Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Gratulálok! Kizártam az utóbbi két hetet, a döntő ismétlését nézem most mert nem akartam a döntőt sem nézni. Bejött, nagyszerű. Szép eredmény, jó érzés.
Gratulálok!!

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Srácok!!!!

Azt hiszem most sokan akarnak majd Eagles-cuccokat (én biztos). Álljunk össze a shipping cost miatt!!

Akit érdekel, írjon itt vagy PM-et.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan

Nekem azért van egy olyan érzésem, hogy Sproles már nem tér vissza( mondjuk ennél szebb visszavonulás nem is lehetne)...bár ki tudja.
Peters meg már össze is csomagolt....csak a legfontosabb dolgokat hozza magával. 😀

és a Dream Team:

Még mindig nehéz elhinnem, hogy végre sikerült a csapatnak a SB győzelem. Nem tudom, hogy ébren vagyok vagy csak egy álom az egész. Kell még pár nap mire felfogom. 😀
Amúgy mikor lesz a városban az ünneplés(karneváli hangulat...stb)? Ha tudtok vmi infót ne tartsátok magatokban....illetve majd jöhetnek a linkek, hogy hol lehet élőben követni.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Gyűrűvel vonulhat majd vissza Peters, Celek, és még ő is:

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/eagles-award-super-bowl-ring-jon-dorenbos

<3

Szerkesztette: jorge
több mint 6 éve
joeolah Atlanta Falcons 58
Gratulálok srácok,nagyon örülök a győzelemnek! 😊
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Eszméletlen nap volt amúgy a mai, munkatársak sorba gratuláltak, mintha én játszottam volna 😀 😀 Amcsi kollégák jöttek pacsizni. 65 év körüli nőci elkezdi, minden Super Bowl-t megnéz és nem hitte el az utolsó 2 percet, hogy sikerült megállítani Bradyt 😀 egy másik nő, hogy én hol néztem, mert a szállodában csak valami német adót talált... 😀 Megint egy másik, hogy mi a méretem mert jövő héten jön hoz egy Foles-os pólót 😀 Nulla perc alvás, de egész nap pörögtem és mintha a fellegekben jártam volna, fantasztikus érzés.
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Ennyi sérülttel SB-t nyerni az hatalmas GM és HC munka.

érdekes lesz ha visszatér Peters,Wentz,Hicks,Sproles plusz még lesz draft és egy vékony FA is.
Janek
És tényleg most még Foles értéke is olyan magasan van, hogy akár nagyon jó pick-re is cserélhetjük, amivel plusz egy olcsó kezdő rookie jöhetne.
Egyébként SB MVP után bármennyire is szeretem Wentz-t én most azt se bánnám, ha Foles-al kezdenénk meg a következő szezont, mert vita nélkül megérdemli.
több mint 6 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Gratulálok a bajnoki címhez, Jeffery miatt különösen!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
oké egy ilyen pólóra még lehet én is benevezek

 twitter.com/CrossingBroad/status/960531124513591296

18 dollár a szállítási költség, ha valaki még beszállna, írjon PM-et!

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ez az, amit akkor sem hittem el és most sem 😊 Szerintem ez csak egy kis menekülés volt a felelősség alól. Sima média kommunikáció. Mégis máshogy hangzik, mint az, hogy egy "szügségtelen" futott td-nél a védőkkel való ütközés miatt megy a levesbe egy fantasztikus szezon (ugye, akkor még mindenki ezt gondolta). Igaz, hogy azóta sem a jelenetet, sem a Rams meccset nem néztem vissza ( nem is akarom), de nem tudom elképzelni, hogy mitől szakadhatott, ha nem az ütközéstől...
A kérdésre válaszolva, szerintem Wentz tanulni fog az esetből, és jobban fog vigyázni magára. Előtte is kapott nagy ütéseket, mindent kihordott lábon, nagyon szívós srác, ezek benne vannak, de fölösleges, nem élet-halál dolgokba nem fog belemenni, és DP sem fogja engedni neki szerintem. Tehát nem lesz több sérülése és több gyűrűje lesz, mint Bradynek 😊
MrMiksa
Wentz az egyetemen is az átlagnál jóval többet volt sérült btw

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem itt van mindenre a magyarázat, Nick Foles már gyakorol 😊

 www.facebook.com/BestOfMedias/videos/1860419843987471/

Eagles fanoknak (is) kötelező 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyi sérülttel SB-t nyerni az hatalmas GM és HC munka.

