Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
 pbs.twimg.com/media/DWQyFj1XkAA-ikW.jpg:large

Óvatos becsléssel 12-4, 11-5, egyébként 19. legerősebb sorsolás a miénk, de ez ugye nagyjából nem sokat jelent.

Jó így címvédőként neki vágni az új idénynek szó se róla 😊
dande
Mondjuk szerintem ez bitang nehéz sorsolás, de két részre bontanám.

A papírforma az, hogy a csoportot hozzuk, ott vannak jelenleg papíron könnyebb matchupok, viszont ha ez borul, akkor az egész szezon is. Tegyük fel, hogy 3-3 lesz a csoportban. Nem valószínű, de én nem tartom elképzelhetetlennek.

Ha ez a helyzet, akkor a maradék meccseken kéne kb. egy 7-3 minimum, hogy playoffról lehessen szó. Szembejövő irányítók:

Newton, Ryan, Watson, Luck, Brees, Winston, Mariota. Plusz Vikings és Jags.

Simán benne van ebben 4-5 vereség ha balszerencsések is leszünk.

Na de természetesen nem ez a kiindulópont, de azt látni kell, hogy idén nem Beathard és Trubisky fog dobálni nekünk, én 1 defwint sem látok az idénynek ezen szakaszában.
Hulkeinstein
Egyetértek, hogy nagyon kemény sorsolásnak tűnik. (nem tudom ezek alapján milyen lehet az 1. legnehezebb sorsolás, de legyen a miénk a 19....) Még annyit hozzátennék, hogy a csoportunk alapból nagyon nehéz, mindigis az volt. Ez ugye 6 meccs, a maradékban pedig 10-ből 7 csapat PO résztvevő volt idén. Tehát fel kell kötnünk rendesen a szuszpenzort 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Super Bowl Champs Baby 😀
Már nem tudom, hogy mi volt meg mi nem. 😀

 www.youtube.com/watch?v=_I40F1Tgxv8



több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez érdekes. Nekem a Jaguars elleni meccsen egyértelmű lett, hogy ellenünk szurkol kicsit Ricsi, mert unja már a Patset, és igazából a döntőn sem emlékszem másra 😊
Wyatt
Lehet igy is van. Es igazad van es igy igy volt. De sajnos, (vagy nem sajnos ki tudja,) en nem tudom nezni magyarul. Nincs ra lehetoseg. En csak a bejatszasbol tudok velemenyt alkotni, meg az eredmeny kovetokben beirt dolgokbol. Mindegy. Szoval lehet neked van igazad. En nem tudom, de amikor a fejet fogta, nem ugy tunt, mint aki boldog hogy nem kapta el brady a labdat. Bar az is lehet ketsegbeeseseben kapott a fejehez, hogy ur isten megint lehet egy konnyu td az NE nek es visszajonnek. Ha elkapja. De nem ugy tunt. : ) Bar az ordos sohasem alszik.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
 pbs.twimg.com/media/DWQyFj1XkAA-ikW.jpg:large

Óvatos becsléssel 12-4, 11-5, egyébként 19. legerősebb sorsolás a miénk, de ez ugye nagyjából nem sokat jelent.

Jó így címvédőként neki vágni az új idénynek szó se róla 😊
dande
Mondjuk szerintem ez bitang nehéz sorsolás, de két részre bontanám.

A papírforma az, hogy a csoportot hozzuk, ott vannak jelenleg papíron könnyebb matchupok, viszont ha ez borul, akkor az egész szezon is. Tegyük fel, hogy 3-3 lesz a csoportban. Nem valószínű, de én nem tartom elképzelhetetlennek.

Ha ez a helyzet, akkor a maradék meccseken kéne kb. egy 7-3 minimum, hogy playoffról lehessen szó. Szembejövő irányítók:

Newton, Ryan, Watson, Luck, Brees, Winston, Mariota. Plusz Vikings és Jags.

Simán benne van ebben 4-5 vereség ha balszerencsések is leszünk.

Na de természetesen nem ez a kiindulópont, de azt látni kell, hogy idén nem Beathard és Trubisky fog dobálni nekünk, én 1 defwint sem látok az idénynek ezen szakaszában.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....


Óvatos becsléssel 12-4, 11-5, egyébként 19. legerősebb sorsolás a miénk, de ez ugye nagyjából nem sokat jelent.

