Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Eh, Rodgers IR, Weatont hoztuk a helyére...
Joe Walker meg megy a PSbe
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
GAMEDAY:

Ma 20.00-kor Eagles-Vikings a sport 2-n. remélem nyerünk 😛 😀
dande
és 20.30-kor mi lesz?
tûzoltó
Addigra már lehet 21-0 ra vezetünk 😉 (bocs emlékezetből írtam a 20.00-t)
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
OFF
12. embert keresünk egy fantasy ligába; 1 qb, 2 wr, 2 rb, 1 te, 1 flex, d/st, k, 6 bench
Ma este 9-10 körül lenne a draft, ha valakinek lenne kedve, örömmel látjuk szórakoztató társaságunkban! Írj üzenetet itt, vagy emailt a @gmail-emre. Köszi!
ON

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
GAMEDAY:

Ma 20.00-kor Eagles-Vikings a sport 2-n. remélem nyerünk 😛 😀
dande
és 20.30-kor mi lesz?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
GAMEDAY:

Ma 20.00-kor Eagles-Vikings a sport 2-n. remélem nyerünk 😛 😀
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2018/9/3/17814980/nfl-waiver-wire-eagles-claim-defensive-lineman-philadelphia-mario-edwards-ty-mcgill-end-tackle-news

elvileg akartuk hozni waiver-ről DT-t és DE-t is...érdekes lesz, hogy érkezik-e ide még valaki
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megerősítést nyert, hogy Foles kezd.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Jenkins átstrukturálás, +6M cap idén.
Folesnak amúgy 250k csilingel minden meccs kezdőként, duplája győzelem esetén.
csipkelli
Hát így is elég gyatrán áll a sapka a sason... majdnem 25 millió mínusz.
Ebből varázsoljon valamit Howie 😊
több mint 5 éve
csipkelli 3 255
Jenkins átstrukturálás, +6M cap idén.
Folesnak amúgy 250k csilingel minden meccs kezdőként, duplája győzelem esetén.
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Egy Warmack trade vagy cut-ot én még várok, a korábbi évek alapján soknak tűnik a 10 fős OL
Az mondjuk meglepett, hogy RB és TE poszton nem érkezett valaki. Smallwood még csak-csak, de Perkins azért nálam kérdéses

Szerkesztette: zsojti
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
A baj, hogy Pumpiról már akkor is mondtuk, hogy korai volt 4. körbe, így kár érte... Ahogy anno M. Smithről első körbe vagy Danny Watkinsról 😛
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
PS: RB Josh Adams,TE Billy Brown, WR Rashard Davis, WR Greg Ward Jr., C Jon Toth, DE Joe Ostman, DT Winston Craig,LB Asantay Brown, CB Chandon Sullivan, CB De’Vante Bausby

Pumphrey-ről lemondtunk, nem került a gyakorló csapatba sem.

Joe Walker ment D.J Alexander érkezésével.

Nem tudom volt-e, de conditional 7th körért jött Deiondre’ Hall (DB) a Bearstől. Miatta még nem küldtünk el senkit, mert az első meccsen eltiltása van. Utána lehet, hogy Sullivan megy majd.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
S egy nagyon jó kis elemzés a rosterről, reméljük tényleg így is van 😊

 insidetheiggles.com/2018/09/02/grading-unit-philadelphia-eagles-53-man-roster/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy más téma... Nem igazán értettem az offseason alatt a fórummal kapcsolatos kálváriát. Működik-megszűnik-mégis működik... Teljes felfordulás, amit nem tudtam lekövetni. Csak észrevettem, hogy sok emberke lekoccolt innen, és már nem olvashatok annyi nagyszerű és érdekes kommentet, mint régen (természetesen most is vannak tök jó hsz-ek, ezúton is köszönet érte! 😊 ) Tök jo volt ide minden nap többször fellépni és okosodni a csapat körül zajló dolgokkal kapcsolatban. Sajnos ez kicsit megcsorbult, viszont ami még érdekelne, az az, hogy lesznek-e idén is a jól megszokott eredménykövetők, ahol tök jó volt tudni, hogy nem egyedül nézem a meccseket akár hajnali időpontokban is... Nagyon élveztem ezeket a topikokat és nekem személy szerint extra szórakozást nyújtottak meccsnézés közben. Lesz még ilyen, vagy erről a szórakozásról le kell mondanom?
MrMiksa
Lesznek.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy más téma... Nem igazán értettem az offseason alatt a fórummal kapcsolatos kálváriát. Működik-megszűnik-mégis működik... Teljes felfordulás, amit nem tudtam lekövetni. Csak észrevettem, hogy sok emberke lekoccolt innen, és már nem olvashatok annyi nagyszerű és érdekes kommentet, mint régen (természetesen most is vannak tök jó hsz-ek, ezúton is köszönet érte! 😊 ) Tök jo volt ide minden nap többször fellépni és okosodni a csapat körül zajló dolgokkal kapcsolatban. Sajnos ez kicsit megcsorbult, viszont ami még érdekelne, az az, hogy lesznek-e idén is a jól megszokott eredménykövetők, ahol tök jó volt tudni, hogy nem egyedül nézem a meccseket akár hajnali időpontokban is... Nagyon élveztem ezeket a topikokat és nekem személy szerint extra szórakozást nyújtottak meccsnézés közben. Lesz még ilyen, vagy erről a szórakozásról le kell mondanom?
MrMiksa
Lesz, már előszezon alatt is volt, úgy, hogy nem menekülsz/unatkozol 😉 😛

