Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Belekezdtünk egy ilyenbe:

 fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/

Szerintetek kik kerültek fel az Eaglesből a listára és hol végez Wentz?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
Ma pedig tényleg minden akadály elhárult, hogy belátható időn belül látható eredménye is legyen a fúziónak (amibe még egy harmadik fél is betársul, de erről később)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Körkérdés: akkor most ha a szeretném követni a kedvenc csapatom fórumát (vagy fórumait) ügy hogy az értelmes emberek illetve kommentek vannak akkor melyik 3 vagy esetleg 5 fórumot nézzek? Lemaradtam itt a boxról...
zsoeo
Két fórum maradt a first down forum és ez. Sajnos pont az Eagleshöz tartozók egy meghatározó része oda költözött. Van, aki mindkettőn próbálkozik. S néhányan maradtunk itt is. Szabadságod van rá mit teszel😊 Én a másikra csak read only módba nézek rá. Majd ha jön az idény, akkor dől el igazán a kérdés. Mindenesetre még mindig van 53 feliratkozó, az nem rossz.
dande
Hát a másik olyan, amilyen. Én maradtam inkább itt, mert ez legalább értékelhető. Kontent meg szerintem itt is lesz elég 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak el ne varázsolja 😊

 twitter.com/Eagles/status/1009804614743490561
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Körkérdés: akkor most ha a szeretném követni a kedvenc csapatom fórumát (vagy fórumait) ügy hogy az értelmes emberek illetve kommentek vannak akkor melyik 3 vagy esetleg 5 fórumot nézzek? Lemaradtam itt a boxról...
zsoeo
Két fórum maradt a first down forum és ez. Sajnos pont az Eagleshöz tartozók egy meghatározó része oda költözött. Van, aki mindkettőn próbálkozik. S néhányan maradtunk itt is. Szabadságod van rá mit teszel😊 Én a másikra csak read only módba nézek rá. Majd ha jön az idény, akkor dől el igazán a kérdés. Mindenesetre még mindig van 53 feliratkozó, az nem rossz.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Körkérdés: akkor most ha a szeretném követni a kedvenc csapatom fórumát (vagy fórumait) ügy hogy az értelmes emberek illetve kommentek vannak akkor melyik 3 vagy esetleg 5 fórumot nézzek? Lemaradtam itt a boxról...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis SB feeling 😊

 twitter.com/JimmyKempski/status/1008799557268987907
több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Gyönyörű lett :

Greengo
Érdekes, nekem egyáltalán nem tetszik.... 😉
yooker
mert nem a buzikék és Manning neve van ott mint MVP 😀 😀

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Gyönyörű lett :

Greengo
Érdekes, nekem egyáltalán nem tetszik.... 😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na de kérem azért na 😛 😀 😉

 twitter.com/BrandonGowton/status/1007715125380427778
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan


Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
El tudtam volna szebb bajnoki gyűrűt is képzelni 2018-ra, de tény, ami tény, odabasz

több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Remélem közületek valaki? 😊

Nem hiszem, hogy egy elvetemült rajongón kívűl más a csapatra fogadott volna...

"Egy budapesti Tippmix-játékos 6-os kötésben, 1 000 forintos téttel, ráadásul 7 alkalommal játszotta meg ugyanazon, hosszú távú fogadásokból megalkotott tippsorát, amelyek végül egyenként 139 359 forintos, tehát összességében ennek hétszeresét, 975 513 forintos kifizetést eredményeztek.

Labdarúgás
Bundesliga 1. 2017/18 Bundesliga 1. 2017/18 Bayern München 1,10 Nyertes Labdarúgás Olasz A 2017/18 Olasz A 2017/18 Juventus 2,05 Nyertes
BL 2017/18 BL 2017/18 Real Madrid 6,00 Nyertes
Francia bajnokság 2017/18 Paris SG 1,03 Nyertes
Kosárlabda
NBA 2017/18 NBA 2017/18 Golden State 1,60 Nyertes
Amerikai futball
NFL 2017/18 NFL 2017/18 Philadelphia 6,25 Nyertes

Részletek:  www.hatharom.com/2018/06/15/ezerotbol-egy-millat-kaszaltak-hosszu-tavu-tizes-kotessel"

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Gyönyörű lett :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy díj:

 www.bleedinggreennation.com/2018/6/15/17467378/eagles-news-chris-long-wins-2018-good-guy-award-philadelphia-defensive-end-pfwa-patriots-rams-nfl?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ha valakinek temérdek pénze van, akkor vehet nekem magának Eagles Super Bowl gyűrűt.

11.127 dollárért az eredetit, saját névvel ellátva, 10 karátos fehéraranygyűrű, 4 karátos zafír- és 2,5 karátos gyémántkövekkel ellátva.

