Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ez a Sullivan gyerek az új kedvencem. Ritkán szülnek ekkora agyatlant a ligába.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk ezek a szenvedős, erős csapatok elleni győzelmek, melyek még inkább erősíthetnek.

Viszont a Tampától nagyon nem lehet tudni, hogy mit várjunk, Ellenük ha akarunk sem tudunk underdogok lenni 😛 Fitzmagic is egy-egy meccsre mindig tud MVP lenni, és ott lesz D-Jax, Curry, Allen.

Már várom 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Contender csapatot sikerült legyőzni úgy, hogy azért még egy kis pech és szerencsétlenkedés is belefért. Ha így kikapunk akkor azt mondtam volna belefér, most kapjon inkább a Falcons egy kis elégtételt, mint a playoffban, de így abszolút ajándék a győzelem.

Ennél csak erősebbek, okosabbak és szerencsésebbek lehetünk és lassan felfogja mindenki, hogy vége az ünneplésnek. Erzt-től vártam, hogy a kritikus szituációkban lehessen rá számítani, most nem lehetett. Agholor elit, nagy kedvencemmé nőtte ki magát.

W az jó, de a legjobb látni a csapatot játszani, de nagyon.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
A védelem (- Barnett) nagyon jó volt, még az utolsó playekben is Ryan arcába voltak rendesen
támadásban Ajayi, Sproles és Aghlor
Van egy bivaly punterünk
Szerintem Folesnak 2nél több sikeres +10 yardos passza, bár próbálkozása sem
Ennyiszer tökön lőni magunkat, hihetetlen

Egy (védelemben) erős Atlantát sikerült legyőzni!
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Huh, hát ez elég csücskös volt. 😀

Az első félidőben lejátszották a csapatok az 5. előszezon meccset, aztán a másodikban megnézhettük a divisional meccs ismétlését.

Az offense eléggé rozsdás volt, főleg az első félidőben, az majdnem értékelhetetlen volt. Nem tudom mi volt a terv, de majdnem rosszul lettem, hogy a 35 éves Sproles-szal futtatjuk a labdát. Aztán a 2. félidőben végre elővettük Ajayit és addigra az OL játéka is jobban összeállt. Agholor volt egyedül, aki végig ott volt fejben és testben is, elkapott, passzolt, futott. (A legjobb passer ratingje neki volt ma 😊)Ertz sürgősen hagyja abba a labdaejtéseket, mert nem lesz ez így jó.
A rossz Foles-t kaptuk ma. A második félidőben legalább már magabiztosabb volt a zsebben, de végig voltak lassú és pontatlan dobásai. Az int kb. 50/50 százalékban az ő és Goedert hibája, meg persze szép játék a védelem részéről. Későn dobta, de nem is lehet olyan puhapöcs módon próbálkozni az elkapással, mint Goedert.

A védelem tartotta meccsben a csapatot (pl. elején két RZ védekezésből 3 pont, Douglas int, stb.), de a végén majdnem elbaszták a meccset a rohadt preventív védekezéssel. A secondary egész jó volt, csak Julio-val akadtak komoly bajok, de ez nem szokatlan. De TD-t megint nem tudott elkapni. Főleg McLeod volt jó, Darby párszor lemaradt Jonesról, de voltak jó védekezései is. Sidney Jones sem lógott ki lefelé a slotban.

Rengeteg büntetés, és ha még levonjuk a gyökér módon szükségtelenül bedobottakat, akkor is sok jogos maradna. Sok ostoba önmegsemmisítő hiba (pl. Barnett kétszer sem tudott normálisan felállni a semleges zónán kívül, a barom). Fipp jó lenne, ha összekapná a speciális csapatot, mert ez nem volt jó. Gibson hülye büntetései, és visszafelé kezd el futni a kickoffal ... De a hét hülyéje, mindenképpen Sullivan. Ezzel lehet bebiztosította az elküldését, mert jövő héten már játszhat Hall.

Lényeg, hogy nyertünk, de két csapatrészben még nagy javulás kellene. Őket i beszívattuk a Philly Special egy változatával. #BigBallsDoug 😀


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és az idény kérdése, vajon mennyiszer adhatjuk még el PhillySt?

Mellékesen Foles, Ryan pass rtg együtt
108. 1

Agholor 118.8 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megvan, de hogy.....

Köszi a DLnek, az OL is belejött, meg a kicsit kreatívabb játékhívásnak. Meg persze a bírók is bele nyúltak....kulcsszitukat nézve inkább a mi javunkra...

