Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊
Wyatt
Azért ha megnézed, Howie nem akárkiknek strukturálgatja a szerződését.
Kizárólag a posztjukon ligaelitbe tartozó alapemberek, akikre hosszútávon is a csapat alapköveiként tekintenek:
ERTZ
BROOKS
LANE JOHNSON

Jövőre megcsinálja ugyanezt pl. COX és Jeffery szerződésével is, plusz szerintem esélyes hogy Wentz és Graham új szerződése is így fog indulni: alacsony base salary, de első éven garantáltként odaadott óriási aláírási pénz, ami a cap számításnál szépen eloszlik 4-5 évre! 😉

Nem emlékszem már ki mondta itt a fórumban, hogy soha ne aggódjunk a cap miatt, higyjük el Howie excel táblájában már réges rég le van vezetve min. 2021-ig minden, és a fontos emberekre mindig megvan a lóvé! 😉

Azóta én is ebben hiszek, csak szeretek aggódni és számolgatni! 😂
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
robby3
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊
Wyatt
Ez a "varázsló" dolog neked nagyon beleégett a tudatodba 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
robby3
#varázsló aztán nehogy az legyen, mint a szomszédban, hogy annyit tologattak át folyamatosan a következő évekre, hogy a már gyakorlatilag használhatatlan embereket sem lehetett kivágni, mert nem tudtál velük semmit spórolni 😊

több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
robby3
Hát az FA-k közül igazából az első 4-es ami fájó és necces. Graham - mindenképp meg kellene tartani, de kérdés mennyire akar bankot robbantani, Hicks- ár és egészség kérdése, remélhetőleg belemegy egy reasonable dealbe, Ajayi - sokért nem tartjuk itt az tuti, valószínűbb az RB draft, Darby- valószínűleg megy, főleg ha a többi corner idén jó lesz. Elliot - nem jelentős pénz, megoldható kategória. Többiek pedig pótolhatóak.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Épp tegnap csináltam egy 2019-es cap kalkulációt az overthecap.com-on, és hát valóban gyászos a helyzet...

Amivel számoltam:
- Foles ”cut”,
- Bennett cut,
- Peters visszavonul,
- Long visszavonul,
- McLeod cut/trade (nem ér 10millát).

Ebben az esetben 11M-val lennénk a cap alatt + amennyit idén megspórolunk és átviszünk jövőre, ami a Kendricks cut post-June1 könyvelése esetén jelenleg kb 6M.
Tehát 17M körül lenne cap space.

Viszont FA lesz:
GRAHAM, Hicks, Ajayi, Darby, Elliot, Wallace, Ngata, Sudfeld, stb... még jópár kiegészítő ember.

A gond nem kicsi... hogy fájni fog, az már most tuti 😔

És ha megnézzük, igazából alig van vki, akinek az elküldésén szigorúan csak DeadMoney szempontból egyáltalán érdemes lenne elgondolkodni:
- Kelce: 6,5M spórolás DM nélkül,
- Agholor: 9,5M spórolás, DM nélkül,
- Jenkins: 6,5M spórolás, 3M DM mellett,
- és kb ennyi...

Minimális mozgástér, esetleg a szokásos átstrukturálások jöhetnek még, de hova tologassuk a lóvét?? 2020-ban sem lesz jobb a helyzet, sőt...
És akkor Wentz vészesen közelgő gigaszerződéséről még nem is beszéltünk...

De mint mindig, In Howie we trust! 😉
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
 www.youtube.com/watch?v=hgONzVArfTk
rva
 twitter.com/BrettKollmann/status/999331414683344896
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Úgy gondolom, hogy Kendricks nagyon sokat tett a tavalyi SB-hez, a tavalyi szezonban nagyon odatette magát, viszont döntést kellett hozni: Bradham vagy Kendricks. Kettőjük közül Bradham aki jobb ebben a csapatban, ezért jó döntést hoztunk. A cap nagy úr, ezt meg kellett lépni.

