a szezon, egy rossz bírói döntéssel nyertünk a Skins (3-4) ellen, bár nyilván még végig kellett volna menniük, aztán pedig kikaptunk egy szoros meccsen a Chiefs-től (6-2). A harmadik héten az idén összeesett Giants (1-6) ellen úgy nyertünk egy 61 yardos FG-vel, hogy igazából simának tűnt az utolsó negyedig, ahol ledaráltak minket. A három meccs alapján nem is változott a véleményem sokat, A Chargers (3-5) elleni egy jó csörte volt, nagyjából itt erre lehetett számítani, ilyenkor nekem soha nem tetszik, ha egy 0-3-as csapatra azt mondják, hogy gyenge ellenfél, főleg ha ilyen potenciállal rendelkeznek. Éppen azért lehetnek erősek, mert létszükséglet nekik a W. A Cards (3-4) volt az első igazán sima meccsünk. Így az első erőpróba a Panthers (5-3), nagyon összeszedettek voltunk idegenben, ezt az erőpróbát megugrottuk, és ezzel vált nálam először egyértelműen PO-ba való csapattá.A Skins elleni visszavágó tovább erősítette a pozíciónkat, 3-0 a csoportban nagyon jó előjel, én minden évben 3-3-at adok csoporton belül, az előzetesen nagyon erős Boys, Giants kettős miatt meg főleg. Ez most inkább 4-2, 5-1 gyanús lesz nekem. A 49ersre (0-8) nem pocsékolok sokat, túl nagy az elit védelmünk és a gyenge O-juk közötti különbség.

Összefoglalva: Hoztuk a kötelező meccseket, amire korábban nem volt példa, de hoztuk a nehezét is, ami a Panthers és a csoportellenfeleket jelenti. Az egyetlen vereség is nagyon szoros volt idegenben a legjobb rekorddal rendelkező ellenfelünkkel szemben. Ami lufivá tesz minket az az eddigi ellenfelek minősége. A fentiek alapján mindösszesen 2 ellenfelünk rendelkezik pozitív mérleggel, 11-5 (69%) közösen, itt 1-1 a mérlegünk. A többi 6 viszont valami borzasztó 10-27 (27%). Ha mindkettőt összeadjuk az egy nagyon gyenge 39,6%-os összrekord.

Ha előre tekintek:
DEN = Nehéz meccs, 3-4-el állnak, harcolnak a PO-ért. Hasonló meccset várok, mint a Chief elleni, illetve a 49ers elleni. Mindkét oldalon a védelem az erős, és az O a gyengébb. A nagy faktor szerintem: hogyan bírja a falunk ezt a kemény védelmet megtartani (szia Vaitai). Nálam ez W.

@DAL = sima L-t mondtam volna rá, de így, hogy nem lesz Zeke, nem nagyon tartok tőlük, egyben le is zárhatjuk a csoportot és a PO-t -> W

CHI = W
@SEA = L
@LAR = L
@NYG = W
OAK = W
DAL = W

13-3 így, bár érzésre a Rams, Seahawksból egyet megnyerünk még, a végén viszont lehet már nem kell erőlködni a Dallász ellen, így a 13-3 marad nekem reális, egyben kiemelés is az NFC-ben.

Ha lufik vagyunk akkor is ki tudunk hozni egy 11-5-öt és egy sima PO-t, ismét csak annak köszönhetően, hogy Zeke nem lesz hat hétig. Mikor ha nem most kell robbantani.

Na még Ajayiról pár szó:
Nagyon jó hosszútávú megoldást találtunk baromi olcsón. Nem gondolom, hogy a meggyengült falunkkal a futójáték jelentősen javulna miatta, de tény, hogy szerelésről lejönni nagyon jól tud, valamint vele az elkapójáték is erősödik, igazi dual-threat. Ahol kevésbé volt eddig jó, az a passprotection, remélem erre rácáfol majd, mert szükség lesz rá.
Nekem azt vetíti ez előre, hogy Clement és Smallwood idei játéka, valamint Ajayi idehozatala miatt Blountot nem fogjuk marasztalni.

Jön vissza lassan Darby, év vége felé pedig Sidney Jones, talán ez picit kompenzálja majd Hicks kiesését.

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Leszoktam a mezvásárolgatásról, de most érik egy WENTZ mez. 😊
Greengo
Éppen múlt héten egyeztünk meg haverral, hogy tavasszal rendeljük 😊
Shawn84
Ja és tavasszal???
Nem szeretnéd már abban nézni az idei PO meccseinket és a SB-t? 😉🏈💪✌
robby3
Nem. Arra a Shady mezemet veszem fel!
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Leszoktam a mezvásárolgatásról, de most érik egy WENTZ mez. 😊
Greengo
Éppen múlt héten egyeztünk meg haverral, hogy tavasszal rendeljük 😊
Shawn84
Ja és tavasszal???
Nem szeretnéd már abban nézni az idei PO meccseinket és a SB-t? 😉🏈💪✌
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Leszoktam a mezvásárolgatásról, de most érik egy WENTZ mez. 😊
Greengo
Éppen múlt héten egyeztünk meg haverral, hogy tavasszal rendeljük 😊
Shawn84
Az érzés amikor életed első NFL mezét egy újonc QB nevével veszed már közvetlenül az újonc szezonja után, és pár forduló után már tudod hogy életed legjobb döntését hoztad! 😊😇

True story! 😉
WINtz MVP!