Lényeg a W
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Miért is lenne vami jó.............francba (hogy finoman fogalmazzak)..................................
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
egy újabb rossz hír 😕

 theeagleswire.usatoday.com/2018/09/06/eagles-place-wr-mack-hollins-on-injured-reserve/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elég korrekt hype videó.
 twitter.com/Eagles/status/1037762364941189122

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
AKKOR ITT A VÁRVA VÁRT NAP:

TRUE GAMEDAY!!! 😊

Amit várok a meccsel kapcsolatban a győzelmen túl:

Ha egy mód van rá Foles elsősorban saját embereit találja meg 😛

Vaitait ne borítsák fel minden snapnél

Futásban mindegy kivel, csak haladjunk

DL ne hagyjon időt Ryannak nézelődni s passzolni.

Ha ezek meglesznek akkot van esélyünk.

Ti mit gondoltok?


Fly Eagles!!!!
dande
Én személy szerint tartok a holnapi meccstől. Amíg Jeffery, Bradham és Wentz nem lesznek bevethetők, addig igazat adok azoknak, akik underdogként kezelnek bennünket. Ez persze a tapasztalatok alapján nem jelenti azt, hogy nem zúzzuk le a Falconst 😊 A fogadó irodák valamivel esélyesebbnek tartanak bennünket, remélem nekik lesz igazuk. Ertz-től szerintem all pro szint kell, Ajayinak pedig tarolnia kell. Nehéz lesz Blount munkáját pótolni. Foles pedig remélem hozza az elvárható szintet (ami nem feltétlenül a SB MVP...) Én végülis nagyon szoros izzadtságszagú győzelmet várok, és ott fogok ülni a tv előtt 😀 Fly!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ne legyen sérülés egyik oldalon se.
elméleti szinten az SB csapat csak erősödött egy Peters,Hicks duoval....

több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Vaitait ne borítsák fel minden snapnél
Fly Eagles!!!!
dande
mert kezdő lesz?
karmïgran
Ja, bocs, Peters mea culpa. Őt se borítsák fel 😛
dande
azt hittem megint lemaradtam valamiről 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vaitait ne borítsák fel minden snapnél
Fly Eagles!!!!
dande
mert kezdő lesz?
karmïgran
Ja, bocs, Peters mea culpa. Őt se borítsák fel 😛
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Vaitait ne borítsák fel minden snapnél
Fly Eagles!!!!
dande
mert kezdő lesz?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
AKKOR ITT A VÁRVA VÁRT NAP:

TRUE GAMEDAY!!! 😊

Amit várok a meccsel kapcsolatban a győzelmen túl:

Ha egy mód van rá Foles elsősorban saját embereit találja meg 😛

Vaitait ne borítsák fel minden snapnél

Futásban mindegy kivel, csak haladjunk

DL ne hagyjon időt Ryannak nézelődni s passzolni.

Ha ezek meglesznek akkot van esélyünk.

Ti mit gondoltok?


Fly Eagles!!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hé, ezek nézhetik az oldalt, s lopjàk tőlem az ötletet. Francba, hogy nem védettem le, már gazdag lennék. 😛 😀

Egyébként nagyon jó:

 www.nbcsports.com/philadelphia/the700level/bud-light-unveils-philly-special-statue-doug-pederson-and-nick-foles
 www.nbcsports.com/philadelphia/sites/csnphilly/files/foles_pederson_statue.jpg

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2018/9/4/17819482/donnel-pumphrey-detroit-lions-philadelphia-eagles-running-back-nfl-draft-2017-cuts-san-diego-state

Hát ennyire futotta (gyakorló csapat)Detroitban is...de el lett baszva az a feltrade a 4. Körben
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
GAMEDAY:

Ma 20.00-kor Eagles-Vikings a sport 2-n. remélem nyerünk 😛 😀
dande
és 20.30-kor mi lesz?
tûzoltó
Addigra már lehet 21-0 ra vezetünk 😉 (bocs emlékezetből írtam a 20.00-t)
dande
Az elég durva lenne ha 21-0-ra vezetnétek 😉
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 www.webbeteg.hu/keresok/orvos/7005/dr-wentzely-edit

Azt hiszem megtaláltam magamnak a megfelelő bőrgyógyászt 😊 😊 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Eh, Rodgers IR, Weatont hoztuk a helyére...
Joe Walker meg megy a PSbe
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
GAMEDAY:

Ma 20.00-kor Eagles-Vikings a sport 2-n. remélem nyerünk 😛 😀
dande
és 20.30-kor mi lesz?
tûzoltó
Addigra már lehet 21-0 ra vezetünk 😉 (bocs emlékezetből írtam a 20.00-t)
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
OFF
12. embert keresünk egy fantasy ligába; 1 qb, 2 wr, 2 rb, 1 te, 1 flex, d/st, k, 6 bench
Ma este 9-10 körül lenne a draft, ha valakinek lenne kedve, örömmel látjuk szórakoztató társaságunkban! Írj üzenetet itt, vagy emailt a @gmail-emre. Köszi!
ON

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
GAMEDAY:

Ma 20.00-kor Eagles-Vikings a sport 2-n. remélem nyerünk 😛 😀
dande
és 20.30-kor mi lesz?