A jövő évi 30m pluszban pedig benne van Foles 20 millával, ami gyakorlatilag 100% hogy nem lesz. Így se túl rózsás a helyzet, de jobban kezelhető. Eléggé úgy érzem, hogy Jernigannek nagyot kell mutatnia idén, hogy jövőre ne legyen necces a helye/restructrure.

Wentz pedig nagyon bíztató eddig, egész jól mozog. Nyilván látszik még a sérülés, de nem sokan számítottak rá hogy bármit is fog edzeni OTA-k során. Reális opció teljesen innentől hogy traning campben már full go lesz. A preseasont azért remélem kihagyja teljesen.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 544
ki az a Corey Nelson
dande
Ő is a Broncos közelmúltbeli hátsó körös / UDFA LB projectjeinek egyike, és a denverieknek nagyon jó szemük van/volt az ilyenekhez, rendre minőségi játékost neveltek ki belőlük (Danny Trevathan, Brandon Marshall, Todd Davis). Nelsonnál is voltak arra utaló jelek, hogy talán elindult valami, első két idényében csak ST-szerep jutott neki, harmadik évében viszont már kezdő meccsei is voltak, és elég produktív szezont zárt (68 tackle). Tavaly aztán bicepszsérülés miatt csak öt meccsen tudott pályára lépni. Nem tartom kizártnak, hogy itt (is) olyan játékost láttak benne, aki nagyon is használható a védelemben, nem csak special teamerként, és akár az egyik base OLB posztra is alkalmas lehet, illetve passing downokon is fennhagyható, mivel a skill setje megfelel annak, amit a mai NFL megkövetel egy sub-package LB-től. Szóval Kendricksnél például sokoldalúbb játékos. Hogy minőségileg milyen szinten van, illetve milyen szintre sikerül felhozni, azt meglátjuk, mindenesetre van benne potenciál.
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 154 — Eagles fan
Ok de 1 Hicks üveg 2 ki az a Corey Nelson, főleg Kendrickshez képest...bocsánat nem is emlékeztem hogy ő jött. De biztos bennem van a hiba.

Mindegy, túl lépek rajta, de reméljük nem ütnek vissza ezek a lépések.
dande
Szóva
1. Lejáró szerződésű játékos
2. 2019 cap minusz 30 milla
3. 2019 húsz szabadügynök
4. Trade, nem seikerült
5. Paycutot kiröhögte?

Etwas???
sutianap
Ahogy írtam igyekszem túl lépni rajta tehát ne feszegessük a dolgot 😉 😛

Egyébként nyilván a 30 milla sok, azt nem gondoltam, nem emlékeztem rá, hogy ennyivel terheli a capet.
dande
Nem néztem utána, de nyilván nem Ő terheli ennyivel, szép is lenne.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok de 1 Hicks üveg 2 ki az a Corey Nelson, főleg Kendrickshez képest...bocsánat nem is emlékeztem hogy ő jött. De biztos bennem van a hiba.

Mindegy, túl lépek rajta, de reméljük nem ütnek vissza ezek a lépések.
dande
Szóva
1. Lejáró szerződésű játékos
2. 2019 cap minusz 30 milla
3. 2019 húsz szabadügynök
4. Trade, nem seikerült
5. Paycutot kiröhögte?

Etwas???
sutianap
Ahogy írtam igyekszem túl lépni rajta tehát ne feszegessük a dolgot 😉 😛

Egyébként nyilván a 30 milla sok, azt nem gondoltam, nem emlékeztem rá, hogy ennyivel terheli a capet.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Ok de 1 Hicks üveg 2 ki az a Corey Nelson, főleg Kendrickshez képest...bocsánat nem is emlékeztem hogy ő jött. De biztos bennem van a hiba.

Mindegy, túl lépek rajta, de reméljük nem ütnek vissza ezek a lépések.
dande
Szóva
1. Lejáró szerződésű játékos
2. 2019 cap minusz 30 milla
3. 2019 húsz szabadügynök
4. Trade, nem seikerült
5. Paycutot kiröhögte?

