Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Black Mambara nem mozdulunk rá? Olcsón jöhetne...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
It’s 1 year, $3M for Ngata

Ian Rapoport hozzáadta,
Mike McCartney
Hitelesített felhasználó @MikeMcCartney7
Congrats @Haloti_Ngata92 signing a one year deal with the @Eagles
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Adam Schefter
‏Hitelesített felhasználó @AdamSchefter
11 p11 perccel ezelőtt

Some punter News! Eagles and Giants showing interest in Bears’ punter Pat O’Donnell.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük Hulk!!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
tehát akkor a 12M a signing bonus?
karmïgran
Pontosan. Azt mindig egy osszegben veszik fel. Azonban elosztva kerul konyvelesre.
Valamint minden garantalt tetel is beragad, ami viszont valtozo osszeg altalaban.
Amennyiben a jatekost elcserelik, akkor az uj csapata atveszi a kifizetest, kiveve a signing bonuszt, mert az mar ki lett fizetve. Persze kothetnek uj szerzodest, szoktak is, ha nem sok van hatra lejaratig.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ulpianus
köszönöm 😊

tehát akkor a 12M a signing bonus?

Szerkesztette: karmïgran
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
DM akkor keletkezett, mikor a Depeche Mode megalakult.
Vagyis inkabb mikor beragad penz. Mondjuk XY alair 3 evre, es kap alairaskor 12 milliot. Meg evente meg 5 milliot. Na most, az ecceruseg kedveert utobbiban nincs garantalt tetel. Lehetne, de most mondjuk nincs. Akkor is eloszlik a konyvelesben a 12 millio, pedig egyben kifizettek. Vagyis 4-4-4 millio lesz elkonyvelve. De kirugjak a pimaszt masodik eve utan. Ezt beleszamitjak a capbe ekkor is, mert valtoztatni mar nem lehet rajta.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Hulkeinstein
köszönöm a nagyon részletes írást, sosem voltam a cap ellen (egyszer maddenben), mert szerintem is sokkal érdekesebb így a liga, csak azt szerettem volna megtudni, hogy melyik szerződések miatt álltunk a cap fölött

az átstruktúrálás pedig csak lehetőség, amit vagy elfogad egy játékos vagy nem (ha jól értelmezem).. ha mindig működne, sose kéne senkit elengedni a cap miatt

egy rövid válaszban azt még el tudod mondani, kérlek, hogy mikor keletkezik a DM? azt hittem, hogy ennél jóval több DM-nk van (ezekben sajnos nem vagyok otthon)...valamint a signing bonus illetve a base salary hogyan számít bele a cap hitbe?

köszi még egyszer 😊
több mint 6 éve
ronsutter88 Philadelphia Eagles 1
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
karmïgran
Pont emiatt a narratíva miatt szoktam néha kifakadni és túlzott hasonlatokba bocsátkozni. Most megpróbálom leírni részletesebben is.

Alapvetően a fizetési sapka egy mechanizmus, melynek az az egyik fő célja, hogy megtartsa a ligán belüli kompetitív egyensúlyt. (A másik, hogy az ownerek limitálni tudják, hogy mennyit fizetnek a játékosoknak). Viszonylag nagy pontossággal kijelenthető, hogy ez a funkció jól működik, mert a nagy major ligák közül az NFL-ben a legkisebb a korreláció két szezon győzelmi aránya között csapatokra lebontva.

Még úgy is nagyban egyetértek a salary cap intézményével, hogy jelenleg az Eagles-t korlátozza jó játékosok megtartásában, hiszen ez akadályozta meg azt, hogy pl. a Patriots európai focihoz hasonlatos egyeduralmat építsen ki. Gondoljunk csak bele, mi lenne ha egy gazdag, ambíciózus owner (mint a fociban az arabok) hirtelen SB-t akarna nyerni: elszállnának a fizetések, mindenki őket választaná és tele lenne lyukakkal a többi csapat. Ez nem egy jó irány sportközgazdasági irányból.

Hulkeinstein
Koszi szepen Orom volt olvasni 😊
shivo
Sziasztok! Én is köszönöm, nagyon informatív post. A színekből kiindulva a TE tűnik erősítésre szoruló posztnak (tán LB és WR). Mit gondoltok melyiket erősíthetik még és mi által? Mondjuk drafton?
több mint 6 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
karmïgran
Pont emiatt a narratíva miatt szoktam néha kifakadni és túlzott hasonlatokba bocsátkozni. Most megpróbálom leírni részletesebben is.

