Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 382 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sajnálom Wentz-et, néztem most az ismétlést, sugárzik a srácból a profizmus, és a magabiztosság, annak ellenére, hogy mennyire elején jár még a pályafutásának, reméljük ez nem húzza keresztbe ezt az igéretes pályafutást!
Kitartást a fanoknak!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Idei szezon nem annyira érdekel.
PO megvan, DIV. megvan.
Egy győztes PO meccsnek nagyon tudnék örülni...ez most icipicit távolabb került. 😀

Ami jobban aggaszt az-az amit Greengo is már írt, hogy feltehetőleg a következő szezon is megsínyli ezt. Plusz Wentz fejlődése is.

Reméljük Foles tol egy Garcia szezont.
Ajayi fusson 20-25 carryket, Foles dobja a hosszúkat és kiderül.
Így legalább lesz miért nézni a maradék 3 meccset...
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Hát srácok ez valamilyen szinten várható volt sajnos. 😕
Remélhetőleg ez egy jó tanuló pénz volt Wentz-nek és megtanulja,hogy ő fontosabb annál hosszú távon,hogy ennyire kockáztassa magát 1-2 plusz yardért.
Wentz-nek kívánok minél hamarabbi felépülést,nektek meg szép Playoff élményeket,elvégre bentvagytok 4 év után először a Playoffba. 😊
Mr.Breaker
Bocsánat előre is, nem feléd irányul, de az ilyen megmondóemberek elmehetnek a fenébe.

Bezzeg Wilsonnak senki nem mondja hogy ne futkosson, Gurley-nek sem, hogy ne akarjon embereket átugrani, pedig ők is ugyanilyen "veszélyesen" játszanak.

Ja, amúgy meg Pedrson megerősítette, hogy az ACL a kontakt ELŐTT szakadt el. Legközelebb ne is fusson ha kergetik? Ez egyszerűen egy kibaszott nagy pech, köze nincs ahhoz, hogy mennyire vigyázott magára.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Hát srácok ez valamilyen szinten várható volt sajnos. 😕
Remélhetőleg ez egy jó tanuló pénz volt Wentz-nek és megtanulja,hogy ő fontosabb annál hosszú távon,hogy ennyire kockáztassa magát 1-2 plusz yardért.
Wentz-nek kívánok minél hamarabbi felépülést,nektek meg szép Playoff élményeket,elvégre bentvagytok 4 év után először a Playoffba. 😊
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Jöhet a Raiders-féle leolvadás. Már csak 9 hónap szeptemberig.
több mint 6 éve
fulopg Philadelphia Eagles 5 — FLY EAGLES!
Szezon előtt bevásároltunk, most így áll a helyzet:

( bocs mindenkitől 😕 )

De láttuk már, hogy Foles képes nagyon jól játszani. De mielőbbi felépülést kedvenc 11-esünknek.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Az a baj, hogy ACL-ből a normális felépülés az 1 év..lehet korábban is visszatérhet, de az orvosi csoda lenne(megint). Ha meg 1 év akkor nagyjából oda is van a következő szezon ..


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ebből olyan mélyrepülés lehet, mint tavaly az Oakland Carr-al. Én csak az sajnálom hogy így nem lesz MVP 😕
Heisman Trophy
...(és idén az Oakland)...
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Tom Brady nem ér?
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. Hulkeinstein
St. Louis Rams, 1999, Kurt Warner
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 593 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ebből olyan mélyrepülés lehet, mint tavaly az Oakland Carr-al. Én csak az sajnálom hogy így nem lesz MVP 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Vége, elszakadt az ACL.

Foles time!
mustaine
Büdös picsába!!!!!

Azon kívül, hogy előre kell tekinteni ennek most sokkal több a negatív hozomány mint azt elsőre gondolnánk.
A probléma az, hogy ACL-ből visszatérni nem pikk-pakk megy ,azaz örülhetünk ha a következő szezonra felépül...,de attól tartok, hogy nem lesz full egészséges a training campre és ez már most a következő szezonba kerülhet. A másik nagy probléma, hogy ezzel ugrott a PO tapasztalat is ami most igen csak jól jött vna.

+ Az idei szezonra tekintve...egyelőre nem érzem, hogy Folessal tudnánk hozni a megfelelő szintet, de most lesz 3 meccse, hogy belerázódjon. Nem várok már sokat...ha haladunk 1 meccset a PO-ban már jó, de szart sem ér olyan nagy pillanatnyilag a veszteség. Nem akarok vészmadárkodni, de Folesnak az elmúlt 2 szezonban van 10 TD-je (+1 futott) és ehhez jön 10 int. Idén meg eddig összehozott 2 fumblet...és tegnap sem láttam nála(nem is sikerült), hogy sikerülne TD-t elérnie. Mindenesetre most ez a helyzetés ebből kell kihozni a legtöbbet....reméljük a legjobbakat.
Ha Wentz lassabban jön vissza a sérüléséből akkor számíthatunk egy hosszabb szar szériára sztem.
Greengo
Szerintem a következő szezon még nincs veszélyben. Öröm az ürömben hogy csak ACL szakadás, semmi más nem sérült az MRI szerint. Egy ACL felépülés 6-8 hónap. 3.-4. hónaptól már futni fog kezdeni, a training campben szerintem simán dobálhat már, reális esélyt látok hogy egészségesen kezdi a következő szezont.

