Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amikor örülünk h nincs ott egy játékosunk se a Pro Bolwon 😀
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nagy az öröm phillyben 😀 (bocs, felig off, bar szerintem elfer)

 instagram.com/p/BePFtcOHusW/
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Hát nem baj, majd jövôre... Ja nem bazze!Bent vagyunk!A Fly Eagles Fly meg végtelenített szalagon szól a fejemben reggel 6 óta.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
most nem bealudni

egyre szarabb a draft pozíciónk. wentz trade azonnal. egy halom pickért.

patrob picksixen kívül nem volt igazi katarzis a meccsben.

komolyra fordítva: nagyon örülök. talán a döntőt érdemes lenne közösen nézni, ennél jobb alkalom..?
jorge
Abszolút támogatom! Én szívesen megismerném milyen arcok vannak a nevek mögött!😊 Szervezzük meg!
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Gratulálok Srácok!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
most nem bealudni

egyre szarabb a draft pozíciónk. wentz trade azonnal. egy halom pickért.

patrob picksixen kívül nem volt igazi katarzis a meccsben.

komolyra fordítva: nagyon örülök. talán a döntőt érdemes lenne közösen nézni, ennél jobb alkalom..?
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Szavak nincsenek

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ez hihetetlen! Nálam az edzői stáb viszi a prímet, persze amellett, hogy mindenki óriási király!
Pederson, Schwartz és a másodedzők, nem tudom ki a fő felelőse ennek a gameplannek de ez elképesztő, hogy a liga legjobb védelmét gyakorlatilag darabjaira szedtük. Én ezt főként az edzői stábnak tulajdonítom, amellett persze hogy a végrehajtás is kellett és Folestól elállt a szavam.
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ennyi. Niki fiú az isten császár!

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
a Patriots-on kívül vajon kit kellene még elverni, hogy ne legyünk underdogok?
nem mintha nem lenne jó így.. 😊
több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
grat a győzelemhez. piszok jól játszottatok! REmélem elveritek a patriots-ot!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Grat a döntőhöz!

Jah, és elmentek ám a picsába, ha nem nyeritek meg! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azt hittem, hogy úgy fogok munkába menni, hogy alig látok az álmosságtól, de lehetek e fáradt egy ilyen meccs után? Nyilván nem 😀
Mondtam én Moriarti, pozitív hullámok 😉
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
Szuperek voltatok!
Epic SB lesz ez.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Bradham:
"All week, we heard everybody say they were the number one D#. But I guess everybody forgot they was coming to Philadelphia. I know one thing. In this house, we are the number one D#."

Azért remélem, hogy Minneapolisban is. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Chiefs fans be like: "DAMN We kept the wrong one!!!" 😀

We've played the refs before In Carolina and won. So we know what we’re up against 😀


ééééés harmadszor is underdogok vagyunk 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFC csámpioncsíp győzelem után Fucsovics Marcit nézni Federer ellen az Eurosporton...jó élmény na 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és ez már természetes😊

Still a longshot: Eagles open as largest SB underdogs since 2009
Mitch

Egyébként pedig...

Foles undergoes precautionary X-rays on ribs
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Egyelőre úgy sem tudnék értelmeseket írni így marad ez:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/26701069_10155856582351006_1705171315809320960_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=-HsAeG94KLAAb5bdgIf&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDICl3tJTiffqj37Uwe8wd4h1dR-rVRUKtuWh9YBHRzvw&oe=66296009
The Eagles are moving on to the Super Bowl! | The Eagles are moving on to the Super Bowl! | By Bleacher ReportFacebook
The Eagles are moving on to the Super Bowl!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Annyi a szezonnak,bár szoptunk volna le L.A.-ben .........
zoleagle
Next man up! Amúgy nyilván most mindenkinek az lesz az indoka, hogy azért fogunk kiszopni nagyon hamar a PO-ban, mert Wentz kidőlt. Ez előtt meg az volt, hogy nagyon fiatal a csapat, na meg hogy egész szezonban szar csapatokat vertünk el. 😀

Amúgy az megvan, hogy úgy vertük el ezt a Ramst LA-ben, hogy az offense fal fele sérült volt erre rá Wentz is lesérült, és a hideg kezú Folesnak kellett beállnia hátrányból megnyerni a meccset? Innen én már bármit el tudok képzelni a PO-ban, szvsz egyik csapat ellen sem megyünk majd esélytelenként, főleg nem hazai pályán. 😊
balintbaba
A playoff teljesen más tészta, teljesen felesleges tévképzetekbe ringatni magunkat. Idén a Panthers, a Seahawks és a Rams meccs volt playoff-kaliber közelében, ebből 2-t Wentz nyert meg, a harmadikon meg simán kikaptunk. Januárban nem lehet franchise QB nélkül nyerni, ez egy historikus tény.

Talán elit D-vel lehetne, de ez közel sem az, mint tegnap is láthattuk. De még azzal is csak talán. Ha megyünk egy kört, az már nagyobb csoda lesz.
Hulkeinstein
Akkor ha januárban szembejön a Vikings mi lesz? Döntetlen? 😀😀
Hagyjuk már azt a demagóg dumát, hogy az nfl legjobb mérlegével bíró csapat nem tud a PO-ban meccset nyerni. Komolyan nem értem ezt a negativitást.
balintbaba
Bocs Jorge, én tegnap sokkban ültem 3 órát mozdulatlanul, ez az egész egy rémálom 😕(

Én nyitott vagyok az optimizmusra, mondj nekem egy olyan csapatot az elmúlt 25 évben, ahol a csere QB Superbowlba jutott egy olyan védelem mellett, ami nem volt top 2. És ezzel leginkább romantikus álmokat kergetek én is, mert az utóbbi 5 évben megsokszorozódott az offense fontossága az NFL-ben.

Nézzük csak ki volt az a 20 QB, aki főcsoportdöntőt játszott az utóbbi 5 évben:

Matt Ryan x2, Aaron Rodgers x2, Cam Newton, Carson Palmer, Russell Wilson x2, Colin Kaepernick x2, Tom Brady x5, Peyton Manning x2, Andrew Luck, Ben Roethlisberger, Joe Flacco

Vagy menjünk vissza tavalyra és nézzük meg a Raiders esetét. Teljesen esélytelenül estek ki az első körben Carr sérülése után. Egyszerűen nincs arra példa, hogy egy közepes QB tündérmesét hajtson végre.
Hulkeinstein
Nincs több kérdésem, itt az ideje feladni. Nem fogunk nyerni semmit. Sz@r a QB-nk, nincs Wentz, nincs Mariottó, mindenki mondjon le, cseréljünk el 2 draftot cserejátékosokért, az lesz a megoldás!

| Ja nem. |
 imgur.com/a/khfUy

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Teljesen érthetetlen állapotba kerültem
mustaine
 twitter.com/sailingt3am/status/955267874955898880

😀
dande
a múlt heti győzelem után egy blowjob videó terjedt el, mi lesz itt az SB után?

ja és all-time steal



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Teljesen érthetetlen állapotba kerültem
mustaine
 twitter.com/sailingt3am/status/955267874955898880

😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Teljesen érthetetlen állapotba kerültem

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
Wentz, J.Peters, Sproles, Hicks, Maragos, Sturgis
És így is SB.
(Jó végülis Sean Lee teljesen más szint... 😛 😀 )

Senkit nem szabad elengedni az edzői stábból. Mindenkinek 10 milla/éves fizut, ha kell. 😀
Bébé
Pont ez az. Ha a Boysban végig játszik Lee, akkor most ők lennének SB-ben helyettünk, ergó a posztod legeleje sem igaz. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c