Jó így címvédőként neki vágni az új idénynek szó se róla 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez érdekes. Nekem a Jaguars elleni meccsen egyértelmű lett, hogy ellenünk szurkol kicsit Ricsi, mert unja már a Patset, és igazából a döntőn sem emlékszem másra 😊

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.facebook.com/NFL/videos/10156123155111263/ 32 masodpercnel szerintetek, a magyar kozvetitesnel, nem latszott egy kicsi elfogultsag az egyik csapat fele? Test beszed, meg a hangvetel alapjan nekem elegge ugy tunt. Most mar ertem, miert nem tetszett a magyar kozvetites sokaknak. : )
gabistar
Én most megnéztem négyszer, még mindig nem tudom, mire gondolsz. Vagy arra, hogy nem láttak egy teljesen váratlan, óriási játékot, és ezt úgymond sajnálta kicsit Richard? Szerintem pont ugyanúgy reagált, amikor Folesnak összejött.
Wyatt
Arra gondoltam, hogy momentan mind a ketten a fejuket fogtak, hogy jujuj nem jott ossze a NE td. A hatalmas tom brady nem kapta el. : ) Tulozva persze.

Es picit titkon, de egyertelmuen neki szurkolt/tak. Akkor fogod a fejed igy ha sajnalsz valamit nagyon (szurkolokent). Foleg Ha tudod, hogy nem is latnak. Ha kozvetitesz nem szurkolva egyik csapatnak sem semlegesen, ami nehez persze, akkor nem hinnem...

Ha megnezitek a tobbi kollega, aki a hatterben volt fejet Ricsi kozvetetese alatt utan, egyik sem kapott szivbajt, mert nem kapta el brady a labdat. Es ez nem a normalis beleelesnek tunt. Mert azt inkabb a hang alafestessel, hangjatekkal teszik altalaban. Persze ez szubjektiv.

De mondtak kozvetites alatt, kovetoben, hogy kicsit elfogultak voltak. Mivel en angolul nezem ezert akkor nem ertettem. Meg, azt sem, hogy joparszor mondtak hogy inkabb hang nelkul nezik. Igy mar picit erthetobb. Erre gondoltam. : ) De hat izlesek es pofonok.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
 www.facebook.com/NFL/videos/10156123155111263/ 32 masodpercnel szerintetek, a magyar kozvetitesnel, nem latszott egy kicsi elfogultsag az egyik csapat fele? Test beszed, meg a hangvetel alapjan nekem elegge ugy tunt. Most mar ertem, miert nem tetszett a magyar kozvetites sokaknak. : )
gabistar
Én most megnéztem négyszer, még mindig nem tudom, mire gondolsz. Vagy arra, hogy nem láttak egy teljesen váratlan, óriási játékot, és ezt úgymond sajnálta kicsit Richard? Szerintem pont ugyanúgy reagált, amikor Folesnak összejött.
Wyatt
Szerintem arra gondol ahogy mindketten fogták a fejüket 😊 Egyébként a Clement td és az Ertz td-n kìvül szerintem nem voltak annyira gázok. 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Egy érdekes stat:
Per @PFF, here’s how Malcolm Jenkins lined up during the 2017 season.
Linebacker: 42%
Slot cornerback: 30%
Safety: 24%
Outside cornerback: 4%
M.Jenkins vagy Q.Mikell közül kéne válasszak SS-t, elgondolkodnék azon, hogy melyiküket választanám. 😀 Bár ez alapján Jenkins nem is SS. 😀


Wis az elmúlt szezonban lemaradt egy kisebb összegről (250.000 dollár) a snap-számai miatt, úgyhogy "átalakították" a szerződését, amiért 250.000 dollár aláírási pénzt kapott.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Film készül Dorenbos életéről 😊
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/16/17021346/jon-dorenbos-movie-film-philadelphia-eagles-long-snapper-heart-surgery-trade-magician-story-life-nfl
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/NFL/videos/10156123155111263/ 32 masodpercnel szerintetek, a magyar kozvetitesnel, nem latszott egy kicsi elfogultsag az egyik csapat fele? Test beszed, meg a hangvetel alapjan nekem elegge ugy tunt. Most mar ertem, miert nem tetszett a magyar kozvetites sokaknak. : )
gabistar
Én most megnéztem négyszer, még mindig nem tudom, mire gondolsz. Vagy arra, hogy nem láttak egy teljesen váratlan, óriási játékot, és ezt úgymond sajnálta kicsit Richard? Szerintem pont ugyanúgy reagált, amikor Folesnak összejött.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27406441_10156123159511263_3180422616968069120_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Z5RmlciYjcgAX_oDc-L&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBj-AGAXScn_00U5EDNrKTenjBaYMO77uG11dVE0JSvig&oe=6609F140
Super Bowl LII International Calls | The BEST international calls from Super Bowl LII! 🗣🎙 #SBLII | By NFLFacebook
The BEST international calls from Super Bowl LII! 🗣🎙 #SBLII
32 masodpercnel szerintetek, a magyar kozvetitesnel, nem latszott egy kicsi elfogultsag az egyik csapat fele? Test beszed, meg a hangvetel alapjan nekem elegge ugy tunt. Most mar ertem, miert nem tetszett a magyar kozvetites sokaknak. : )
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
pólórendelés leadva (nagy köszönet Ratának a minta elkészítéséért!), csütörtökön megyek érte, pestiek aznap át is vehetik tőlem

