Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
jorge
Srácok bassza meg nem tudok menni, lázas megbetegedés. Game time decision volt eddig, de sajnos nem mentem át a protokollon..
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Hát eljött ez a nap is. A franchise történetének potenciálisan legnagyobb napja. Mert ha nyerünk, akkor az lesz, ez nem kérdés. 20 év múlva is.

Az egész szezon egy véget nem érő tündérmese volt eddig. Wentz MVP-szintté nőtte ki magát. Az összes, de tényleg az összes korábbi és új játékos karrier évet hoz. Doug, a leírt HC talán az évtized legszürreálisabb HC-teljesítményét hozza le. Az 5 kulcssérülés. QB, LT, MLB, a 3 talán legfontosabb pozíció. Foles visszatérése a majdnem visszavonulás után hogy lezárjon egy régóta tartó, soha be nem fejezett sztorit. Brian Dawkins bekerül a Hall of fame-be.

Sokat gondolkoztam azon, hogy milyen exklúzív elemzést kellene hoznom, de végül arra jutottam hogy a mai nap nem a szakmáról szól. A szezon végén lesz elég idő rá, mert van miről beszélni azon a fronton is.

Ma a szív csap össze az ésszel. Ma egy olyan Patriots ellen játszunk, aki talán a valaha volt legkevesebb motivációval rendelkező Superbowl csapat. Nekik ez "csak" 1 superbowl, évente ismétlődő esemény, ahol ráadásul nem is várja őket egyetlen nagy rekord vagy achievement sem. Nekünk ez jelent mindent, a valaha volt leg Philly-bb meccs, amit az NFL-ben rendeztek.

Benéztem a Pats topikba ma reggel és az első oldalon két dologról olvashattam: AB vagy JJ jobb elkapó, illetve hogy a FB Develin-nek miért púpos a nyakvédője. Pontosan ezért kell ma nyernünk. A Pats a legjobb csapat, akiket sosem sikerül majd utolérni. De most eljött az ideje, hogy beleszaladjanak egy újabb pofonba, hogy Brady visszavonulása előtt legyen még miért küzdeniük. A mai napnak arról kell szólnia, hogy csapatként nyerünk. Nem érdekel, hogy ki hogy fog játszani, nem érdekel hogy ki milyen ütközésbe megy bele, de még az sem érdekel, hogy ki hibázik. Ma egyetlen dolog számít, és az a győzelem, bármi áron. Ki tudja, hogy valaha visszatér-e még ez a csapat a Superbowlba? Meg kell ragadni ezt a különleges pillanatot.

Örök életemben vesztes csapatoknak szurkoltak (Eagles drukker 2009 óta vagyok...), úgyhogy számomra ez lenne életem győzelme túlzás nélkül. Bold prediction: Egy viszonylag noname Eagles játékos lesz az MVP és kevesebb, mint 4 ponttal nyerünk.

Azt kívánom, hogy a jó játék kapja meg jutalmát, az életben egyszer pattanjanak hozzánk a labdák, tévedjenek a bírók a mi javunkra és legyen velünk a szerencse is.

Mindent bele!

FLY EAGLES FLY!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Jó hétvége lesz Dawkinsnak, HoF + egy gyűrű 😛
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
A világ veletek van!!! 😊
bcsarli
Még én is, pedig sosem gondoltam volna, hogy egy olyan csapatnak fogok szurkolni, amelyiknek zöld a színe és egy sas a címere.
Amadeus
Na, ezzel én is így vagyok... Kb 4 év után tudatosult bennem, hogy zöld sasoknak drukkolok 😀 | Újpestszurkolóként 😀 |
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
A világ veletek van!!! 😊
bcsarli
Még én is, pedig sosem gondoltam volna, hogy egy olyan csapatnak fogok szurkolni, amelyiknek zöld a színe és egy sas a címere.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
A világ veletek van!!! 😊
bcsarli
Kösz, de reméljük azért nem úgy lesz, hogy a világ nem elég 😊 😉
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A világ veletek van!!! 😊

több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 619 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Előre leszögezem, hogy nem akarok itt zavarkodni a meccsre készülődés közepette. Tavaly, mikor simán megvertetek minket az alapszakaszban, mondtam, hogy jó lesz ez a csapat. Azt mondjuk nem gondoltam, hogy már idén idáig jut a gárda.

