Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Bizony... 😡😡😡
Ezt a pech szériát.... 😭

Trade for Earl Thomas? 😉
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jeffery is ha minden jól megy, játszhat vasárnap, Mcleodot még nem tudni. De az O elvileg teljes fegyverzetben mehet a Titánoknak. Reméljük nem pattanunk vissza 😊
dande
McLeod ha gyorsan felépül a szalagszakadásból akár játszhat is 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/9/27/17910520/rodney-mcleod-injury-eagles-safety-out-season-torn-mcl-philadelphia-nfl-2018-news-colts-game-knee

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery is ha minden jól megy, játszhat vasárnap, Mcleodot még nem tudni. De az O elvileg teljes fegyverzetben mehet a Titánoknak. Reméljük nem pattanunk vissza 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Sheard iteleten voltam kiakadva nagyon, de csak mert nem tudtam, h ez szabalytalan 😀 aztan megneztem nfl.com-on es van videos pelda. vmiert az 5yarddal a los utan miatti resz (ami ugye a DB-kre LB-kre vonatkozik WR/TE/RB ellen) azt hittem a DL nem is holdingolhat kb 😀
Borbinho
Ezt most nem láttam, de én is néztem bambán ki a fejemből, amikor az előző szezonban vagy háromszor kaptunk DL-holdingot futásnál, azt hittem, ezt a szabályt mi találtuk ki kb :d
Wyatt
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000966735/Jabaal-Sheard-receives-defensive-holding-on-big-4th-down
2 (de majd h nem 3) OL-t osszefogott Sheard egy nagy olelessel 😀 Hunt igy zavartalanul futhatott Wentz-re. de sztem ilyenbol is lehet egy tucat egy meccsen, csak nem ennyire latvanyos, es nem fujjak be (pont mint a holding). az illegal man downfield szabalyon szoktam kiakadni, vagyis inkabb azon,h kb soha nem fujjak be. van belole kb minden drive-ban 1 minden csapatnal. akkor minek van?
Borbinho
Ez még talán nem off és szerintem tök érdekes téma.

Régen sosem értettem, hogy például megy ki egy futó a szélre, de látja, hogy ebből csak marha mínusz lehet már a vége, miért nem dobja el egyszerűen a labdát oldalra, aztán nincs yardveszteség, de az irányítófutásoknál ilyen esetben dettó. Aztán jött az, hogy a támadófal picit elkezdett már előrefelé blokkolni a futás miatt, és az OL 5-6 yarddal előrébb volt a passz előtt, ami annyira nem biztos, hogy célszerű ilyen esetben 😀

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Sheard iteleten voltam kiakadva nagyon, de csak mert nem tudtam, h ez szabalytalan 😀 aztan megneztem nfl.com-on es van videos pelda. vmiert az 5yarddal a los utan miatti resz (ami ugye a DB-kre LB-kre vonatkozik WR/TE/RB ellen) azt hittem a DL nem is holdingolhat kb 😀
Borbinho
Ezt most nem láttam, de én is néztem bambán ki a fejemből, amikor az előző szezonban vagy háromszor kaptunk DL-holdingot futásnál, azt hittem, ezt a szabályt mi találtuk ki kb :d
Wyatt
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jh45bb23if5ffdgbbgyv
Jabaal Sheard receives defensive holding on big 4th down
Indianapolis Colts defensive lineman Jabaal Sheard receives a defensive holding call on a big fourth down.

2 (de majd h nem 3) OL-t osszefogott Sheard egy nagy olelessel 😀 Hunt igy zavartalanul futhatott Wentz-re. btw minel tobbszor nezem, annal inkabb azt latom,h mindket OL-t (az RG-t meg RT-t) a hona alatt/felsotestenel fogta korbe, es pusztan megtartotta erobol. nem huzta vissza a meznel fogva. Johnsont sztem siman megverte Sheard, belepett vele, es amikor Hunt-ra ki akart vna valtani, mar mindegy lett volna (egy db jobb kezzel kellett vna megallitania Huntot...) mindegy... de sztem ilyenbol is lehet egy tucat egy meccsen, csak nem ennyire latvanyos, es nem fujjak be (pont mint a holding). az illegal man downfield szabalyon szoktam kiakadni, vagyis inkabb azon,h kb soha nem fujjak be. van belole kb minden drive-ban 1 minden csapatnal. akkor minek van?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Sheard iteleten voltam kiakadva nagyon, de csak mert nem tudtam, h ez szabalytalan 😀 aztan megneztem nfl.com-on es van videos pelda. vmiert az 5yarddal a los utan miatti resz (ami ugye a DB-kre LB-kre vonatkozik WR/TE/RB ellen) azt hittem a DL nem is holdingolhat kb 😀
Borbinho
Ezt most nem láttam, de én is néztem bambán ki a fejemből, amikor az előző szezonban vagy háromszor kaptunk DL-holdingot futásnál, azt hittem, ezt a szabályt mi találtuk ki kb :d

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=1402209176582580&id=155141384622705

