Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Nyugalom. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ez a szo jut eszembe errol a meccsrol. Nyugodtan fogom nezni, mert ez a csapat mar boven teljesitette azt, amit a szezon elott vartam toluk. Nyugodtan fogom nezni, mert tudom, hogy mindent meg fognak tenni, es azt is tudom, hogy naluk ezt ma senki nem akarja jobban. Egesz eletemben sportoltam, igy tudom milyen energiakat mozgosit az, ha leneznek annak ellenere, amit addig letettel az asztalra. Ezek a sracok lazba hoztak az egesz varost. Lazba hoztak embereket Magyarorszagon, es meg ki tudja a fold hany pontjan. Mindannyian kuldeni fogjuk nekik a pozitiv energiat, szoritunk ertuk. Azokert a sracokert, akik ebben a szezonban oly sok oromot okoztak nekunk. Hetvegenkent kirangattak minket a megszokott hetkoznapokbol, kuzdottek magukert es ertunk. Kuzdottek azert, hogy tortenelmet irjanak egy olyan varosban, ahol eddig nem sok sikerelmeny adatott meg a szurkoloknak. Mert a mi helyzetunk nem olyan, mint sok mas franchise helyzete. Mi nem keveset vartunk arra, hogy legyen egy olyan csapatunk, amire buszkek lehetunk, es most itt a lehetoseg, hogy ez az eredmenyekben is megmutatkozzon. Mi szurkolok nem voltunk eddig elkenyeztetve, nem gyakran lathattuk a csapatot tortenelmi celok elereseert kuzdeni, ugyhogy most meg csodalatosabb lenne a siker, mint ha minden eddigi szezonban az lett volna a kerdes, hogy bajnokok leszunk-e. Ezek a pillanatok igy meg edesebbek, es ezt a sracok is at fogjak erezni. Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk. Eppen ezert a teher nem rajtunk van. Nekunk csak jatszanunk kell azt amit eddig is. Jatszanunk kell azt, amivel mar oly sok nehezsegen atleptunk, es ezek a csodalatos sportolok jatszani is fognak, egymasert es ertunk. Ki fogjak hozni magukbol a maximumot, minket osszehoznak, mert egyutt fogunk izgulni ertuk es remelem, hogy konnyeket csalnak majd a szemunkbe, mert ez a futball. Ne eresszuk el ezt a pillanatot! Fly Eagles!
PhillyBeast
OK Tony D'Amato!! Most pedig menjünk ki és nyerjük meg azt a kurva meccset csapatként vagy odaveszünk egyénenként!!! Ez a futball uraim...
Én is pont így vagyok vele, ahogyan leírtad, már az Atlanta ellen is így voltam vele. És azon meccs előtt is azt éreztem milyen ritka helyzet az, amikor első kiemeltként, hazai pályán mindenki leír és gyakorlatilag nyomás nélkül játszhatsz....