Szerkesztette: robby3
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Leszoktam a mezvásárolgatásról, de most érik egy WENTZ mez. 😊
Greengo
Éppen múlt héten egyeztünk meg haverral, hogy tavasszal rendeljük 😊
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Leszoktam a mezvásárolgatásról, de most érik egy WENTZ mez. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Viszont így nem valószínű, hogy Shaq Barkley vagy más futó jönne jövőre korán. Mondjuk egyenlőre kb pickünk sincs, úgyhogy mindegy 😛 De ha mondjuk Ajjaj beválik meg CC is szintet lép, akkor nem is kell.

Hicksért nagy kár, látszik, hogy iszonyú tehetséges, de nagyon sérülékeny is. Reméljük azért még lesz normális szezonja nálunk.
dande
Király ilyen hírre hazaérni, úgy, hogy egész nap nem tudtam nézni a híreket.

Kellett egy ilyen back Wentz mögé. Újonc szerződésén van, fiatal, és az odaadott 4. körön nehezen hozhattunk volna hasonló játékost. Barkley amúgy sem lett volna reális nekünk, mert úgy tűnik túl jók leszünk idén Say-Say-hez. Már csak azért kell szurkolnom, hogy csoport riválishoz ne kerüljön, mert nehéz lesz őt utálnom... 😉

Mondjuk a trade után csak még jobban fáj a szívem Peters miatt. Egy Peters-es fal mögött még szívesebben néztem volna Ajayit. Jó lenne azért ha most páran összeszednék maguk a falban a múltkori teljesítmény után. Pl. a 6 emberes OL felállások, amiket néha csinálunk, Ajayinak kedveznének, de Seumalo-val 6. emberként inkább emberhátrányban voltunk vasárnap.

Öreg OT-ért én nem feltétlenül lettem volna oda, azért ez nem egy most vagy soha év, hanem hosszabban lehet jövője a csapatnak. (A fiatal OT-k meg gondolom túl drágák lettek volna). Szerintem jövőre még visszatér Peters egy utolsó rohamra. Ha van olyan fickó, aki ennyi idősen MCL/ACL szakadás után sem fog jelentősen visszaesni, az ő. Ugyanez áll Sprolesra is.

A draft pickekért én nem aggódom. A rakás 4. körösünk úgy sem ért sokat, most egyet eladtunk. Szerintem Howie intézni fog egy második napos picket. A Kendricks trade nem kerül le a napirendről, ha Bradham marad és Hicks felépül (persze akkor használható csere után kell nézni Kendricks helyett). Ha Barnett tovább fejlődik, akkor lehet Curry is szóba kerülhet cserében, bár a szerződése elég súlyos.
BleedingGreen
Hasonló gondolatok születtek bennem, ez egy egyre brutálisabb roster lesz így.

QB: Elit szinten vagyunk meg évekre előre, nincs kérdés.
RB: Mostmár ez is minden várakozást felülmúl, rosteren van jelenleg Ajayi, Blount, Smallwood, Sproles (IR), Clement és még Pumphrey (IR) is. Egyedülálló depth.
WR: Na innen hiányzik még talán valaki, egy T.Y-nak örültem volna 😛 De a depth itt is nagyon jó, Hollins beérni látszik, Agholor szárnyal, Jeffery is egyre jobb. Ha sikerülne megtartani és Torrey helyére hozni valakit a draft elejéről, akkor ez szintén brutális sor.
TE: Ertz All-pro szintre fejlődött, Burton nagyon jó backup, újabb pipa
OL: a Peters (IR) - Wiz - Kelce - Brooks - Lane ötös eljutott végre a hozzájuk illő szintre, de ugye ekkor jött Peters sérülése. Talán a legvékonyabb posztunk, de Big V-ben még lehet reménykedni. A WR mellett a másik potenciális első/korai kör opció jövőre. A Wiz - Kelce - Brooks - Lane 4-es mindenesetre évekig adott lesz.

DE: Curry újra önmaga, Graham kiegyensúlyozottan jó, Barnett fejlődik, Long remek rotációs ember. Újabb hosszú távon is potens sor.
DT: A Cox-Jernigan duó évekre előre jó lehet, a depth pedig kíváló Allen-nek, Vaeaoval, Qualls-szal.
LB: A Bradham-Hicks-Kendricks sor nagyon jó lehetne itt is, ehhez egy Bradham hosszabbítás kellene. Ha Kendrickset eltradeljük, akkor ide is kelleni fog ember, de addig nem.
CB: Ez a Sidney Jones - Darby - Mills - Rasul 4-es elég pofásan néz ki, plusz PatRob is jól játszik. A playoffra, ha minden jól megy shutdown szekció alakulhat itt is.
S: Jenkins + Mcleod szintén évekre megvan, Watkins pedig mintha fejlődött volna. Maragosért kár.