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én lattam szerencsere Doug is hamar el is indult a play
Janek
Doug nem lathatta, mert a mi oldalvonalunknal volt, es nem ismetelte se a tv se a helyi kivetito. az Eagles sem rohant utana elvegezni a playt, ezert nem is gondolta tolunk senki, hogy kint volt. Reichek nyilatkoztak h senki se vette eszre a csapatbol...ami picit facepalm, volt 1 picit elesebb es kozelibb screenshot, kint volt, de nem oszt nem szoroz mar, meg ott is valszeg nekimentetek volna 4&1.5-2re mint h FG-t rugjatok 3perccel a vege elott. A Sheard iteleten voltam kiakadva nagyon, de csak mert nem tudtam, h ez szabalytalan 😀 aztan megneztem nfl.com-on es van videos pelda. vmiert az 5yarddal a los utan miatti resz (ami ugye a DB-kre LB-kre vonatkozik WR/TE/RB ellen) azt hittem a DL nem is holdingolhat kb 😀 ossz sztem a defense-unk "clutchsaga" (lol de fura ezt sajat csapatomnal leirni 😮) miatt voltunk meccsben vegig, es tobb eselyunk is lett volna nyerni, a red zone offense-en ment el. 4.re tuti nem center aloli play actiont hivtam vna...😕 na de majd az SB-ben Reich visszavag 😛

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Én lattam szerencsere Doug is hamar el is indult a play

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá, hoppá, az élethez kell egy kis szerencsi 😛

 twitter.com/Jeff_McLane/status/1044613974115930113
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Kár, hogy Ficcpetrik most tért vissza a régi önmagához, és nem az előző fordulóban...
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Sikerült pótolnom a meccset. Lényeg a win.
Féltem ettől a meccstől Reich miatt, de szerencsére nem jártunk úgy mint a Pats.
Lejjebb írta vki, h nem voltunk jobbak. Nem is tudom, de -2 TO mutatóval, kihagyott FG-lal mégiscsak behúztuk a meccset hátrányból. Ha jól emlékszem a Colts úgy vezetett 16-13-ra, h volt 80 yardjuk, nekünk meg 200.
A Titans nem kellene, h problémát okozzon, a komolyabb meccsekre jöhetnének vissza a sérültek. Idén nem érzem túl acélosnak a csoportot, illene kihasználni...
McLeod-ról valami hír?

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha minden jól megy Ajayi és Sproles már lesz a Titans ellen. Már csak Jeffery kéne s teljes lenne az arzenál. Reméljük hétvégén így még jobban tudunk haladni, s a védelem nem "csak" redzoneban gondolja úgy (ott egy szavunk nem lehet rájuk) főleg a Sec, hogy megkéne állítani az ellent.

Fly Eagles! 😀
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Hogy őszinte legyek, az első 2 drive után azt hittem, hogy mészárlás lesz ez a meccs. A védelem tökéletesen fogta az első colts drive-ot, aztán nagyon meggyőző Wentz játékkal fel is tettük a 7 pontot a táblára. Aztán kis túlzással itt meg is állt a tudomány... A támadófal nem igazán úgy nézett ki, mint akik (ígéretükhöz hűen) nagyon meg akarják védeni a sérülésből visszatérő vezérüket... Wentz folyamatosan nyomás alatt játszott. Sackek, folyamatos ütések jöttek mindenfelől. A 3 RB teljesítményével én meg voltam elégedve. Clement annak ellenére, hogy szombaton még kérdéses volt a játéka, hozta amit kellett. Smallwood önmagán felül teljesített és Adams sem volt rossz szerintem.
A D a végén megmutatta, hogy mit tud, és miért nem kaptunk hosszú ideje pontot az utolsó 2 percben, de Luck-on nem volt túl sok nyomás. A D line nem tudta dominálni a Colts támadófalát, ami nekem kicsit csalódás.
A spec team pedig az az egység, ami egyszerűen kritikán aluli, katasztrofális, nulla. Nem örültem Elliot kihagyott fg-jának, bár az időjárás eléggé befolyásolta a rúgását, ezt elismerem. De hogy 10 st játékból 9szer szabálytalankodunk, az már nekem sok. Egyszerűen nem birom nézni. Mindig valamiért vagy kapunk minusz 10 yardot vagy az ellenfélnek ajándékozzuk. De az az ostoba punter ütés kiütötte nálam a biztosítékot. Remélem az a csávó is húz a gyakorló csapatba... (nem emlékszem ki volt az).
Na, mindegy, remélem igazatok lesz, és lesz ez jobb is, talán ez csak bemelegítő meccsnek felelt meg. Fő a W!
Ja, egyébként a Redskins eléggé adja, kicsit aggódom miattuk...

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 5 éve
csipkelli 3 255
 twitter.com/EliotShorrParks/status/1044047371104133120

A sackeket meg kéne nézni, miből jöttek, de alapvetően vállalható ez a botladozás.
Foles-49ers: ki elérhető QB nekik ebben a pillanatban, akivel nem az az üzenet a szurkolók felé, hogy találkozunk jövő szeptemberben?

