Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Clement aztat mondta, hogy meccs előtt beszélt Rózsival, aki azt mondta neki, hogy nincs szükség rá, hogy rbt hozzunk. Meglátcsuk, valóban ne legyen.
dande
Nem ezt mondta, hanem hogy “Bizonyítsd be hogy nincs szükségünk RB igazolásra!”
Nem mind1 😉

Howie Roseman told Corey Clement before the game last night:
"MAKE ME BELIEVE WE DON'T NEED A BACK"
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem baj, Pats-szurker, Pats-szurker, egykutya!

több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊
Attis
Valószínúleg azért volt csekély a siker, mivel nem Márk volt Ricsi mellett... 😀
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊
Attis
Ricsi miatt nem nézek sport tvs közvetítést már sosem. Az amcsi kommentátorok is többnyire gyengék, de Ricsi Eagles utálatát nem tudom elviselni, messze van a professzionálistól.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
#Eagles LT Jason Peters is believed to have suffered a torn bicep, though he told reporters post-game he was OK. I’m told doctors are optimistic that he’ll be able to keep playing, though the MRI is pending.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clement aztat mondta, hogy meccs előtt beszélt Rózsival, aki azt mondta neki, hogy nincs szükség rá, hogy rbt hozzunk. Meglátcsuk, valóban ne legyen.
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Bencsics Márk próbálta néha ellensúlyozni Ricsit, csekély sikerrel 😊

Szerkesztette: r.baggio
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és eddig csak az Atlanta elleni meccsen volt rajtam a Shady mezem, meg most. A vereségekért én kérek elnézést, aColts meccset is majdnem elszúrtam 😉 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben sajnos lehet izgulni Peters-ért. Bicepsz sérülés.
Ő azt mondta, hogy rendben lesz, de erős kétségeim vannak. A bicepsz sérülés könnyen lehet szezont befejező sérülés egy falembernél. Ma megy MRI-re. Attól félek, hogy ha tudna is majd játszani, akkor olyan lesz mint Herremans pár éve, amikor pár meccsen keresztül félkarú óriásként egy kézzel játszott.
BleedingGreen
Biztos vagyok benne, hogy ez az utolsó éve a ligában (reméljük egyből marad is edzőnek).
Cooltiszo
Ezt nem feltétlenül nézem ki belőle, de ki tudja.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Közben sajnos lehet izgulni Peters-ért. Bicepsz sérülés.
Ő azt mondta, hogy rendben lesz, de erős kétségeim vannak. A bicepsz sérülés könnyen lehet szezont befejező sérülés egy falembernél. Ma megy MRI-re. Attól félek, hogy ha tudna is majd játszani, akkor olyan lesz mint Herremans pár éve, amikor pár meccsen keresztül félkarú óriásként egy kézzel játszott.
BleedingGreen
Természetesen drukkolok hogy egészséges legyen, de nem lesz akkora érvágás ha Vatai lesz helyette. Idén sajnos meglátszik már rajta a kor és a sérülések nagyon. Biztos vagyok benne, hogy ez az utolsó éve a ligában (reméljük egyből marad is edzőnek).
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Na ne már ...
Nézzük kik estek ki fontosabbak tavaly:
Carson Wentz Qb , csapatkapitány
Jason Peters LT, csk
Jordan Hicks MLB (kiesett Walker is, a cseréje, a végén már az utcáról hozott Ellerbe játszott)
Darren Sproles RB/PR
Chris Maragos special teams kapitány, csk
Caleb Sturgis, K

Valaki másnak is kiestek ezek a kulcsposztok tavaly, és mégis egyben maradt a csapata egy SB runra?

