Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
 www.youtube.com/watch?v=aiOqldN_5b0&sns=fb

ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d
eaglesmcnabb
Pedig dande már linkelte...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79


ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
nálam egyértelműen jernigan, és most már foles :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
12 legalulértékeltebb játékosunk:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/01/super_bowl_2018_ranking_the_most_underrated_eagles.html#incart_river_mobile_index
Szurkolóként nem tudtam összeszedni 12-t, mert a topikban szinte minden jó teljesítmény meg van említve. 😀
Nálam talán Barnett, Curry, Elliott/Bradham lenne a Top3.
Utóbbi kettő azért el van ismerve, de talán nem eléggé. Elliott "egymaga" meccseket hozott, Bradham meg tényleg a D# irányítója és elég jól végzi a dolgát.

V. Curryvel kapcsolatban általában csak a nagy szerződése van megemlítve, de azért Ő is egy szép szezont hozott össze. Remélem, hogy maradni fog a csapatnál. (Eagles-fanként csak belemegy az átstrukturálásba 😀 )

Barnett meg számomra nagyon underrated. 😀 Pályán volt okés meg nem rossz, de kis túlzással nálam nem oszt nem szorzott a jelenléte. 😀 De tényleg egy reménykeltő szezont zár(t). Jó lenne, ha bevállna. Minden esély megvan rá, mert én draftkor se láttam benne igazán semmi extrát, és Cox-al is ugyanígy voltam. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Kibaszott nagy ez a videó. Kedvenc lett. ...Remélem 11 nap múlva már csak a 2. kedvenc lesz. 😀

Jon 😕
 www.phillyvoice.com/jon-dorenbos-i-would-have-loved-have-been-part-all-id-be-dead/

Pederson Hof holder volt. 😀
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Doug-Pederson-A-Legend-With-The-Pinch/0cec722e-3114-4ac8-95be-3520f14beff9
Akers credits Pederson for some of the success he had kicking in the NFL.
“He was a fantastic holder, a fantastic holder, an A-plus holder, and, yes, he did use ‘the pinch.’ It was the first time I had ever seen it,“ Akers said. “In fact, after Doug left the Eagles in 2000 (Pederson was released on August 28, 2000) I was devastated. I was going into my first full season as the guy and didn’t have Doug! I taught Koy how to hold using ‘the pinch’ and then taught Sav Rocca the same thing.
Ő találta fel a "pinch"-et. Videót nézzétek meg. 😀

Beleborzongok ha arra gondolok, hogy ketten együtt Romoval miket érhettek volna el...100%, hogy még most is játszana.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Wentz pajkos mosolya gyerekeeeek. Ilyet szeretnék látni 5-e hajnalban is 😀 😀 Óriási videó!
kristóf17
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Wentz pajkos mosolya gyerekeeeek. Ilyet szeretnék látni 5-e hajnalban is 😀 😀 Óriási videó!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én akartam betenni csak ma nem jutok gép közelébe telón meg nem tudom. Legyen egy jó napod 😉😛
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan


KÖTELEZŐ.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
 youtu.be/1LGWFN93ogA
steelwolf
Tegnap beraktam, de te már most több lájkot kaptál rá.
Matthew99
Hah hányszor jártam így 😛😉
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 youtu.be/1LGWFN93ogA
steelwolf
Tegnap beraktam, de te már most több lájkot kaptál rá.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/1LGWFN93ogA
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Nagyon szívesen szoktam olvasni az aktuális ellenfelek csapat topicját de ez most nem megy sajna.
Janek
Mert beírod hogy miert is vagyunk esélytelenek 😀 pacsi
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Jenkins megmondta 😀
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/24/16929466/malcolm-jenkins-channeled-inner-brian-dawkins-awesome-pregame-speech-philadelphia-eagles-safety
De egy díjátadós libabőrös beszéd nagyon hiányzott :S
Mindegy, majd az SB-n. 😀 ...Brady 😀 😀

Van ott pénzt:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/24/16931102/super-bowl-odds-gambling-2018-eagles-bet-patriots-philadelphia-new-england-spread-money-line-gambler
És reméljük, hogy lesz is. 😀
Amúgy én arra gondoltam, hogy felrakok pár ezret a Patriots győzelmére. Legalább mindenképp lesz valami pozitívum. 😀 (OT nem lehet 😀 )
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó reggelt már csak 11 nap 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon szívesen szoktam olvasni az aktuális ellenfelek csapat topicját de ez most nem megy sajna.