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Nyugalom. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ez a szo jut eszembe errol a meccsrol. Nyugodtan fogom nezni, mert ez a csapat mar boven teljesitette azt, amit a szezon elott vartam toluk. Nyugodtan fogom nezni, mert tudom, hogy mindent meg fognak tenni, es azt is tudom, hogy naluk ezt ma senki nem akarja jobban. Egesz eletemben sportoltam, igy tudom milyen energiakat mozgosit az, ha leneznek annak ellenere, amit addig letettel az asztalra. Ezek a sracok lazba hoztak az egesz varost. Lazba hoztak embereket Magyarorszagon, es meg ki tudja a fold hany pontjan. Mindannyian kuldeni fogjuk nekik a pozitiv energiat, szoritunk ertuk. Azokert a sracokert, akik ebben a szezonban oly sok oromot okoztak nekunk. Hetvegenkent kirangattak minket a megszokott hetkoznapokbol, kuzdottek magukert es ertunk. Kuzdottek azert, hogy tortenelmet irjanak egy olyan varosban, ahol eddig nem sok sikerelmeny adatott meg a szurkoloknak. Mert a mi helyzetunk nem olyan, mint sok mas franchise helyzete. Mi nem keveset vartunk arra, hogy legyen egy olyan csapatunk, amire buszkek lehetunk, es most itt a lehetoseg, hogy ez az eredmenyekben is megmutatkozzon. Mi szurkolok nem voltunk eddig elkenyeztetve, nem gyakran lathattuk a csapatot tortenelmi celok elereseert kuzdeni, ugyhogy most meg csodalatosabb lenne a siker, mint ha minden eddigi szezonban az lett volna a kerdes, hogy bajnokok leszunk-e. Ezek a pillanatok igy meg edesebbek, es ezt a sracok is at fogjak erezni. Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk. Eppen ezert a teher nem rajtunk van. Nekunk csak jatszanunk kell azt amit eddig is. Jatszanunk kell azt, amivel mar oly sok nehezsegen atleptunk, es ezek a csodalatos sportolok jatszani is fognak, egymasert es ertunk. Ki fogjak hozni magukbol a maximumot, minket osszehoznak, mert egyutt fogunk izgulni ertuk es remelem, hogy konnyeket csalnak majd a szemunkbe, mert ez a futball. Ne eresszuk el ezt a pillanatot! Fly Eagles!
PhillyBeast
Hát ami engem illet, én rohadtul nem vagyok nyugodt 😊 1 hete már tűkön ülök emiatt a meccs miatt, Nem is tudom, mi lesz velem, ha nyerünk és SB-t játszunk. Szerintem bele fogok őrülni a várakozásba 😊 Bár azt egy könnyebb meccsnek tartom, bárhogy alakul, mint ezt a mait. De ne menjünk ennyire előre, a lényeg, hogy ma mindent bele és győzzünk!!!!
MrMiksa
Nyugodj meg, az megnyugtat 😊 Viccet felreteve, valoszinuleg en is csak most vagyok nyugodt. A Falcons ellen is igy voltam, de az utolso negyedet mar vegig ordibaltam 😊 Az SB-ben valoban az lenne a legrosszabb, hogy ket hetig nem lenne semmi, csak a varakozas, de ez legyen a legnagyobb bajunk.

