Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
😊😊 Megérkezett az idei kémia OKTV győztese is..
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?
Miknar
Na ezt azért kizártnak tartom...😊 Wentz elég jó, olcsó, stb, nyilván marad kezdő, ő a jövő.
De Foles simán kezdene valahol, ha van rá lehetőség...gyűrű már az ujján, biztos nem padozni akar. És látható volt anno is, meg most is, hogy egy tökös valaki, nem elveszett gyerek, karja is van, oda tudja dobni akárhova pontosan. Csak nem szar rendszerbe kell vinni, ami neki nem fekszik...nyilván lenne csapat, aki vinné, pláne most.
Chargers LT
Én nem tudom srácok. Foles állítólag már a Ramses időszak után majdnem visszavonult. Mit gondoltok arról, hogy ő most a csúcson, élő legendaként fogja magát és szögre akasztja? Mivel ugy gondolom, hogy tutira Wentz lesz a kezdő, sztem ez is benne van.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem ugy volt, hogy Az Eagles a leggyengebb PO csapat, oszt kiesik ugyis?
ulpianus
Csakhogy egy klasszikust idézzek azaz magam: )

"Egy béna egy szerencsétlen egy könnyűsprsolásos semmit érő de kurvára SB győzes csapat vagyunk!!!!'" 😉
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Milyen mérges valaki! Elment a tippmix? 😀
Klaci79
Eltipszmikszűte az aputól kapott heti zsebpénzt 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Menjetek a jo kurva anyatokba fasszopo makultetvenyes gecik.
Marko16
Milyen mérges valaki! Elment a tippmix? 😀
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 758 — Слава Україні! Героям слава!
Gratulálok srácok, megérdemelt siker!

Megkövetem én is Folest, mert ezt nem néztem ki belőle, de Pedersonra nincsenek jelzők. 😀

Nagyon féltem, hogy a végén fordít a Pats.

Kb annyira izgultam a végén, mint a Ravens-49ers Super Bowlon, teljes eksztázis. 😀

Ha az elmúlt 10 évet nézem, akkor a Ravens, Seahawks, és ti is nyertetek döntőt, a Cardinals döntőzött, tavaly a Falcons, a madaras csapatok azért ott vannak a szeren.

Élvezzétek ki!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?
Miknar
Na ezt azért kizártnak tartom...😊 Wentz elég jó, olcsó, stb, nyilván marad kezdő, ő a jövő.
De Foles simán kezdene valahol, ha van rá lehetőség...gyűrű már az ujján, biztos nem padozni akar. És látható volt anno is, meg most is, hogy egy tökös valaki, nem elveszett gyerek, karja is van, oda tudja dobni akárhova pontosan. Csak nem szar rendszerbe kell vinni, ami neki nem fekszik...nyilván lenne csapat, aki vinné, pláne most.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Hát ezt csak mi értjük mit jelent ez a győzelem... Tizen éve itt irkálunk, távol Magyarországról és már hozzászoktunk, ez a csapat mintha el lenne átkozva, talán pont ezért könnyű ezzel azonosulnia egy magyarnak..
Én még most se hiszem el, azt gondoltam meccs előtt ha Foles-al megnyerjük akkor a lehetetlen nem létezik, de tényleg ez a hétköznapokba inspirál ez a win.
Az edzői stáb, aki Folesból félistent csinált, és az a játék a félidő végén.. A Philly special, soha nem fogom elfelejteni, 4 és 1, 1 yardra a goallineon és megmeri húzni ezt.. Miután ők megpróbáltak bealázni ezzel. Amikor Blount kiment DP-hez és mutatta neki a playbookban a játékot, Blount visszanézett: Ne....nee.. És de.😊😊
Nálam ez az év játéka, év hívása mindent visz. Benne volt ebben az egy jelenetben, ami az életben kell: Tökösség, bátorság, vagányság, a meglepetés ereje és a tehetség hogy meg is csinálod, meg a hardwork.
Amúgy respect Bradynek is, meg a támadófalának, elképesztő meccset toltak, a védelmünk nem létezett, egészen egy játék kivételéig a végén.
Szerintem ez a meccs többről szólt mint, hogy egy focicsapat megnyerte a bajnokságot. Nekem legalábbis biztos, ha ők meg tudták ezt csinálni, végig esélytelenként, mindenki leírta őket, Folessal senki, én magam se adtam egy fikarcnyi esélyt se. Aztán ahogy jöttek a győzelmek, kezdtem el hinni, lehet, hogy sikerül..
Kőkemény munka, hit, akarat, tehetség és tökösség. Bízz magadban és ne törődj mit mondanak mások. Mennyire elcsépelt de erről szól az élet és a srácok megmutatták hogy ez nem csak egy nyálas filmes klisé, ez a valóság.
Kicsit érzelgős lett, de nekem nagyon nagy üzenete van ennek a szezonnak.