A szerencsét arra mondták, hogy tavaly minden labda nekünk pattant ... Hát ez elég nehezen megfogható érvelés, az biztos.
Foles játékát ne tulajdonítsuk már a szerencsének. Szerintem sokkal inkább neki magának, az edzői stábnak, és az egész körülötte lévő csapatnak volt hozzá köze.
BleedingGreen
Nekünk sikerült , mondjuk SBre nem, mert a gonosz ződ madaraknak mákjuk volt. 😀

Szerkesztette: Toca
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Közben sajnos lehet izgulni Peters-ért. Bicepsz sérülés.
Ő azt mondta, hogy rendben lesz, de erős kétségeim vannak. A bicepsz sérülés könnyen lehet szezont befejező sérülés egy falembernél. Ma megy MRI-re. Attól félek, hogy ha tudna is majd játszani, akkor olyan lesz mint Herremans pár éve, amikor pár meccsen keresztül félkarú óriásként egy kézzel játszott.


több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊
ThundersNFL
Na ne már ...
Nézzük kik estek ki fontosabbak tavaly:
Carson Wentz Qb , csapatkapitány
Jason Peters LT, csk
Jordan Hicks MLB (kiesett Walker is, a cseréje, a végén már az utcáról hozott Ellerbe játszott)
Darren Sproles RB/PR
Chris Maragos special teams kapitány, csk
Caleb Sturgis, K

Valaki másnak is kiestek ezek a kulcsposztok tavaly, és mégis egyben maradt a csapata egy SB runra?

A szerencsét arra mondták, hogy tavaly minden labda nekünk pattant ... Hát ez elég nehezen megfogható érvelés, az biztos.
Foles játékát ne tulajdonítsuk már a szerencsének. Szerintem sokkal inkább neki magának, az edzői stábnak, és az egész körülötte lévő csapatnak volt hozzá köze.


több mint 5 éve
csipkelli 3 219
Nagyon rendben volt az a tavalyi sérüléslista. Mennyiségre, minőségre, mindenhogy. Plusz olyan ínyenc falatokkal, hogy agyrázkódás miatt kidől a kickered az első playben 😀
Pont olyat kiemelni a közvetítésben, aminek homlokegyenest az ellenkezője igaz, na mindegy. Szerencsére most is makkegészséges mindenki.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Aki nem látta, annak ajánlom a magyar közvetítést, mert létfontosságú infókhoz juthat többek között a tavalyi szezonunkról, olyanokhoz, mint pl. végig szerencsénk volt, és ráadásul sérülésmentesek is voltunk (!). 😀 Látom még nem mindenki emésztette meg az előző döntőt, pedig lassan már illene.
[/quote]Szerencse : Folesnak sokadvirágzása mert szvsz nem sokan hittek benne, hogy csinál egy SB runt
Sérülésmentes: Talán arra értetheti esetleg kevesebb kulcsjátékos esett ki mint máshol...

Nekünk Magastorony hiányzott nagy a D#-ből az SB-n.... az előző kettőn is ő volt az egyik kulcs, hogy nyerni tudtunk...
Kb ennyi

Amúgy nem tudom ki volt a páros aki közvetített, de én csak akkor adok rá hangot ha Höri az egyik amúgy a mute gomb a favorit 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kétszer megvédenénk a címünket, egye fene elismernék 😊

Barnett s Graham volt még megint gyengébb, reméljük összekapják magukat.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Kellett már egy ilyen meccs. Jóval összeszedettebb volt minden csapatrész.

Wentznek véget ért az előszezon, egyre inkább visszatérni látszik a korábbi formájához. Ahogy az első TD-nél meghosszabbította a játékot és megtalálta Alshont, és 3. downoknál is gyilkos volt.
Az elkapósor máshogy néz ki Jefferyvel, és Nelson Admirális is visszatért végre a korábbi játékához.
Futóknál meg kéne lépni egy cserét, mert Clement mellé kell valaki, és Smallwood nem megbízható. Csak arra kellett vigyázni a második félidőben, hogy ne adjuk oda a labdát, de neki így is majdnem sikerült.
A támadófal összességében jobb volt, főleg, hogy sérülések is voltak. Az elején voltak főleg problémák, többször rányomták a falat Carsonra, de utána egyenesbe jöttek. Peterst cseréni kellett, de nem tűnt olyan komolynak. Johnsont szerintem óvatosságból hoztuk le, mert már eléggé húzta a lábát.