29-et rendeltünk, így tehát 2890 ft lett darabja
baggio 🏈
Ha pl 55 lett volna, akk meg 5490? 😮 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
pólórendelés leadva (nagy köszönet Ratának a minta elkészítéséért!), csütörtökön megyek érte, pestiek aznap át is vehetik tőlem

29-et rendeltünk, így tehát 2890 ft lett darabja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27406441_10156123159511263_3180422616968069120_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=Z5RmlciYjcgAX_oDc-L&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBj-AGAXScn_00U5EDNrKTenjBaYMO77uG11dVE0JSvig&oe=6609F140
Super Bowl LII International Calls | The BEST international calls from Super Bowl LII! 🗣🎙 #SBLII | By NFLFacebook
The BEST international calls from Super Bowl LII! 🗣🎙 #SBLII

😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


nagyon szimpatikus ember lett (azért lett, mert nekem nem volt az)

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27405468_10156120879546263_2409565052072886272_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=6LA6gx9Pg5sAX-c_jDd&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDLFcBOR2Py_HjNLG4DevQH7bOh0KqXIDdWHW_EoaQV8w&oe=6605F3B8
Every Eagles Touchdown This Season | Every touchdown. And we mean... EVERY. SINGLE. TOUCHDOWN. All 64 times Super Bowl champion Philadelphia Eagles found the end zone this season! 🦅 | By NFLFacebook
Every touchdown. And we mean... EVERY. SINGLE. TOUCHDOWN. All 64 times Super Bowl champion Philadelphia Eagles found the end zone this season! 🦅


itt meg az összes töcsdönnünk az elmúlt szezonból.. jaj nagyon jó visszanézni mindet és nagyon sajnálom, hogy vége a szezonnak, nagyon jól összerakott Csapat lett ez.. nagyon jó lenne, ha nem sok távozó lenne az offseasonben, Rózsi már biztos pörög, mint a zománcos lavór 😊
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800


Szerintetek az mennyire etikus, hogy beválogatnak a szezon TOP100 playe közé egy olyan játékot, ami egyértelműen szabálytalan, csak épp ott nem vette észre senki?

Itt a 30. helyezettre gondolok.

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Sziasztok!

Régóta gondolkodtam már rajta, hogy ne csak olvassam a fórumot hanem írjak is ide. 2016 hálaadásán írtam is pár majom kommentet igencsak ittasan 😊 és nem úgy sikerült indítanom ahogy szerettem volna. Emiatt inkább vissza is álltam csak olvasó módba. De most a póló rendelés miatt rávettem magam, hogy picit aktivizáljam magam. Jó lenne ha hasznos tagja tudnék lenni az itteni közösségnek.

A listába beírtam magam. Köszi!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú, ez nagyon érdekes, s hosszú, de megéri😊


 www.bleedinggreennation.com/2018/2/12/17000110/what-theyre-saying-super-bowl-edition-q1

 www.bleedinggreennation.com/2018/2/14/17003978/what-theyre-saying-about-the-eagles-super-bowl-edition-q2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 www.bleedinggreennation.com/2018/2/15/17016352/nick-foles-overcoming-failures-makes-us-strong-philadelphia-eagles-super-bowl-mvp-quarterback-nfl
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
így fognak akkor elméletileg kinézni a pólók, holnap adom le tehát a rendelést az első körre, amire az alábbi linken lehet még feliratkozni (mivel 20 felett járunk így 2890 ft lesz darabja)
 docs.google.com/spreadsheets/d/1nlAOc6fx_fU0NGtWPRZ-VZ8K7f-ZtQ9Spwsrkzl92tc/edit#gid=0



