Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az ősszes draftolt játékosunk alá is írt. Most már tényleg csak a munkára kell figyelni 😊
dande
 twitter.com/eagles/status/994685382628429824?s=21

Ennek örömére Mailata is megkapta az 55-ös cipellőit 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az ősszes draftolt játékosunk alá is írt. Most már tényleg csak a munkára kell figyelni 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valamint Matt Jones ex Skins RB a fedélzeten.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/ZBerm/status/994214759607275520
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis előretekintés:

 www.phillyvoice.com/how-many-compensatory-picks-should-eagles-expect-gain-2019/

Közben Wenzt újabb biztató nyilatkozatot adott első hetes visszatérésével kapcsolatban.

DT posztra pedig C. Upshaw jött vizitálni

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehívtuk Doug 5. éves opcióját így várhatóan 2020ig a nyakunkon marad. Franc se érti Rózsit meg Jeffet hogy mit szertnek benne ennyire 😛😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
120-as szektor! 😉👍
robby3
Wheaton fasza camp body lesz már ha nem kap addig vakbélgyuszit, vagy eltöri valamilyét... Az tuti hogy az elkapások után kapott milliókban rekord tartó a ligában 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Sajna ez rossz hír.
Szerintem kukazunk meg egy DL emberket

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az szíp Jernigan 4-6 hónap kihagyás. NGata s Sweat gyorsan szerephez juthat
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
#Eagles have exercised WR Nelson Agholor's fifth-year option.
Janek
ez tavaly még mehetett volna a viccek topicba
jött még egy Markus Wheaton (WR)
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
120-as szektor! 😉👍
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem
Semmi

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Több, mint 1 óra szenvedés után nekem is sikerült jegyeket találni. Sajnos a csalad szanaszét fog ülni és én is egyedül, cserébe álmaim helyéről a 122-es blokkban az oldalvonalnál a félpálya mellett 😊
több mint 5 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Nekem 22 perc várakozás után dobott fel két jegyet a felső karéj közepe felé..
De örülök, hogy mehetek és láthatom a két csapatot, köztük a kedvencem! 😊

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 5 éve
csipkelli 3 217
#Eagles have exercised WR Nelson Agholor's fifth-year option.
Janek
Az én fiam!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
#Eagles have exercised WR Nelson Agholor's fifth-year option.

több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Hol érdemes próbálkozni?
Melyik oldalon?
Köszi
több mint 5 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Ha középre veszel, mindig látsz kb mindent. Élőben is nem csak a kijelzőn. Ha kapu mögé veszel akkor élőben nem igen látsz a túloldalra. Ellenben lehet hogy hozzad kerül a labda vagy ilyesmi. Neked kell tudnod, hogy "élőben" akarod-e nézni vagy elég a kivetítő😊

Arra viszont számíts, hogy brutálisan gyorsan el fog kelni minden jegy. Nem biztos joy tudsz majd válogatni 😀


A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊
Hulkeinstein


Szerkesztette: monkaS
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊
Hulkeinstein
s azt tudjuk, hogy kb mennyi lesz egy jegy? bár nem nagy spoiler ez holnapig
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A holnapi Wembley jegyvásárlás előtt egy kis segítséget kérnék. Szerintetek hova jobb jegyet venni, közvetlen a kapu mögé lent, vagy inkább a félpályára fentebb? Ez lesz az első meccsem, úgyhogy minden segítség jól jön 😊
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Még egy érdekesség, amire esetleg érdemes lehet odafigyelni: Kb. két héttel a draft után jár le a kompenzációs pick határidő, vagyis akiket ezek után igazolunk le, azok nem számítanak bele a formulába.

Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy egy csere safetyvel (Eric Reid, Tre Boston, Kenny Vaccaro, Corey Graham) már megvan a megállapodás, de azt akarjuk, hogy beleszámítson a formulába.
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Szerencsére megvolt az a luxusunk, hogy ne kelljen impact embereket draftolni, cserében jövőre elég jó évnek nézünk elébe. Érdekesség, hogy nem csak mi, de a Patriots is kb. passzolta ezt a classt, a hírek szerint a jövő évi jobb lesz ennél, a legutóbbi kettő pedig jobb volt.
Hulkeinstein
Én is passzoltam az idei draftot.😀 Nem tűnt annyira erősnek ez a class. Sajna vannak ilyen évek is.(ezt már tapasztalhattuk..mondjuk majd az idő eldönti) Goedert jónak tűnik ez tény.

