Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

A SB gyűrűről van valami hivatalos felvétel, vagy jóváhagyott koncepció?
Mikor szokták ezeket bemutatni, vagy átadni? (ha már volt akkor bocs)

Az a baj, hogy a neten mindenhol kínai utánzatok vannak, meg mindenféle photoshop munka...

Köszi előre is az infókat!

Közben kérdezném azoktól, akik sikeresen jegyet vásároltak Londonba, hogy megkaptátok-e már? Illetve mikor küldik ki, tudom, megnézhetném a leírást, de lusta dög vagyok apró betűt bogarászni...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
LaRoy Reynolds enters to help on special teams

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Ez érdekes lesz

 www.google.hu/amp/s/www.bleedinggreennation.com/platform/amp/2018/4/27/17290932/eagles-draft-picks-2019-nfl-philadephia-trades-howie-roseman-compensatory-ravens-broncos-future

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A bostoni állatkert Folesnak nevezte el a legújabb kecskéjét 😊

Jópofa sztori, bár jobban bírtam volna, ha Phillyben lesz egy Brady nevű kecske 😊)

 apnews.com/6173c1bbebb34825a20aa9095ecfb8e0

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az ősszes draftolt játékosunk alá is írt. Most már tényleg csak a munkára kell figyelni 😊
dande
 twitter.com/eagles/status/994685382628429824?s=21

Ennek örömére Mailata is megkapta az 55-ös cipellőit 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az ősszes draftolt játékosunk alá is írt. Most már tényleg csak a munkára kell figyelni 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valamint Matt Jones ex Skins RB a fedélzeten.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/ZBerm/status/994214759607275520
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis előretekintés:

 www.phillyvoice.com/how-many-compensatory-picks-should-eagles-expect-gain-2019/

Közben Wenzt újabb biztató nyilatkozatot adott első hetes visszatérésével kapcsolatban.

DT posztra pedig C. Upshaw jött vizitálni

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehívtuk Doug 5. éves opcióját így várhatóan 2020ig a nyakunkon marad. Franc se érti Rózsit meg Jeffet hogy mit szertnek benne ennyire 😛😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
120-as szektor! 😉👍
robby3
Wheaton fasza camp body lesz már ha nem kap addig vakbélgyuszit, vagy eltöri valamilyét... Az tuti hogy az elkapások után kapott milliókban rekord tartó a ligában 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna ez rossz hír.
Szerintem kukazunk meg egy DL emberket

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szíp Jernigan 4-6 hónap kihagyás. NGata s Sweat gyorsan szerephez juthat
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
#Eagles have exercised WR Nelson Agholor's fifth-year option.
Janek
ez tavaly még mehetett volna a viccek topicba
jött még egy Markus Wheaton (WR)
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
120-as szektor! 😉👍
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem
Semmi

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Több, mint 1 óra szenvedés után nekem is sikerült jegyeket találni. Sajnos a csalad szanaszét fog ülni és én is egyedül, cserébe álmaim helyéről a 122-es blokkban az oldalvonalnál a félpálya mellett 😊
több mint 5 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Nekem 22 perc várakozás után dobott fel két jegyet a felső karéj közepe felé..
De örülök, hogy mehetek és láthatom a két csapatot, köztük a kedvencem! 😊

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 5 éve
csipkelli 3 254
#Eagles have exercised WR Nelson Agholor's fifth-year option.
Janek
Az én fiam!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
#Eagles have exercised WR Nelson Agholor's fifth-year option.

több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Hol érdemes próbálkozni?
Melyik oldalon?
Köszi
több mint 5 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Ha középre veszel, mindig látsz kb mindent. Élőben is nem csak a kijelzőn. Ha kapu mögé veszel akkor élőben nem igen látsz a túloldalra. Ellenben lehet hogy hozzad kerül a labda vagy ilyesmi. Neked kell tudnod, hogy "élőben" akarod-e nézni vagy elég a kivetítő😊

Arra viszont számíts, hogy brutálisan gyorsan el fog kelni minden jegy. Nem biztos joy tudsz majd válogatni 😀


A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊
Hulkeinstein


Szerkesztette: monkaS
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊
Hulkeinstein
s azt tudjuk, hogy kb mennyi lesz egy jegy? bár nem nagy spoiler ez holnapig
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Még egy érdekesség, amire esetleg érdemes lehet odafigyelni: Kb. két héttel a draft után jár le a kompenzációs pick határidő, vagyis akiket ezek után igazolunk le, azok nem számítanak bele a formulába.

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy csere safetyvel (Eric Reid, Tre Boston, Kenny Vaccaro, Corey Graham) már megvan a megállapodás, de azt akarjuk, hogy beleszámítson a formulába.