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Érdekes lesz az az offseason, papíron nincs sok lyuk, viszont nagyon értékes rotációs emberek sorsa függőben van:
- PRob: én tennék ajánlatot érte, ha ilyen 3-5 m/évvel itt tartható, akkor megtenném, ritka az ilyen slot corner, és ez már nem csere poszt
- Bradham: mindenképp tartanám, a védelem egyik vezére, jó korban van és kell a fizikalitása középre nagyon. Remélem meg se próbáljuk a piacra engedni
- Burton: attól félek őt elveszítjük, pedig nagyon lenne helye, igazi jolly joker, bárhol fel tud állni és nagyon jól helyt állt amikor Ertz nem volt.
- Allen: egyik kedvencem a személyisége folytán, de nem látom hogy tudnánk neki 2-3m/évnél többet adni neki, ugyanakkor a legmegbízhatóbb run stopperünk
- Torrey: ha belemenne fizetés csökkentésbe akkor nem bánnám ha rotációban maradna, de 5m-ért semmiképp. Hollins tudja hozni amit ő hozott, ő szerintem megérett a kezdő posztra, ugyanakkor egy sérülés esetén valóban szűk lenne ez a poszt Torrey nélkül.
- Kendricks: meglepően összeszedte magát idén, de jövőre megin nagyon csökkennének a snapjai Hicks és remélhetőleg Bradham mellett. Ha Bradham marad, akkor ő valószínűleg megy
- Curry: valószínűleg megválnék tőle a fizetése miatt, plusz kellen draftolni még DE-t akinek csak így lenne helye a rotációban. Nagy kérdés azért Graham, ha ő kap hosszabbítást akkor vkinek mennie is kell, és jobb híján ez Curry. Barnett megérett a kezdő szerepkörre, Long pedig a nagyon jó érték-arányú és továbbra is nagyon hasznos ilyen terheléssel.
- Celek: visszavonulás a valószínű sztem
- Peters: jó lenne egy fizetéscsökkentés, de azért ez kérdőjeles eléggé
- Sproles: imádnám még itt látni, de nehezen látom hogy tudnánk visszahozni 1.5m fölötti áron. A szerepét Clement kezdi átvenni.

- Foles: úgy gondolom nem nálunk kezdi a következő évet, hogy draft előtt vagy szezon előtt megy el azt nem tudom, de úgy érzem Howie ki akar csikarni majd érte egy picket és Foles is jól járhat egy kezdő poszttal (pl. Bills, Arizona). Nem vagyok biztos benne hogy ez a PO csak fellángolás volt nála, lehet hogy most ért be fejben. Ettől függetlenül jövőre lejár a szerződése, hosszabbítani esélytelen Wentz miatt.

2018 után lejáró szerződések, hosszabbítások:
- Hicks: ha most lehetne egy bargain hosszabbítást csinálni akkor megtenném. Nagy pénzért kockázatos a sérülékenysége miatt, de ha jó szezont tol akkor piacon jövőre túl drága lehet.
- Darby: érdekes kérdés, tehetsége nagyon nagy, teljesítménye túl hullámzó, és van egy Douglas mögötte, akiből ki tudja mi lesz és olcsó is.
- Graham: hosszabbítás, de kérdés hogy meg lehet-e adni az igényeit
- Ajayi: nagyon megszerettem a csávót, de a térdkockázatok miatt nem tudom mi a terv vele. Ha tippelnem kéne, akkor megpróbálnak draftolni idén valakit aki jövőre átveszi a szerepét olcsón. Ha nem jön be, akkor lehet vele tárgyalni szezon közben.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Torrey Smith első 9 meccse: 15 elkapás, 221 yard, 1 TD
Torrey Smith második 9 meccse: 34 elkapás, 366 yard, 2 TD
A rájátszásban első 3 WR-ünk mögött egyedül Hollins kapott el egy passzt, még az Atlanta ellen.
Mehet felőlem T.Smith, de akkor mindenképpen kéne hozni egy WR-t vagy a FA-ról vagy a draft korai köreiben. (letrade után)
Arról nem is beszélve, hogy ha lesérülne Jeffery vagy Agholor akkor szépen meg lennénk lőve.
Jó lenne ha belemenne a fizu csökkentésbe (option szerződése van), mert akkor már azért nem lenne need a WR poszt. Ráérnénk kukázgatni.
Rájátszásban meg szárnyalt. 😀 13 elkapás, 157 yard, 1 TD

Trey Burtont remélem meg tudjuk tartani. Nem hiszem, hogy bárki kezdő TE-s pénzt kifizetne neki. Max, ha csereQB-ként számolnak vele. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Ndamukong Suh reportedly told the Eagles he’d play for them for free in 2018

Hm hm nem tudom???
dande
Cox és Suh középpen egy DL-ban? Szerintem a többi csapat nem engedné, mert akkor minden playnél 6 falemberrel kellene felállniuk 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eagles-versike erre a szép napra
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692.1073741825.332968243416537/1837519189628094/?type=3&theater