Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kvajó, ő se lesz új Reggie White..............................
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Eagles’ DE Derek Barnett is undergoing shoulder surgery and is now out for the season, per source. The former first-round pick recorded 2.5 sacks and 17 tackles this season. - Schefter
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Pumpi a fedelzeten johet az sb run ujra.
Janek
Szezon mentve...! 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Pumpi a fedelzeten johet az sb run ujra.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Hú ezt megúsztuk 2. kört adtunk volna Cooperért. Tudom Eaglesmc örült volna, én nem 😛

PP-t viszont igazán elhozhatnánk😊

S Bortles kezd, reméljük Ik érdekében is, nem ragasztjuk bent a kezdőben 😉
dande
Köszi srácok a Boys első körét, miattatok dobott all in-t JJ.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ezt megúsztuk 2. kört adtunk volna Cooperért. Tudom Eaglesmc örült volna, én nem 😛

PP-t viszont igazán elhozhatnánk😊

S Bortles kezd, reméljük Ik érdekében is, nem ragasztjuk bent a kezdőben 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bár biztos láttátok:

Vigasztalásként 😊



Egy kicsit beszél arról is, amiről írok, ami idén hiányzik, de hátha megérkezik majd 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hm Pats topicból "lopva" egyébként pláne szavunk nem lehet 😀

 twitter.com/bostonsportsinf/status/1054391231147589632/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1054391231147589632&ref_url=https%3A%2F%2Fbowl.hu%2Fforum%2Fnfl-csapatforumok%2Fnew-england-patriots
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja s amiket így hiányolok akkor is hiányolám ha végül nyertünk volna😀 gondolván arra lehet olyan, amikor kelleni fog 😛
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dande qrvára nem ezekkel van a gond. Látni kéne a snap számokat, de sztem Long alig volt fent.

A probléma a negyedik negyed menedzselése volt.
Komolyan a harmadik negyed végén (17-0) még az volt a fejemben, hogy na most kezd összeállni a csapat és elkezdődött tényleg a szezon..aztán jött a pofára esés. A negyedik negyedben nem lett vna más dolga az offensnek mint hosszú óraölő driveokat hozni mint ahogy azt tették 3 negyeden keresztül és a Panthersnek esélye sem lett vna.Ehelyett egy kibaszott first downt sem tudtak összerakni a védelem meg szokás szerint bealudt a végére. Amúgy gondolom mindenki megfigyelte már ez nem egyedi jelenség. Sok-sok meccsünk volt már ilyen(az elmúlt pár évben), hogy a végére valahogy mindenki leolvad és átmegyünk egy botom 5 csapatba mindkét oldalon.(komolyan össze kéne számolni) Idén a kép meg összességében az, hogy vagy futunk az eredmény után vagy leolvadunk, de én még nem láttam olyat, hogy 4 negyeden keresztül odatesszük magunkat. Ez sztem Pederson sara továbbra is. Eddig sokszor mellettünk volt a szerencse faktor, de ennek vége . Kiürült a zsák és vagy le tudjuk ezt reagálni(azaz változtatunk a meccsek menedzselésén) vagy oda a szezon. Én félre is tennék most minden egyéni hibát (pl a végén Wentz belement egy ilyen passzba amikor simán volt üresen elkapó és sima first down lett vna...stb..stb) , mert egyszerűen nem kellett vna a csapatot ilyen helyzetbe hozni. (egy nyomorult kapkodás volt az utolsó drive is úgy, hogy volt 2 időkérésünk is..le a kalappal).

Nálam ezzel el is ment a londoni meccs hype..mert az önfeledt szurkolás helyett egy telibevert idegeskedés lesz az a meccs, hogy életbe tartsuk a reményeket és ezek után még 38-0-nál is idegbe lesz a gyomrom mert kurvára nem bízok már abban, hogy vagyunk olyan profik, hogy le tudunk zárni egy kurvára megnyert meccset!
Greengo
Nem baj, hogy nem értünk teljesen egyet, legalább végre egy kis beszélgetés van a topicban 😉

Inkább úgy mondanám, hogy de ezekkel is gond van. Long 29 snapet volt fent az 59 ből 3mal kevesebbet mint Bennett. Azt most nem tudom a meccs mely időszakában. Graham 39t. Ennyiből igenis lehetett volna már olyan mimentumot összehozni, amik tavaly azért megvoltak. S erōsen hozzátettek a győzelmeinkhez.

