Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ráadásul 6 meccset..........véletlenül se lehessen egy még jobb szezonja...............Hollins előre léphet
dande
nagyon nagyon meglepne ha PUPon lenne jeffery szezonkezdésre, 6 meccset szinte tuti nem hagy ki. Még ha nem is épülne fel kezdésre, nem hiszem h PUPra rakjuk, inkább rosteren tartjuk és 2-3-4 hét után bedobjuk, ha csak addig épül fel
katonadani
Legyen úgy, de ezt nem én találtam ki, Rapoport lehozta.
dande
vágom, de a Wentz PUPot is lehozta, most ráadásul még óvatosabb is volt
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul 6 meccset..........véletlenül se lehessen egy még jobb szezonja...............Hollins előre léphet
dande
nagyon nagyon meglepne ha PUPon lenne jeffery szezonkezdésre, 6 meccset szinte tuti nem hagy ki. Még ha nem is épülne fel kezdésre, nem hiszem h PUPra rakjuk, inkább rosteren tartjuk és 2-3-4 hét után bedobjuk, ha csak addig épül fel
katonadani
Legyen úgy, de ezt nem én találtam ki, Rapoport lehozta.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ráadásul 6 meccset..........véletlenül se lehessen egy még jobb szezonja...............Hollins előre léphet
dande
nagyon nagyon meglepne ha PUPon lenne jeffery szezonkezdésre, 6 meccset szinte tuti nem hagy ki. Még ha nem is épülne fel kezdésre, nem hiszem h PUPra rakjuk, inkább rosteren tartjuk és 2-3-4 hét után bedobjuk, ha csak addig épül fel
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ráadásul 6 meccset..........véletlenül se lehessen egy még jobb szezonja...............Hollins előre léphet
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffrey pedig kihagyja az idénykezdést, fsza....

Majd odaállítjuk Folest 😛 bár egyébként a hírek szerint ő se százas.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hackenberg érkezett h nàlunk is leégesse magát....
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
A kezdő védelem rendben volt. Ott Graham és Jernigan ugye hiányzott a falból. Cox kiemelkedett, egyedül lerombolt pár játékot.
Gerry volt a kezdő WLB, de Kamu jobban játszott összességében.

Douglasnak lesznek érdekes percei a videózás során, 2 TD-t kaptunk róla, az elsőnél elüthette volna a labdát, de borzasztó rossz ütemben ugrott fel. Szerzett egy szép int-et is. Érdekes játékos, aki jól is tud játszani, és jó érzéke van a labdaszerzésekhez, ezért érdemes időről-időre pályára küldeni, de sebességbeli limitációja miatt kezdő corner valószínűleg nem lesz belőle.
Jones nekem jobban tetszett, mint Bausby, aki jó volt coverben, de a szerelésekkel komoly gondjai voltak. Jones egy play után lent maradt, de úgy néz ki nincs komoly baja. Tre Sullivanról áradoztak a TC-ben, de ő csalódás volt, gyakran túlfutott a playeken, ezért nem ért oda a szerelésekre és coverben sem tűnt jónak.

A "kezdő" offense Sudfelddel állt fel és a Hollins-Ward-Aiken elkapó sorral, amiből lehet, hogy kettő sem lesz rosteren egy hónap múlva. A támadófal Peters kivételével teljes volt, és a teljesítményük jó is volt, Sudfeldnek sok időt adtak.
Az irányító elég idegesen játszott, voltak jó játékai és nagyobb hibái is. Összességében az látszott, hogy egyelőre inkább egy használható 3. számú Qb, de nem veszélyezteti Foles helyzetét. Csúnya int-et dobott az elején, nagyon elnézte a coverage-et. A másik eladott labdájában benne volt az elkapó is. A pálya közepét tudta jól megjátszani, főleg Goedert-et, viszont a szélre nem nagyon tudta eljuttatni a labdát, kivéve a Gibsonnak dobott hosszú passzt.
Goedert-ről nem hazudtak az edzőtábori beszámolók. Végig fickándozott, amíg pályán volt. Igen veszélyes fegyver lehet, ráadásul blokkolásban is mutatott fejlődést. Gibson lépett még előre, szép volt a hosszú TD-je, és voltak jó visszahordásai is, ami növeli az esélyeit.
A futók közül Clement és Ajayi is jól mozgott. Josh Adamsnek is lesz esélye a mai alapján. A második félidőben ő mutatott be értékelhető megmozdulásokat a támadók közül.
Callahan eléggé értékelhetetlen volt QB-ként. A második félidőben vele veszélytelen volt a passzjáték. Persze a csere-csere OL mögött nehéz dolga volt, jó párszor kellett menekülnie. Mailata volt a LT, aki ugye életében először lépett pályára football meccsen. Ő egyébként gyenge kezdés után javuló játékot mutatott.


több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Aki látta a meccset, vélemények?
dande
Nem néztem végig, és néha átkapcsoltam a Browns meccsre. Amit láttam:
Goedert elég jól nyomta, egy dropja volt talán. Adamsnek volt két szép futása. Sudfeld a két eladott labdáján kívül nem volt rossz. Védelem benyelt pár nagy játékot, és volt pár offside bünti (Egyikből lett a Juju TD).
Cox sackjét az elején majdnem megkönnyeztem. 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aki látta a meccset, vélemények?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Na, kinek!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre szexibb párosítás a londoni meccsünk.
 twitter.com/NFL/status/1026879414586564608
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rip 😕
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.philadelphiaeagles.com/news/eagles-mourn-the-passing-of-former-gm-tom-heckert

😐 RIP
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Corey Graham csak visszaérkezett egy újabb gyűrűért 😀

1 évre jött
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezeket én is be akartam tenni, de örülök hogy szép lassan visszatèregettek ti is 😉
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
HOF beszéd


több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/34319651_230631230925905_455282218596564992_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=z2sg_3yW55YAX93W4DX&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDlAbDbs58dVnvqJ3YPXQdyrR2YXD7imkX69Qkl1s_abQ&oe=660C2E88
Brian Dawkins puts on gold jacket from Troy Vincent for first time at Hall of Fame dinner This is 🔥 🔥 He is so pumped! BDawk left stage in tears Jeff... | By TSL: The Sports LoungeFacebook
Brian Dawkins puts on gold jacket from Troy Vincent for first time at Hall of Fame dinner This is 🔥 🔥 He is so pumped! BDawk left stage in tears Jeff...

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/36167901_2118652695044698_7219721376104448000_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=K5pL4vrPV0EAX9Bme-1&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCdKShlZCJG1itsSi-UIzHL7os8z3u7l3kFZtiU8coq2g&oe=660B4AA1
Brian Dawkins Gets His Gold Jacket | Brian Dawkins Gets His Gold Jacket. Hallelujah! | By QB ReviewFacebook
Brian Dawkins Gets His Gold Jacket. Hallelujah!


Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első heti Training Camp győztesei és vesztesei a bleedinggreennation szerint:

 www.bleedinggreennation.com/2018/7/30/17630158/eagles-2018-training-camp-week-1-winners-losers-philadelphia-roster-analysis-carson-wentz-stock-nfl
hden
Remėljük S. Jones tud feljebb lèpni
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Az első heti Training Camp győztesei és vesztesei a bleedinggreennation szerint:

 www.bleedinggreennation.com/2018/7/30/17630158/eagles-2018-training-camp-week-1-winners-losers-philadelphia-roster-analysis-carson-wentz-stock-nfl
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom hasonló volt már s mindenki többféle mòdon elmentette már magának de ugye jóból soha nem elég 😀

 youtu.be/YYZN3Z-pyes

Ráadásul az intro is nagyon jó szerintem
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 twitter.com/JClarkNBCS/status/1022551303808081920/photo/1

ez rohadt menő 😊 ilyenből viszont rendelnék ha valaki tudja, honnan lehet
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Jeffrey Graham Maragos PUPosan kezd, jól kezdődik....
dande
Nincs ezzel semmi baj, nekik pont nincs nagy szukseguk az edzesekre, legalabb tobb lehetoseget kap Barnett meg Hollins 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffrey Graham Maragos PUPosan kezd, jól kezdődik....
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyertelmuen Wentz.
Annak az embernek nincs lelke.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Én Kolb mellett Szánsájnnal értek egyet legkevésbé, nem volt ő annyira szar! Akkor már legyen inkább Reggie Brown, pedig ő nagy kedvencem volt 😊
eaglesmcnabb
itt alapvetően a kezdő szezonokról van szó szerintem, amikor Jackson még itt volt akkor volt jó szezonja, mikor elment hivatalosan is kezdő WR lett Maclin mellett és akkor rettenetesen visszaesett

de látom azért mindenkinek vannak saját "leg"-jei ebben a témában 😊