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Nagyon kíváncsi leszek a Griffen vs. Vaitai párharcra.
Leginkább ha arra, ha meccs elején nem tudná megoldani a feladatot Vaitai akkor, hogy alakulna át a O#. De remélem, hogy Peters majd mondja neki, hogy mit hogyan és akkor simán leszedi majd a pályáról. 😀

D# meg remélem a futást meg fogja állítani. Futásból nem érhetnek el 1stdownt. 😀 Az nagyon idegesítene, ha futásokból rendre hoznák a 3-4 yardot. Legyen csak arra kényszerítve Keenum, hogy dobáljon szét minket. Nem mintha ez annyira lehetetlen feladat lenne ilyen elkapó sorral. 😀 De bármilyen remek szezont tól Keenum, szerintem zavarba hozható és ott fogható a meccs.
Remélem Keenum se fog szétfutni minket. 😀
Ez a play rémálmaimban még mindig visszatér 😀
 www.youtube.com/watch?v=SuDgtHTG8M4
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Hát ami engem illet, én rohadtul nem vagyok nyugodt 😊 1 hete már tűkön ülök emiatt a meccs miatt, Nem is tudom, mi lesz velem, ha nyerünk és SB-t játszunk. Szerintem bele fogok őrülni a várakozásba 😊 Bár azt egy könnyebb meccsnek tartom, bárhogy alakul, mint ezt a mait. De ne menjünk ennyire előre, a lényeg, hogy ma mindent bele és győzzünk!!!!
MrMiksa
Nagyon akarom a mai győzelmet. 😀
Nem tudom milyen érzés SB-ben kikapni, de "elődöntőben" nagyon szar. 😀 (2004-ben nem követtem meccsről-meccsre a csapatot meg az SB-t sem néztem.)
2008. Végre vezetünk. 10 perces drive a Cardstól, átveszik a vezetés, alig maradt idő, utolsó playen Curtisen pass interference. Persze, hogy nem fújják be. 😀 Pedig ha nyerünk Desean elkapása tuti, hogy klasszikus lenne. 😀
Az a vereség még midnig fáj. Főleg úgy, hogy abban a szezonban lealáztuk az Steelerst...de hát C’est La Vie 😀
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nyugalom. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ez a szo jut eszembe errol a meccsrol. Nyugodtan fogom nezni, mert ez a csapat mar boven teljesitette azt, amit a szezon elott vartam toluk. Nyugodtan fogom nezni, mert tudom, hogy mindent meg fognak tenni, es azt is tudom, hogy naluk ezt ma senki nem akarja jobban. Egesz eletemben sportoltam, igy tudom milyen energiakat mozgosit az, ha leneznek annak ellenere, amit addig letettel az asztalra. Ezek a sracok lazba hoztak az egesz varost. Lazba hoztak embereket Magyarorszagon, es meg ki tudja a fold hany pontjan. Mindannyian kuldeni fogjuk nekik a pozitiv energiat, szoritunk ertuk. Azokert a sracokert, akik ebben a szezonban oly sok oromot okoztak nekunk. Hetvegenkent kirangattak minket a megszokott hetkoznapokbol, kuzdottek magukert es ertunk. Kuzdottek azert, hogy tortenelmet irjanak egy olyan varosban, ahol eddig nem sok sikerelmeny adatott meg a szurkoloknak. Mert a mi helyzetunk nem olyan, mint sok mas franchise helyzete. Mi nem keveset vartunk arra, hogy legyen egy olyan csapatunk, amire buszkek lehetunk, es most itt a lehetoseg, hogy ez az eredmenyekben is megmutatkozzon. Mi szurkolok nem voltunk eddig elkenyeztetve, nem gyakran lathattuk a csapatot tortenelmi celok elereseert kuzdeni, ugyhogy most meg csodalatosabb lenne a siker, mint ha minden eddigi szezonban az lett volna a kerdes, hogy bajnokok leszunk-e. Ezek a pillanatok igy meg edesebbek, es ezt a sracok is at fogjak erezni. Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk. Eppen ezert a teher nem rajtunk van. Nekunk csak jatszanunk kell azt amit eddig is. Jatszanunk kell azt, amivel mar oly sok nehezsegen atleptunk, es ezek a csodalatos sportolok jatszani is fognak, egymasert es ertunk. Ki fogjak hozni magukbol a maximumot, minket osszehoznak, mert egyutt fogunk izgulni ertuk es remelem, hogy konnyeket csalnak majd a szemunkbe, mert ez a futball. Ne eresszuk el ezt a pillanatot! Fly Eagles!
PhillyBeast
Hát ami engem illet, én rohadtul nem vagyok nyugodt 😊 1 hete már tűkön ülök emiatt a meccs miatt, Nem is tudom, mi lesz velem, ha nyerünk és SB-t játszunk. Szerintem bele fogok őrülni a várakozásba 😊 Bár azt egy könnyebb meccsnek tartom, bárhogy alakul, mint ezt a mait. De ne menjünk ennyire előre, a lényeg, hogy ma mindent bele és győzzünk!!!!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Gondolom láttátok már, ha mégsem, íme:

https://bowl.hu/images/cache/uploads/5a57312c6379f73433c38ce99a8c6290.jpg
Mire számíthat Doug Pederson az NFC döntőben? | Bowl.hu
Vasárnap az NFC két legjobb csapata feszül egymásnak a Super Bowl részvételért. Különleges beharangozósorozatunk első részében terítéken a Vikings védelme.


https://bowl.hu/images/cache/uploads/61987f7e7e503594221cbd63ad861d77.jpg
Mi az Eagles támadójátékának kulcsa? | Bowl.hu
Elemzés a Philadelphia győzelmet jelentő húzásairól az Atlanta ellen.


https://bowl.hu/images/cache/uploads/58cb652b0b4f43338c0fa29dead01eec.jpg
A sas leszállt | Bowl.hu
Oldschool foci, mégis tele újításokkal. Beharangozó sorozatunk utolsó része. Jöhetnek a konfdöntők!


