Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sweat még nincs játékra alkalmas állapotban? Őt simán 2-3. körre várták a drafton, benne még lehet potenciál

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol a sec azert ilyen latvanyosan szar mert nincs az a passrush ami tavaly volt.
Cox mellol hianyzik Jernigan es Graham is halvanyabb ...szerintem

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első 4 meccsen 14 engedett sack és 9 adott sack......no komment....

S kb a 2/3d az engedett sackeknek nem a QBn múlt....

S még így is állhatnánk 4-0-l ha a Sec nem blfszkodik..... a Titans ellen màr a RZ D sem működött igazán...

Remėljük van annyi a Staffban hogy fejben összerántják a brigádot kükönben két nagy égés kõvetkezik 2x nagy nyilvánosság előtt.

Fly Eagles fly!!!! 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
SB után leszarom ha bejön pár ilyen bukó, ebből a csoportból így is tovább kell jutni, aztán PO már más kávéház...

Ami engem aggaszt az az OL, nem tudom hogy eshet szét ennyire pár meccs alatt, teszem hozzá ez a TEN front seven kb. az egyik legalulértékeltebb a ligában.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Nézzük a jó oldalát, ilyen gyatra játékkal és ennyi hibával is meccsben voltunk,hosszabbításra mentettük. Azt sejtettem a tavalyi első Giants meccs óta, hogy nem fogunk tudni minden szoros meccset behúzni, pedig azóta játszottunk pár szoros és sorsdöntő meccset és valljuk be a szerencsével sem álltunk hadilábon soha, de természetesen tettünk is ezért 😀

Az elit O-lineunkat így szétszívatni rég láttam, ezt mi szoktuk csinálni az ellennel, ez az amikor arról beszélünk, hogy a line of scrimmage-et uraljuk, ez a játékunk alapja. Nem készültem fel a Titans-ből, fogalmam sem volt, hogy milyen játékerőt képvisel a D-line illetve hogyan operálnak a blitzekkel, de úgy néz ki a csapat is hasonló cipőben járt.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentzel nekem most nincs bajom, állandóan nyakában voltak. Hozhatott volna jobb döntéseket, de nem rajta múlott.

