Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Egyébként, ha jól értettem, Reich arról beszélt, hogy erősen nézegették Dakot ők is.

Esélyes, ha nincs a lehetőség a cserére a Browns-l, akkor lehet, hogy őt húzzák be Sam mögé a drafton. Az se lett volna rossz választás.
dande
booooooooooooooo 😀

Reidéknek nem kellett volna várni, h ölükbe hulljon R.Wilson, hanem fel kellett volna menni érte. 😀 ... Így meg maradt nekünk a HoF-be került Foles 😀
Ki tudja, ha akkor behúzzák Wilsont lehet h még mindig Chip éra van. 😀 ...vagy Reid 😀
Bébé
Ki tudja kiből mi lett volna ha akárkinek a kezébe kerül. Meggyőződésem, hogy Wentz a Brownsban egy nagy szar lenne és szerencsés lenne, ha egy örök csereirányító karriert magáénak tudhatna csapatról-csapatra vándorolva. Ha a Ramsnél nincs váltás akkor Goff-ra idén már kimondták volna, hogy bust (főleg Wentz formáját látva), így viszont mindketten mennek az MVP címért. RGIII sem azt a karriert kapta amit érdemel, magának is köszönheti meg pechje is volt de azért huszonpáréves gyerekekkel dolgozni nem csak szakma, hanem pedagógia is. Kaepernicket is láttunk fent is meg nagyon lent. Alex Smith akit kijátszott a kezdőből meg szintén megy az MVP címért.

Szerintem ez valahol 60-80%-ban az edzőkön múlik, a maradék pedig a QB tehetségében rejlő potenciál.

Wentz jó kezekbe került. Dak is. Kiváncsi lennék mi lett volna Bradyből mondjuk Jeff Fischer kezei alatt...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, ha jól értettem, Reich arról beszélt, hogy erősen nézegették Dakot ők is.

Esélyes, ha nincs a lehetőség a cserére a Browns-l, akkor lehet, hogy őt húzzák be Sam mögé a drafton. Az se lett volna rossz választás.
dande
Kétlem hogy újonnan érkező OC-ként Reichnak sok beleszólása volt a GM dolgába.
mustaine
A bejegyzés második része feltételezés/következtetés az én részemről. Az első részből kiindulva, amiről pedig maga Reich beszélt. 😊

Arról itt most nincs szó Reich mit szólt vagy nem szólt a cseréhez 😊 (egyébként szakmailag csak lett volna vmi hszsa, sztem)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Egyébként, ha jól értettem, Reich arról beszélt, hogy erősen nézegették Dakot ők is.

Esélyes, ha nincs a lehetőség a cserére a Browns-l, akkor lehet, hogy őt húzzák be Sam mögé a drafton. Az se lett volna rossz választás.
dande
Kétlem hogy újonnan érkező OC-ként Reichnak sok beleszólása volt a GM dolgába.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csuda tudja 😊 Egyértelmű (számomra legalábbis😛) h Foles is, kompetens edzői kezek között simán kezdő lehetne. JF ugye nem volt az.

De bízzunk benne, a következő 10 évben nálunk ez már nem lesz érdekes.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Egyébként, ha jól értettem, Reich arról beszélt, hogy erősen nézegették Dakot ők is.

Esélyes, ha nincs a lehetőség a cserére a Browns-l, akkor lehet, hogy őt húzzák be Sam mögé a drafton. Az se lett volna rossz választás.
dande
booooooooooooooo 😀

Reidéknek nem kellett volna várni, h ölükbe hulljon R.Wilson, hanem fel kellett volna menni érte. 😀 ... Így meg maradt nekünk a HoF-be került Foles 😀
Ki tudja, ha akkor behúzzák Wilsont lehet h még mindig Chip éra van. 😀 ...vagy Reid 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként, ha jól értettem, Reich arról beszélt, hogy erősen nézegették Dakot ők is.

Esélyes, ha nincs a lehetőség a cserére a Browns-l, akkor lehet, hogy őt húzzák be Sam mögé a drafton. Az se lett volna rossz választás.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha mi is lopkodunk, tőlünk is lopkodnak. B. Marshallt elvitte PSből a Skins. Szerencsére már kétszer játszottunk velük s talán nem fog annyira hiányozni nekünk, mint a Bengalsnek Elliott 😉

Ellerbének pedig ugyan azt kívánom, mint PatRobnak: akár egy "jenkinsi" karriert nálunk 😀

Ja és Will Betty (ex Giants) jött OL depthnek...reméljük nem lesz rá szükség....

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan


nem tudom miért nem rakja be képként, na mindegy
eaglesmcnabb
Kapcsos zárójel img /img kell elé és mögé......mint az őskorban. 😀

Még 46-ot kell akkor szerezni és hátradőlhetünk. 😊

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Michael Irvin says this Eagles season "could be not just a great year, but the start of a great dynasty."

Én már egy győztes PO meccsnek is örülnék. 😀
Abból a csapatból már csak Celek maradt hírmondónak.
Futtában végignézne a keretet, a ligában sincsenek már sokan. (DeSean, Q. Demps)
Bébé
 pbs.twimg.com/media/CRemKE6UcAAE-UA.jpg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Michael Irvin says this Eagles season "could be not just a great year, but the start of a great dynasty."