A PO tapasztalat hiányozni fog, de ki ne tudná megcsinálni, ha nem Wentz? 😊 Biztos vagyok benne hogy a rehabot is úgy fogja végig csinálni mint minden edzést, 0-24 órában és reméljük hogy még jobb játékosként jön vissza.

Szörnyű érzés ez most, de így hogy tudjuk a hírt jobb mint a várakozás. Innentől Nicky time. Elvárásom nincs innentől, élvezzük ami a szezonból van. Az elvárások terhe nélkül játszhat a csapat, hátha kisül belőle valami jó is.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Vége, elszakadt az ACL.

Foles time!
mustaine
Büdös picsába!!!!!

Azon kívül, hogy előre kell tekinteni ennek most sokkal több a negatív hozomány mint azt elsőre gondolnánk.
A probléma az, hogy ACL-ből visszatérni nem pikk-pakk megy ,azaz örülhetünk ha a következő szezonra felépül...,de attól tartok, hogy nem lesz full egészséges a training campre és ez már most a következő szezonba kerülhet. A másik nagy probléma, hogy ezzel ugrott a PO tapasztalat is ami most igen csak jól jött vna.

+ Az idei szezonra tekintve...egyelőre nem érzem, hogy Folessal tudnánk hozni a megfelelő szintet, de most lesz 3 meccse, hogy belerázódjon. Nem várok már sokat...ha haladunk 1 meccset a PO-ban már jó, de szart sem ér olyan nagy pillanatnyilag a veszteség. Nem akarok vészmadárkodni, de Folesnak az elmúlt 2 szezonban van 10 TD-je (+1 futott) és ehhez jön 10 int. Idén meg eddig összehozott 2 fumblet...és tegnap sem láttam nála(nem is sikerült), hogy sikerülne TD-t elérnie. Mindenesetre most ez a helyzet és ebből kell kihozni a legtöbbet....reméljük a legjobbakat.
Ha Wentz lassabban jön vissza a sérüléséből akkor számíthatunk egy hosszabb szar szériára sztem.

Az ég kék volt a szemed szürke és én ZÖLDET hánytam!

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Baszki ez a szezon nagyon durva lett sérülések terén...Watson, Rodgers, most Wentz, pedig MVP szezonja volt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Vége, elszakadt az ACL.

Foles time!

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/mortreport/status/940266696211824641
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Jeff készen áll:
 twitter.com/JeffGarciaJGFA/status/940097761864642560

Imádom!

több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Foles nem egy inkompetens irányító, csak persze nem Wentz. Wentz meccseket tudott nyerni nekünk, Folesnál pedig inkább az lesz, hogy ne hibázzon nagyot. Ezt tegnap megoldotta, sőt egy kulcspasszt adott Agholornak a végén egy first downért, amivel lényegében megnyertük a meccset. Végeredményben majd a többiektől is magasabb szintű teljesítmény kell, ki kell iktatni a buta hibákat, amikből tegnap is volt jópár.

A legnagyobb félelmem Foles-szal kapcsolatban, hogy 2013-ban Peters-Mathis fal volt előtte, most meg lehet, hogy egy Vaitai-Seumalo lesz. És ő nem kezeli annyira jól a nyomást mint Carson.

Wentz amúgy a második idényében 13 meccs alatt megdöntötte a franchise egy szezonban dobott legtöbb TD rekordját, és egyben überelte McNabb legjobb idényét is (2004 - 32 TD). Durva.
Még ha nem is teljes szakadást szenvedett, szerintem akkor sem érdemes kockáztatni. Félig sérült térddel azért az ő játéka is nagyon más lenne, elveszítené az egyik legjobb tulajdonsáságát, plusz nem szeretném ha egy második RG3-at játszanánk vele. Ismerve a csapatnak a sérültekkel szembeni türelmes hozzáállását, ez nem fog bekövetkezni.
A tegnapi meccs az év egyik legjobb meccse lehetett volna, de így nem fogom visszanézni soha.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
18:00-kor lesz DP pressconf. Akkor már tudni fogjuk mi a helyzet. Addig nem marad más csak a reménykedés.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Annyi a szezonnak,bár szoptunk volna le L.A.-ben .........
zoleagle
Next man up! Amúgy nyilván most mindenkinek az lesz az indoka, hogy azért fogunk kiszopni nagyon hamar a PO-ban, mert Wentz kidőlt. Ez előtt meg az volt, hogy nagyon fiatal a csapat, na meg hogy egész szezonban szar csapatokat vertünk el. 😀