Josh Adams RB és Chandon Sullivan CB PS-be került.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Egy más téma... Nem igazán értettem az offseason alatt a fórummal kapcsolatos kálváriát. Működik-megszűnik-mégis működik... Teljes felfordulás, amit nem tudtam lekövetni. Csak észrevettem, hogy sok emberke lekoccolt innen, és már nem olvashatok annyi nagyszerű és érdekes kommentet, mint régen (természetesen most is vannak tök jó hsz-ek, ezúton is köszönet érte! 😊 ) Tök jo volt ide minden nap többször fellépni és okosodni a csapat körül zajló dolgokkal kapcsolatban. Sajnos ez kicsit megcsorbult, viszont ami még érdekelne, az az, hogy lesznek-e idén is a jól megszokott eredménykövetők, ahol tök jó volt tudni, hogy nem egyedül nézem a meccseket akár hajnali időpontokban is... Nagyon élveztem ezeket a topikokat és nekem személy szerint extra szórakozást nyújtottak meccsnézés közben. Lesz még ilyen, vagy erről a szórakozásról le kell mondanom?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem a FO jól dolgozott 😊

 twitter.com/ArifHasanNFL/status/1036022001054433280

S D.J Alexander LB érkezett.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Egyébként örülök, hogy nem siettetjük Wentz visszatérését. Semmi nyomás, teher nincs a csapaton, s az edzői gárdán, ha hoznak egy egál körüli idényt s Wentz rendesen felépül, már elégedett lehet mindenki.
dande
A magam részéről én egyáltalán nem lennék elégedett, ha csak 16 meccset látnék idén a csapattól. Remélem, hogy nem ez az 1 sb győzelem volt a cél a francise történelmében, és innentől le van szarva minden, és nincs nyomás.
MrMiksa
Nyilván nem erről van szó, s biztos hogy a játékosok s az edzői gárda is próbál minél jobb eredményt elérni, de ezt nem kell feláldozni Wentz egészségének oltárán.
dande
Igen, a stáb helyeben Wentzet én is óvnám, mint a hímes tojást 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
De Wentz nelkul is sb-t nyertunk tehat minimum ez a cel.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként örülök, hogy nem siettetjük Wentz visszatérését. Semmi nyomás, teher nincs a csapaton, s az edzői gárdán, ha hoznak egy egál körüli idényt s Wentz rendesen felépül, már elégedett lehet mindenki.
dande
A magam részéről én egyáltalán nem lennék elégedett, ha csak 16 meccset látnék idén a csapattól. Remélem, hogy nem ez az 1 sb győzelem volt a cél a francise történelmében, és innentől le van szarva minden, és nincs nyomás.
MrMiksa
Nyilván nem erről van szó, s biztos hogy a játékosok s az edzői gárda is próbál minél jobb eredményt elérni, de ezt nem kell feláldozni Wentz egészségének oltárán.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Egyébként örülök, hogy nem siettetjük Wentz visszatérését. Semmi nyomás, teher nincs a csapaton, s az edzői gárdán, ha hoznak egy egál körüli idényt s Wentz rendesen felépül, már elégedett lehet mindenki.
dande
A magam részéről én egyáltalán nem lennék elégedett, ha csak 16 meccset látnék idén a csapattól. Remélem, hogy nem ez az 1 sb győzelem volt a cél a francise történelmében, és innentől le van szarva minden, és nincs nyomás.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként örülök, hogy nem siettetjük Wentz visszatérését. Semmi nyomás, teher nincs a csapaton, s az edzői gárdán, ha hoznak egy egál körüli idényt s Wentz rendesen felépül, már elégedett lehet mindenki.
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Miben tér el a released és a waived?
tûzoltó
a ligában eltöltött időtől.
első 4 szezon waiw utána cut
Janek
Köszi!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Miben tér el a released és a waived?
tûzoltó
a ligában eltöltött időtől.
első 4 szezon waiw utána cut

több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Miben tér el a released és a waived?