Hajrá mi!

több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Nyugalom. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ez a szo jut eszembe errol a meccsrol. Nyugodtan fogom nezni, mert ez a csapat mar boven teljesitette azt, amit a szezon elott vartam toluk. Nyugodtan fogom nezni, mert tudom, hogy mindent meg fognak tenni, es azt is tudom, hogy naluk ezt ma senki nem akarja jobban. Egesz eletemben sportoltam, igy tudom milyen energiakat mozgosit az, ha leneznek annak ellenere, amit addig letettel az asztalra. Ezek a sracok lazba hoztak az egesz varost. Lazba hoztak embereket Magyarorszagon, es meg ki tudja a fold hany pontjan. Mindannyian kuldeni fogjuk nekik a pozitiv energiat, szoritunk ertuk. Azokert a sracokert, akik ebben a szezonban oly sok oromot okoztak nekunk. Hetvegenkent kirangattak minket a megszokott hetkoznapokbol, kuzdottek magukert es ertunk. Kuzdottek azert, hogy tortenelmet irjanak egy olyan varosban, ahol eddig nem sok sikerelmeny adatott meg a szurkoloknak. Mert a mi helyzetunk nem olyan, mint sok mas franchise helyzete. Mi nem keveset vartunk arra, hogy legyen egy olyan csapatunk, amire buszkek lehetunk, es most itt a lehetoseg, hogy ez az eredmenyekben is megmutatkozzon. Mi szurkolok nem voltunk eddig elkenyeztetve, nem gyakran lathattuk a csapatot tortenelmi celok elereseert kuzdeni, ugyhogy most meg csodalatosabb lenne a siker, mint ha minden eddigi szezonban az lett volna a kerdes, hogy bajnokok leszunk-e. Ezek a pillanatok igy meg edesebbek, es ezt a sracok is at fogjak erezni. Mi tortenik, ha ma nem nyerunk? Az, hogy egy nagy lehetoseg kapujaban elbotlunk, de tudjuk, hogy nem ez volt az utolso lehetosegunk. Eppen ezert a teher nem rajtunk van. Nekunk csak jatszanunk kell azt amit eddig is. Jatszanunk kell azt, amivel mar oly sok nehezsegen atleptunk, es ezek a csodalatos sportolok jatszani is fognak, egymasert es ertunk. Ki fogjak hozni magukbol a maximumot, minket osszehoznak, mert egyutt fogunk izgulni ertuk es remelem, hogy konnyeket csalnak majd a szemunkbe, mert ez a futball. Ne eresszuk el ezt a pillanatot! Fly Eagles!

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga


Azért ez egy szinttel feljebb van, mint amikor a kispap mise közben folyamatosan mutatja az olimpiai vízilabdadöntő meccs eredményét. 😀

Kendricks tesók is készülnek a meccre 😀
"Mike said, 'Dad, if I have to run across him, I'm going to bust him up!' Two days later I talked to Eric and he said, 'Mychal better not get in my way!' "
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0119%2Fr316574_1296x729_16-9.jpg
With fragile hearts, Kendricks family embracing big moment
Football is the bond that holds the Kendricks family together, and it will remain so after brothers Mychal and Eric face off for the NFC championship.


Kérdezz-felelek:
 www.philly.com/philly/sports/eagles/eagles-vikings-mychal-eric-kendricks-10-questions-nfc-championship-game-20180119.html

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga


Shock the world one more time. And one more time. 😀

Ryan jó fej volt a végén. De hát jah Eagles-fan a gyerek. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hangolódjunk 😊


több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Félreértetted, idén a harmadik helyért is rendeznek mérkőzést!
tûzoltó
nektek az se fekszik, eddig kétszer buktátok el a bronzérmet
 en.wikipedia.org/wiki/Playoff_Bowl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Az NFL szerint Pats-Vikings döntő lesz:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/19/16910366/eagles-super-bowl-nfl-official-facebook-page-philadelphia-eagles-jaguars-patriots-vikings-image-52
Ezek után nagyon ciki lesz ha kétes bírói ítéletek születnek a két csapat javára 😀
Bébé
Félreértetted, idén a harmadik helyért is rendeznek mérkőzést!
Amúgy nem kell izgulni, a Buday-Bencsics páros szerint a Vikings nyer, ami nekünk jó előjel!(Amikor azt mondták, hogy nyerünk, akkor vesztettünk, amikor azt mondták, hogy vesztünk, akkor pedig nyertünk idáig!)
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Az NFL szerint Pats-Vikings döntő lesz:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/19/16910366/eagles-super-bowl-nfl-official-facebook-page-philadelphia-eagles-jaguars-patriots-vikings-image-52
Ezek után nagyon ciki lesz ha kétes bírói ítéletek születnek a két csapat javára 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ellerbe játéka kérdéses.
Szerdán nem edzett, csütörtökön és pénteken limitált volt. Nagy eséllyel inkább játszani fog, mint nem. 😀

