Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ezeken nem kell meglepődni, nyertes SB után akit nem köt szerződés, az mind nagy lét akar akasztani, nagyon helyesen, ennél nehezen kerülhetnek jobb szituációba.
Burton is UDFA volt, fogunk szerintem találni helyettest neki. (Bár sajnálom azért, szerettem)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 t.co/Dn8sGmYvzG
Janek
Ez viszont nek jó, nagyon nem....nem értem miért, de ő tudja...

Így adná magát a TE draft de nem első körben, később meg már nem lesz bent pl Gesicki, akinek nagyon tudnék örülni. Ha csak nem szerzünk még picket.

Burton mindenesetre nagy fogás lehet, kérdés elbírja az esetleged nr1 TE szerepet? Gondolom erre is vágyik.


Mindenesetre elmondhatja magáról több TD passza van SBban, mint Tony Romonak v Dak Prescottnak 😉 😛
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
https://cdn.vox-cdn.com/thumbor/CjW51aHEBz2L55U9OLSSkHLA5aM%3D/0x543:4116x2698/fit-in/1200x630/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10286117/914343298.jpg.jpg
Report: Trey Burton not expected to re-sign with Eagles
As expected.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis szösszenet az örökkévalóságnak 😊



This is for you!!! 😊
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
akkor aki már holnap szeretné kézbe venni a Philly Special pólóját Budapesten, az megteheti ha jelez PM-ben, hogy hol és mikor tudjuk az átadást lebonyolítani, 10 és 20 óra között (Tatabánya és Győr is játszik, ha valaki igazodik a vonat menetrendjéhez)
baggio 🏈
Köszi a pólót a tervezést és a szállítást is 😀
zsoeo
Én is köszönöm!
ifjuherceg
+1

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
akkor aki már holnap szeretné kézbe venni a Philly Special pólóját Budapesten, az megteheti ha jelez PM-ben, hogy hol és mikor tudjuk az átadást lebonyolítani, 10 és 20 óra között (Tatabánya és Győr is játszik, ha valaki igazodik a vonat menetrendjéhez)
baggio 🏈
Köszi a pólót a tervezést és a szállítást is 😀
zsoeo
Én is köszönöm!
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
akkor aki már holnap szeretné kézbe venni a Philly Special pólóját Budapesten, az megteheti ha jelez PM-ben, hogy hol és mikor tudjuk az átadást lebonyolítani, 10 és 20 óra között (Tatabánya és Győr is játszik, ha valaki igazodik a vonat menetrendjéhez)
baggio 🏈
Köszi a pólót a tervezést és a szállítást is 😀
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
engem egy nick foles mez érdekel. De egy olyan AC Milanos. Mert hogy Foles akkora király, hogy minden sportág minden csapatában legenda lett!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,

Érdekel valakit?
 images.footballfanatics.com/FFImage/thumb.aspx?i=/productimages/_2419000/altimages/ff_2419599alt1_full.jpg&w=2000

Size: 7 1/4, medium - large

Szállítással és adóval együtt volt 7500, nem tudom valakit érdekelne-e itt...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.bleedinggreennation.com/2018/2/21/17036198/alshon-jeffery-injury-torn-rotator-cuff-surgery-played-through-2017-season-super-bowl-philadelphia

Nem én találtam ki 😉 😛

Staley pedig azzal lett "kifizetve", hogy ő lett az asst HC
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Jeffrey sérüléssel játszotta végig a szezont.....
dande
Hja....Foles és Wentz meg karok és lábak nélkül. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga





Azt nem is tudtam, hogy a philly rendőrök ki akarták szedni az ünnepléskor, mert azt hitték, hogy csak valami mezei szurkoló. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffrey sérüléssel játszotta végig a szezont.....
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
akkor aki már holnap szeretné kézbe venni a Philly Special pólóját Budapesten, az megteheti ha jelez PM-ben, hogy hol és mikor tudjuk az átadást lebonyolítani, 10 és 20 óra között (Tatabánya és Győr is játszik, ha valaki igazodik a vonat menetrendjéhez)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig én reménykedtem benne hogy, inkább Staley lesz....neki is kijárna már. Reméljük a végeredmény így is hasonló lesz.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
 www.youtube.com/watch?v=6zaRIMo4rGM
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Remélem Taylor megkapja a QB c posztot

több mint 6 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Groh (WR coach nálunk) és Staley interjúzik hétfőn az OC posztra.