Vagy a replicát 649 dollárért.

(jostens.com)

Szerkesztette: katonadani
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Valahogy a videó, meg a kép nem igazán passzol.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Drágaságom 😊 😀

 twitter.com/stefenwiz61/status/1007461791335665666


 www.bradfordexchange.com/products/128787001_eagles-super-bowl-lii-personalized-mens.html

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Na ma kapják meg a srácok a jól megérdemelt gyűrűiket.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Gyanítom sokszor nem is a játékosok a fő elégedetlenkedők, hanem az ügynökök.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khm megnézve Juliot Macket Earl Thomast pl, elmondhatjuk, nagy mázlink van Graham hozzáállásával. Mondjuk a gyűrű megnyerése is biztos ségít ebben, de akkor nagy dolog hogy egyelőre beáll a sorba.
dande
Mondjuk azért ezt bírom. Ő például ötévnyi rotációs játék után kapott igencsak jó pénzt négy évre (megkockáztatom, hogy voltak akik sokallták), de mivel azóta elszabadultak az árak, most már mindjárt sajnálni kell.

Még durvább példa volt Vinny Curryé, aki aztán még kevesebb szerepet kapott a szerződése előtt, aztán majdnem 10 misit átlagolt az új bére 😒

Persze Gronk is hisztizik állandóan a szerződése miatt, csak amikor puszira megkapta évekre előre (két év játék után, két évvel az újoncszerződése lejárta előtt) az NFL történetének legjobb tight end fizuját, akkor annyira nem bánkódott. Meg most őszintén az 54 misi/6 év most sem hangzik olyan rosszul, nemhogy 6 évvel ezelőtt.

Na mindegy, irigylem az NFL-játékosok baját, hogy szegény Brandon Graham csöves 7 000 000 dollárból kénytelen idén eltengődni, amikor egy átlagember kint 36 000 dollárt is megkereshet egy évben, egy doktor 100 000 körül is hazavihet, egy professzor meg majdnem 120 000-et.

#jesuisbrandongraham #beállokasorba
Wyatt
Igen, egy hozzánk hasonló átlagember számára ezek valóban "óriási" problémának tűnnek, de azt azért hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy Ő nem egy átlagember, nem is egy doktor, de még csak nem is egy professzor (az Bennett). Ezek az emberek az életüket tették fel erre, és a foglalkozásuk legkiemelkedőbb alakjai, akiknek 5-10-15 évük van arra, hogy a tudásuknak, tehetségüknek (és befektetett munkájuknak) köszönhetően olyan bankrollt építsenek, ami a luxus életet teszi nekik lehetővé életük végéig.
Nem azt akarom mondani, hogy a többi foglalkozáshoz nem kell extra, csupán azt, hogy szerintem felesleges az összehasonlítás és a méregetés. A top 100 magánorvos sem 150-200 ezer dollárt keres évente, hanem annál azért egy pöppet nagyobb lóvét akasztanak, ráadásul egész életükben hódolhatnak a hivatásuknak, ameddig meg nem unják 😊
PhillyBeast
Egy év alatt megkeres annyit, amiből 70 évig nagyon jól tud élni. Jó, nem keres egy év alatt 96 milliárd forintot, mint egyesek, de azért így sem sajnálom 😀

Egy első éves UDFA újonc, akinek mondjuk összejön az, hogy végig a kereteben van, de nem játszik semmit, 570 000 dollárt keres, amiért egy átlagember dolgozik 15 évet. Nem kell itt a legkiemelkedőbbnek lenni ahhoz, hogy ne legyen többé gondod a pénzügyekre.

Az életüket tették fel erre részre mondjuk nem tudom, milyen reakciót vársz. Hogy veszélyes a sport? Mert egy tűzoltóé vagy rendőré egy picit még kockázatosabb azért, és nem igazán van köszönő viszonyban a fizetésük.

Persze én megértem, szar látni, amikor valaki jön, és kb nulla teljesítményre/ott töltött időre több pénzt kap, mint te, aki évek óta gürizel, ez nyilván szarul esik az egónak, és jogosan emeled fel a hangod, hogy ez így talán még sincs rendben, mi alapján keres a lófaszjóska x-szer annyit, mint én, aki lényegesen jobban teljesítek. Csak amíg mondjuk ez egyeseknél azt jelenti, hogy jó lenne, ha nem kellene ünnepnapként várni a fizetést, addig itt arról van szó, hogy mocskosul gazdag valaki, vagy még annál is több a pénze. Félre ne érts, nem sajnálom tőlük, kitermeli a sport, így sem az övék a legnagyobb részesedés, kapják csak meg (pláne, ha Goodell fizuját nézzük a teljesítményével párhuzamban...), ha valaki megadja. De mint ember, azért egy minimálisan elmosolyodom, hogy micsoda óriási problémákat jelenthet az, ha valakinek csöves 1 900 000 000-ból kell megélnie, nem az élete során, hanem egy év alatt.