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Én az OL "botladozását" nem értem igazán... Nem egy nyeretlen kétéves bagázsról beszélünk, akik ráadásul ugyanebben a felállásban játszottak; nem volt edzőváltás náluk, stb. Mégis az az érzésem, mintha pass protectionben és futásblokkolásban is átlag alatt teljesítenénk (nem néztem statokat).
A skill playák hiánya komolyan érződött - ez remélhetőleg javul majd a visszatérésekkel. Deep threat az konkrétan nincs. Meg azért a - falon kívül - lehet érezni a stábban lévő változások hatását.
A D úgy összességében jó volt (bár azt hittem a colts csere OL-t azért jobban domináljuk...), de Bradhamet kb. a 3. negyedben vettem észre; Hicksnek volt egy majdnem INTje.
A trade deadline-ig azért még lehet, hogy lesz mozgás. Folest télleg most kellene a ninersbe küldeni (érdemei elismerése mellett).
skizofita
Futásblokkolásban az OL remek volt, az utolsó drive-ot konkrétan ők hozták össze (több mint 11 perces volt!) és ahhoz képest hogy Ajayi és Sproles sem volt, jól működött a futójáték.

A passzblokkolás szerintem csalóka volt - igaz, hogy 5 sack van a statisztikában, de abból legalább 2-3 azért volt, mert Wentz sokáig tartogatta a labdát, illetve volt 1-2 blitz is. Szerintem max. 2 írható az ő számlájukra, ami nem jó, de azért temetni sem kell az egységet. Körbenézve a ligában, még mindig a mienk a legjobb line.
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
Én az OL "botladozását" nem értem igazán... Nem egy nyeretlen kétéves bagázsról beszélünk, akik ráadásul ugyanebben a felállásban játszottak; nem volt edzőváltás náluk, stb. Mégis az az érzésem, mintha pass protectionben és futásblokkolásban is átlag alatt teljesítenénk (nem néztem statokat).
A skill playák hiánya komolyan érződött - ez remélhetőleg javul majd a visszatérésekkel. Deep threat az konkrétan nincs. Meg azért a - falon kívül - lehet érezni a stábban lévő változások hatását.
A D úgy összességében jó volt (bár azt hittem a colts csere OL-t azért jobban domináljuk...), de Bradhamet kb. a 3. negyedben vettem észre; Hicksnek volt egy majdnem INTje.
A trade deadline-ig azért még lehet, hogy lesz mozgás. Folest télleg most kellene a ninersbe küldeni (érdemei elismerése mellett).

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nem volt egy szép meccs, de a W az W, főleg szeptemberben. Nem ilyenkor kell jól játszani, és ez egy jó kis Colts csapat azért.

Összeségében túl sok a penalty, kevés az O playmakersajnos, jövő drafton remélhetőleg fordítunk rá erőforrásokat.

Jó lesz Wentz is, a legfontosabb h teljesen egészségesnek tűnik. A játékában így is voltak zseniális dolgok, de összességében valóban még lassú volt sokszor a readekben és pontatlan is párszor. De pár hét és szerintem jobb lesz ez sokkal.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentzet görcsösnek éreztem. Aki nagyon meg akarja mutatni. Nem egy játék, drive ezen akadt meg. Nem vette vagy inkább nem akarta észre venni a hozzá közel álló de szabad játékost, aki megcsinálhatta volna a first downt hanem mindig kereste, várta a nagyobb játékot, lehetőséget, amire már nem maradt ideje. Reméljük kielemezve a videókat lenyugszik s a Titans ellen gördülékenyebb lesz, hasznosabb döntéseket hoz.
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
A lényeg a W és még pár hétig nem fog változni a helyzet. A jövő hét talán már jobb lesz, remélhetőleg visszajön Ajayi és Jeffery, továbba Sproles is hátha.

Én két komoly problémát látok jelenleg, amit nem lehet pár héten belül megoldani házon belül az eddig mutatottak alapján:
1. Deep threat hiánya
2. Borzalmas ST play (mikor volt utoljára ennyire rossz ez a csapatrész?)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már csak trollkodásból is most behúznám Dezt 😊
több mint 5 éve
csipkelli 3 255
Sidney mehetne a szélére, minél hamarabb.
Foles->49ers?
csipkelli
Nem tudom Kyle rendszere mennyire feküdne neki..... De csak nagyon jó árért, de sztem nincs a 49rs abban a helyzetben....
dande
Szerintem meg pont olyan helyzetben vannak. Persze feladhatják kb a szezont, pár év szopás után ennyi még belefér. Ha nem, Foles jó opció.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sidney mehetne a szélére, minél hamarabb.
Foles->49ers?
csipkelli
Nem tudom Kyle rendszere mennyire feküdne neki..... De csak nagyon jó árért, de sztem nincs a 49rs abban a helyzetben....
több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Agholor az első két meccs után valószínű több figyelmet kapott a Colts-tól, de szerencse Goedert végre mutatott valamit. Jeffery-vel, több futóval és pofásabb pass protection-el egyre jobb lesz ez a Wentz vezette O.

Ez tényleg minden héten háború, lényeg a W egyelőre!
több mint 5 éve
csipkelli 3 255
Sidney mehetne a szélére, minél hamarabb.
Foles->49ers?