Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
PEEtör
Szerencsére erre nehéz mit mondani, mert nincs ilyenünk, nem véletlen hogy nincs 1000 yard feletti futónk és elkapónk sem. Ha Ertzet kiveszik, akkor Agholor fog felszabadulni középen. Ha mondani kell mégis valamit, akkor szerintem egyértelműen a futás megállítása lehet a célja, én magunk ellen biztos arra helyezném a hangsúlyt hogy Foles verjen meg a levegőben és ne Ajayi&co a földön. Szóval valószínűleg eléggé stacked box-okat várok.

Cooltiszo
A Minnesota is ezt hitte...
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
PEEtör
Szerencsére erre nehéz mit mondani, mert nincs ilyenünk, nem véletlen hogy nincs 1000 yard feletti futónk és elkapónk sem. Ha Ertzet kiveszik, akkor Agholor fog felszabadulni középen. Ha mondani kell mégis valamit, akkor szerintem egyértelműen a futás megállítása lehet a célja, én magunk ellen biztos arra helyezném a hangsúlyt hogy Foles verjen meg a levegőben és ne Ajayi&co a földön. Szóval valószínűleg eléggé stacked box-okat várok.

A meccsen O-line és D-line dönthet, ha ott eddigi PO színvonalat hozunk, akkor ezt a meccset is nyerhetjük, ha legalább az egyiket semlegesíteni tudja a Pats, akkor onnantól hosszú esténk lesz valószínűleg. Mindkét fronton nyernünk kell hogy ebben a meccsben benne legyünk TB ellen.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 484
2 het mulva egy kicsit mindenki Philly fan lesz
Amadeus
Nem kicsit, hanem k...vára!!!
LanceVance
Az nekünk nem jó!!
Utáljanak minket mondják el mindenhol hogy nincs esélyünk, gyenge csapatokkal jatszottunk és különben is az ellen baszta el az összes meccset ahol nyertünk...

Szurkoljon mindenki ellenünk jó ez az underdog szerep mert így mindenki még plusz energiával tolja!!
Ezért imádom ezt a szezont és a csapatot bármi lesz 2 hét múlva
zsoeo
Hát nem tudom, nekem kurvára jól esik, hogy szinte mindenhol, még a csoportellenfelek topikjában, sőt meg a Dallasnál is olyanokat olvasok, hogy talán inkább a mi győzelmünknek örülnének jobban. Nem is tudom lesz -e még ilyen valaha, de most már csak ezért is muszáj lesz valahogy nyerjünk. Nem hiszem, hogy az O, és főleg Foles képes lesz még egyszer ilyen teljesítménye, de ennyit meg tudunk csinálni mint tegnap a JAX O. Szerintem a védelmünkön fog múlni, azon hogy mennyire tudjuk majd limitálni Bradyt. Nem férnek bele az ilyen "kés a vajon drive"-ok, mint a tegnapi meccsük végén.
eaglesmcnabb
Egyik részről persze jól eshet, de sztem ez nem azért van, mert mi lettünk hirtelen a szimpatikus elismert csapat a one and done-ból, hanem mert a peccet mindenki utálja...

Másrészt lehet, hogy én tevédek mindegy is...

A lényeg, hogy ebben a brutál NFC-ben a legjobb csapat idén az Eagles 😀
zsoeo
Abban is biztos van igazság, hogy sokan unják már a peccet és ezért szurkolnak nektek. Én eddig is szurkoltam nektek és fél szemmel mindig követtem a csapatot. A 2010-es PO volt amikor először komolyabban néztem NFL-t és nagyon sajnáltam az elbukott WC meccseteket. Azóta félig meddig veletek is vagyok és az NFC-ben jól megfértek a Steelers mellett.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
hülyeség az nfl-ben zsigerből gyűlölni, nekem rontja az élvezeti értéket. 20 évig toltam a minden héten háborút, vonulás, acab, sörösüveg. itt már nem vágyom rá. off vége.

jól érzem, hogy mindenki hc-t talált, és nálunk jó eséllyel egyben marad az edzői stáb?
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
...mert a peccet mindenki utálja...zsoeo
Azért remélem nem így van ez. Sokan azért leszünk sas fanok még egy meccsre, mert az Eagles nagyon szimpatikus (pl. Én is), sokan azért, mert szeretnének végre egy kicsi változatosságot (Ezért volt nem kevés Jax fan is a konf. döntőben), és persze sajnos jó páran az általad leírt utálat miatt.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Egy nagyon kedves barátom hardcore Eagles fan,szóval nekem innentől win-win szituáció,mert őszintén mondom hogy tudnék örülni annak is ha Ti nyertek. Természetesen magunknak drukkolok,de emiatt akkor sem leszek teljesen szomorú ha nem így lesz.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nincs mese, nektek szurkolok a SB-on. A Vikingek elleni játék elég lehet a Pats ellen is, de a maximumot tutira ki kell hozni. Szóval nyerjetek, ha már mi anno hagytuk hogy a búskomor Bradyből vigyorgó legyen (az a rohadt 1 yard).