több mint 5 éve
csipkelli 3 218
Grahamét nyilván Kasszás Erzsi fizetéséhez kell hasonlítani.
Fura helyzet ez, mint OLB írt alá, aztán 1 év után DE lett, ráadásul kurvára elit. Nem 1-2 millió a különbség, amennyivel kevesebbet keres az utolsó 3 évében összesen. Ehhez képest nem sír a szája, ennyi.
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Khm megnézve Juliot Macket Earl Thomast pl, elmondhatjuk, nagy mázlink van Graham hozzáállásával. Mondjuk a gyűrű megnyerése is biztos ségít ebben, de akkor nagy dolog hogy egyelőre beáll a sorba.
dande
Mondjuk azért ezt bírom. Ő például ötévnyi rotációs játék után kapott igencsak jó pénzt négy évre (megkockáztatom, hogy voltak akik sokallták), de mivel azóta elszabadultak az árak, most már mindjárt sajnálni kell.

Még durvább példa volt Vinny Curryé, aki aztán még kevesebb szerepet kapott a szerződése előtt, aztán majdnem 10 misit átlagolt az új bére 😒

Persze Gronk is hisztizik állandóan a szerződése miatt, csak amikor puszira megkapta évekre előre (két év játék után, két évvel az újoncszerződése lejárta előtt) az NFL történetének legjobb tight end fizuját, akkor annyira nem bánkódott. Meg most őszintén az 54 misi/6 év most sem hangzik olyan rosszul, nemhogy 6 évvel ezelőtt.

Na mindegy, irigylem az NFL-játékosok baját, hogy szegény Brandon Graham csöves 7 000 000 dollárból kénytelen idén eltengődni, amikor egy átlagember kint 36 000 dollárt is megkereshet egy évben, egy doktor 100 000 körül is hazavihet, egy professzor meg majdnem 120 000-et.

#jesuisbrandongraham #beállokasorba
Wyatt
Igen, egy hozzánk hasonló átlagember számára ezek valóban "óriási" problémának tűnnek, de azt azért hajlamosak vagyunk elfelejteni, hogy Ő nem egy átlagember, nem is egy doktor, de még csak nem is egy professzor (az Bennett). Ezek az emberek az életüket tették fel erre, és a foglalkozásuk legkiemelkedőbb alakjai, akiknek 5-10-15 évük van arra, hogy a tudásuknak, tehetségüknek (és befektetett munkájuknak) köszönhetően olyan bankrollt építsenek, ami a luxus életet teszi nekik lehetővé életük végéig.
Nem azt akarom mondani, hogy a többi foglalkozáshoz nem kell extra, csupán azt, hogy szerintem felesleges az összehasonlítás és a méregetés. A top 100 magánorvos sem 150-200 ezer dollárt keres évente, hanem annál azért egy pöppet nagyobb lóvét akasztanak, ráadásul egész életükben hódolhatnak a hivatásuknak, ameddig meg nem unják 😊

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khm megnézve Juliot Macket Earl Thomast pl, elmondhatjuk, nagy mázlink van Graham hozzáállásával. Mondjuk a gyűrű megnyerése is biztos ségít ebben, de akkor nagy dolog hogy egyelőre beáll a sorba.
dande
Mondjuk azért ezt bírom. Ő például ötévnyi rotációs játék után kapott igencsak jó pénzt négy évre (megkockáztatom, hogy voltak akik sokallták), de mivel azóta elszabadultak az árak, most már mindjárt sajnálni kell.

Még durvább példa volt Vinny Curryé, aki aztán még kevesebb szerepet kapott a szerződése előtt, aztán majdnem 10 misit átlagolt az új bére 😒

Persze Gronk is hisztizik állandóan a szerződése miatt, csak amikor puszira megkapta évekre előre (két év játék után, két évvel az újoncszerződése lejárta előtt) az NFL történetének legjobb tight end fizuját, akkor annyira nem bánkódott. Meg most őszintén az 54 misi/6 év most sem hangzik olyan rosszul, nemhogy 6 évvel ezelőtt.

Na mindegy, irigylem az NFL-játékosok baját, hogy szegény Brandon Graham csöves 7 000 000 dollárból kénytelen idén eltengődni, amikor egy átlagember kint 36 000 dollárt is megkereshet egy évben, egy doktor 100 000 körül is hazavihet, egy professzor meg majdnem 120 000-et.

#jesuisbrandongraham #beállokasorba