Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nelson olcsó, 1 év, 2,25 millió. Kétlem, hogy kezdőként terveznénk vele, de valszeg néha azért a D-ben is pályát fog látni.

Továbbra is kérdés, hogy mi a terv a poszton.
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Corey Nelson érkezik a Broncosból. Key special teamer és állítólag jó covergae LB, így 3rd downoknál is be lehet vetni.

A szezon végén Pedersonék azt mondták, hogy az ST kiemelt fókuszban lesz, ez most így látszik is.

Közben Brooksot is átstruktúráltuk, onnan is jött 5 millió. Ezzel kb. 6-7 millióval vagyunk a cap alatt.
Hulkeinstein
Ez így gyors volt, ahogy jósoltátok is 😀
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Corey Nelson érkezik a Broncosból. Key special teamer és állítólag jó covergae LB, így 3rd downoknál is be lehet vetni.

A szezon végén Pedersonék azt mondták, hogy az ST kiemelt fókuszban lesz, ez most így látszik is.

Közben Brooksot is átstruktúráltuk, onnan is jött 5 millió. Ezzel kb. 6-7 millióval vagyunk a cap alatt.
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Celeket elengedtük sajna
 twitter.com/ZBerm/status/973620525149847553
<3
mustaine
Sajnos várható volt. De a régi brigádból Neki (és Petersnek és egy "kicsit" Dorenbosnak) legalább a gyűrű összejött...

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sőt Beu Allen is megy, belőle is jóval több jött ki mint vártuk...

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem mondjátok...óóóó bmeg.... Erre nincs szofisztikáltabb kifejezés sőt....így egy kicsit tényleg keserű lesz az offseason, meg a SB győzelem, de hát még ha az nem lenne...félek túlságosan szétesik a locker room, de ne legyen igazam....
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Celeket elengedtük sajna
 twitter.com/ZBerm/status/973620525149847553
<3

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Kíváncsi vagyok Johnson ezzel visszakapott-e valamennyit a garantált pénzéből. Ha jól tudom a múltkori kokszos ügye után nem-garantálttá vált az egész fizetése, mert benne volt a szerződésében, ha lebukik akkor a pénzének nem lesz garantált része.

Treynek köszönjük, megérdemelte a nagy fizetést, amit mi nem adhattunk volna meg neki. Kíváncsi vagyok milyen lesz TE #1-ként. Nálunk ebben a szerepben elég keveset láttuk, csak sérülések esetén.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy évre jó lesz ő is. Címvédésben segíthet.

Egy apró kérdés, hogy is állunk mi QB fizetésekkel 😛 😉 😀?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Érkezik Haloti.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
csipkelli 3 254
Burton 8M/év? Ertz 8.5. Hát, sok sikert.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Közben Burton a Bearsben, sok sikert neki!

DL depth chart FA és draft előtt:

DE: Brandon Graham, Michael Bennett, Derek Barnett, Chris Long, Vinny Curry
DT: Fletcher Cox, Timmy Jernigan, Haloti Ngata, Destiny Vaeao, Elijah Qualls

Már most megvan még egy Curry távozás esetén is a teljes DL. Nem rossz kezdés.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Ngata egy év.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Na megjött a várt átstruktúrálás, ezzel valószínűleg bent is vagyunk a cap alatt. Ha még egy hasonlót megejtünk, akkor már egy kis hely is lesz, ha pedig Curryt cutoljuk/tradeljük, akkor akár komolyabb érkező sem kizárható.

Source: the Eagles have created $7.5M in cap space for 2018 by restructuring OT Lane Johnson's deal. His new cap hit is now $4.98M, down from $12.48M, with Johnson also collecting a $4.192M signing bonus.

Edit:

Eagles – who will be in need of cap space when the new league year begins tomorrow to facilitate moves such as the trade for Michael Bennett – have created $7.5M in cap space by restructuring the contract of offensive tackle Lane Johnson, as @FieldYates reported.