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Simán elképzelhető, hogy ez lesz Celek utolsó meccse:
 www.philly.com/philly/sports/eagles/eagles-brent-celek-super-bowl-20180122.html
Lane Johnson said. “I want to win for him. I want to win it for Peters, I want to win for Sproles.
Lane Johnson carried Peters’ No. 71 jersey with him when he was introduced to the Lincoln Financial Field crowd on Sunday. “He asked me to right before the game,” Johnson said. “I wanted to. I think he’s a special part of this team.”

19 Sast kérdeztek meg, hogy kire gondoltak a Vikings meccs után:
Vaitai: “I don’t know. You know what? The person who helped me the most is Jason Peters.”
Ha valaki látja az egész cikket akkor megoszthatna belőle pár érdekes infót 😀
 theathletic.com/218396/2018/01/22/who-do-you-think-about-when-you-realize-youre-going-to-the-super-bowl/

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Tudnak örülni Phillyben is. 😀
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/22/16920262/crazy-scenes-streets-philadelphia-eagles-advancement-super-bowl-fans-videos-pictures-nfl-vikings
Zero arrests related to fans celebrating the NFC championship game overnight in Philly.
Látva ezeket a felvételeket, szerintem ez sokkal nagyobb szám , mint Foles teljesítménye a Vikings ellen. 😀
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Mindig mondom a staff egybentartására a legjobb mód a playoff menetelés. Jó most a Pats erre pont rácáfol de ott már nagyon érett. Anno amikor DougieP-t szerzodtettuk mi voltunk az utolsók. Senkinek nincs turelme kivarni altalaban...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
"Amúgy nem kell izgulni, a Buday-Bencsics páros szerint a Vikings nyer, ami nekünk jó előjel!(Amikor azt mondták, hogy nyerünk, akkor vesztettünk, amikor azt mondták, hogy vesztünk, akkor pedig nyertünk idáig!)"
Valaki el tudja intézni, hogy Ők azt tippeljék, hogy a Pats nyer?
tûzoltó
Mindketten patsesek, úgyhogy van remény 😀
eaglesmcnabb
Majd szólok nekik ez ügyben akkor 😀
Meg mondjuk jeleztem, hogy marha sürgősen tippeljen valaki Eaglest, mert eddig 0–24 és mindkettőt megnyertétek, nem kéne kockáztatni 😀

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
2 het mulva egy kicsit mindenki Philly fan lesz
Amadeus
Nem kicsit, hanem k...vára!!!
LanceVance
Az nekünk nem jó!!
Utáljanak minket mondják el mindenhol hogy nincs esélyünk, gyenge csapatokkal jatszottunk és különben is az ellen baszta el az összes meccset ahol nyertünk...

Szurkoljon mindenki ellenünk jó ez az underdog szerep mert így mindenki még plusz energiával tolja!!
Ezért imádom ezt a szezont és a csapatot bármi lesz 2 hét múlva
zsoeo
Hát nem tudom, nekem kurvára jól esik, hogy szinte mindenhol, még a csoportellenfelek topikjában, sőt meg a Dallasnál is olyanokat olvasok, hogy talán inkább a mi győzelmünknek örülnének jobban. Nem is tudom lesz -e még ilyen valaha, de most már csak ezért is muszáj lesz valahogy nyerjünk. Nem hiszem, hogy az O, és főleg Foles képes lesz még egyszer ilyen teljesítménye, de ennyit meg tudunk csinálni mint tegnap a JAX O. Szerintem a védelmünkön fog múlni, azon hogy mennyire tudjuk majd limitálni Bradyt. Nem férnek bele az ilyen "kés a vajon drive"-ok, mint a tegnapi meccsük végén.
eaglesmcnabb
Egyik részről persze jól eshet, de sztem ez nem azért van, mert mi lettünk hirtelen a szimpatikus elismert csapat a one and done-ból, hanem mert a peccet mindenki utálja...

Másrészt lehet, hogy én tevédek mindegy is...

A lényeg, hogy ebben a brutál NFC-ben a legjobb csapat idén az Eagles 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
"Amúgy nem kell izgulni, a Buday-Bencsics páros szerint a Vikings nyer, ami nekünk jó előjel!(Amikor azt mondták, hogy nyerünk, akkor vesztettünk, amikor azt mondták, hogy vesztünk, akkor pedig nyertünk idáig!)"
Valaki el tudja intézni, hogy Ők azt tippeljék, hogy a Pats nyer?
tûzoltó
Mindketten patsesek, úgyhogy van remény 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
2 het mulva egy kicsit mindenki Philly fan lesz
Amadeus
Nem kicsit, hanem k...vára!!!
LanceVance
Az nekünk nem jó!!
Utáljanak minket mondják el mindenhol hogy nincs esélyünk, gyenge csapatokkal jatszottunk és különben is az ellen baszta el az összes meccset ahol nyertünk...

