Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Ajayi es smallwood fut?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clement viszont nem játszik......

Tavaly is csak öt kulcsjâtékos nélkül sikerült... 😀

Mondjuk Clementet azért is sajnálom mert neki ez lehetne a breakout éve, reméljük ez csak mai meccsre szól.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi, én a Lions elleni meccsen lelőttem mindegyiket, azóta egyet sem látok 😊

több mint 5 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Más hozzászólásának az alján ott a fogaskerék, arra klikk, és XY némítása. Felül a Profilsávban a Beállításokra kattintasz, és a lap alján lesznek a némított felhasználók, illetve itt tudod feloldani is... Tény, hogy nem oldódik meg, de múltkor elég gyorsan előjöttek, pár némítás után pedig simán olvasható volt a topic. (értelemszerűen a némított felhasználók hozzászólásait nem jeleníti meg a fórum számodra, én már tervezgetem nem csak botok ellen használni... 😀)

Szerkesztette: ZsotyA
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery játszik.
csipkelli
Megelőztél 😛

A botok már most támadnak? Ha ma is leszenk, el kéne kezdeni nyomozgatni mert ez nem véletlen és nagyon nem jó........
dande
Ha az eredménykövetős botokra gondolsz, akkor simán némítsd őket... Titans meccs lesz, nem lesz ott olyan hatalmas pörgés (hacsak ti nem csináltok). A múltkor csak 10 csókát kellett némítani... 😀
ZsotyA
Nem tudom hogyan kell némítani kilenc év alatt nem jöttem rá😛

Egyébként a probléma ettől még nem oldódik meg....

Jó szórakozást este!
több mint 5 éve
ZsotyA Tennessee Titans 207
Jeffery játszik.
csipkelli
Megelőztél 😛

A botok már most támadnak? Ha ma is leszenk, el kéne kezdeni nyomozgatni mert ez nem véletlen és nagyon nem jó........
dande
Ha az eredménykövetős botokra gondolsz, akkor simán némítsd őket... Titans meccs lesz, nem lesz ott olyan hatalmas pörgés (hacsak ti nem csináltok). A múltkor csak 10 csókát kellett némítani... 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery játszik.
csipkelli
Megelőztél 😛

A botok már most támadnak? Ha ma is leszenk, el kéne kezdeni nyomozgatni mert ez nem véletlen és nagyon nem jó........
több mint 5 éve
csipkelli 3 269
Jeffery játszik.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
ÉN lelekes voltam ma meg pláne

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem a csapat lelkesebb lesz mint a héten mi itten 😛 😉

Fly Eagles, fly!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még egy kis visszatekintés:

 twitter.com/Eagles/status/1045825484708184064


Heti cukiság😀

 twitter.com/Eagles/status/1045795289435496448

Egy kis előretekintés:

 twitter.com/Eagles/status/1045784862177746944

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ajayi játszik vasárnap, Sproles nem...
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
az utolsó 7 meccsedből 6-ot elvesztettél akkor hiába jön össze végül a rájátszás szerintem azt nem nagyon lehet masírozásnak nevezni.
picksix
(Na mi van, csak te trefalhatsz?)

Egyebkent meg, az utolso hetbol negyet nyertek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
... a tavaly szezon eleji Chiefs, akiknek odaadták előzetesen a Lombardit, a playoffba épp becsusszantak ...
picksix
A csoportgyőzelem már becsusszanásnak számít? De szerények lettünk egy SB wintől! 🏈
ulpianus
Ne már... Úgy látom nem ildomos más csapatra bármi negatívat írni mert megkapja az ember a nagyarcú SB győztes jelzőt...
Amikor 12 meccs után 6-6 a mérleg és az utolsó 7 meccsedből 6-ot elvesztettél akkor hiába jön össze végül a rájátszás szerintem azt nem nagyon lehet masírozásnak nevezni.
//amúgy amióta Reid elment Kansasbe, jobban figyelem a csapatot, kvázi a 2. kedvenceim és kívánom, hogy Big Rednek összejöjjön az SB ha már velünk nem sikerült de annyit tett a csapatunkért//

