Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Lényeg hogy Pensylvania-ba került a Lombardy 😊. Ismét .)

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Amikor sírsz a csapatod sikere alatt / után / közte 😊 😊 hihetetlen
zsoeo
Jorge-al a fumblinal szetszedtuk a házat... Pedig kb csak patsesek voltak korulottunk 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jipppiájéóóó!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Felfoghatatlan. Még mindig nem hiszem el, csak szimplán rohadt nagy boldogság tölt el...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak hogy a Verdákból idézzem mikor a kis Luigi meglátja a Ferrarit

"Életem értelmének teljes besülése" 😊 😊
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Gratula srácok, elképesztő meccset toltatok, maxi respect meg minden 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Grat philly. Gratulalok innen 6 orara a varosotoktol. Es grat ha jol tudom az elso uj era sb win hez. Es most is nagyon szoros lett a meccs, majdnem ne win nel. De most mar ok sem csinalhattak csodat. Egyszer mindennek meg kell tornie. Es igazi tokos hivas meghozta az eredmenyet. A 2 pontost en xp nek hivtam volna es akkor nincs ez a vegen. Es az ne ellen ezt tudni lehet, hogy hiaba vezetsz koran, felidoben a vegen minden pont szamit. De most picit ti voltatok jobbak. Es megerdemelten nyertetek. Es ti tortetek meg az atkot ma, nem az ne. De ez igy van rendjen. Egyszer fennt egyszer lennt... Most elvezzetek amig fennt vagytok. Es fly eagles fly...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gratulálok, és köszi a világ nevében 😊

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Amikor sírsz a csapatod sikere alatt / után / közte 😊 😊 hihetetlen
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Köszönöm ezt az élményt! Leírhatatlan!!!
több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Én amúgy nem cserélném el Foles. Csak ha menni akar mindenáron. Ilyen meccs után, biztosan mem küldeném Clevelandbe csak ha ő akar menni.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Grat! Folest passzoljátok át a Jagsbe 😊
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27418111_1960213740692039_824322730840031232_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Iu73HxJdztIAb6BH_wM&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCYDFiEQ0_KOfNwcXRs6U_Vu5ABiCrf8yTag3CDqkT6bA&oe=66295762
The Gang wins the Super Bowl | The Gang did it! | By ESPNFacebook
The Gang did it!

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1821379894575357/?type=3&theater

csaló bírók

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Potyognak a könnyeim! Köszönöm a csapatnak! Köszönöm nektek! Ez mindenkié! 😀
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Gratulálok!!
Megerdemeltetek!
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
kiváncsi vagyok, hogy erre a Nick Foles MVP dologra Sobri mekkora szorzót adott volna.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van DP én is Jézus Krisztusnak köszönöm!
több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Akkor ismét jelzem, hogy a szezon legjobb edzőjének NEM Doug Pedersont szavazták meg.

Kurva nagyot meccselt Doug, ZSENIÁLIS az ember.

Nick Foles és amúgy az egész offense elképesztő volt ma, nincsenek szavak. De nem lennék Eagles szurkoló, ha nem emelném ki, hogy a defense a fumblet kivéve nem volt a pályán, szeptemberre össze kell szedni magunkat 😀
mustaine
Egyetlen egy, azaz 1 szavazatot kapott. Nevetséges
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott van a pályán Dorenbos is !!!
monkaS
Reméltem is h ott lesz.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 648 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hatalmas GRATULA srácok! Tessék élvezkedni! 😊

" class="embed">
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Akkor ismét jelzem, hogy a szezon legjobb edzőjének NEM Doug Pedersont szavazták meg.

Kurva nagyot meccselt Doug, ZSENIÁLIS az ember.

Nick Foles és amúgy az egész offense elképesztő volt ma, nincsenek szavak. De nem lennék Eagles szurkoló, ha nem emelném ki, hogy a defense a fumblet kivéve nem volt a pályán, szeptemberre össze kell szedni magunkat 😀

több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Milyen év gyerekek. Dawkins,TO HoF. Eagles bajnok.

De akkor is kell egy normális secondary 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Chip Kelly most mit érezhet 😀
undisputedly
Lerakta az alapokat, mint Pinyő 😊
gabokocka
Foles, mesh play, Agholor, kellett ennél több? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Chip Kelly most mit érezhet 😀
undisputedly
Lerakta az alapokat, mint Pinyő 😊

Grat, Wentz sérülése után nem gondoltam volna, de rácáfoltatok a kétkedőkre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.