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Megneztem a 2015-s meccset, par eszrevetel:
- brutal mennyire kicserelodott a csapatunk, hala az egnek hogy mar nem Sammy Sleeves az iranyitonk
- ez a meccs tipikus peldaja volt annak h barki megverhet barkit az nflben, de itt nagy volt a kulonbseg a ket csapat kozott a Pats javara
- a meccsen volt blocked punt td, 100 yardos int return td, 70 yardos punt return td 😊
- a nyomas jo volt Brady-n, ami meg is latszott rajta, de igy is voltak brutalis jatekai. Sok volt a Pats drop is

Sok relevanciaja nincs annak a meccsnek a most kovetkezore 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt inkább nem akartam volna látni 😉
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 www.youtube.com/watch?v=3lekbfnYd_I

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=QTiFRa70m48

Ez a legtutibb terv!
csipkelli
Ezzel a nicknévvel akkor kellett volna bejelentkezni amikor Shadyt eltradelte 😉 😛

Amúgy üdv😀
több mint 6 éve
csipkelli 3 218


Ez a legtutibb terv!
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Amúgy nem szabad Gronkot túlaggódni, hanem muszáj lesz az offense-ükre egészében koncentrálni, mert amint azt érezzük, hogy csak egy ember a fontos, rögtön ott lesz Cooks, Hogan, Amendola, stb akik ugyanúgy ki tudnak végezni. Julio Jones is megcsinálta a maga játékait, ilyen sztárok meg is fogják. Egyébként alapvetően Kendricks-nek kell majd rajta lennie a játékok többségében, de sokkal fontosabb lesz, hogy a futásukat limitáljuk már az elejétől amennyire csak lehet, utána meg minél nagyobb nyomást lehet majd helyezni Brady-re.
Támadásban nem tudom Foles képes lesz e még egyszer ennyire nagyot játszani, de én már annak is örülni tudnék így a meccs előtt, ha nagy hiba nélkül lehozza.
1-1 momentum dönthet megint, amit meg tud lovagolni az adott csapat.
marci88
Az egyik kulcs az lehet, hogy tartsuk Bradyéket lent a padon....azaz kőkemény védekezés és hosszú driveok az O#-től.
Greengo
Egyébként igen, JAX-nél is ez volt a kulcs, ha az első félidőt nézzük.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Amúgy nem szabad Gronkot túlaggódni, hanem muszáj lesz az offense-ükre egészében koncentrálni, mert amint azt érezzük, hogy csak egy ember a fontos, rögtön ott lesz Cooks, Hogan, Amendola, stb akik ugyanúgy ki tudnak végezni. Julio Jones is megcsinálta a maga játékait, ilyen sztárok meg is fogják. Egyébként alapvetően Kendricks-nek kell majd rajta lennie a játékok többségében, de sokkal fontosabb lesz, hogy a futásukat limitáljuk már az elejétől amennyire csak lehet, utána meg minél nagyobb nyomást lehet majd helyezni Brady-re.
Támadásban nem tudom Foles képes lesz e még egyszer ennyire nagyot játszani, de én már annak is örülni tudnék így a meccs előtt, ha nagy hiba nélkül lehozza.
1-1 momentum dönthet megint, amit meg tud lovagolni az adott csapat.
marci88
Az egyik kulcs az lehet, hogy tartsuk Bradyéket lent a padon....azaz kőkemény védekezés és hosszú driveok az O#-től.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Amúgy nem szabad Gronkot túlaggódni, hanem muszáj lesz az offense-ükre egészében koncentrálni, mert amint azt érezzük, hogy csak egy ember a fontos, rögtön ott lesz Cooks, Hogan, Amendola, stb akik ugyanúgy ki tudnak végezni. Julio Jones is megcsinálta a maga játékait, ilyen sztárok meg is fogják. Egyébként alapvetően Kendricks-nek kell majd rajta lennie a játékok többségében, de sokkal fontosabb lesz, hogy a futásukat limitáljuk már az elejétől amennyire csak lehet, utána meg minél nagyobb nyomást lehet majd helyezni Brady-re.
Támadásban nem tudom Foles képes lesz e még egyszer ennyire nagyot játszani, de én már annak is örülni tudnék így a meccs előtt, ha nagy hiba nélkül lehozza.
1-1 momentum dönthet megint, amit meg tud lovagolni az adott csapat.
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Az utolsó egymás elleni meccsünk '15-ből.

 www.youtube.com/watch?v=QxPqxXQDV1g

Volt itt minden, mint a búcsúba'...
Bolyhos
De jó kis meccs volt. Mondjuk kicsit szomorú voltam, amikor a reptérre menet Gronk megsérült, és nem játszott azon a meccsen, amire megyünk, de hátha most fog 😀
Wyatt
Sérült játékost nem szabad erőltetni, pihenjen csak most is. 😊

Philadelphia Underdogs!