Én már egy győztes PO meccsnek is örülnék. 😀
Abból a csapatból már csak Celek maradt hírmondónak.
Futtában végignézne a keretet, a ligában sincsenek már sokan. (DeSean, Q. Demps)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
 scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23622520_2074576249433013_6774988080002045112_n.jpg?oh=8c2aed82e102d0aea4536ddecb45476e&oe=5AA7F096

nem tudom miért nem rakja be képként, na mindegy

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Eagles signed OT Will Beatty to a one-year contract.

Emellett úgy néz ki Darby is visszatér a Dallas ellen és Ertz is fullos edzésmunkát végez.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Nem akarok folyton Vaitai mellett kampányolni, de nézzétek meg, tegnap mit csináltak a Cowboys csere left tacklejei a Falcons ellen. Adrian Clayborn 6-szor (!) sackelte Prescottot, amibol Chaz Green egyedül 4-et engedett (bár ő eredetileg guard volt, kb az a szint, mintha nálunk Seumalo lenne a kezdő LT), aztán le is cserélték.
mustaine
Sajnos nem, Green eredetileg swing tacklenek lett draftolva anno Jermey Parnell pótlására. Amikor guard hiány volt kipróbálták ott is, de csapnivaló volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Dorenbos Ellen DeGeneresnél járt, többek között a cseréről és a műtétről mesélt:

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nem akarok folyton Vaitai mellett kampányolni, de nézzétek meg, tegnap mit csináltak a Cowboys csere left tacklejei a Falcons ellen. Adrian Clayborn 6-szor (!) sackelte Prescottot, amibol Chaz Green egyedül 4-et engedett (bár ő eredetileg guard volt, kb az a szint, mintha nálunk Seumalo lenne a kezdő LT), aztán le is cserélték.
mustaine
Nekem nincs bajom Vaitai-jal, teljesen korrekt swing tackle. Ami miatt aggódok, az az, hogy a playoffban mit fog csinálni elit rusherek ellen. Az egész szezonunkat 1-2 ilyen pillanat fogja eldönteni és tedd a szívedre a kezedet, hogy Vaitai-ra bízod-e a szezon sorsát egy Cam Jordan, Aaron Donald, Everson Griffen ellen, vagy inkább máshol akarod megnyerni a meccset.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Nem akarok folyton Vaitai mellett kampányolni, de nézzétek meg, tegnap mit csináltak a Cowboys csere left tacklejei a Falcons ellen. Adrian Clayborn 6-szor (!) sackelte Prescottot, amibol Chaz Green egyedül 4-et engedett (bár ő eredetileg guard volt, kb az a szint, mintha nálunk Seumalo lenne a kezdő LT), aztán le is cserélték.
mustaine
Ja, és ha már itt tartunk, nem tudom, Tyron Smith játszik-e ellenünk, de a mi védőfalunk papíron jobbnak tűnik, mint a Falconsé 😊 Rettegj, Dak!

Ráadásul most olvasom, hogy Elliotton kívül Sean Lee sem játszhat hétvégén.

Vegasban 3 pontos favoritok vagyunk úgy, hogy idegenben játszunk.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Nem akarok folyton Vaitai mellett kampányolni, de nézzétek meg, tegnap mit csináltak a Cowboys csere left tacklejei a Falcons ellen. Adrian Clayborn 6-szor (!) sackelte Prescottot, amibol Chaz Green egyedül 4-et engedett (bár ő eredetileg guard volt, kb az a szint, mintha nálunk Seumalo lenne a kezdő LT), aztán le is cserélték.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
(AFC South most nagyon durva).
dande
Hát még az NFC 😀
empty taxi
Igen bocs 😊 De az is főleg, a Jax miatt 😛
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
(AFC South most nagyon durva).
dande
Hát még az NFC 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Részben jó ez így részben nagyon oda kell figyelni. Hülyeség h a Rodgers nélküli Packers miatt nincs igazán jó csapat az NFCben. Szépen ott sorakozik mögöttünk a Saints a Rams a Vikes (Ceenummal szárnyalnak) a Lionst Hawkst s a Pantherst de az Atlantát sem lehet leírni (AFC South most nagyon durva). Úgy hogy lesz még dolgunk bőven, ha bármi érdemlegeset akarunk.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
édes ébredés 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Eagles signed LB Dannell Ellerbe, formerly of the Saints.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Falcons és Vikes győzelmet 😉, és minden csapatnak sérülés mentes meccset kívánok mára. Meg jó szórakozást 😊!

Fly Eagles!!!!
dande
| én őszintén elgondolkodtam,
hogy a vikes ellen szurkolók, de nem ment...
|

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Falcons és Vikes győzelmet 😉, és minden csapatnak sérülés mentes meccset kívánok mára. Meg jó szórakozást 😊!

Fly Eagles!!!!
több mint 6 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
”Az Eagles védelme a passzjátékok 43%-ában helyezi nyomás alá az ellenfél irányítóját, amivel az Eagles a legjobb NFL-ben, ebben a kategóriában. Mindezt úgy, hogy a Philly védelme a ligában a 2. legkevesebbszer játszik stunt-ot (16%), és 13. legkevesebbszer blitz-et (25%).
Nem véletlen, hogy egyben akarják tartani hosszú távon ezt a védőfalat.”