Igazâból SB győzelem után én nem is vártam olyan sokat az idénytől. Egy dolog miatt idegesít: hogy még mindig azt érzem a csapatnak bizonyítani kell, hogy megérdemeltük azt a gyűrűt, nem volt véletlen stb... Ezért nem örülök ennek a helyzetnek, s szeretném nagyon ha elkerülnénk a SB hangovert. Bízom benne a srácok összeszedik magukat s egy PO azért összejön.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Wentzről még pár gondolat.
Szval mielőtt nagyon kikezdenénk...Neki sem lehet egyszerű. Elég komoly sérülésből jön vissza.Nyilván a fejében még ott van, hogy nem akar idén kiesni + bele is kell rázódnia még a játékba. Ilyenkor a minimum elvárás az lenne, hogy biztonságba érezze magát a fal mögött, de ezt a támogatást nem kapja meg. Most adjuk össze..és kijönnek a hibák. Sztem ez normális. Kell neki pár meccs,illetve az egész csapatnak a fejlődésre. Sokkal jobb lett vna ezt az időszakot pozitívabb mérleggel átvészelni, de ezt dobta a gép(és ez vhol reális is). Nincs mit tenni hétről -hétre fejlődni kell és minél többet kihozni a meccsekből. Nyilván ahogy magabiztosabbá válik a játék képe úgy fog DP is mélyebben belenyúlni a playbookba.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
?????
Bocs , de ez értelmezhetetlen számomra.
Greengo
Nem is kell értelmezni 😉 csak nem nagyon tudom miire vélni, hogy ennyire bután játszik a védelem. Lehet én làtom rosszul, de többről van szó, mint arról, hogy gyenge a játék anyag... Egyszerűen néha olyan D hívások vannak, hogy csak na... a futás elleni védelem nég úgy, ahogy tartja magát, de a passz elleni.... Mindegy reméljük a Vikes ellen összeszedik magukat....
dande
Már megijedtem, hogy egy vereség után már rögtön vmi megbuktatós összeesküvés elméletet látsz bele a dolgokba. 😀 Egy 8-8-as szezon után még talán hihető is lenne, de egy SB győztes alakulatnál nehezen tudom ezt elképzelni....vagy te máshogyan látod? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
A védelem 17-3 után szintén összeesett. Minden kulcs passznál Millst vagy Grahamet keresik, és automatikusan complete passz vagy DPI. Csak az elkapókon múlt, hogy párat kiejtettek. Darby meg nem tud (és nem is nagyon akar) szerelni. Hozzá képest Asante Samuel egy tackle gyár volt. Jenkins legalább az OT-ben csinált néhány kulcs játékot.
2&22 után simán beszívni egy TD driveot, a hosszabbításban 4&15-ről sem sikerült lemenni a pályáról (köszi Graham). Ezek sokat elmondanak a védelemről, hogy kulcs helyzetekben mennyire voltak ott.
Remélem még felébred a csapat idén, mert így csúnya lesz a vége, már a jövő héten is.
BleedingGreen
Grahamnél a héten írtam is, hogy nem fog jót tenni a játékának a sok snap szám. Be is jött. A secondaryban vmi nagy változtatás kéne.Lehet Millst be kéne hozni slotba ?
Remélem nem JimS kezdte el a házon belüli hatalmi harcot DPvel... sajna kinézem belōle....
dande
?????
Bocs , de ez értelmezhetetlen számomra.
Greengo
Nem is kell értelmezni 😉 csak nem nagyon tudom miire vélni, hogy ennyire bután játszik a védelem. Lehet én làtom rosszul, de többről van szó, mint arról, hogy gyenge a játék anyag... Egyszerűen néha olyan D hívások vannak, hogy csak na... a futás elleni védelem nég úgy, ahogy tartja magát, de a passz elleni.... Mindegy reméljük a Vikes ellen összeszedik magukat....
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
A védelem 17-3 után szintén összeesett. Minden kulcs passznál Millst vagy Grahamet keresik, és automatikusan complete passz vagy DPI. Csak az elkapókon múlt, hogy párat kiejtettek. Darby meg nem tud (és nem is nagyon akar) szerelni. Hozzá képest Asante Samuel egy tackle gyár volt. Jenkins legalább az OT-ben csinált néhány kulcs játékot.
2&22 után simán beszívni egy TD driveot, a hosszabbításban 4&15-ről sem sikerült lemenni a pályáról (köszi Graham). Ezek sokat elmondanak a védelemről, hogy kulcs helyzetekben mennyire voltak ott.
Remélem még felébred a csapat idén, mert így csúnya lesz a vége, már a jövő héten is.
BleedingGreen
Grahamnél a héten írtam is, hogy nem fog jót tenni a játékának a sok snap szám. Be is jött. A secondaryban vmi nagy változtatás kéne.Lehet Millst be kéne hozni slotba ?
Remélem nem JimS kezdte el a házon belüli hatalmi harcot DPvel... sajna kinézem belōle....
dande
?????
Bocs , de ez értelmezhetetlen számomra.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Mindenesetre lehet jókor jött ez a pofon. Ha 3-1el állnánk ilyen lagymatag fos játékkal akkor benne lenne , hogy folytatnánk ugyanezt. Így remélem észbe kap mindenki és elkezdenek játszani.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem nem JimS kezdte el a házon belüli hatalmi harcot DPvel... sajna kinézem belōle....
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Én vagyok a világ legnagyobb Wentz szurkolója és Millset sem szeretem.

Ennek ellenére unpopular opinion: Ez 10000%-ban Wentzé volt, nagyon mérges vagyok rá. A 4. negyed végén és az OT-ben is eldönthette volna, az előbbiben kidobja az utóbbiban meg majdnem INT-et dob. Egy franchise QB-nak ilyenkor kell megcsinálnia a playeket, sérülés ide vagy oda.

Volt már egyáltalán Wentznek igazi game winning drive-ja? A 3. szezon 1/4-e ment el és én egyre sem emlékszem. Ez így kurva nagy gond.

A csapat többi részét hagyjuk, a futás elleni védelmen kívül minden rossz. De ez nem rajtuk ment el (még nem is Millsen). Mostmár a sérülésekre sem lehet fogni, mindenki IR-en van, szóval ebből fozunk. Most kéne Rosemannek csinálnia valamit, ha már a draft óta semmi nem történt.
Hulkeinstein
Nem lehet ennyi 4. kísérletet megenni...ez nem (csak) Wentz hibája volt. Vastagon a védelmünkön ment el, több más tényező mellett...
MirrMurr
Mills csak a rovid palyeknel jo, Darby iszonyat homaly iden, Graham ma megmutatta, h nem kezdő kaliber S poszton, Jones baromsaga 4es4nel...ezt ma nagyon elbasztuk....
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Teljesen megérdemelt újabb vereség. A támadók, a védők és az edzői kar is mindent megtettek, hogy ez legyen a vége. Javulás helyett meccsről-meccsre rosszabbak leszünk.