Jövőre viszont lesz pár need ami fontossá válik. Gondolok itt az RB posztra (is). Tavaly is látszott, hogy kell ide még RB és jött is LGB a szezon előtt....aztán Ajayi. Ajayinál én nem látom azt , hogy hosszú távú megoldás lenne. Van egy olyan érzésem,hogy az évek előrehaladtával bekopik egy második számú futóvá.Aztán ott van még a safety poszt. Mcleod még itt, de a fizuja is magas és a teljesítménye sem az az elsöprő,hogy ennyiért itt maradjon. Ide mindenképp kell majd ember. LB poszton is vékonyak maradtunk.Ez hosszú távon nem maradhat így...illetve Peters is lassan vissza fog vonulni és ok van Vaitai, de kelleni fog a mélyítés még.
Greengo
Igen, jövőre megnyílik jó pár need:

1. RB - Szerintem Ajayi valamiért underrated lett, mióta idekerült, pedig még nagy volt az öröm, amikor leigazoltuk. Én megvárnám a jövő évet vele kapcsolatban, simán RB1 még a szememben. Illetve ezt a lyukat a legkönnyebb betömni (akár FA-n, akár drafton).

2. OT - Petersnek max. 2 éve van hátra, de lehet hogy csak 1. Vaitai fejlődik, ha ez így megy tovább, akkor legrosszabb esetben is jó lesz 1 évre stop gap-nek, amíg draftolunk valakit. Gyanúsan erre megy az 1. pickünk jövőre mindenesetre.

3. DE - Graham lejár, ahogy Bennett is, plusz Long is hezitált már a visszavonuláson idén. Sweat jó lenne ha beválna, de nem lepne meg egy korai körös DE jövőre. A legjobb megoldásnak azt látom, hogy Grahammel hosszabbítunk még kb. 2 évet és akkor a kezdők megvannak, depth-be pedig valaki korán.

4. LB - Hicks lejár, jó lenne ha egészsége tudna maradni és hosszabbítana. Kendricksnek még 2 éve van.

5. CB - Darby lejár, vele is jó lenne hosszabbítani ha valahogy még befér a sapka alá.

Hosszútávon gondolkozva jövőre nagyon kinéz egy OT-DE első két pick, már csak az ár-érték arány miatt is. Plusz a hírek szerint nagyon jó lesz a DT class is, az is simán benne van Cox és Jernigan mögé.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Szerencsére megvolt az a luxusunk, hogy ne kelljen impact embereket draftolni, cserében jövőre elég jó évnek nézünk elébe. Érdekesség, hogy nem csak mi, de a Patriots is kb. passzolta ezt a classt, a hírek szerint a jövő évi jobb lesz ennél, a legutóbbi kettő pedig jobb volt.
Hulkeinstein
Én is passzoltam az idei draftot.😀 Nem tűnt annyira erősnek ez a class. Sajna vannak ilyen évek is.(ezt már tapasztalhattuk..mondjuk majd az idő eldönti) Goedert jónak tűnik ez tény.

Jövőre viszont lesz pár need ami fontossá válik. Gondolok itt az RB posztra (is). Tavaly is látszott, hogy kell ide még RB és jött is LGB a szezon előtt....aztán Ajayi. Ajayinál én nem látom azt , hogy hosszú távú megoldás lenne. Van egy olyan érzésem,hogy az évek előrehaladtával bekopik egy második számú futóvá.Aztán ott van még a safety poszt. Mcleod még itt, de a fizuja is magas és a teljesítménye sem az az elsöprő,hogy ennyiért itt maradjon. Ide mindenképp kell majd ember. LB poszton is vékonyak maradtunk.Ez hosszú távon nem maradhat így...illetve Peters is lassan vissza fog vonulni és ok van Vaitai, de kelleni fog a mélyítés még.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Valószínűleg nem ez lesz a csapat történetének a legsikeresebb draftja majd 10 év múlva visszatekintve. Viszont ehhez hozzá kell tenni azt, hogy cserében nagy szerepe volt a franchise 2 legnagyobb eredményében (SB és Wentz). Jött ugye Darby és Ajayi 2 pickkel, a 2. körös ment Wentzért, továbbá szereztünk egy 2019-es 2. kört is. Ezt összességében értékelve már kijelenthetjük, hogy parádésan lettek allokálva az erőforrások, még akkor is, ha az összes pickünk bust lesz.

A legnagyobb lehetőség egyértelműen Goedert-ben van, aki egy halálos TE-duót alkothat Ertz-cel 1-2 év múlva ha beválik.

A többiekkel szemben szerintem nincs nagy elvárás, mindenki upside pick, egyiküknek sem kell kezdenie vagy nagy szerepet játszania az idei évben.

A tegnapi nap legörömtelibb pillanata az volt, hogy visszahoztuk Sproles-t, aki biztos vagyok benne, hogy nagyon fontos tagja lesz a jövő évi csapatnak, kellett egy 3rd down back, Sproles pedig ennél még sokkal több is.

Szerencsére megvolt az a luxusunk, hogy ne kelljen impact embereket draftolni, cserében jövőre elég jó évnek nézünk elébe. Érdekesség, hogy nem csak mi, de a Patriots is kb. passzolta ezt a classt, a hírek szerint a jövő évi jobb lesz ennél, a legutóbbi kettő pedig jobb volt.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Eagles DL (2-deep): Fletcher Cox, Timmy Jernigian, Brandon Graham, Derek Barnett

Haloti Ngata, Michael Bennett, Josh Sweat, Chris Long