Érdemes megnézni a szövegezést, szerintem lesz még itt érkező.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Meg nem volt elso nap az holnap lesz.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lefontosabb kérdés Benett vajon elfogadja-e, ha nem a 72-s az övé 😛
Vagy Big V átadja-e az övét?


Peterssel pedig meg kell dumálni hogy most úgy maradjon h jövőre pedig aztán visszavonul végleg átadva a helyét Big V-nek, aki szerintem rászolgált az örökségre. Lane meg el van LT fizetéssel az RT oldalon.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Csöndes első napon vagyunk túl, vihar előtti érzés...

Peters marad több insider szerint is, az új kocsiját is megvette. Szerintem remek döntés, tavaly is elit szinten játszott a sérülés előtt, legendaként fog innen visszavonulni.

 twitter.com/PHLEaglesNation/status/973265435562037248?s=19

A PatRob resign jöhetne már a mai napon, illetve én még várok 1-2 tradet Rosemantől a hivatalos nyitás előtt.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Lehet Peters lesz az alldozat?
Janek
Á az nagyon wtf lenne. Egyrészt elit szinten játszott a sérülése előtt, másrész "csak" 4,3 misit szabadítanánk fel 6,3 mill. dead mellett.
Szerintem Curry cut és lesz pár újrastrukturálás néhány milliók.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet Peters lesz az alldozat?

több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Szinte tuti innentől hogy jön restructure is, csak gondolom várnak még vele, mert ha valakit tudnak tradelni, akkor helyette lesz restructure, hogy a cap alá beférjünk, és amikor élni fog a trade akkor visszaáll a világ rendje és lesz cap space, amit ha nem használunk fel és görgetjük tovább akkor jövőre kiüti a restructure miatta emelkedést.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
akinek még nem adtam oda a pólóját küldtem most PM-eket, ha valaki esetleg kimaradt volna a szórásból légyszi írjon rám
r.baggio
Kösz srácok, még 10 póló mindig nálam van...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
csipkelli 3 254
 twitter.com/RapSheet/status/973155894979584000

Kezdődik a buli. Aztán majd az anyázás, mikor Grahamet elcseréljük. Van értelmes magyarázat, Curryt miért nem vágtuk még ki?
csipkelli
De érted hiába cserélünk az még nem érvényes, mert még nincs nyitva a piac.
Helyi idő szerint márc 14. szerda este 10-kor nyit, ekkor a sapka alatt kell lenni, utána lehet csak cserélni meg egyéb mókák.

Ha rosszul tudok valamit javítsatok!
picksix
Jól tudod. Ezért sincs értelme, hogy Curry még itt van. Vagy várunk érte egy puntert.
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 twitter.com/RapSheet/status/973155894979584000

Kezdődik a buli. Aztán majd az anyázás, mikor Grahamet elcseréljük. Van értelmes magyarázat, Curryt miért nem vágtuk még ki?
csipkelli
De érted hiába cserélünk az még nem érvényes, mert még nincs nyitva a piac.
Helyi idő szerint márc 14. szerda este 10-kor nyit, ekkor a sapka alatt kell lenni, utána lehet csak cserélni meg egyéb mókák.

Ha rosszul tudok valamit javítsatok!

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
 twitter.com/RapSheet/status/973155894979584000

Kezdődik a buli. Aztán majd az anyázás, mikor Grahamet elcseréljük. Van értelmes magyarázat, Curryt miért nem vágtuk még ki?
csipkelli
Lehet Howie még vele is próbál valamit ügyeskedni.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/RapSheet/status/973155894979584000

Kezdődik a buli. Aztán majd az anyázás, mikor Grahamet elcseréljük. Van értelmes magyarázat, Curryt miért nem vágtuk még ki?
csipkelli
én is nézegettem az overthecap kalkulátort, Curry, Maragos, Long, Warmack, Celek kivágásval lenne az eagles éppenhogy cap felett. És akkor Robinson közel 10millája hogy férne be?
Lesznek itt varázslások, vagy meglepő cutok, tradek.
érdekes lesz.