Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Nyögvenyelős meccsen vagyunk túl. A Lényeg a W, de nem lehetünk elégedettek. Skill playerek hiányoznak még mindig a csapatból, de a mai O# teljesítmény így is kritikán aluli volt. Az OL szedje össze magát mert ok, hogy Wentz visszatért, de annyiszor volt földön, hogy már számolni sem tudtam.Ennél sokkal több kell majd tőlük..nem csak a pass protectionben, de a run blockokknál is. Ez a mai szánalmas volt tőlük....Arról már nem is beszélve, hogy minden egyes Wentz földre kerülésnél összerándult a gyomrom.....nem kéne összetöretni a franchise QB-t. A büntetések száma is borzasztóan sok volt. Lesz mit javítani. A védelem nem volt rossz, de nagyobb nyomást vártam volna Luckon.Mills a hülye szabálytalanságait elfelejthetné, de amúgy jó volt ma.
Szval túl vagyunk az első 3 "szokásos" belerázódós meccsen. Fel kéne pörögni+ remélem jövőhéten már visszatérnek a kezdőbe a fontos elemek is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Senki se kattintson ezekre!
Eredménykövetőben is botok tolják a kamu linkeket.Óvatosan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hol a "játéknap", hol az ívás..., elő a hagyományokkal a győzelemért!
tûzoltó
Én már tavaly év elején felhagytam vele mert idegesített néhányakat, anélkül is lett SB. Úgyhogy Ano ivászatán múlik minden. 😛 😀

De egye fene most még egyszer:

GÉMNAP 😉
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hol a "játéknap", hol az ívás..., elő a hagyományokkal a győzelemért!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clement mégiscsak játszik, reméljük, él a lehetőséggel 😊
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Qrvára nem vicces a helyzet. Nem nagyon engedném pályára így Carsont.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma Clement is megsérült... 😭
Kérdéses a vasárnapi játéka...

A gond nem kicsi, mind WR, mind RB fronton.... 😞

Attól félek így Wentz akarja majd megfutni sokszor, nehogy túlvállalja magát 😱😱😱
robby3
Akkor ezt eljinxeltem.... mármint Clement alkothat.... Lassan tényleg felmerül a Wentz QB Foles WR Sudfeld RB felállás lehetősége 😛
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Ma Clement is megsérült... 😭
Kérdéses a vasárnapi játéka...

A gond nem kicsi, mind WR, mind RB fronton.... 😞

Attól félek így Wentz akarja majd megfutni sokszor, nehogy túlvállalja magát 😱😱😱
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és se Sproles se Ajayi vasárnap. Clement, Kicsifa, s Adams alkothat. Valamint bízom benne Goedert is többet tud mutatni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye néhány napja feltettem a kérdést, hogy vajon ki próbálkozik rajtunk kívül először a Philly Sp-l. A választ éjjel megkaptuk.

Vajon Reich bepróbálkozik-e vele ellenünk?

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
remélem 100% os már és nem sietik el a visszatérését.... érdekes lesz hogy a sok kihagyás után alig ismert elkapókkal mire jut .

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ezt a játékot folytatni tudná s a védelem nem aludna be olykor olykor, akkor jó esélyeink lennének

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 778 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez mehetne az aranyköpések közé is. 😊 😊 😊
 twitter.com/LesBowen/status/1042497377502932994
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.pscp.tv/w/1rmxPNAkVOVGN
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
na, így elő lehet kapni a JMatt mezem 😀
katonadani
Nekem meg Jeremy Maclin mezem van...
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
 www.youtube.com/watch?v=ERG2oFg0gBg
hden
hatalmasan jó film.. majdnem könnyeztem itt melóban
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
na, így elő lehet kapni a JMatt mezem 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hollinst kell lehozni, ha van rá esély, ez nem is kérdés.
több mint 5 éve
csipkelli 3 217
Wallace ->IR
Wallace, Rodgers, Hollins 3asból valaki biztosan nem jön le onnan.
több mint 5 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 www.youtube.com/watch?v=ERG2oFg0gBg
hden
hu ezt én is láttam, nfl films for president!
több mint 5 éve
csipkelli 3 217
 twitter.com/Schultz_Report/status/1042382838027440129

Jön Jordan Matthews, én örülök neki, valószínűleg Wentz is.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
több mint 5 éve
csipkelli 3 217
Jordan Matthews jöhetne, a környéken kóricál. Biztos véletlen.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles tényleg berakjuk elkapónak Sudfeldet futónak, s biztonság kedvéért még felhozzuk BraxMt is ha Wentzel történik valami 😛
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
...ìgy összesen 3 egészséges WR-ünk maradt...
zsojti
DJax, Maclin? hjaaa
Lassan már egy Riley Coopernek is örülnénk...

Philadelphia Underdogs!