érdekes lesz ha visszatér Peters,Wentz,Hicks,Sproles plusz még lesz draft és egy vékony FA is.

több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Gratulálok srácok! Megérdemeltétek nagyon, hatalmasat játszottatok! 😊

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Szerintem Foles jön a Jax-be, és b2b SB MVP lesz. 😛

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam az nso-s kommentekbe. Nincs annyi facepalm, amit az érdemelne. Nem tudom, mikor tanulom meg végre, hogy oda nem járunk olvasni...
Szóval ha nem akarjátok megtudni, hogy lassan a bevonulásotok is szabálytalan volt, akkor ne kövessétek a példámat 😀
Bálesz
Minimális mintavétel mellett mérsékeltem szórakoztató. Van köztük ilyen is:

STeamSE 2018-02-05 04:25:57
Óriási gondban a Sasok, ki legyen jövőre az irányító?


Szóval óriási a gond, gyülekeznek a viharfelhők, stb... 😀 Hogy egy kicsit gonoszkodjak, itt egy (egyelőre) elméleti kérdés: szerintetek Rózsaember képes lenne a SB MVP-t Clevelandbe kárhoztatni a megfelelő áron? 😛
gyeek
Milyen lenne ha eltradelné az 1/4 -ért mi meg húznánk ott egy Minkah-t ?
Janek
wentz-cel kapcsolatban lenne az kérdésem, hogy az ő játékában mennyira van benne egy újabb sérülés? nem sok ígölsz meccset láttam vele, de elég vakmerőnek tűnt a srác. mennyire tud vigyázni magára?
gedam
Szerintem ez egy túl gondolt történet. Bármikor bármibe bele lehet sérülni. Állítólag, amikor megsérült, nem az ütközéstől történt, hanem már előtte megtörtént a szakadás.
dande
Ez az, amit akkor sem hittem el és most sem 😊 Szerintem ez csak egy kis menekülés volt a felelősség alól. Sima média kommunikáció. Mégis máshogy hangzik, mint az, hogy egy "szügségtelen" futott td-nél a védőkkel való ütközés miatt megy a levesbe egy fantasztikus szezon (ugye, akkor még mindenki ezt gondolta). Igaz, hogy azóta sem a jelenetet, sem a Rams meccset nem néztem vissza ( nem is akarom), de nem tudom elképzelni, hogy mitől szakadhatott, ha nem az ütközéstől...
A kérdésre válaszolva, szerintem Wentz tanulni fog az esetből, és jobban fog vigyázni magára. Előtte is kapott nagy ütéseket, mindent kihordott lábon, nagyon szívós srác, ezek benne vannak, de fölösleges, nem élet-halál dolgokba nem fog belemenni, és DP sem fogja engedni neki szerintem. Tehát nem lesz több sérülése és több gyűrűje lesz, mint Bradynek 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam az nso-s kommentekbe. Nincs annyi facepalm, amit az érdemelne. Nem tudom, mikor tanulom meg végre, hogy oda nem járunk olvasni...
Szóval ha nem akarjátok megtudni, hogy lassan a bevonulásotok is szabálytalan volt, akkor ne kövessétek a példámat 😀
Bálesz
Minimális mintavétel mellett mérsékeltem szórakoztató. Van köztük ilyen is:

STeamSE 2018-02-05 04:25:57
Óriási gondban a Sasok, ki legyen jövőre az irányító?


Szóval óriási a gond, gyülekeznek a viharfelhők, stb... 😀 Hogy egy kicsit gonoszkodjak, itt egy (egyelőre) elméleti kérdés: szerintetek Rózsaember képes lenne a SB MVP-t Clevelandbe kárhoztatni a megfelelő áron? 😛
gyeek
Milyen lenne ha eltradelné az 1/4 -ért mi meg húznánk ott egy Minkah-t ?
Janek
wentz-cel kapcsolatban lenne az kérdésem, hogy az ő játékában mennyira van benne egy újabb sérülés? nem sok ígölsz meccset láttam vele, de elég vakmerőnek tűnt a srác. mennyire tud vigyázni magára?
gedam
Szerintem ez egy túl gondolt történet. Bármikor bármibe bele lehet sérülni. Állítólag, amikor megsérült, nem az ütközéstől történt, hanem már előtte megtörtént a szakadás.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként visszaszívom, hogy Füles mehet ahova akar 😊

Mutatnék egy fityiszt mindenkinek, Foles kezd szeptemberben, Wentz még hadd pihenjen, aztán a PO-ban, ha összejön jöhet Wentz, év végén pedig Foles mehet nagy pénzét ahova ő szeretne, már kétszeres bajnokként 😊 😊