Minősíthetetlen a passproteciton már két meccs óta, és Doug csak az OT-ben jön rá, hogy futni is lehet a labdával. Nem a tavalyi sérülése miatt, de így Wentz nem fog eljutni egy darabban a szezon végéig.
Visszatért a 2016-os Agholor, remélem csak egy meccs erejéig. Jeffery és Ertz remekül játszottak, ha épp volt idő, hogy eljusson hozzájuk a labda.

A védelem 17-3 után szintén összeesett. Minden kulcs passznál Millst vagy Grahamet keresik, és automatikusan complete passz vagy DPI. Csak az elkapókon múlt, hogy párat kiejtettek. Darby meg nem tud (és nem is nagyon akar) szerelni. Hozzá képest Asante Samuel egy tackle gyár volt. Jenkins legalább az OT-ben csinált néhány kulcs játékot.
2&22 után simán beszívni egy TD driveot, a hosszabbításban 4&15-ről sem sikerült lemenni a pályáról (köszi Graham). Ezek sokat elmondanak a védelemről, hogy kulcs helyzetekben mennyire voltak ott.
Remélem még felébred a csapat idén, mert így csúnya lesz a vége, már a jövő héten is.


több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én vagyok a világ legnagyobb Wentz szurkolója és Millset sem szeretem.

Ennek ellenére unpopular opinion: Ez 10000%-ban Wentzé volt, nagyon mérges vagyok rá. A 4. negyed végén és az OT-ben is eldönthette volna, az előbbiben kidobja az utóbbiban meg majdnem INT-et dob. Egy franchise QB-nak ilyenkor kell megcsinálnia a playeket, sérülés ide vagy oda.

Volt már egyáltalán Wentznek igazi game winning drive-ja? A 3. szezon 1/4-e ment el és én egyre sem emlékszem. Ez így kurva nagy gond.

A csapat többi részét hagyjuk, a futás elleni védelmen kívül minden rossz. De ez nem rajtuk ment el (még nem is Millsen). Mostmár a sérülésekre sem lehet fogni, mindenki IR-en van, szóval ebből fozunk. Most kéne Rosemannek csinálnia valamit, ha már a draft óta semmi nem történt.
Hulkeinstein
Nem lehet ennyi 4. kísérletet megenni...ez nem (csak) Wentz hibája volt. Vastagon a védelmünkön ment el, több más tényező mellett...
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
várható volt h előbb utóbb bukunk egy ilyen meccset, de attól ez még fájó...
az meg h maddox megy a WR-rel 1-1ben grat érte mindenkinek, misstackel hegyek, Hicks és Bradham óriási kérdőjelek egyelőre
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kuzin, Eli, Cam s Blake szép sorba úgy szívat meg minket ahogy nem szégyell... Hahó SB győzelem tavaly volt... Ez kva gyenge....
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Én vagyok a világ legnagyobb Wentz szurkolója és Millset sem szeretem.

Ennek ellenére unpopular opinion: Ez 10000%-ban Wentzé volt, nagyon mérges vagyok rá. A 4. negyed végén és az OT-ben is eldönthette volna, az előbbiben kidobja az utóbbiban meg majdnem INT-et dob. Egy franchise QB-nak ilyenkor kell megcsinálnia a playeket, sérülés ide vagy oda.

Volt már egyáltalán Wentznek igazi game winning drive-ja? A 3. szezon 1/4-e ment el és én egyre sem emlékszem. Ez így kurva nagy gond.

A csapat többi részét hagyjuk, a futás elleni védelmen kívül minden rossz. De ez nem rajtuk ment el (még nem is Millsen). Mostmár a sérülésekre sem lehet fogni, mindenki IR-en van, szóval ebből fozunk. Most kéne Rosemannek csinálnia valamit, ha már a draft óta semmi nem történt.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
A csapatnak üzenném:


Mi változott múlt héthez képest? Semmi! Ja de..már droppolunk is. A fal fos továbbra is , a büntetéseket halmozzuk..
Mindenki kapja be!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
zoleagle Philadelphia Eagles 43 — kozakzol@t-online.hu
De jó lenne egy youtoube-os stream,ha tud vki előre is köszi!!
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Akkor Ajayi es smallwood fut?
Janek
Meg Wentz 😛
dande
Az tavaly is bejött...
gordon
SB WIN lett a vége vagy nem?😀😛
Greengo
Akkor inkább tradeljétek el ☺
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Akkor Ajayi es smallwood fut?
Janek
Meg Wentz 😛
dande
Az tavaly is bejött...
gordon
SB WIN lett a vége vagy nem?😀😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Akkor Ajayi es smallwood fut?
Janek
Meg Wentz 😛
dande
Az tavaly is bejött...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Ajayi es smallwood fut?
Janek
Meg Wentz 😛
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor Ajayi es smallwood fut?