Alapvetően a fizetési sapka egy mechanizmus, melynek az az egyik fő célja, hogy megtartsa a ligán belüli kompetitív egyensúlyt. (A másik, hogy az ownerek limitálni tudják, hogy mennyit fizetnek a játékosoknak). Viszonylag nagy pontossággal kijelenthető, hogy ez a funkció jól működik, mert a nagy major ligák közül az NFL-ben a legkisebb a korreláció két szezon győzelmi aránya között csapatokra lebontva.

Még úgy is nagyban egyetértek a salary cap intézményével, hogy jelenleg az Eagles-t korlátozza jó játékosok megtartásában, hiszen ez akadályozta meg azt, hogy pl. a Patriots európai focihoz hasonlatos egyeduralmat építsen ki. Gondoljunk csak bele, mi lenne ha egy gazdag, ambíciózus owner (mint a fociban az arabok) hirtelen SB-t akarna nyerni: elszállnának a fizetések, mindenki őket választaná és tele lenne lyukakkal a többi csapat. Ez nem egy jó irány sportközgazdasági irányból.

Hulkeinstein
Koszi szepen Orom volt olvasni 😊
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
karmïgran
Pont emiatt a narratíva miatt szoktam néha kifakadni és túlzott hasonlatokba bocsátkozni. Most megpróbálom leírni részletesebben is.

Alapvetően a fizetési sapka egy mechanizmus, melynek az az egyik fő célja, hogy megtartsa a ligán belüli kompetitív egyensúlyt. (A másik, hogy az ownerek limitálni tudják, hogy mennyit fizetnek a játékosoknak). Viszonylag nagy pontossággal kijelenthető, hogy ez a funkció jól működik, mert a nagy major ligák közül az NFL-ben a legkisebb a korreláció két szezon győzelmi aránya között csapatokra lebontva.

Még úgy is nagyban egyetértek a salary cap intézményével, hogy jelenleg az Eagles-t korlátozza jó játékosok megtartásában, hiszen ez akadályozta meg azt, hogy pl. a Patriots európai focihoz hasonlatos egyeduralmat építsen ki. Gondoljunk csak bele, mi lenne ha egy gazdag, ambíciózus owner (mint a fociban az arabok) hirtelen SB-t akarna nyerni: elszállnának a fizetések, mindenki őket választaná és tele lenne lyukakkal a többi csapat. Ez nem egy jó irány sportközgazdasági irányból.

Rátérve a mi helyzetünkre: Egy csapatnak több ok miatt is lehetnek cap "gondjai":

1. Rossz csapatmenedzsment, elszállt fizetések és az ár/érték arányok elcsúszása. Amikor rossz cap helyzetről beszél a média, akkor mindig ezt a forgatókönyvet vázolják fel, mert ez jelenti az izgalmat és a drámát. Valójában az esteknek csupán kis részéért felelős ez a szcenárió (Cowboys 2 éve, Jaguars 5-6 éve, jelenleg Dolphins)

2. 1-2 nagyon rossz szerződés sérülésekkel/csalódásokkal megspékelve. Ez már gyakoribb, minden évben megtörténik 1-2 csapattal (Chiefs, Cowboys, Cardinals, Giants idén), részben a bad injury luck miatt, részben pedig rossz FA igazolások miatt. Én azon a véleményen vagyok, hogy 1-2 ilyen minden GM-nél becsúszik, nem is a világvége, viszont 1-2 év elúszhat rajta.

3. Egyszerűen jó a rostered és meg kell fizetned őket. Sokan nincsenek is tisztában vele, hogy több csapat ezért nem aktív általában az FA piacon (Steelers, 1-2 évvel ezelőtti Seahawks, Patriots, Falcons, Chargers). Ha zsinórban több évig jól draftolsz, mellette pedig szabadügynököket igazolsz, akkor egy idő után elkezd fogyni a cap. Nem azért, mert rossz szerződéseket adtál, vagy rossz struktúrában, egyszerűen nem lehet mindenkit megfizetni. Ilyenkor jön elő az átstruktúrálás intézménye, mint opció, ami könnyen átfordulhat az 1. és a 2. szcenárióra hosszútávon azzal a mellékhatással, hogy rövid távon meg lehet célozni az SB-t.

