Philadelphia Eagles

57 feliratkozó

10 hónapja
robby3 Philadelphia Eagles 72 — robby3
Bizony, gyertek csak, már 11-en vagyunk! 😉
Kinti Eagles fanoktól jött az infó, hogy meglepően jó minőségű replicáról van szó! 😉

Nézzetek rá Facebookon, Philadelpia Eagles Magyar Közösség néven találjátok meg a csoportot! Vannak képek is konkrétan itt vásárolt gyűrűkről, nagyon jónak tűnik!
Tudunk segíteni a méret választásban is!
10 hónapja
katonadani Philadelphia Eagles 427
nem tudom ki van benne az Eagles magyar közösség FB-csoportban, de aki nincs és szeretne magának replica SB gyűrűt kb 43 dollárért, az lépjen be és kommenteljen.
10 fős "csoportokban" lehet rendelni, egy megtelt, a második 1 főnél tart most reggel. Szóval értelemszerűen 9 ember kell még a következő rendelési mennyiséghez

Itt van infó a termékről:
 modernut.com/products/2018philadelphiaeaglessuperbowlchampionshipring?variant=8512037650485
10 hónapja
NIncs ennyél nagyobb holtszezont 😀
 www.bleedinggreennation.com/2018/7/6/17540274/31-nfl-teams-didnt-win-super-bowl-this-year-one-did-philadelphia-eagles-lombardi-mvp-nick-foles
10 hónapja
skizofita Philadelphia Eagles 566 — Times are hard for dreamers!
Belekezdtünk egy ilyenbe:

fuzovelkifele.com/2018/07/fk-top-50-18-i-resz/

Szerintetek kik kerültek fel az Eaglesből a listára és hol végez Wentz?
katonadani
Boooooooo.
Remélem Carson rácáfol a 32. helyre...

"Garaba gurít... Fölé." (Vitár R.)
10 hónapja
alatriste Green Bay Packers 7 651 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

katonadani
Cox szerintem legalább top20, és Valamelyik OL tuti, Kelce és/vagy LJ
Herremans esetleg még befér a TOp1be
eaglesmcnabb
Most lelőtted a poént Herremans no1-al. 😕

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, LA Rams, AS Roma, Valencia CF szimpatizáns
10 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 14 612 — TODDHERREMANS79

katonadani
Cox szerintem legalább top20, és Valamelyik OL tuti, Kelce és/vagy LJ
Herremans esetleg még befér a TOp1be

No1 Amari Cooper, Myles Jack, Tyrod Taylor, Myles Garrett, Solomon Thomas, Nick Chubb, Justin Reid, Leonard Floyd, Jabrill Peppers és Casey Hayward fan !!!!!!!!!!
10 hónapja
skizofita Philadelphia Eagles 566 — Times are hard for dreamers!

katonadani
Ano nevében (is) teszem fel a kérdést:
Úgy érted, hogy az 53-as aktív rosterből melyik 3 playa marad ki?!

😛

"Garaba gurít... Fölé." (Vitár R.)
10 hónapja

11 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 820 — No es importante
Ma pedig tényleg minden akadály elhárult, hogy belátható időn belül látható eredménye is legyen a fúziónak (amibe még egy harmadik fél is betársul, de erről később)

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
11 hónapja
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 038 — Jinxtriad's witness
Körkérdés: akkor most ha a szeretném követni a kedvenc csapatom fórumát (vagy fórumait) ügy hogy az értelmes emberek illetve kommentek vannak akkor melyik 3 vagy esetleg 5 fórumot nézzek? Lemaradtam itt a boxról...
zsoeo
Két fórum maradt a first down forum és ez. Sajnos pont az Eagleshöz tartozók egy meghatározó része oda költözött. Van, aki mindkettőn próbálkozik. S néhányan maradtunk itt is. Szabadságod van rá mit teszel😊 Én a másikra csak read only módba nézek rá. Majd ha jön az idény, akkor dől el igazán a kérdés. Mindenesetre még mindig van 53 feliratkozó, az nem rossz.
dande
Hát a másik olyan, amilyen. Én maradtam inkább itt, mert ez legalább értékelhető. Kontent meg szerintem itt is lesz elég 😊
11 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 873 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Csak el ne varázsolja 😊