Én voltam olyan szerencsés, hogy eddig háromszor láttam imádott csapatom Super Bowlt játszani, amiből kétszer nyertek is.

Én csak azt szeretném kívánni, hogy ma éjjel ti is éljétek át azt a csodálatos érzést, amit a Lombardi megnyerése jelent.

Kérni pedig csak annyit szeretnék, hogy keményen picsázzátok el őket 😊.

Szóval ma éjjelre FLY EAGLES FLY! 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kit érdekel az Év edzője díj, amikor megkaptuk az Év ünneplése díjat 😀
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/3/16969370/eagles-win-celebration-year-offensive-line-of-the-year-awards-philadelphia
Valamint az Év támadófala díjat is. 😀

Amúgy tényleg vicc volt az Év edzője választása. Értem, hogy csak az alapszakaszt veszik figyelembe, de akkor is. Rams kerete szinte végig egészséges volt.
Zimmer 11 szavazata?

Sean McVay? He’s your Coach of the First Round Playoff Exit. 😀

Azért azt se felejtsük el, hogy tavaly Ő lett az Év edzője 😀
 i.imgur.com/zKQQVLx.gif
Bébé
Bocsi, de a McVay-témához azért hozzá kell szólni. Egészséges volt kb mindenki? Szuper, egy évvel korábban nem?

A Rams az előző idényben 224 pontot szerezve simán a legrosszabb támadósorral bírt a ligában – 40-nel maradtak el a Kosok az utolsó előtti Brownstól! –, ezúttal 478-cal viszont a legjobb lett. A csapat 4–12-ről 11–5 lett, és 2004 után először playoffos. Szerintem ez eléggé papírforma volt.

Zimmer 11 szavazatával mi a gondod? Hogy kiesett az első számú irányító és futó a szezon elején, és harmadik számú irányítóval értek el 13–3-at? Én azon sem lepődtem volna meg, ha ennél lényegesen többet kap.

Persze Pederson is megérdemelné, szerintem Marrone és Belichick is. De itt én tuti nem sajnálom McVaytől, mert óriási fordulást hozott a csapat életében.



 dailysnark.com/patriots-fans-hold-full-funeral-eagles-qb-nick-foles-boston-super-bowl-2/

Az ilyen és ehhez hasonló féregségek miatt kurvára remélem, hogy odabaszunk nekik.

Egyébként sztem botrány, hogy nem Dougie P lett az év edzője.
mustaine
Az gyönyörű. Sajnos mindenhol vannak gyökér szurkolók, ezzel sok mindent nem lehet kezdeni. 😊

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
 dailysnark.com/patriots-fans-hold-full-funeral-eagles-qb-nick-foles-boston-super-bowl-2/

Az ilyen és ehhez hasonló féregségek miatt kurvára remélem, hogy odabaszunk nekik.

Egyébként sztem botrány, hogy nem Dougie P lett az év edzője.
mustaine
Légyszíves basszatok oda. De keményen!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Zöld Shady mez bekészítve. Idén eddig háromszor nem volt rajtam, mindháromszor kikaptunk. A feladat részemről adott 😛

Ano pedig tudja a dógát 😉

Egyébként pedig a legtöbben ezt csináljuk:



| tűkön ülünk 😉 |

Fly Eagles Fly 😀
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
korodiati
engem is.

csak nehogy az legyen mint pár éve a giants-eagles meccsnézésen, hogy 7-8 giants drukker társaságában kellett megnéznem a meccset. Szerencsére kiszoptunk, úgyhogy nem történt incidens :d

szerk.: többiek?
eaglesmcnabb
Itt szervezkednek a srácok de szerintem én inkább itthonról nézem

 www.facebook.com/groups/114014592634500/permalink/125628424806450/
zsoeo
baszki erről a csoportról még csak nem is hallottam, pending státuszban vagyok egy fél napja, valaki okézza már le. :d

Egy amcsi eagles-ös csoportban viszont benne vagyok, elég durva figurák vannak ott, EDP kinézetű tagok tömkelege :d
eaglesmcnabb
Írtam privátban
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Milyen gyonyoru napra ebredtunk! Meteorologiailag is. Off: nezitek majd a meccset?
PhillyBeast
Áhhhh, én inkább alszom egy jót, nincs kedvem virrasztani. Majd reggel eredményeken megnézem, mi lett a vége. Aztán max holnap az ismétlést megnézem, de az se biztos....
😀 😀 😀
MrMiksa
Persze-persze mesemondó 😀

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Milyen gyonyoru napra ebredtunk! Meteorologiailag is. Off: nezitek majd a meccset?
PhillyBeast
Áhhhh, én inkább alszom egy jót, nincs kedvem virrasztani. Majd reggel eredményeken megnézem, mi lett a vége. Aztán max holnap az ismétlést megnézem, de az se biztos....
😀 😀 😀
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Milyen gyonyoru napra ebredtunk! Meteorologiailag is. Off: nezitek majd a meccset?