Amúgy az megvan, hogy úgy vertük el ezt a Ramst LA-ben, hogy az offense fal fele sérült volt erre rá Wentz is lesérült, és a hideg kezú Folesnak kellett beállnia hátrányból megnyerni a meccset? Innen én már bármit el tudok képzelni a PO-ban, szvsz egyik csapat ellen sem megyünk majd esélytelenként, főleg nem hazai pályán. 😊
balintbaba
A playoff teljesen más tészta, teljesen felesleges tévképzetekbe ringatni magunkat. Idén a Panthers, a Seahawks és a Rams meccs volt playoff-kaliber közelében, ebből 2-t Wentz nyert meg, a harmadikon meg simán kikaptunk. Januárban nem lehet franchise QB nélkül nyerni, ez egy historikus tény.

Talán elit D-vel lehetne, de ez közel sem az, mint tegnap is láthattuk. De még azzal is csak talán. Ha megyünk egy kört, az már nagyobb csoda lesz.
Hulkeinstein
Akkor ha januárban szembejön a Vikings mi lesz? Döntetlen? 😀😀
Hagyjuk már azt a demagóg dumát, hogy az nfl legjobb mérlegével bíró csapat nem tud a PO-ban meccset nyerni. Komolyan nem értem ezt a negativitást.
balintbaba
Bocs Jorge, én tegnap sokkban ültem 3 órát mozdulatlanul, ez az egész egy rémálom 😕(

Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. És ezzel leginkább romantikus álmokat kergetek én is, mert az utóbbi 5 évben megsokszorozódott az offense fontossága az NFL-ben.

Nézzük csak ki volt az a 20 QB, aki főcsoportdöntőt játszott az utóbbi 5 évben:

Matt Ryan x2, Aaron Rodgers x2, Cam Newton, Carson Palmer, Russell Wilson x2, Colin Kaepernick x2, Tom Brady x5, Peyton Manning x2, Andrew Luck, Ben Roethlisberger, Joe Flacco

Vagy menjünk vissza tavalyra és nézzük meg a Raiders esetét. Teljesen esélytelenül estek ki az első körben Carr sérülése után. Egyszerűen nincs arra példa, hogy egy közepes QB tündérmesét hajtson végre.
Hulkeinstein
"Óh, jajj. Ne bombázz negatív hullámokkal már kora reggel. Gondold erősen, hogy ott lesz a híd, és akkor biztosan ott lesz. Ez egy álomszép vasúti híd, ami biztosan ott lesz."
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
A lehetőségek:

 www.nj.com/eagles/index.ssf/2017/12/eagles_colin_kaepernick_free_agent_quarterbacks.html

Lehet, DP-nek vagy Reichnek aktiváltatni kéne magát 😛 😀

| esetleg Kolbnak 😀 😀 😀 |
dande
Tebow nincs a listán 😊
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sajnos srácok ilyen a sors. Jobbulást kívánok Wentz-nek! Ilyenkor pláne csodálkozom, hogy Russel Wilson még egyáltalán életben van, pedig előtte 6 féltégla áll, nem úgy mint nálatok.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Sztem a kesergésnek semmi értelme, jó a futójáték, jó a védelem (bár tegnap akadtak hibák) és Nickytől tudjuk, mit várhatunk. Mindnyájan beláthatjuk, hogy nem ideális, hogy Wentz megsérült. Le lehet írni még ötszázszor hogy biztos nem nyerünk semmit, szar az egész, így lehetetlen a playoffban győzni, stb, de ettől nem fogunk előrébb tartani.

2014-ben elvette a kedvemet a csapattól, de most visszatérhet az egyetlen, felülmúlhatatlan, zseniális Nick Foles!


Fly!

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Annyi a szezonnak,bár szoptunk volna le L.A.-ben .........
zoleagle
Next man up! Amúgy nyilván most mindenkinek az lesz az indoka, hogy azért fogunk kiszopni nagyon hamar a PO-ban, mert Wentz kidőlt. Ez előtt meg az volt, hogy nagyon fiatal a csapat, na meg hogy egész szezonban szar csapatokat vertünk el. 😀

Amúgy az megvan, hogy úgy vertük el ezt a Ramst LA-ben, hogy az offense fal fele sérült volt erre rá Wentz is lesérült, és a hideg kezú Folesnak kellett beállnia hátrányból megnyerni a meccset? Innen én már bármit el tudok képzelni a PO-ban, szvsz egyik csapat ellen sem megyünk majd esélytelenként, főleg nem hazai pályán. 😊
balintbaba
A playoff teljesen más tészta, teljesen felesleges tévképzetekbe ringatni magunkat. Idén a Panthers, a Seahawks és a Rams meccs volt playoff-kaliber közelében, ebből 2-t Wentz nyert meg, a harmadikon meg simán kikaptunk. Januárban nem lehet franchise QB nélkül nyerni, ez egy historikus tény.