Tüzetesebben megvizsgálva az idei cap számokat, nálunk a következő játékosok viszik el a cap nagyrészét (zárójelben, hogy ki mennyit foglal az idei cap-ből és meddig érvényes a szerződése) :

1. Fletcher Cox - 6 év, 102,6 M (10,03%, 2022) - Suh mögött a 2. legjobban fizetett DT, nem sokkal megelőzve Kawann Shortot és Malik Jacksont. Voltak kérdőjelek arra vonatkozóan, hogy megéri-e ezt a pénzt, de szerintem a playoffban rácáfolt ezekre a hangokra. A játék minden elemében domináns, a védőfal megkérdőjelezhetetlen vezére. Most 27 éves, 31 éves koráig szerződés alatt van. 30 éves korában a 2020-as szezon után DM nélkül kivágható. Jó döntést hozott Roseman azzal, hogy szerződést hosszabbított vele? - Egyértelműen igen. Meg lehetett volna oldani olcsóbban? Talán 1-2 millióval, de összességében nem látom azt, hogy ez annyira rossz szerződés lenne, a piacon lényegesen többet kapott volna még ennél is.

2. Brandon Brooks - 5 év, M(6,24%, 2020) - Brooks 2 éve jött a szabadügynökpiacon, mostanra All-Pro szintű guard vált belőle. Jelenleg Kevin Zeitler mögött a 2. legjobban fizetett guard AZ NFL-ben, mindezt úgy, hogy idénre 13M-re szökött fel ez a szint a szabadügynökpiacon. Ehhez mérten drágának számít? Nyilvánvalóan nem. Jó döntést hozott Howie, hogy leigazolta? Egyértelműen igen. A piac évek óta teljesen halott, kb a 2. felsorolt ember mondható elit szintnek Brookson kívül. Howie lecsapott rá értéken.Jelenleg 28 éves, 30 éves korában jár le a szerződése, de 1 évvel előtte kevés DM-mel vágható.

3. Vinny Curry - 5 év, 47,2M (6,16%, 2020) - A kakukktojás a listáról, megkérdőjelezhető szerződéssel. Nyugodtan kijelenthetjük azt is, hogy rossz szerződéssel. Biztos hogy ennyire borzalmas ez a deal? Na ezzel azért vitatkoznék. A 11. legnagyobb edge deal jelenleg (Derek Wolfe-fal egy szinten). Prémium pozíció, amit meg kell fizetni rendesen. Azért kellett ennyit adni neki, mert kilépett volna a piacra, ahol ugynaennyit megkapott volna. Barnett és Long előtt nem álltunk túl jól DE-vel, ezért túl kellett fizetni. Pozitívum? Post June cuttal idénre csak 2 millió DM marad utána és jelenleg még csak 29 éves. 31 éves korára az ő szerződése is lejár. Rossz deal, de bármikor kiléphetünk belőle, ha óriási szükség van a cap-re. Továbbá értéket képvisel a halott DE piacon, hamarosan talán az is kiderül, hogy pontosan mekkorát.

4. Jason Peters - 3 év, 27,7M (5,98%, 2019) - Franchise legenda rengeteg All-pro és Pro Bowl elismeréssel. A posztján a 12. legjobb fizetése van (=középmezőny), cserébe a sérüléséig a PFF-nél a 2. legjobb tackle volt, all-pro szinten játszott. Senki ne mondja nekem, hogy Solder 15 milliós átlagához képest drága. A tavalyi szezon előtt Wentz első szezonjában ha ő nem lett volna, akkor ki tudja hogy egészséges maradt volna-e a franchise QB-nk az első évében. Vannak red flagjei, de meggyőződésem, hogy a piacon még mindig simán megkapna ennyit. Nem ő a jövő, de ameddig nem látom, hogy rosszabbul játszana, addig nem fogok egyetérteni azzal, hogy cutolni kellene. Iszonyatosan nehéz manapság ilyen LT-t találni, meg kell becsúlni. Túl van fizetve? A tények alapján nem. Előfordulhat, hogy jövő októberben már úgy gondoljuk, hogy túl lesz fizetve? Simán, benne van, de ez nem biztos. Jelenleg 36 éves, cserébe a csapat kapitánya. Az utolsó a régi csapatból.

5. Malcolm Jenkins - 4 év, 35M (5,66%, 2020) - A szerződése pillanatában úgy tűnt, hogy túlfizettük, mert need volt a safety. Jelenleg? Bőven kihozta magából az értékét. 30 éves, szintén ereje teljében lévő játékos, akit már jövőre kivághatunk jelentősebb DM nélkül. A posztján az 5. legjobban fizetett játékos. A védelem vezére. Jó döntés volt leigazolni? Határozottan. Megér annyit, amennyit kap? Az idei szezon után szerintem egyértelmű.