Azt mondjátok telhetetlen vagyok? 😀
több mint 6 éve
gedam 5 692
Elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam az nso-s kommentekbe. Nincs annyi facepalm, amit az érdemelne. Nem tudom, mikor tanulom meg végre, hogy oda nem járunk olvasni...
Szóval ha nem akarjátok megtudni, hogy lassan a bevonulásotok is szabálytalan volt, akkor ne kövessétek a példámat 😀
Bálesz
Minimális mintavétel mellett mérsékeltem szórakoztató. Van köztük ilyen is:

STeamSE 2018-02-05 04:25:57
Óriási gondban a Sasok, ki legyen jövőre az irányító?


Szóval óriási a gond, gyülekeznek a viharfelhők, stb... 😀 Hogy egy kicsit gonoszkodjak, itt egy (egyelőre) elméleti kérdés: szerintetek Rózsaember képes lenne a SB MVP-t Clevelandbe kárhoztatni a megfelelő áron? 😛
gyeek
Milyen lenne ha eltradelné az 1/4 -ért mi meg húznánk ott egy Minkah-t ?
Janek
wentz-cel kapcsolatban lenne az kérdésem, hogy az ő játékában mennyira van benne egy újabb sérülés? nem sok ígölsz meccset láttam vele, de elég vakmerőnek tűnt a srác. mennyire tud vigyázni magára?
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam az nso-s kommentekbe. Nincs annyi facepalm, amit az érdemelne. Nem tudom, mikor tanulom meg végre, hogy oda nem járunk olvasni...
Szóval ha nem akarjátok megtudni, hogy lassan a bevonulásotok is szabálytalan volt, akkor ne kövessétek a példámat 😀
Bálesz
Minimális mintavétel mellett mérsékeltem szórakoztató. Van köztük ilyen is:

STeamSE 2018-02-05 04:25:57
Óriási gondban a Sasok, ki legyen jövőre az irányító?


Szóval óriási a gond, gyülekeznek a viharfelhők, stb... 😀 Hogy egy kicsit gonoszkodjak, itt egy (egyelőre) elméleti kérdés: szerintetek Rózsaember képes lenne a SB MVP-t Clevelandbe kárhoztatni a megfelelő áron? 😛
gyeek
Milyen lenne ha eltradelné az 1/4 -ért mi meg húznánk ott egy Minkah-t ?

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Gratulálok a győzelemhez!
Underdogként SB-t nyerni a legjobb. 😊

Fun fact


Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Elkövettem azt a hibát, hogy beleolvastam az nso-s kommentekbe. Nincs annyi facepalm, amit az érdemelne. Nem tudom, mikor tanulom meg végre, hogy oda nem járunk olvasni...
Szóval ha nem akarjátok megtudni, hogy lassan a bevonulásotok is szabálytalan volt, akkor ne kövessétek a példámat 😀
Bálesz
Minimális mintavétel mellett mérsékeltem szórakoztató. Van köztük ilyen is:

STeamSE 2018-02-05 04:25:57
Óriási gondban a Sasok, ki legyen jövőre az irányító?


Szóval óriási a gond, gyülekeznek a viharfelhők, stb... 😀 Hogy egy kicsit gonoszkodjak, itt egy (egyelőre) elméleti kérdés: szerintetek Rózsaember képes lenne a SB MVP-t Clevelandbe kárhoztatni a megfelelő áron? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Ideje betartani a nyári ígéretet ... 😀

 twitter.com/AroundTheNFL/status/892719589775228928/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2018%2F02%2Fsuper-bowl-lii-philadelphia-eagles-lane-johnson-bud-light-free-parade-how-to-get-free-bud-light

 twitter.com/budlight/status/892855443285917696?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fftw.usatoday.com%2F2018%2F02%2Fsuper-bowl-lii-philadelphia-eagles-lane-johnson-bud-light-free-parade-how-to-get-free-bud-light

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Életem egyik legszebb napja a mai.

Eddig minden szezon elején feltettem egy ötöst a csapatra, de valamiért ez idén kimaradt. Meg lehet nyugodni következő szezonra sem fogadok. Kis odds-ra úgysem teszek.

A Lombardi-s fogadalmamat tartom 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Blount pályaszéli reakcióját, amikor Pederson behívja a Philly Special-t, be tudja valaki linkelni? Nem találom.
Istenem de jó, hogy ma szabadnapot vettem ki. 😀
dawe092
Én már kerestem gifen de még nincs meg.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com


Kobe 😀