Összefoglalva ez egy bitang jó rosterré vált így a 9. hétre. Előretekintve sincs túl sok dolga Howie-nak:

1. Alshon extension
2. Jernigan extension
3. OT pick a közeljövőben
4. Még egy fiatal célpont Wentz-nek
5. Backupok megtartása olcsón (Beau Allen, Burton, Maragos, Mills, PatRob)
6. Darby, Graham, Bradham hosszútávúk kidolgozása

A többi poszt legalább 2 évre adottnak tűnik. Draftról OT/WR tűnik logikusnak jelenleg.

Ja és irány az SB 😊
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Király ilyen hírre hazaérni, úgy, hogy egész nap nem tudtam nézni a híreket.

Kellett egy ilyen back Wentz mögé. Újonc szerződésén van, fiatal, és az odaadott 4. körön nehezen hozhattunk volna hasonló játékost. Barkley amúgy sem lett volna reális nekünk, mert úgy tűnik túl jók leszünk idén Say-Say-hez. Már csak azért kell szurkolnom, hogy csoport riválishoz ne kerüljön, mert nehéz lesz őt utálnom... 😉

Mondjuk a trade után csak még jobban fáj a szívem Peters miatt. Egy Peters-es fal mögött még szívesebben néztem volna Ajayit. Jó lenne azért ha most páran összeszednék maguk a falban a múltkori teljesítmény után. Pl. a 6 emberes OL felállások, amiket néha csinálunk, Ajayinak kedveznének, de Seumalo-val 6. emberként inkább emberhátrányban voltunk vasárnap.

Öreg OT-ért én nem feltétlenül lettem volna oda, azért ez nem egy most vagy soha év, hanem hosszabban lehet jövője a csapatnak. (A fiatal OT-k meg gondolom túl drágák lettek volna). Szerintem jövőre még visszatér Peters egy utolsó rohamra. Ha van olyan fickó, aki ennyi idősen MCL/ACL szakadás után sem fog jelentősen visszaesni, az ő. Ugyanez áll Sprolesra is.

A draft pickekért én nem aggódom. A rakás 4. körösünk úgy sem ért sokat, most egyet eladtunk. Szerintem Howie intézni fog egy második napos picket. A Kendricks trade nem kerül le a napirendről, ha Bradham marad és Hicks felépül (persze akkor használható csere után kell nézni Kendricks helyett). Ha Barnett tovább fejlődik, akkor lehet Curry is szóba kerülhet cserében, bár a szerződése elég súlyos.


több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
All aboard the Jay train! 😊

Fantaszikus munka Howie-tól újra. A legnagyobb concern a térd, de ha már 2 évet kibír, akkor bőven megérte. Előre az SB-ért!

Viszont így nem valószínű, hogy Shaq Barkley vagy más futó jönne jövőre korán. Mondjuk egyenlőre kb pickünk sincs, úgyhogy mindegy 😛 De ha mondjuk Ajjaj beválik meg CC is szintet lép, akkor nem is kell.

Hicksért nagy kár, látszik, hogy iszonyú tehetséges, de nagyon sérülékeny is. Reméljük azért még lesz normális szezonja nálunk.
dande
Felejtsd el Barkley-t, fixen top5-ös pick lesz, amire semmilyen körülmények között nem volt esélyünk. 2.-3. körben volt reális esélyünk futót húzni, ott meg ugye nincs pick. És amúgy is, kit érdekel egy 4. kör jelenleg? 2 évnyi draftcetlit odaadnék egy SB-ért...

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van pick
Janek
Ja, egy első kör (még😊)aztán három négy hátsó kör. Végül is egyenlőre nincs lyukas rész, így annyira nem lényeg.

Ajay egyébként 36-s számot viselheti, na vajon ki viselte😊? Hasonló pályafutást egy-két gyűrűvel kiegészítve
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Van pick

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont így nem valószínű, hogy Shaq Barkley vagy más futó jönne jövőre korán. Mondjuk egyenlőre kb pickünk sincs, úgyhogy mindegy 😛 De ha mondjuk Ajjaj beválik meg CC is szintet lép, akkor nem is kell.

Hicksért nagy kár, látszik, hogy iszonyú tehetséges, de nagyon sérülékeny is. Reméljük azért még lesz normális szezonja nálunk.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Fran Duffy újabb zseniális elemzése az aktuális hétvégi meccsünkről.
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagle-Eye-Unpacking-The-Offenses-Performance-Vs-The-49ers/cb5dc049-229a-4a09-a272-557a38056866
Vaitai 1 sacket engedett, azon kívül teljesen JÓ volt, főleg passprotban.

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ajjaj ne legyen ebből az Ajayi tradeből.. én nagyon bírtam rég óta vidámság van de a fal nálam is nagy kérdés...
Továbbá a Dallastól még mindig tartok bár hogy nincs Zeke így talan könnyebb lesz..