Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Beterelve kicsit a dolgokat a topik hivatalos medrébe:
Ki megy a londoni meccsre (vagy más Eagles meccsre idén)?

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!
peach
Akkor Clyde is!

#iktriading
Sobri Jóska
Ez mi? Felesleges szófosás? Jinxelés? "Remek" "poénok"? 😊
iktriad
Excuse me! Do you have a moment to hear the word of Jinxtriad?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!
peach
Akkor Clyde is!

#iktriading
Sobri Jóska
Ez mi? Felesleges szófosás? Jinxelés? "Remek" "poénok"? 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Az új rendszerben lehet lájkok helyett majd mínusz egyeket osztogatni? :d
Wyatt
Tessék. Ne osztogasd. Csak a tied.


több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az új rendszerben lehet lájkok helyett majd mínusz egyeket osztogatni? :d

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!
peach
Akkor Clyde is!

#iktriading

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
dande
Habony!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Üdv újra itt 😊

Az egészben még a durva hogy a Fox news egy olyan képet használt a himnusz tiltakozás reprezentálására amikor Ertzék egy meccs előtt féltérdre ereszkedve imádkoznak....félelmetes manipuláció
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Gondolom mindenki figyelte az elnöklátogatásos mizériát, ez egy kiváló válasz az egész helyzetre:

 twitter.com/RapSheet/status/1003977445232570368

hajrá mi!

több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A Bowl.hu újjáalakulása/ átalakulása ellenére én az FD fórumán folytatom sasokkal kapcsolatos tevékenységemet, mivel jórészt saját gyermekemnek tekintem azt az oldalt. Aki úgy gondolja, ott megtalál, bármiféle sasokkal kapcsolatos felvetésre szívesen válaszolok. Remélem a jövőben közös meccsnézések szervezésére is sort tudunk keríteni majd, ismét!

Üdv: Shawn
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Donald Trump elnök lemondta az Eagles meghívását a Fehér Házba !

A csapat kiadott egy közleményt, melyben kifejezi háláját a Phili közösségnek a támogatásáért, és úgy reagál az Elnök lépésére, hogy nem is foglalkozik vele!
Ez tetszik!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?
Eazzy
Magyarországon vagyunk...
tûzoltó
Szegény ember kézzel nőz, vagyeztmárelőttemegyszer?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?
Eazzy
Magyarországon vagyunk...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?
Eazzy
NFL csevegő /Broncos Topic
Seattle/Bills topicoc rendeltetésszerűen működnek 😊
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Ömmmi ez a váltás? Valaki összefoglalja nekem?

Illetve ez az ótvar amit lentebb linkeltetek csak valami trollkodás, nem a forum valóban ugye?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
gmailnél a spambe küldi alapból, de kivettem az emailes jelszómegerősítést, így ez már ott se lehet gond

de a karmigran nicknek most beállítottam egy új jelszót, mindjárt küldöm pm-ben
r.baggio
köszönöm szépen 😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
már freemaillel és citromaillel is be lehet regisztrálni
r.baggio
és gmail-lel? 2 google fiókkal próbáltam regisztrálni, egyikkel se sikerült 😐 (nem küld mailt a jelszóval)
karmïgran
gmailnél a spambe küldi alapból, de kivettem az emailes jelszómegerősítést, így ez már ott se lehet gond

de a karmigran nicknek most beállítottam egy új jelszót, mindjárt küldöm pm-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
már freemaillel és citromaillel is be lehet regisztrálni
r.baggio
és gmail-lel? 2 google fiókkal próbáltam regisztrálni, egyikkel se sikerült 😐 (nem küld mailt a jelszóval)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Azt lehet tudni a FK oldalon is lesz külön csapatforum!?remélem igen😊
Rob85
 fuzovelkifele.com/forum/nfl-csapatforumok/philadelphia-eagles/

már freemaillel és citromaillel is be lehet regisztrálni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Azt lehet tudni a FK oldalon is lesz külön csapatforum!?remélem igen😊
Rob85
Már van, de néz be itt az NFL Csevegőbe és a Denver Topikba. Szerintem elég sok új infót találsz majd.
több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Azt lehet tudni a FK oldalon is lesz külön csapatforum!?remélem igen😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
dande
"ki jön, ki marad..." menni ÉS maradni választás nem létezik?
tûzoltó
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
dande
"ki jön, ki marad..." menni ÉS maradni választás nem létezik?
tûzoltó
Ami jól esik testvír szabadság van 😉
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
dande
"ki jön, ki marad..." menni ÉS maradni választás nem létezik?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor egy búcsú poszt itt még belefér (egyelőre annak szánom).

Nem tudom ki jön, ki marad, hogyan alakul. Köszönöm ezt a hosszú 10-n x esztendőt, azoknak, akik elviseltek, és egy betűt is olvastak ebből a több mint 15000 hszból.

Örülök, hogy együtt szurkolhattunk a SB győzelemnek itt, és együtt örülhettünk majd esetleg a következőnek amott.

Mindenkinek sok örömöt kívánok ebben a játékban (mert az amerikai foci is csak játék) de még több örömöt, és áldást a való életben (ami akkor jó, ha néha szintén csak játék 😉!

üdv: Dande
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hírek szerint Foles sem nagyon akart a Brownshoz menni, ezért sem jött létre a trade. Vajon miért, nem is értem? 😛

S valóban, általában ebbe a játékosnak nincs beleszólása, de Foles esetében ez nyilván más helyzet.