Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dallas kikapott, úgyhogy nagy eséllyel, ha ütjük a Bearst hétvégén, akkor hazai pályán kezdjük a rájátszást. (Utána már csak egy meccset kellene nyernünk a hátralévő 5ből.)
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.
Greengo
A PO rutin hiánya mellett a legnagyobb problémánk az lesz, hogy megbízható kicker nélkül nagyon nehéz lesz kiélezett meccseket megnyernünk a PO-ban. Nekünk sajnos ilyen nincs. Még ha lenne Sturgis, akkor is ezt mondanám. Sok meccset eldöntenek a rúgók. Ott már nem hiszem, hogy 4-5 TD-t szerzünk egy-egy meccsen. Bocsi, ha vészmadárkodok, de nekem ez a rémálmom... Ja, azt még megjegyezném, hogy közben Parkey nagyon jól teljesít idén a Dolphinsnál. Úgy látom mi ezen a poszton nagyon régóta el vagyunk átkozva...
MrMiksa
Mint 2010-ben, Akers családi problémái miatt estünk ki a Green Bay ellen, aztán meg is nyerték a SB-t.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.
Greengo
A PO rutin hiánya mellett a legnagyobb problémánk az lesz, hogy megbízható kicker nélkül nagyon nehéz lesz kiélezett meccseket megnyernünk a PO-ban. Nekünk sajnos ilyen nincs. Még ha lenne Sturgis, akkor is ezt mondanám. Sok meccset eldöntenek a rúgók. Ott már nem hiszem, hogy 4-5 TD-t szerzünk egy-egy meccsen. Bocsi, ha vészmadárkodok, de nekem ez a rémálmom... Ja, azt még megjegyezném, hogy közben Parkey nagyon jól teljesít idén a Dolphinsnál. Úgy látom mi ezen a poszton nagyon régóta el vagyunk átkozva...
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
dande
Mondjuk amióta Peters kiesett nem is volt olyan meccs amikor ne hibázott vna.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Vaitai film breakdown Jeff McLanetől:
 www.philly.com/philly/sports/eagles/philadelphia-eagles-film-offensive-line-halapoulivaati-vaitai-jason-peters-20171122.html

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
S persze mit álmodtam? Elliott alig bírja elrúgni a labdát........ 😛
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Mondjuk azert eléggé szokatlan, hogy a csapatunk mérleg és erősorrendek alapján is konszenzusos ligaelső.
picksix
Hehe, épp tegnap magyaráztam a fiamnak, hogy amióta követem az Eaglest, ilyen jól még nem állt a csapat.
#Wentzwagon #divatszurker #Wentzinalifetime
skizofita


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Mondjuk azert eléggé szokatlan, hogy a csapatunk mérleg és erősorrendek alapján is konszenzusos ligaelső.
picksix
Hehe, épp tegnap magyaráztam a fiamnak, hogy amióta követem az Eaglest, ilyen jól még nem állt a csapat.
#Wentzwagon #divatszurker #Wentzinalifetime

Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
#Eagles QB Carson Wentz is leading Pro Bowl voting with over 273,000 votes.
Nem mintha tudna majd játszani 😀
Bébé
Durva, hogy ezt már csak mellékesen írjuk be. Mostmár ott tartunk, hogy mienk a liga legnépszerűbb, egyben legígéretesebb játékosa, aki jelenleg vezeti az MVP szavazást. Mellette vezetjük a ligát, megvan a csoport és legalább 20 emberben pozitívan caalódtunk.

Álomszezon minden szempontból.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
#Eagles QB Carson Wentz is leading Pro Bowl voting with over 273,000 votes.
Nem mintha tudna majd játszani 😀

Ajayit befogadták a srácok 😀
Corey Clement: “Get yo slow ass over here! You slow as shit!”
Kenjon Barner: “Unhook the trailer, with your slow ass ... that’s a damn shame! You an embarrassment ... that was a good run though.”
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jé még nem írta be senki: Elliott játszik vasárnap. Egyenlőre szüneteltetjük az totális futball amerikai változatát 😛
dande
Lelassultunk, elkényelmesedtünk 😀

Mondjuk azert eléggé szokatlan, hogy a csapatunk mérleg és erősorrendek alapján is konszenzusos ligaelső.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jé még nem írta be senki: Elliott játszik vasárnap. Egyenlőre szüneteltetjük az totális futball amerikai változatát 😛
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 827 — No es importante
| Talán hadd jegyezzem meg, az ő itt léte is jelzi, talán Chip nem annyira vak ehhez a játékhoz. 😊 |
Fly Eagles
dande
majd jövőre a Florida Gators-nél kiderül, hogy maradt-e még nála a tankban valami 😊
baggio
Hah na az egy érdekes projekt lesz, ha lesz
dande
pláne hogy közben megtudtam, hogy ki a jelenlegi Eagles legismertebb Floridán végzett embere: | Howie Roseman | 😀

ha mégis a UCLA-hez megy, akkor lehet majd mire fogni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na azért. Épp kérdezni akartam h van e vni szabály h két egymás utáni évben nem lehet, mert nem láttam a nevét. De akkor csak elnéztem.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Dawkins a legjobb 27 között:
 www.bleedinggreennation.com/2017/11/21/16688778/brian-dawkins-terrell-owens-27-hall-of-fame-semifinalists-philadelphia-safety-wide-receiver-football

Vicc, ha idén se jut be.
Az is az volt, hogy T.O. sem jutott be elsőre. Akármilyen tapló vagy sem. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
S egy kis csemege, szagértőknek, és amatőröknek:

 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Eagle-Eye-Carson-Wentzs-Best-Play-Of-The-Season/e69961ee-427e-40f0-9658-c28638c743e1

s ez volt Wentz legpocsékabb meccse. Vagy mégse?

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.mcall.com/sports/football/eagles/mc-spt-eagles-column-20171120-story.html

 www.delcotimes.com/sports/20171120/eagles-notebook-elliott-still-being-evaluated-after-head-kick?platform=hootsuite

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az első félidőben megmutattuk, hogy játszik egy vesztes csapat. Nem csak a türelmetlen playcall, hanem szerencsétlenkedések, dropok garmadája. Ertz játéka viszont nagyon kiábrándító volt, remélem felépült teljesen és a ritmust is felveszi.

A másodikban már a győztes csapatot küldtük fel.

Az meg, hogy ki honnan hiányzik nem mérvadó, ilyen ez a sport. A csapat erősségét nem csak a kezdők határozzák meg, hanem a mélység. Mi tudtuk pótolni a kezdő pro bowler-all pro LT-t. BigV,Johnson esetleg Kelce kiesésével viszont már bajban lennénk.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nem baj, így még jobb érzés a gyözelem,

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 412 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már épp be akartam írni h persze ez se volt mérvadó győzelem. De ha kikapunk már a Bearstől vagy jön a szokásos vereség a Hawkstól az mérvadó lesz😛 😊 nálunk nem fog számítani h hiányzik a fr LT a fr MLB meg tán még a K is.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
kíváncsi vagyok az az ocsmány skip bayless mit talált mondani a tegnapira
karmïgran
Szerintem Skippelheted nyugodtan
 www.foxsports.com/watch/undisputed/video/1099854403578
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
"The Cowboys could have had Bruce Lee, Spike Lee, Michelle Lee, General Robert E. Lee…Carson Wentz is the real deal." Shannon Sharpe.
Bébé
kíváncsi vagyok az az ocsmány skip bayless mit talált mondani a tegnapira
karmïgran
Pontosan azt amit lentebb írtam. A sérültek miatt...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
"The Cowboys could have had Bruce Lee, Spike Lee, Michelle Lee, General Robert E. Lee…Carson Wentz is the real deal." Shannon Sharpe.
Bébé
kíváncsi vagyok az az ocsmány skip bayless mit talált mondani a tegnapira
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
- Boys: But Lee is injured
- Khm Hicks
- But Tyron is also injured
- have you heard about Jason Peters before?
- But Zeke is suspended
- yeah, Sproles, Sidney Jones, Darby missing half a season, losing you kicker first game...how about that?
- but but but Sean Lee...😕
Eazzy
"The Cowboys could have had Bruce Lee, Spike Lee, Michelle Lee, General Robert E. Lee…Carson Wentz is the real deal." Shannon Sharpe.

Külföldi fórumról 😀
Dallas would've won if Sean Lee, Zeke and Tyron played though.
Totes. Lee alone is worth 21 points.
If only they could have planned for the totally unexpected scenario of Sean Lee getting injured
Yes but why do that, since he has been so healthy all of these years, hard to plan for that!


Remélem nem idén fog visszanyalni a fagyi. 😀
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
- Boys: But Lee is injured
- Khm Hicks
- But Tyron is also injured
- have you heard about Jason Peters before?
- But Zeke is suspended
- yeah, Sproles, Sidney Jones, Darby missing half a season, losing you kicker first game...how about that?
- but but but Sean Lee...😕

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!