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
a héten 3x álmodtam a meccsel -
egyszer Torrey Smith lett az MVP ( 😀 ) -
még mindig alig hiszem el, hogy döntőt játszik Csapatunk
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Többet én sem tudok hozzá tenni MirrMurr szavaihoz,hajnalban felébredtem már mert a
Meccsel álmodtam....

Igaz még sok van addig pont 14 óra.

Remélem jó meccs lesz és nem sérül le senki!

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
jorge
lehet nem érek oda 10-re, de megyek legkésőbb 11-ig, zöld 79-esben leszek

Nem igazán tudom,mihez fogok kezdeni a meccsig, de azt tudom, hogy itt meg fogják érteni a szurkolótársak ezt az érzést.
MirrMurr
heh, reggel 4ig maddeneztem, hogy ma tudjak aludni, erre nem fölkeltem? pedig jó lenne aludni, mert nem vettem ki holnapra szabit :d

jómagam is 12 éve várok erre, ezen időszak legfontosabb mérkőzése következik, cukrom ezer

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Előre bocsátom, hogy kicsit érzelgősebb lesz a hozzászólásom.
2006 óta vagyok (akkor még a régi) a fórumon, az előző Eagles-Pats után lettem a csapat szurkolója és ennek a közösségnek - amely itt formálódott a topicban - a tagja. Voltak siralmas szezonjaink, voltak jobbak, de elszalasztott lehetőségek, minden évben leírtam, hogy majd jövőre, de végre eljött az a jövőre.
Most meg reggel óta ülök a szobában és a különböző elemzések olvasása mellett fogalmam sincs, hogy mivel ütöm el az időmet a meccsig. Ha eszembe jut a meccs elfog egyfajta megmagyarázhatatlan izgalom, amit üres tanácstalanság vált fel. Ezt a Super Bowlt nem nyugalomban várom, most van kiért szorítani. Hálás vagyok a csapatnak ezért a szezonért.
Nem igazán tudom,mihez fogok kezdeni a meccsig, de azt tudom, hogy itt meg fogják érteni a szurkolótársak ezt az érzést.
Ezért írtam ide ezt a hozzászólást, mert bárhol máshol, csak értetlenség fogadná.

Fly Eagles Fly!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Kit érdekel az Év edzője díj, amikor megkaptuk az Év ünneplése díjat 😀
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/3/16969370/eagles-win-celebration-year-offensive-line-of-the-year-awards-philadelphia
Valamint az Év támadófala díjat is. 😀

Amúgy tényleg vicc volt az Év edzője választása. Értem, hogy csak az alapszakaszt veszik figyelembe, de akkor is. Rams kerete szinte végig egészséges volt.
Zimmer 11 szavazata?

Sean McVay? He’s your Coach of the First Round Playoff Exit. 😀

Azért azt se felejtsük el, hogy tavaly Ő lett az Év edzője 😀
 i.imgur.com/zKQQVLx.gif
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/3/16969218/doug-pederson-one-vote-nfl-coach-of-the-year-head-sean-mcvay-philadelphia-rams-eagles-awards-super

Nem mimtha számítana, de azért tényleg vicces... Egy valag sérüléssel, másodéves irányítóval, 7-9 es csapatból, az NFC East 4. helyéről, és ezzel nem a Rams érdemeit akarom csökkenteni.

Na ez a nap is eljött, Eagles szurkolóként nehéz elhinni 😉
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
 dailysnark.com/patriots-fans-hold-full-funeral-eagles-qb-nick-foles-boston-super-bowl-2/

Az ilyen és ehhez hasonló féregségek miatt kurvára remélem, hogy odabaszunk nekik.

Egyébként sztem botrány, hogy nem Dougie P lett az év edzője.

Szerkesztette: mustaine