Valamint van esély Blount visszatérésére.
dande
Közben Groh az OC. Kíváncsi vagyok ki veszi át a WR-eket így. Alapvetően örülök hogy ő lesz, de remélem a WR poszt edzései erősek maradnak, nagyon érezhető volt a pozitív hatása az egységre.
Cooltiszo
Nem az volt hogy nem lesz külön OC hanem Staley es Groh közösen töltik majd be a poziciot?
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Groh (WR coach nálunk) és Staley interjúzik hétfőn az OC posztra.

Valamint van esély Blount visszatérésére.
dande
Közben Groh az OC. Kíváncsi vagyok ki veszi át a WR-eket így. Alapvetően örülök hogy ő lesz, de remélem a WR poszt edzései erősek maradnak, nagyon érezhető volt a pozitív hatása az egységre.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Groh (WR coach nálunk) és Staley interjúzik hétfőn az OC posztra.

Valamint van esély Blount visszatérésére.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Secondary-t hogy képzelitek el? Sidney Jones - Darby a két szélen. McLeod - Jenkins belül. Ki a slot? Mills mennyire tudna vajh slotot játszani? Ahogy Jenkins számain láttuk majdnem többet volt Ő a slotban. Aztán ott van Douglas is. Rég voltam ilyen bizakodó a sec-el kapcsolatosan.
Most inkább aggaszt az LB sor. Sajnos Hicksre nem lehet egy szezonon keresztül számítani, ki tudja Kendricks marad-e. Bradham van akkor kb, ami elég vékonyka. Ellerbe meg Walker, Kamu nem nagyon használhatő kezdőként.
Eazzy
Megnyertük basszus 😊😊
Tök mindegy mi lesz ezután nem? Én még itt tartok..😊
korodiati
Azt hiszem ezen rajtamaradtunk. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
LB kerdes azert nem megoldhatatlan Hicks is 3. koros talalmany.

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Secondary-t hogy képzelitek el? Sidney Jones - Darby a két szélen. McLeod - Jenkins belül. Ki a slot? Mills mennyire tudna vajh slotot játszani? Ahogy Jenkins számain láttuk majdnem többet volt Ő a slotban. Aztán ott van Douglas is. Rég voltam ilyen bizakodó a sec-el kapcsolatosan.
Most inkább aggaszt az LB sor. Sajnos Hicksre nem lehet egy szezonon keresztül számítani, ki tudja Kendricks marad-e. Bradham van akkor kb, ami elég vékonyka. Ellerbe meg Walker, Kamu nem nagyon használhatő kezdőként.
Eazzy
Megnyertük basszus 😊😊
Tök mindegy mi lesz ezután nem? Én még itt tartok..😊
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Secondary-t hogy képzelitek el? Sidney Jones - Darby a két szélen. McLeod - Jenkins belül. Ki a slot? Mills mennyire tudna vajh slotot játszani? Ahogy Jenkins számain láttuk majdnem többet volt Ő a slotban. Aztán ott van Douglas is. Rég voltam ilyen bizakodó a sec-el kapcsolatosan.
Most inkább aggaszt az LB sor. Sajnos Hicksre nem lehet egy szezonon keresztül számítani, ki tudja Kendricks marad-e. Bradham van akkor kb, ami elég vékonyka. Ellerbe meg Walker, Kamu nem nagyon használhatő kezdőként.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Persze, hogy erős a sorsolás. Csoportgyőzteseknek mindig ezt dobja a gép. 😊 Csoportunk is erős+ jön az NFC South. Nem lesz sétagalopp . 16-0 én azt mondom. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !