Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles már gyakorolt és Wentz is 11-11 ellen tolja. Sudfled pedig ha így fejlődik, Foles is összekapja magát s mindenki egészséges marad, QB fronton igazán irígylésre méltó helyzetben leszünk. Mondjuk nem ártana ha Vaitai is észhez térne.
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Azèrt így két meccs után a RB helyzetünk sokkal tisztább lett:az alaphármason kìvül kb bárki is kerül be a keretbe ajándék lesz neki.
Matt Jones ritka szar volt a Pats ellen,az a három próbálkozása amit elkapás gyanánt művelt...
Smallwood szokás szerint semmit nem tudott nyujtani
Pumphrey gyakorlatilag értékelhetetlen,miután nem játszik.Még leginkább a rooke srácot hagynám meg,de kb ő is állandóan sérült.
Ami még nem tetszik: DT helyzetünk,engem se Vaeao,se Qualls játéka nem győzött meg, ellenben a rooke Hector jól mozog (mondjuk 3.számú D-ek ellen).
És valamit ki kell találni az új siasak szabályra is,mert elég siralmas lesz az a valag bünti...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De gonosz 😛

 pbs.twimg.com/media/DkwLxcBWwAA54dU.jpg:large
dande
Jujj de gonosz. Nagy értelme lett volna úgy csinálni az ötödiknél, hogy egy esetleges hatodiknál megint újra kelljen csinálni az egészet, de persze, marha móki 😀

De nekem az első negyed jobban tetszett, van azért néhány agysebész a védelmetekben, kár, hogy nem az utolsó februári drive-okban csináltak ilyen okos büntiket 😊

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Na úgy fest, hogy Folesnak nincs nagyobb baja.A következő meccseken persze nem kezd(játszik) , de aktív lesz az első hétre. Sudfeldé a lehetőség.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Foles nagyon rozsdás volt, kb. mint tavaly a Raiders ellen. Össze-vissza dobálta a labdákat, sokat hezitált, stb. A skill playerek sem segítették túlzottan, voltak elejtett labdák (Aiken), és eleve nem volt Jeffery, Agholor, Hollins. Ajayi dicsérhető, ő hozta a pozitív yardokat, amikor nála volt a labda.
Vaitai borzasztó volt. Utolsó 2 perc híján végigjátszotta a meccset, de a cserék is verték a második félidőben, teljesen szétesett a játéka addigra. Folest meg majdnem kinyíratta egy játéknál. Készülnünk kell majd a Peters utáni időszakra egy másik LT-vel is, mert Vaitai továbbra is inkább csere szint.

Sudfeld jobb volt, mint a múltkor, az int sem az ő sara volt, és sokszor komoly nyomás volt rajta (párszor ügyesen kikerült a nyomásból). A mély passzai veszélyesek voltak, ha volt ideje.
Gibson volt messze a legjobb elkapó, és volt jó visszahordása is. Sokat lépett előre tavaly óta, jó esélye van az 53-ra. Rajta kívül Goedertnek volt pár szép elkapása, de voltak hibái is (az endzoneban már a kezében volt egy TD, de kiütötték a labdát, és blokkolásban is becsúszott 1-1 rondább hiba).
DeAndre Carter volt még használható, de még több kéne tőle, hogy a PS-ot megcsípje.
Matt Jones katasztrófa volt, kőből vannak a kezei. Sudfeld int-jénél konkrétan sisakrácson találta a Qb, és onnan pattant a védőhöz. 😀
Rashard Davis bár elkapott egy TD-t, de visszahordásban voltak bénaságai (15 yardon elkapta a puntot, és visszahátrált vele a 2 yardosig).

A védelem kb. annyira volt hatékony, mint a Superbowlban. Eléggé alacsony fordulaton pörögtek a kezdők is. Az előszezon ellenére, pl. Barnett mutathatna valamit. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy Brady végigjátszotta az első félidőt, de nálunk a 2. negyedtől már egyre több csere volt a pályán.
Darby kiemelkedett, 2-szer próbált rá hosszabb passzt Brady, mindkettőt elkaphatta volna Darby, az egyik ténylegesen a kezéből esett ki. Maddox volt a kezdő nickel, nem volt rossz, de az első TD-t mindjárt róla kaptuk. Jonesnak voltak jó megmozdulásai, meg egy csúnya elrontott szerelése, amikor Patterson árnyékára vetődött.

Sajnos a legfontosabb célját az előszezon meccseknek nem teljesítettük, azaz, hogy sérülés nélkül vészeljük át a meccset. A kisebb nyavalyák mellett Richard Rodgerst kiskocsin vitték le a TD elkapása után, Taylor Hartot szintén. Rodgers lényeges veszteség lehet. Ott van még Foles vállsérülése, ami talán nem súlyos, mert nem ment be az öltözőbe és nem csináltak azonnal röntgent. Nem lenne meglepetés persze, ha az előszezonban már nem játszana.

A büntetések vicc kategória volt tényleg. 3 sisakos büntetést dobtak ránk, abból 2-szer a futó fejelt rá a védőre, és a védő kapta a zászlót. Reménykedjünk, hogy úgy lesz, mint pár éve a DPI-s zászlókkal, amikor az előszezonban tízesével dobálták mindenre, elég volt hozzányúlni az elkapóhoz.


több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
inkább most dobálják a hülye flageket mint regularon 😀

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kb most latszik hogy barmikor barmire dobni fognak sargat
Janek
Ez egyebkent borzaszto. Mar a 2 preseason fordulo alatt is totalis kaosz latszott a zebraknal hulyebbnel hulyebb flagekkel
kolok1972
Illetve amire igazán kéne, arra meg nem dobnak. Brady is egy párszor fűbe harapott volna, ha nincs egy-két holding az OLtek részéről, amire tojtak dobni bármit is a zebrák. (no offense, nem ezen múlott bármi is, csak a teljesség kedvéért jegyzem meg).
több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 423 — Pats fan
Kb most latszik hogy barmikor barmire dobni fognak sargat
Janek
Ez egyebkent borzaszto. Mar a 2 preseason fordulo alatt is totalis kaosz latszott a zebraknal hulyebbnel hulyebb flagekkel

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kb most latszik hogy barmikor barmire dobni fognak sargat

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Darby egyébként csak két int-t ejtett el................
több mint 5 éve
csipkelli 3 218
Nyugi, Sudfeld kurvajó. És Shelton Gibson is. Meg az új sisakszabály!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles váll ficam, köszi Vaitai...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na jó ezt eddig szenvedtem, védelem so-so, az O viszont katasztrófa. Foles sztem jó időre out, imádkozhatunk hogy Wentz tényleg egészséges legyen és az is tudjon maradni....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
De gonosz 😛

 pbs.twimg.com/media/DkwLxcBWwAA54dU.jpg:large
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így készült című sorozatunkat látják 😊


több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Én egy Ajayi cserén sem lepődnék meg...
Még Roseman sincs akkora mágus hogy -30 milliós capnél vissza tudja igazolni Grahamet, Darbyt, Hickst és Ajayit is.
hden
Ajayi szerintem az a játékos, akit szinte biztos, hogy nem akarunk megtartani jövőre. Idén kisajtoljuk belőle és a térdéből, amit lehet, aztán elengedjük valami komp pickért.
katonadani
Én sem látom benne a hosszútávú RB megoldást. Viszont Clement előrelépésének nagyon örülnék...ha ő sem akkor jöhet majd a draftról vki.
Greengo
Érdemes Adamsre is figyelni. Jó hírek érkeztek róla az edzőtáborból és volt pár bíztató futása első meccsen is.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Én egy Ajayi cserén sem lepődnék meg...
Még Roseman sincs akkora mágus hogy -30 milliós capnél vissza tudja igazolni Grahamet, Darbyt, Hickst és Ajayit is.
hden
Ajayi szerintem az a játékos, akit szinte biztos, hogy nem akarunk megtartani jövőre. Idén kisajtoljuk belőle és a térdéből, amit lehet, aztán elengedjük valami komp pickért.
katonadani
Én sem látom benne a hosszútávú RB megoldást. Viszont Clement előrelépésének nagyon örülnék...ha ő sem akkor jöhet majd a draftról vki.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én egy Ajayi cserén sem lepődnék meg...
Még Roseman sincs akkora mágus hogy -30 milliós capnél vissza tudja igazolni Grahamet, Darbyt, Hickst és Ajayit is.
hden
Ajayi szerintem az a játékos, akit szinte biztos, hogy nem akarunk megtartani jövőre. Idén kisajtoljuk belőle és a térdéből, amit lehet, aztán elengedjük valami komp pickért.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én egy Ajayi cserén sem lepődnék meg...
Még Roseman sincs akkora mágus hogy -30 milliós capnél vissza tudja igazolni Grahamet, Darbyt, Hickst és Ajayit is.
hden
Ha Clement (szó szerint) befut, akkor van rá esély.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Én egy Ajayi cserén sem lepődnék meg...
Még Roseman sincs akkora mágus hogy -30 milliós capnél vissza tudja igazolni Grahamet, Darbyt, Hickst és Ajayit is.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Hm ugyanakkor újabb pletyi: felmerült egy Darby trade esélye...
dande
erről ugyebár volt szó korábban is, hogy mivel utolsó évébe lép és nem lenne túl könnyű megtartani, így elcserélhetjük. Ugyebár jó eséllyel (minimum) harmadik kört kell kínálnia valakinek, hiszen különben inkább játszatjuk és rámegyünk a kompenzációs pickre jövőre.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm ugyanakkor újabb pletyi: felmerült egy Darby trade esélye...
több mint 5 éve
csipkelli 3 218
Pederson szerint Jeffrey day to day. Ez nagyjából annyit jelent, hogy játszik 3 hét múlva. Wentz pedig a csütörtöki meccs után várhatóan zöld utat kap. Izgalmas offseason volt, Rapoport jöhet vizesfiúnak.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok nem vitatkozom majd, meglássuk 😊

Legfeljebb elhozzuk Dezt 😛 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Ráadásul 6 meccset..........véletlenül se lehessen egy még jobb szezonja...............Hollins előre léphet
dande
nagyon nagyon meglepne ha PUPon lenne jeffery szezonkezdésre, 6 meccset szinte tuti nem hagy ki. Még ha nem is épülne fel kezdésre, nem hiszem h PUPra rakjuk, inkább rosteren tartjuk és 2-3-4 hét után bedobjuk, ha csak addig épül fel
katonadani
Legyen úgy, de ezt nem én találtam ki, Rapoport lehozta.
dande
vágom, de a Wentz PUPot is lehozta, most ráadásul még óvatosabb is volt
katonadani
1. Rapaport nagyon vakon van Eagles-ügyekben mostanában
2. Egy szóval sem írta, hogy PUP-on kezd, csak azt, hogy van rá esély és nehéz döntés lesz 3 hét múlva
3. Még ha PUP-on is kezd, nem sokban befolyásolja a szezonunkat szerintem, nem az első 6 meccsen tervezünk csúcsformában lenni, belefér 😊