Persze, nem kéne, hogy ezek számítsanak benne van Pederson hülyesége is addigra már még több pontot fel kellett volna rakni az Onak (vhol éreztem egyébként hogy kevés lehet) , de azért pl a Chiefs 45 pontjából most is hozott legalább 7t a D s az ST is alkot valami pluszt. Arról nem is beszélve, hogy a messze nem oly erősnek tűnő Djük tartotta 10 ponton az Oban nem annyira gyenge Bengalst.

Úgyhogy igenis szedje össze magát a D is, a rotációban is, meg az ST, külonben valóban one year wonder leszünk. Ami egyébként nem kis dolog, sokan elfogadnák ezt is 😛 😀
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
| A Skins nyert, jobb ez így, mint ha a Boys nyert volna. |
dande
Megölöm a spoilered, de ebben az idei elcseszett NFC Eastben ha van egy kis eszük a fővárosiaknak akkor kihasználják ezt a tömeges bénázást és lezárják gyorsan a csoportot. (nem úgy mint mi a meccseinket.)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Dande qrvára nem ezekkel van a gond. Látni kéne a snap számokat, de sztem Long alig volt fent.

A probléma a negyedik negyed menedzselése volt.
Komolyan a harmadik negyed végén (17-0) még az volt a fejemben, hogy na most kezd összeállni a csapat és elkezdődött tényleg a szezon..aztán jött a pofára esés. A negyedik negyedben nem lett vna más dolga az offensnek mint hosszú óraölő driveokat hozni mint ahogy azt tették 3 negyeden keresztül és a Panthersnek esélye sem lett vna.Ehelyett egy kibaszott first downt sem tudtak összerakni a védelem meg szokás szerint bealudt a végére. Amúgy gondolom mindenki megfigyelte már ez nem egyedi jelenség. Sok-sok meccsünk volt már ilyen(az elmúlt pár évben), hogy a végére valahogy mindenki leolvad és átmegyünk egy botom 5 csapatba mindkét oldalon.(komolyan össze kéne számolni) Idén a kép meg összességében az, hogy vagy futunk az eredmény után vagy leolvadunk, de én még nem láttam olyat, hogy 4 negyeden keresztül odatesszük magunkat. Ez sztem Pederson sara továbbra is. Eddig sokszor mellettünk volt a szerencse faktor, de ennek vége . Kiürült a zsák és vagy le tudjuk ezt reagálni(azaz változtatunk a meccsek menedzselésén) vagy oda a szezon. Én félre is tennék most minden egyéni hibát (pl a végén Wentz belement egy ilyen passzba amikor simán volt üresen elkapó és sima first down lett vna...stb..stb) , mert egyszerűen nem kellett vna a csapatot ilyen helyzetbe hozni. (egy nyomorult kapkodás volt az utolsó drive is úgy, hogy volt 2 időkérésünk is..le a kalappal).

Nálam ezzel el is ment a londoni meccs hype..mert az önfeledt szurkolás helyett egy telibevert idegeskedés lesz az a meccs, hogy életbe tartsuk a reményeket és ezek után még 38-0-nál is idegbe lesz a gyomrom mert kurvára nem bízok már abban, hogy vagyunk olyan profik, hogy le tudunk zárni egy kurvára megnyert meccset!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Graham, Long, igazából meccsek óta semmi, Barnett Cox csak-csak, még Benett adja hozzá legtöbbet.. Ez az igazán baj még. A secet meg akkor látjuk ha égetik őket.

Mondom, remélem a londoni meccs meg lesz s bye alatt nem bealszunk, hanem feltüzeljük magunkat.