Talán elit D-vel lehetne, de ez közel sem az, mint tegnap is láthattuk. De még azzal is csak talán. Ha megyünk egy kört, az már nagyobb csoda lesz.
Hulkeinstein
Akkor ha januárban szembejön a Vikings mi lesz? Döntetlen? 😀😀
Hagyjuk már azt a demagóg dumát, hogy az nfl legjobb mérlegével bíró csapat nem tud a PO-ban meccset nyerni. Komolyan nem értem ezt a negativitást.
balintbaba
Bocs Jorge, én tegnap sokkban ültem 3 órát mozdulatlanul, ez az egész egy rémálom 😕(

Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. És ezzel leginkább romantikus álmokat kergetek én is, mert az utóbbi 5 évben megsokszorozódott az offense fontossága az NFL-ben.

Nézzük csak ki volt az a 20 QB, aki főcsoportdöntőt játszott az utóbbi 5 évben:

Matt Ryan x2, Aaron Rodgers x2, Cam Newton, Carson Palmer, Russell Wilson x2, Colin Kaepernick x2, Tom Brady x5, Peyton Manning x2, Andrew Luck, Ben Roethlisberger, Joe Flacco

Vagy menjünk vissza tavalyra és nézzük meg a Raiders esetét. Teljesen esélytelenül estek ki az első körben Carr sérülése után. Egyszerűen nincs arra példa, hogy egy közepes QB tündérmesét hajtson végre.
Hulkeinstein
ez amerika! az álmok országa. ebből film lesz. az invincible 2, marky mark még kap egy cameot benne. kevin anyja is hazajutott, két hónap van az sb-ig, nem vagyok hajlnadó feladni egyből. nem.

ui: láttam egy gif-et wentz térdéről. nem kell megvárni a sajttájt, ez kuka. in Nicky I trust.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Annyi a szezonnak,bár szoptunk volna le L.A.-ben .........
zoleagle
Next man up! Amúgy nyilván most mindenkinek az lesz az indoka, hogy azért fogunk kiszopni nagyon hamar a PO-ban, mert Wentz kidőlt. Ez előtt meg az volt, hogy nagyon fiatal a csapat, na meg hogy egész szezonban szar csapatokat vertünk el. 😀

Amúgy az megvan, hogy úgy vertük el ezt a Ramst LA-ben, hogy az offense fal fele sérült volt erre rá Wentz is lesérült, és a hideg kezú Folesnak kellett beállnia hátrányból megnyerni a meccset? Innen én már bármit el tudok képzelni a PO-ban, szvsz egyik csapat ellen sem megyünk majd esélytelenként, főleg nem hazai pályán. 😊
balintbaba
A playoff teljesen más tészta, teljesen felesleges tévképzetekbe ringatni magunkat. Idén a Panthers, a Seahawks és a Rams meccs volt playoff-kaliber közelében, ebből 2-t Wentz nyert meg, a harmadikon meg simán kikaptunk. Januárban nem lehet franchise QB nélkül nyerni, ez egy historikus tény.

Talán elit D-vel lehetne, de ez közel sem az, mint tegnap is láthattuk. De még azzal is csak talán. Ha megyünk egy kört, az már nagyobb csoda lesz.
Hulkeinstein
Akkor ha januárban szembejön a Vikings mi lesz? Döntetlen? 😀😀
Hagyjuk már azt a demagóg dumát, hogy az nfl legjobb mérlegével bíró csapat nem tud a PO-ban meccset nyerni. Komolyan nem értem ezt a negativitást.
balintbaba
Bocs Jorge, én tegnap sokkban ültem 3 órát mozdulatlanul, ez az egész egy rémálom 😕(

Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. És ezzel leginkább romantikus álmokat kergetek én is, mert az utóbbi 5 évben megsokszorozódott az offense fontossága az NFL-ben.

Nézzük csak ki volt az a 20 QB, aki főcsoportdöntőt játszott az utóbbi 5 évben:

Matt Ryan x2, Aaron Rodgers x2, Cam Newton, Carson Palmer, Russell Wilson x2, Colin Kaepernick x2, Tom Brady x5, Peyton Manning x2, Andrew Luck, Ben Roethlisberger, Joe Flacco

Vagy menjünk vissza tavalyra és nézzük meg a Raiders esetét. Teljesen esélytelenül estek ki az első körben Carr sérülése után. Egyszerűen nincs arra példa, hogy egy közepes QB tündérmesét hajtson végre.

Szerkesztette: Hulkeinstein