A védelem is jobb volt, a fal hozta a nyomást, és a többi csapatrész is összességében jól teljesített. Barkleynak engedtünk 200+ yardot, de ennyi is volt a Giants offense, Beckhamet pl. alig hozták játékba. Keveset próbálkoztak hosszú passzokkal, így Mills csak egyszer égett meg.
Ha korábban szidtuk, most meg kell említeni, hogy Darbynak nagyon jó meccse volt. Hicks is kezdi talán elkapni a fonalat, szépen benne volt Kamu leszedett labdájában. Jonesnak le kellett mennie hamstring miatt, meglátjuk, mennyire komoly, de ez lehet pár hét is. Douglas jött be safetybe és Maddox slotba került, az igazi helyére.
A speciális csapatban Carternak volt pár jó visszahordása, bár egyszer majdnem eladta, de szerintem belenézett a reflektorba. Elliott érdekes, tavaly a 40 alatti rúgásoknál kellett izgulni, idén a hosszúakat hagyja ki. Valahol olvastam is, hogy változtatott a technikáján.

Aki nem látta, annak ajánlom a magyar közvetítést, mert létfontosságú infókhoz juthat többek között a tavalyi szezonunkról, olyanokhoz, mint pl. végig szerencsénk volt, és ráadásul sérülésmentesek is voltunk (!). 😀 Látom még nem mindenki emésztette meg az előző döntőt, pedig lassan már illene.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van 10 napunk gyógyulni, ránk fér. Hála Istennek Wentz nem hozott ma szégyent rám 😊

Élvezzük a Wt, aztán majd meglátjuk 😀

Egyébként, lehet nem hoz űr számokat, nem olyan látványos, de Jeffery simán ott van a liga top 5-10 WRe között. Köszönjük Bears 😉
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Végre kicsit visszatért a tavalyi csapatunk. Sajnos továbbra sem kerül el bennünket a sérüléshullám, nehéz hetek elé nézünk.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
LJ aktív.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hangolódjunk:

 twitter.com/Eagles/status/1050445932943224832
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
dande
Ok, köszi a választ. Mondjuk sok újdonságot nem tudtam meg továbbra sem 😊 amúgy szvsz nem is lehet normális érvekkel alátámasztani az a kijelentésedet. Goffnak jimbo fischer volt az első hc-ja. Az a jim fischer aki talán a legrosszabb nfl hc evör. Az a szezon nem releváns, bradfordon keresztül kínomon át folesnak is beletört a bicskája abba a hülyébe. Igen, annak a folesnak aki wentz helyére beugorva sb-t nyert az eaglesnek. Abban a rendszerben amibe szerinted wentzet sokkal jobban be lehetett illeszteni ( mint goffot). De goff meg system qb, mert mcvay. 😀 szóval hagyjuk sztem, semmi baj a szimpátia alapján történő szubjektív felmagasztalással, csak megütötte a fülemet a kijelentésed. Valszeg az összes falcons drukker is többre taksálja ryant mint mások, de az egy másik történet...

Amúgy tényleg no offense, nem a qb-tok ellen tüntetek mielőtt vki belém állna 😊
peach
Szerintem nem is lett kijelentve hogy Goff system QB, csak annyi hogy jobban függ tőle mint talán Wentz. Nehéz Goffnál külön venni azt hogy McVay az aki áthívja a játékokat a snap előtt ha lát valamit a védelemben. Goff egyébként pocket passernek jobb, gyönyörű dobómozdulattal, viszont a játék többi elemében pedig én Wentzet érzem erősebbnek, és jobban érzem benne mind az alfa személyiségtípust mind az "it" faktort. Egyelőre mindkettő tökéletes picknek tűnik a csapatának és meggyőződésem hogy mind a két szurkolótábor teljesen boldog a saját választásával.