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
... a tavaly szezon eleji Chiefs, akiknek odaadták előzetesen a Lombardit, a playoffba épp becsusszantak ...
picksix
A csoportgyőzelem már becsusszanásnak számít? De szerények lettünk egy SB wintől! 🏈
ulpianus
15.heti Chargers elleni W-n mult, ami a Chargers 0-4es es a ti 4-0s kezdesetek utan tenyleg nem annyira magabiztos 😊 sztem erre gondolt a szerzo 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 802 — SuperLOL
... a tavaly szezon eleji Chiefs, akiknek odaadták előzetesen a Lombardit, a playoffba épp becsusszantak ...
picksix
A csoportgyőzelem már becsusszanásnak számít? De szerények lettünk egy SB wintől! 🏈

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Wentznek rendesen bele kell lendülnie, ha utol akarja érni Goffot, bár neki közel sincs olyan supportja, mint a kaliforniai kölyöknek, az OLt kivéve.
dande
Nem üldözőverseny b*szki 😀 Be kell jutni a playoffba aztán ott is jónak kell lenni. Mi még nagyon az elején vagyunk, ahhoz képest bíztató a helyzet. Jusson eszedbe a tavaly szezon eleji Chiefs, akiknek odaadták előzetesen a Lombardit, a playoffba épp becsusszantak ahol a Titans búcsúztatta őket a wild card körben.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentznek rendesen bele kell lendülnie, ha utol akarja érni Goffot, bár neki közel sincs olyan supportja, mint a kaliforniai kölyöknek, az OLt kivéve.
dande
Basszus, Bajusszal Superbowlt nyert a Rams 2016-ban, majd kirúgták? Mert most februárban mi nyertünk! De akkor most is nyert egyet a Rams már szeptemberben, érdekes üldözőverseny ez. Bár az NFL-ben tényleg minden megtörténhet!
csipkelli
Jól van, nyilván a csapat végső eredményének szempontjából ennek talán kevés jelentősége, csak érdekesség kedvéért jegyeztem meg.
több mint 5 éve
csipkelli 3 269
Wentznek rendesen bele kell lendülnie, ha utol akarja érni Goffot, bár neki közel sincs olyan supportja, mint a kaliforniai kölyöknek, az OLt kivéve.
dande
Basszus, Bajusszal Superbowlt nyert a Rams 2016-ban, majd kirúgták? Mert most februárban mi nyertünk! De akkor most is nyert egyet a Rams már szeptemberben, érdekes üldözőverseny ez. Bár az NFL-ben tényleg minden megtörténhet!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentznek rendesen bele kell lendülnie, ha utol akarja érni Goffot, bár neki közel sincs olyan supportja, mint a kaliforniai kölyöknek, az OLt kivéve.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bakker, s Eric Reidet már lenyúlta a Panthers.....
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Jeffery is ha minden jól megy, játszhat vasárnap, Mcleodot még nem tudni. De az O elvileg teljes fegyverzetben mehet a Titánoknak. Reméljük nem pattanunk vissza 😊
dande
McLeod ha gyorsan felépül a szalagszakadásból akár játszhat is 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/9/27/17910520/rodney-mcleod-injury-eagles-safety-out-season-torn-mcl-philadelphia-nfl-2018-news-colts-game-knee
picksix
Sztar ügy. Graham azért vállalható csere.Persze a megnövekedő snap számok ronthatnak a teljesítményén


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Bizony... 😡😡😡
Ezt a pech szériát.... 😭

Trade for Earl Thomas? 😉
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jeffery is ha minden jól megy, játszhat vasárnap, Mcleodot még nem tudni. De az O elvileg teljes fegyverzetben mehet a Titánoknak. Reméljük nem pattanunk vissza 😊
dande
McLeod ha gyorsan felépül a szalagszakadásból akár játszhat is 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/9/27/17910520/rodney-mcleod-injury-eagles-safety-out-season-torn-mcl-philadelphia-nfl-2018-news-colts-game-knee

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery is ha minden jól megy, játszhat vasárnap, Mcleodot még nem tudni. De az O elvileg teljes fegyverzetben mehet a Titánoknak. Reméljük nem pattanunk vissza 😊