Szurkoljon mindenki ellenünk jó ez az underdog szerep mert így mindenki még plusz energiával tolja!!
Ezért imádom ezt a szezont és a csapatot bármi lesz 2 hét múlva
zsoeo
Hát nem tudom, nekem kurvára jól esik, hogy szinte mindenhol, még a csoportellenfelek topikjában, sőt meg a Dallasnál is olyanokat olvasok, hogy talán inkább a mi győzelmünknek örülnének jobban. Nem is tudom lesz -e még ilyen valaha, de most már csak ezért is muszáj lesz valahogy nyerjünk. Nem hiszem, hogy az O, és főleg Foles képes lesz még egyszer ilyen teljesítménye, de ennyit meg tudunk csinálni mint tegnap a JAX O. Szerintem a védelmünkön fog múlni, azon hogy mennyire tudjuk majd limitálni Bradyt. Nem férnek bele az ilyen "kés a vajon drive"-ok, mint a tegnapi meccsük végén.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
"Amúgy nem kell izgulni, a Buday-Bencsics páros szerint a Vikings nyer, ami nekünk jó előjel!(Amikor azt mondták, hogy nyerünk, akkor vesztettünk, amikor azt mondták, hogy vesztünk, akkor pedig nyertünk idáig!)"
Valaki el tudja intézni, hogy Ők azt tippeljék, hogy a Pats nyer?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
csak maradjon meg a kétoldali, kölcsönös tisztelet, s kétoldali "kidolgozzuk a belünket is a pályán", s győzzön a jobb....😀 két hét....😀 kurtajó SB-t várok....az Eagles D nagyon brutál üzemmódba váltott, de TB12 12 öltéssel is egész jól elhajigált tegnap😀 bármelyik csapat nyerje, megérdemelt lesz.....😀 písz az Eagles faneknek....😀
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
2 het mulva egy kicsit mindenki Philly fan lesz
Amadeus
Nem kicsit, hanem k...vára!!!
LanceVance
Az nekünk nem jó!!
Utáljanak minket mondják el mindenhol hogy nincs esélyünk, gyenge csapatokkal jatszottunk és különben is az ellen baszta el az összes meccset ahol nyertünk...

Szurkoljon mindenki ellenünk jó ez az underdog szerep mert így mindenki még plusz energiával tolja!!
Ezért imádom ezt a szezont és a csapatot bármi lesz 2 hét múlva
zsoeo
Lásd be, nehéz nem nektek szurkolni .)
bcsarli
Jó akkor csak egy kicsit szurkolok nektek és amúgy sincs semmi esélyetek mert brady egy kecske, és külömben is még a sporik is velük vannak. Így jobb 😀

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
2 het mulva egy kicsit mindenki Philly fan lesz
Amadeus
Nem kicsit, hanem k...vára!!!
LanceVance
Az nekünk nem jó!!
Utáljanak minket mondják el mindenhol hogy nincs esélyünk, gyenge csapatokkal jatszottunk és különben is az ellen baszta el az összes meccset ahol nyertünk...

Szurkoljon mindenki ellenünk jó ez az underdog szerep mert így mindenki még plusz energiával tolja!!
Ezért imádom ezt a szezont és a csapatot bármi lesz 2 hét múlva
zsoeo
Lásd be, nehéz nem nektek szurkolni .)

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
2 het mulva egy kicsit mindenki Philly fan lesz
Amadeus
Nem kicsit, hanem k...vára!!!
LanceVance
Az nekünk nem jó!!
Utáljanak minket mondják el mindenhol hogy nincs esélyünk, gyenge csapatokkal jatszottunk és különben is az ellen baszta el az összes meccset ahol nyertünk...

Szurkoljon mindenki ellenünk jó ez az underdog szerep mert így mindenki még plusz energiával tolja!!
Ezért imádom ezt a szezont és a csapatot bármi lesz 2 hét múlva
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 318 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Most néztem az ismétlést, gratula a W-hez, és az SB-hez, durva erődemonstrációt nyomtatok! 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Nincs mese, bele kell menni a ponthaboruba.... A ket QB közül csak az egyik tud 7TD-t dobni egy meccs alatt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Amcsi fórumokon már csak Big Dick Nick-nek hívják Folest 😀

“Coach Pederson is the one who drafted me,” Foles said. “He was the only coach who flew down to Texas and worked me out. I was only worked out by one team, and that was by coach Pederson. Coach [Andy] Reid and the Philadelphia Eagles took a chance on me. To win this game for him and this organization is something very special.”

Lesz pár jó sztori a következő két hétben.
- Foles komolyan elgondolkodott a visszavonuláson a Rams-os időszaka után.
- Braman szeptember óta csapat nélkül volt. Wentz sérülése után újra leigazoltuk, most meg SB-n fog játszani.
- Ajayi-t Miamiból szabadítottuk ki 😛 😀
- Kendricks szezon előtt cut-ot, tradet kért a csapattól.
- Agholor, Kelce, PatRob feltámadása.
- Elliott szezonja (csak nehogy az SB-n elbassza az egészet 😀 )
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1798527273527286/
Isti81
Csak harmadszor kerül be ide vajh miért? 😀
dande
Akkor bocs, nem néztem visszább.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/videos/1798527273527286/
Isti81
Csak harmadszor kerül be ide vajh miért? 😀