Szerkesztette: korodiati
több mint 6 éve
twitch(4thline) Green Bay Packers Wisconsin Badgers 659 — twitch@citromail.hu
Hatalmas királyok vagytok! Gratulálok! Packers drukkerként az idén, messze ez volt a legizgalmasabb meccs! Az, hogy Foles csere QB és Hundley-t is csere QB-nak nevezik kicsit pofátlanság. 😀 Amit offensben hozott az edzői stáb, MM-hoz képest scifi!
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Gratulálok Srácok! Ha már úgy alakult hogy kikaptunk,akkor annak örülök hogy pont Tőletek!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Underdogok vagytok mi? Na hagyjatok már! Ilyen játékkal! Nagy nagy Gratula!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Őszintén gratulálok és köszönöm az élményt a csapatotoknak!
Foles for president! 😀
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 824 — SB 50 Champion @ Grund
Gratulálok, szép győzelem és menetelés volt, welcome to the winner's club!! 😉



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Tiszta szívből gratulálok Nektek a győzelemhez! Nagyot játszottatok, megérdemlitek 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Alastor New York Giants 214
Szenzációs volt srácok ! Minden egyes pillanatát élvezzétek ki! 👏🏽👏🏽
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha létezik Isten, Buddha, Allah, Jahve, Brahman, Fortuna, sors, jin-jang... ezt a meccset meg kell, hogy nyerjük.
Megfogadom, ha elhozzuk a Lombardi-trófeát és lesz fiam, Vincének fogják hívni.
Bolyhos
Pedig a Bolyhos Lombardi mennyivel jobban hangzott volna 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
nem hiszem el 😊
hatalmasan nyertünk.. go gyógysörre
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szerencsére bejött a jóslatom,ez is egy mocskos jó meccs lett,pozitív kimenetellel 😊 Le a kalappal,ráadásul Wentz nélkül.A világ ezt kibrusztolta nektek 😀 Nagy kérdés,hogy mi lesz Foles sorsa? Végülis SB győztes MVP és azért a tegnapit nem a szél hordta össze..Ezzel jó sok üdvöskét körözött le,akik nem gyengén bemajréztak már PO-ban,vagy SB-ban (Matt Ryan) Ha Ti nem tartjátok meg,gondolom kap egy zsírost valahonnan.Jöhetne hozzánk is akár,hülye lenne ezek után padozni.Bár ezesetben Wentzben is lenne majré,hogy egy SB győztes QB ül mögötte.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mikor a 14. héten Wentz lesérült a Rams elleni meccsen, nagyon megsajnáltam az Eagles-t. Az egész szezon során látszott hogy valami rendkívüli csapat állt ott össze Phily-ben, és hogy nagy dolgokra lennének képesek.
Akkor ott még nem sejtettem, hogy a kezdő irányító elvesztése nemhogy hátráltatja, de még szívósabbá teszi majd a csapatot!
Én se hittem volna hogy Foles képes lesz SB-be vezetni a csapatot. De nem is kellett neki, hisz a kiemelkedő egyéni teljesítmények (khm...MVP-cím) ellenére ez mégiscsak egy csapatsport!
És idén az Eagles volt a legjobb csapat!
Gratula hozzá! Kiharcoltáktok! Megérdemeltétek! Most élvezzétek!
Pizsama
Kivették a féket a csapatból. 8-))

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Grat az Eaglesnek, megérdemelték már 😊
Fura, de fociban nem zavart sose a pennsylvania brawl, a PE mindig szimpi volt nekem. Már nem tudom, hogy a mez miatt, vagy a játékstílus okán 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem ugy volt, hogy Az Eagles a leggyengebb PO csapat, oszt kiesik ugyis?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Miknar Cincinnati Bengals 497
Gratula, nem hittem volna hogy lesz meccs amit jobban fogok élvezni mint a Jags-Steelerst, de sikerült rátenni egy lapáttal 😊 Igazi támadó foci...

Wentz nélkül is, hihetetlen !

Ugyanakkor elég faramuci helyzet, ha én Wentz lennék, tuti eszembe jutna hogy hm, a helyettesemmel is megnyerték az SB-t. Fantasztikus csapatjátékos Wentz, de kíváncsi vagyok mi lesz most. Valaki elmegy? Vagy Foles, az SB MVP-je elfogadja hogy vissza a cserepadra ?

Izgalmas kérdések, de egy dolog tuti, NAGYON MEGÉRDEMELT ÉS HATALMAS GYŐZELEM VOLT !
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 www.foxnews.com/sports/2018/02/05/philly-celebration-turns-rowdy-after-eagles-win-super-bowl.html

"Three people fell to the ground from light poles and lost consciousness, while other fans were seen in an onlline video leaping off a hotel entrance's awning." :/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Mikor a 14. héten Wentz lesérült a Rams elleni meccsen, nagyon megsajnáltam az Eagles-t. Az egész szezon során látszott hogy valami rendkívüli csapat állt ott össze Phily-ben, és hogy nagy dolgokra lennének képesek.
Akkor ott még nem sejtettem, hogy a kezdő irányító elvesztése nemhogy hátráltatja, de még szívósabbá teszi majd a csapatot!
Én se hittem volna hogy Foles képes lesz SB-be vezetni a csapatot. De nem is kellett neki, hisz a kiemelkedő egyéni teljesítmények (khm...MVP-cím) ellenére ez mégiscsak egy csapatsport!
És idén az Eagles volt a legjobb csapat!
Gratula hozzá! Kiharcoltáktok! Megérdemeltétek! Most élvezzétek!

Szerkesztette: Pizsama
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kelce



Szerkesztette: dande2