Elliottnak az a rohadt nagy mákja, hogy nincs jobb opció nála, meg fiatal, s a tavalyi éve azért elfogadható volt. Petersnek néhányx fel kéne pofozni s rendben lenne 😊

| A Skins nyert, jobb ez így, mint ha a Boys nyert volna. |

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
S persze a D 0 labdaszerzés az ST megint semmi Xtra s a kötelezőt sem hozza Elliott, így nem is lehet.....
dande
Látom megragadtad a lényeget. 😀

Azóta itt ülök sokkos állapotban a kibaszott monitorom előtt és nem tudom felfogni, hogy a faszba történhetett az meg, hogy 3 negyeden keresztül gyakorlatilag csak puntolt a Panthers aztán egy negyed alatt elintéznek. Ez gyakorlatilag a szezon mélypontja innen vagy felállunk vagy tovább rugdosnak.
Greengo
Mert nem 😊? Egy nyomorék labdaszerzés vagy strip sack, vagy ha Elliot berúgja a fgt s a végén is elég annyi, netalán egy visszahordott TD vagy blokkolt FG... ilyesmikből nem sokat látunk idén...

Remélem Londonban nyerünk vhogy, aztán a bye utáb nem lessz rosszabb mint volt s nem lesz bye-bye 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
S persze a D 0 labdaszerzés az ST megint semmi Xtra s a kötelezőt sem hozza Elliott, így nem is lehet.....
dande
Látom megint megragadtad a lényeget. 😀

Azóta itt ülök sokkos állapotban a kibaszott monitorom előtt és nem tudom felfogni, hogy a faszba történhetett az meg, hogy 3 negyeden keresztül szinte csak puntolt a Panthers aztán egy negyed alatt elintéznek. Ez gyakorlatilag a szezon mélypontja innen vagy felállunk vagy tovább rugdosnak.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
S persze a D 0 labdaszerzés az ST megint semmi Xtra s a kötelezőt sem hozza Elliott, így nem is lehet.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi vagyok mit tudott ezek után mondani DP elkezdte a mestere dumáját better job? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pont mikor Dawk megkapta a HOF gyűrűt.. Oda kellett volna mennie csapathoz mikor látszott hogy baj van s tartani egy beszédet... Sztem többet ne tartsunk ünnepséget a félidőben mert kikapunk..., (múltkor Eagles Hof beiktatás volt)
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Szégyen, nagyobb leolvadás, mint a Titans meccsen.
3 negyedünk volt arra, hogy megnyerjük a meccset. Schwartznak és a védelemnek gratula a 4. negyedes védekezéshez, és sajnos a végét Wentz is lebaszta, két int is lehetett volna, miközben üres emberek szaladgáltak a pályán ... De a playcall is remek volt, 1 perc, 2 időkérés, és az endzoneba dobáljuk befele a labdákat.
Az offense nem volt jó végig, a yardokat szerezték, de több driveban is maradtak pontok. Viszont a védelem a helyén volt 3 negyedig, aztán hazamentek. Szóval elsődlegesen ők a ludasak.
Egyelőre a 2016-os csapatot látom újra. 8-8, 7-9. (Aztán a következő szezonban megint megnyerjük 😀) Legalább könnyebb lesz meghozni a nehéz döntéseket a szezon után, hogy ki menjen, ki maradjon. Néhányan sokat tesznek azért, hogy ne kelljen marasztalni őket.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább a Kansas Cinc meccsen mindegy lesz melyik nyer mert mindkettőt szeretem.

A Dallas vezetheti a csoportot......á szr minden

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Tisztelettel erdeklodnek, hogy ez mi a retkes f*sz volt?
PhillyBeast
Tippmix.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Tisztelettel erdeklodnek, hogy ez mi a retkes f*sz volt?

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
QRVA ANYÁD PEDERSON!
Így eldobni egy meccset még nem láttam! Remélem szétrúgja vki a seggét ezek után!
Greengo
schwartz se tudom mi a kurva anyját csinál, de ilyen fos szerelni nem tudó védelmünk nem volt tavaly...hihetetlen az a szar amit a D leművelt ma is...
zsojti
Azért 3 negyeden keresztül 0 ponton tartották Newtonékat. Az vmi.
Nem tudom mi történt, de mindenki hátradőlt, hogy ez a meccs már zsebben van és úgy mentek fel a pályára. Sztem ez Pederson felelőssége. Az utolsó percig hajtani kell a csapatot. Ennél profibbnak gondolnám...hatalmas ostobaság volt..remélem tanul belőle.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jax ellen még így is nagy favoritok leszünk, sebaj Bortkesből úgy is MVPt csinálunk legkésőbb az utolsó 10 percbe.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább kaptunk volna ki 100 ponttal az is jobb lenne