11 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 18 873 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Körkérdés: akkor most ha a szeretném követni a kedvenc csapatom fórumát (vagy fórumait) ügy hogy az értelmes emberek illetve kommentek vannak akkor melyik 3 vagy esetleg 5 fórumot nézzek? Lemaradtam itt a boxról...
zsoeo
Két fórum maradt a first down forum és ez. Sajnos pont az Eagleshöz tartozók egy meghatározó része oda költözött. Van, aki mindkettőn próbálkozik. S néhányan maradtunk itt is. Szabadságod van rá mit teszel😊 Én a másikra csak read only módba nézek rá. Majd ha jön az idény, akkor dől el igazán a kérdés. Mindenesetre még mindig van 53 feliratkozó, az nem rossz.

Szerkesztette: dande
11 hónapja
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 1 795 — Fly Eagles
11 hónapja
Még egy kis SB feeling 😊

11 hónapja
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 302 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Gyönyörű lett :

Greengo
Érdekes, nekem egyáltalán nem tetszik.... 😉
yooker
mert nem a buzikék és Manning neve van ott mint MVP 😀 😀

11 hónapja
yooker New York Giants 5 371 — Expect the Best !
Gyönyörű lett :

Greengo
Érdekes, nekem egyáltalán nem tetszik.... 😉
11 hónapja
Na de kérem azért na 😛 😀 😉

11 hónapja
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 5 055 — Bears & Illinois fan

Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
11 hónapja
Wyatt New England Patriots 20 788 — Three-time EL-champ^^
El tudtam volna szebb bajnoki gyűrűt is képzelni 2018-ra, de tény, ami tény, odabasz

11 hónapja
Bolyhos Philadelphia Eagles 58
Remélem közületek valaki? 😊

Nem hiszem, hogy egy elvetemült rajongón kívűl más a csapatra fogadott volna...

"Egy budapesti Tippmix-játékos 6-os kötésben, 1 000 forintos téttel, ráadásul 7 alkalommal játszotta meg ugyanazon, hosszú távú fogadásokból megalkotott tippsorát, amelyek végül egyenként 139 359 forintos, tehát összességében ennek hétszeresét, 975 513 forintos kifizetést eredményeztek.

Labdarúgás
Bundesliga 1. 2017/18 Bundesliga 1. 2017/18 Bayern München 1,10 Nyertes Labdarúgás Olasz A 2017/18 Olasz A 2017/18 Juventus 2,05 Nyertes
BL 2017/18 BL 2017/18 Real Madrid 6,00 Nyertes
Francia bajnokság 2017/18 Paris SG 1,03 Nyertes
Kosárlabda
NBA 2017/18 NBA 2017/18 Golden State 1,60 Nyertes
Amerikai futball
NFL 2017/18 NFL 2017/18 Philadelphia 6,25 Nyertes

Részletek:  www.hatharom.com/2018/06/15/ezerotbol-egy-millat-kaszaltak-hosszu-tavu-tizes-kotessel"

Philadelphia Underdogs!
11 hónapja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 6 693 — Eagles fan
Gyönyörű lett :

E-A-G-L-E-S EAGLES !
11 hónapja
Még egy díj:

www.bleedinggreennation.com/2018/6/15/17467378/eagles-news-chris-long-wins-2018-good-guy-award-philadelphia-defensive-end-pfwa-patriots-rams-nfl?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
11 hónapja
Ha valakinek temérdek pénze van, akkor vehet nekem magának Eagles Super Bowl gyűrűt.

11.127 dollárért az eredetit, saját névvel ellátva, 10 karátos fehéraranygyűrű, 4 karátos zafír- és 2,5 karátos gyémántkövekkel ellátva.

Vagy a replicát 649 dollárért.

(jostens.com)

Szerkesztette: katonadani
11 hónapja
MrMiksa Philadelphia Eagles 2 549
Valahogy a videó, meg a kép nem igazán passzol.
11 hónapja