6. Rodney McLeod - 5 év, 35M (4,71%, 2020) - Hiányposztra érkezett ő is, átlagosan évi 7M-ért. Lehet vitatkozni azon, hogy megér-e ennyit, de tény, hogy kellett egy kezdő safety, hiszen rajta és Jenkinsen kívül egyetlen épkézláb sincs továbbra sem a rosteren. A posztján a 10. legjobban fizetett, hasonló szerződést kapott a Jaguarstól Tashaun Gipson is nemrég. Lehet rajta vitatkozni, hogy elég jó-e kezdőnek, hiszen ő nem all-pro szint. Ugyanakkor a playoffban nem igazán lehetett rá komoly panasz, több nagyobb stopot is megcsinált fontos szituációkban. Nem gondolom azt, hogy évi 7 millió sok lenne érte. Őt csak több DM-mel lehetne kivágni viszont. Cserébe 27 éves és 29 éves koráig szerződés alatt áll.

7. Brandon Graham - 4 év, 26M (4,48%, 2018) - Óriási steal, aki egyértelműen alul van fizetve. Top5-ös DE-vé nőtte ki magát és még mindig csak 29 éves. A top20-ba is alig fér be a DE fizetések között ennek ellenére. Itt nem az a kérdés, hogy megér-e ennyit, hanem hogy mennyiért vagyunk vele hajlandók hosszabbítani. A jelenlegi értékét természetesen már bőven behozta. Superbowl-döntő play.

Utánuk már nem sorolnék fel mindenkit részletesent:

8. Mychal Kendricks - 4 év, 29M (4,26%, 2019), 27 éves
9. Nick Foles - 2 év, 11M (4,26%, 2018), 29 éves
10. Carson Wentz, 4 év, 26,6M (4,08%,, 2020 + 1 opciós év), 25 éves
...
11. Jason Kelce
12. Michael Bennett
13. Zach Ertz
14. Lane Johnson
15. Timmy Jernigan
16. Alshon Jeffery
17. Stefen Wisniewski
18. Nelson Agholor
19. Derek Barnett
20. Chris Long
21. Jordan Hicks
22. Chance Warmack
23. Chris Maragos
24. Jay Ajayi
25. Sidney Jones
26. Ronald Darby


Tulajdonképpen ezekből a játékosokból áll a csapatunk magja. Majdnem mindenki jó korban lévő, posztján jónak számító, az elvárásokat teljesítő játékos. Én nem igazán tudnék olyat mondani, akit nem szeretek ebből a névsorból, majdnem mindegyikük megérdemli a pénzét. Szerintem fantasztikus munkát végeznek Rosemanék, amire nem kell jobb bizonyíték, mint az SB win.

Néhány további adalék: Jelenleg 1,9M DM-ünk van, ami az egyik legkevesebb a ligában. Nincsenek tehát halott szerződéseink korábbi rossz kontraktokból adódóan. A játékosok úgy érzik, hogy meg vannak fizetve rendesen, és ezt értékelik is. Több olyan riportról is hallani lehetett, hogy kapós hely lettünk, többen is szeretnének idejönni, mert fair kompenzációt kapnak az erőfeszítéseikért. Az utóbbi 2 évben elismert leaderek jöttek hozzánk. A játékosok korát megnézve az látszik, hogy 26 és 30 év közötti, karrierjük csúcsán lévő emberekkel vagyunk tele, akik várhatóan most nyújtják majd legjobbjukat.

Wentz újonc szerződése alatt ki kell használni azt, hogy egymaga nem visz el 20%-ot a capből. Ez 3 év múlva meg fog változni és ennek meg is lesz a kamata. Roseman okosan nem is nagyon rakott még be arra az időszakra komolyabb szerződéseket, hogy legyen hely Carsonnak. Nem leszünk olyan luxusban, hogy 20 db komoly szerződést ki tudjunk adni, mint most. Valószínűleg az átstruktúrálásokkal is fogunk majd jócskán veszíteni pár év múlva, de sok kockázatot abban sem látok. Ertz, Lane Johnson olyan játékosok, akik ha hülyeséget csinálnak vagy komolyan megsérülnek, akkor amúgy is nagyon komolyan alááaknázzák a capat terveit, így jó döntésnek tűnik bizalmat szavazni nekik. Egyikük sem lesz öreg amikor lejár a szerződésük és semmi nem utal arra, hogy romlana a játékuk, sőt.