Etwas???


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok de 1 Hicks üveg 2 ki az a Corey Nelson, főleg Kendrickshez képest...bocsánat nem is emlékeztem hogy ő jött. De biztos bennem van a hiba.

Mindegy, túl lépek rajta, de reméljük nem ütnek vissza ezek a lépések.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Kicsit valóban meglepő Kendricks elküldése, mivel tavaly elég jól játszott, ellentétben a megelőző szezonokkal. Mondjuk az nem volt titok, hogy már 2 éve szabadulni szeretnénk tőle, és ő is kérte a cserét tavaly, de ezzel a szerződéssel nemigen vitte el senki.
Akkor már lehetett valamit sejteni, amikor Corey Nelson leigazolásánál arról volt szó, hogy kevesebb pénzért is idejött, mert azt ígérték, hogy több játékidőt fog kapni. Ha pedig Bradham és Hicks az alapemberek a LB sorban, akkor nem nehéz kitalálni, kinek a rovására ígérték neki a játékidőt.


több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elengedtük Curryt elengedtük Allent két csupaszív Eagelt, de valahol még értettem, van is helyükre pótlás. De könyörgöm, ha legalább draftoltunk volna oda vkit...ráadásul megint egy csapatember...

Ilyen szempontból nagyon nem tetszik amit csinálunk, de hát persze, ők értenek hozzá...
dande
Ahhoz a rengeteg „varázsláshoz” ilyenek is kellenek...

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Meglepő hír

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pláne hogy Worrilow ki is esett a szezonra ACL miatt....amin meglepődtünk. Ja nem....

Dawk pedig távozott a FrontOból

Valami jó hír is legyen: Wentz egész jól mozog már lábbal is. Jól halad a felépülése.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elengedtük Curryt elengedtük Allent két csupaszív Eagelt, de valahol még értettem, van is helyükre pótlás. De könyörgöm, ha legalább draftoltunk volna oda vkit...ráadásul megint egy csapatember...

Ilyen szempontból nagyon nem tetszik amit csinálunk, de hát persze, ők értenek hozzá...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kiraktuk Kendrickset de miééééért??????????? Ezt inkább nem kommentálom mert erre csak nagyon csúnya szavaim vannak?.................... Grrrrrrr
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 765 — No es importante
A SB gyűrűről van valami hivatalos felvétel, vagy jóváhagyott koncepció?
Mikor szokták ezeket bemutatni, vagy átadni? (ha már volt akkor bocs)
Gege55
júniusban szokták ezeket bemutatni és átadni, majd itt keresd
 www.jostens.com/sports/sports_cd_nfl.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

A SB gyűrűről van valami hivatalos felvétel, vagy jóváhagyott koncepció?
Mikor szokták ezeket bemutatni, vagy átadni? (ha már volt akkor bocs)

Az a baj, hogy a neten mindenhol kínai utánzatok vannak, meg mindenféle photoshop munka...

Köszi előre is az infókat!

Közben kérdezném azoktól, akik sikeresen jegyet vásároltak Londonba, hogy megkaptátok-e már? Illetve mikor küldik ki, tudom, megnézhetném a leírást, de lusta dög vagyok apró betűt bogarászni...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
LaRoy Reynolds enters to help on special teams

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ez érdekes lesz

 www.google.hu/amp/s/www.bleedinggreennation.com/platform/amp/2018/4/27/17290932/eagles-draft-picks-2019-nfl-philadephia-trades-howie-roseman-compensatory-ravens-broncos-future

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A bostoni állatkert Folesnak nevezte el a legújabb kecskéjét 😊

Jópofa sztori, bár jobban bírtam volna, ha Phillyben lesz egy Brady nevű kecske 😊)

 apnews.com/6173c1bbebb34825a20aa9095ecfb8e0