A Fischer QB-k elmélkedéshez pedig: egyedül Goff az aki jelentősen többet hoz ki magából mint Fischer alatt, viszont ő rookie volt abban az évben, mindkettő közrejátszhatott. Foles mindig is high variance QB volt, a jó meccsein brutál jó, a rosszakon csere irányító szintet se hoz, Bradford soha nem csinált semmit azóta se, Keenum pedig egy nagyon jó backup QB, de sose lesz franchise irányító.
Cooltiszo
Remélem ezen a kérdésen évekig fognak vitatkozni a szakértők! Ki hogy múlja felül a másikat 😊 Az új Brady - Manning párharc kb. És reméljük Carson mindegyik ujján lesz egy gyűrű.
REMÉLJÜK! 😊
hden
19 másolat és egy eredeti? 😀😀😀

több mint 5 éve
csipkelli 3 219
Na, az még csodálatos lenne. Mailata igazából beállhatna DT-nek is 😀
csipkelli
vagy RB-nek, ott most úgyis vékonyak vagyunk
eaglesmcnabb
Safetyt a special team professzor, Tre Sullivan visszatérésre miatt nem írtam.

High ankle sprain, én kiültetném ma Lane Johnsont. Nem fogja tudni végigtolni, következik a Panthers, az is necces, meccs nélkül is.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
dande
Ok, köszi a választ. Mondjuk sok újdonságot nem tudtam meg továbbra sem 😊 amúgy szvsz nem is lehet normális érvekkel alátámasztani az a kijelentésedet. Goffnak jimbo fischer volt az első hc-ja. Az a jim fischer aki talán a legrosszabb nfl hc evör. Az a szezon nem releváns, bradfordon keresztül kínomon át folesnak is beletört a bicskája abba a hülyébe. Igen, annak a folesnak aki wentz helyére beugorva sb-t nyert az eaglesnek. Abban a rendszerben amibe szerinted wentzet sokkal jobban be lehetett illeszteni ( mint goffot). De goff meg system qb, mert mcvay. 😀 szóval hagyjuk sztem, semmi baj a szimpátia alapján történő szubjektív felmagasztalással, csak megütötte a fülemet a kijelentésed. Valszeg az összes falcons drukker is többre taksálja ryant mint mások, de az egy másik történet...

Amúgy tényleg no offense, nem a qb-tok ellen tüntetek mielőtt vki belém állna 😊
peach
Szerintem nem is lett kijelentve hogy Goff system QB, csak annyi hogy jobban függ tőle mint talán Wentz. Nehéz Goffnál külön venni azt hogy McVay az aki áthívja a játékokat a snap előtt ha lát valamit a védelemben. Goff egyébként pocket passernek jobb, gyönyörű dobómozdulattal, viszont a játék többi elemében pedig én Wentzet érzem erősebbnek, és jobban érzem benne mind az alfa személyiségtípust mind az "it" faktort. Egyelőre mindkettő tökéletes picknek tűnik a csapatának és meggyőződésem hogy mind a két szurkolótábor teljesen boldog a saját választásával.

A Fischer QB-k elmélkedéshez pedig: egyedül Goff az aki jelentősen többet hoz ki magából mint Fischer alatt, viszont ő rookie volt abban az évben, mindkettő közrejátszhatott. Foles mindig is high variance QB volt, a jó meccsein brutál jó, a rosszakon csere irányító szintet se hoz, Bradford soha nem csinált semmit azóta se, Keenum pedig egy nagyon jó backup QB, de sose lesz franchise irányító.
Cooltiszo
Remélem ezen a kérdésen évekig fognak vitatkozni a szakértők! Ki hogy múlja felül a másikat 😊 Az új Brady - Manning párharc kb. És reméljük Carson mindegyik ujján lesz egy gyűrű.
REMÉLJÜK! 😊
több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Az szép LJ játéka kérdéses. Wentz tényleg az életéért fog küzdeni. Lehet Mailata time (igaz ő eddig bal oldalt gyakorolt), meg Giants blitz time 😊
dande
Mondjuk úgy tűnik idén kevesebb kokszot mert már betolni, mert más magyarázat nincs rá mért volt többnyire ritka szar.