Összességében ezért gondolom én személy szerint azt, hogy remek helyzetben vagyunk cap és roster managementet tekintve. Nem látom, hogy mit lehetett volna sokkal jobban csinálni így, hogy meg lett koronázva a csapat. A másik oldalon viszont természetesen mindennek van ára és meg vagyok győződve róla, hogy 3 év múlva tényleg gondban leszünk, akkor már nem fognak beleférni a hibák és luxusszerződések. Most kell kiélvezni és meglovagolni azt, hogy a szerencse is mellénk állt. Ahogy Tomcsik is írja remek rosterünk van, ki merem jelenteni, hogy a ligában a legkomplettebb. Szerkesztettem gyorsan egy jelenlegi DC-t, ahol az látszik, hogy a kb. 30 kezdőnek nevezhető pozícióból olyan 26-27-ben megvagyunk már az FA első napja után. Kevés ennél komplettebb rostert láttam mióta követem az NFL-t (maximum 1-2-t).

 imgur.com/a/AAwk4

(Teljesen szubjektív játékos-osztályozás, ahol a sötétzöld jelenti a kiemelkedő/elit szintet, a világoszöld a solid kezdőt, a sárga a kérdőjeleket és a piros azt, hogy az adott játékosra nem lehet számítani a jelenlegi role-jában a múlt alapján, vagyis upgrade szükséges. Mindenki az adott stringhez van bekategorizálva, tehát Foles sötétzöldje azt jelenti, hogy kiemelkedő backup QB)

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
karmïgran
Én is a pénzügyekere gondoltam...Senki olyat nem veszítettetek el aki ne lenne pótolható. Egy SB győztes csapatról beszélünk a játékosokat meg meg kell fizetni. Remek keretetek van. DL még talán bivalyabb lesz mint tavaly volt. Ott van még a draft is. Ahogy látod okos átstruktúrálásokkal lehet csinálni egy kis pénzt. Nem látom hogy itt valami hű de el lenne rontva...

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...
Tomcsik
a pénzügyekre gondoltam, nem a keretre, elismerem, hogy nincs sok needünk, de nem mindig lesz így..
de cap miatt veszítünk / veszítettünk el jó játékosokat
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
kb hogy álldogálunk most capileg? azt valaki le tudná írni, hogy miért állunk ilyen rútul pénzileg? mikor lett ez ennyire elb#szarintva és mikor jöhetünk rendbe?

köszi 😊
karmïgran
Nincs ez elbaszarintva... Jó játékosaitok vannak akiket meg kellett fizetni. Hatalmas needetek nincs...Minek szórnátok a lóvét FA-n ha nem kell? Draftról befoltozzátok amit kell...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
kb hogy álldogálunk most capileg? azt valaki le tudná írni, hogy miért állunk ilyen rútul pénzileg? mikor lett ez ennyire elb#szarintva és mikor jöhetünk rendbe?

köszi 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Ertz szerződése is újra lett strukturálva

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csendes nap volt, de nincs hová sietnünk, nyugodtan lehet dolgozni s közben nézhetjük ahogy néhányan win now állapotba próbálják "erőlködni" magukat. Jó lesz így még pár évig 😊 😉

Egyébként azzal hogy a Bills leigazolta Mccaront esélyes h Foles a preseason elejéig vagy a draft körülig marad. Amit én nem bánok. | aztán még ma elviszi vki 😛 |

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Kb TE poszton lettunk vekonyabbak eddig.
Meg WR

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Gyűrűje megvan zsét megkapja innentől neki minden ajándék.
dande
Igen, de ha minden igaz, ezt valamennyivel több garantáltért, viszont ugyanakkora összegért tette. Szóval persze, jobb a több garantált, bármikor jöhet egy acl.. de az ember annyival jobb telejesítményt hozott ki magából itt, mint bárhol máshol, hogy itt jó eséllyel számottevő cb lehetett volna, így meg magára sütheti a hivatásos liftező billogot. Hülye patrob.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Matyi jo csak az az acl betett neki sajna

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyűrűje megvan zsét megkapja innentől neki minden ajándék.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Csóri PatRob. Most jön a süllyesztő megint. 😕 Hullámvasútra "LE".

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még Maclin iránti érdejlődésről olvastam, érdekes lenne. Tavaly pl D-Jaxnek tudtam volna örülni
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Egyrészt nyilván a szíce vissza vitte. Másrészt az anyjuk kínját, mi megmutatjuk hogyan kell játszania mert ők évekig nem voltak képesek rá, most meg lenyúlják....

Ez van jön helyette más. Ja igen pl Matyi, még ha ő inkább safety is.
dande
Ő vagy Earl Thomas az álom. A valóságban valszeg senki nem jön, darabra megvagyunk. Azért még mindig izgat a La Canfora-Mortensen-féle vonal, hogy nem vagyunk elégedettek a DB sorral. Remélhetőleg pár óra múlva kiderül.