Dawkins és Wilbert Montgomery lesznek a tiszteletbeli kapitányok.
Kétszer nyertük meg az NFC-t, 1980-ban és 2004-ben.

Montgomery a Dallas elleni 1980-as NFC-Champ meccsen remekelt:
26 futásból 194 yard, 1 TD, 1 elkapás, 14 yard.
Végül 20-7-re nyert az Eagles.
Eagles HoF, College Football HoF, 2x-es Pro Bowler, 2x-es All-Pro, 2x-es Super Bowl győztes, de sajnos nem játékosként. A Rams és a Ravens edzőjeként ért fel a csúcsra.

Dawkins pedig a Falcons ellen:
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Amúgy valaki szólhatna neki, hogy az a sapkaszerüség totál csajos és baromi hülyén néz ki benne 😊 Az Ausztrál openen minden női teniszező ilyet hord 😊
MrMiksa
Biztos Chip érkezésével berendelte a csapat, feltöltötték a boltot is 10 évre.
Aztán nem úgy alakultak a dolgok... 😀
Dougnak meg ki lett adva, hogy ezt kell viselnie, ha már van. 😀
Bébé
Nem csodálkoznék, minden szart neki kell CK után eltakarítani még a mai napig is 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Amúgy valaki szólhatna neki, hogy az a sapkaszerüség totál csajos és baromi hülyén néz ki benne 😊 Az Ausztrál openen minden női teniszező ilyet hord 😊
MrMiksa
Biztos Chip érkezésével berendelte a csapat, feltöltötték a boltot is 10 évre.
Aztán nem úgy alakultak a dolgok... 😀
Dougnak meg ki lett adva, hogy ezt kell viselnie, ha már van. 😀
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Amúgy valaki szólhatna neki, hogy az a sapkaszerüség totál csajos és baromi hülyén néz ki benne 😊 Az Ausztrál openen minden női teniszező ilyet hord 😊
MrMiksa
Az edzők fele ilyet hord, de ok.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/954108017963884549

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685

eaglesmcnabb
Amúgy valaki szólhatna neki, hogy az a sapkaszerüség totál csajos és baromi hülyén néz ki benne 😊 Az Ausztrál openen minden női teniszező ilyet hord 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Roseman a legjobbak között:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/18/16906082/eagles-howie-roseman-pfwa-2017-nfl-executive-year-philadelphia-joe-douglas-general-manager-personnel

Kiváncsi vagyok, hogy Pederson megkapja-e az Év edzője díjat. (szerintem nem)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben
eaglesmcnabb
Király akkor megyek oda, azt hittem declinolva lett, mert az FB eseményt törölték
Toca
Az eredeti esemény sajnos véletlenül megsemmisült, de lesz meccsnézés:
 www.facebook.com/events/211730109392982/
mustaine
Igen köüzben ott volt a Notijaim között akkor a mi meccsünkre odaérek 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben
eaglesmcnabb
Király akkor megyek oda, azt hittem declinolva lett, mert az FB eseményt törölték
Toca
Az eredeti esemény sajnos véletlenül megsemmisült, de lesz meccsnézés:
 www.facebook.com/events/211730109392982/

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben
eaglesmcnabb
Király akkor megyek oda, azt hittem declinolva lett, mert az FB eseményt törölték
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Valaki tervezi BP-n nézni valahol a meccset?
Toca
elvileg bowl.hu-s közös meccsnézés lesz a stiflerben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!