Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
csipkelli 3 218
Jerniganen kívül ki térhet még vissza IRről?
dande
Őt PUP-ról kell leszedni, talán pár héten belül, nem számít bele a kettőbe, aki IR-ről lejöhet.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jerniganen kívül ki térhet még vissza IRről?
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
85,870 néző volt kint a Wembleyben megtartott meccsen. Ez eddig a rekord egy londoni NFL mérkőzésen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
A lényeg a W!
Ami szerintem hatalmas lökést adna a csapatnak az Jernigan vissszatérése lenne DT poszton, Nagata nem rossz,de azért inkább csere kategória. Amig van nyomás középen addig szépen muzaikál a D, ebben sokat érhet TJ visszatérése.
A Bye után remélem Jones is visszatérhet, ezt a McDougal gyereket meg messze kell zavarni...rettenetesen szar. Az azért megint szintkülönbség lenne.

Nem tudom igazábol mi kéne jobban az O-ba,wr vagy rb a trade keretében. Egy mélységi célpont hatalmas lökés lenne,ugyanakkor egy blokkolni is tudó, 1. számú rb kincs lenne a torékeny kis Ofalunk mögött.
zsojti
Remélem Jernigan visszatér már bye után, tényleg nagyon kellene. A secben bízok Jones visszatérése után. Mills most nagy kérdés...mármint sérüléssel hagyta el a pályát, kíváncsi vagyok mi lett vele.

Az O#-be én RB-t hoznék. Ügyes Smallwood is meg Adams is ( igaz neki nincs sebessége), de nem tudunk úgy haladni velük ahogy tavaly Ajayival + Blounttal.(ez nem is meglepő).Clementtől kéne több, de nem tud úgy kibontakozni mint tavaly. Ez lehet pont azért is van mert hiányzik valaki mellőle még, hogy jobban lehessen keverni a lapokat(RPO). WR poszton sztem jók vagyunk..max annyi, hogy én többet használnám a széleken is Agholort mivel mellette vannak minőségi célpontok bőven a befelé irányuló routokhoz(2 megbízható TE).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
D-Jaxet még kérdés nélkül elhoznám lenne területe akár neki, akàr mégjobban a többieknek.

Secbe (mert sztem oda kellene) fogalmam sincs kit lehetne elhozni, de nagyon kéne vki....

Giantsra nem számíthatunk, reméljük az második meccsünkön se táltosodnak meg.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
A lényeg a W!
Ami szerintem hatalmas lökést adna a csapatnak az Jernigan vissszatérése lenne DT poszton, Nagata nem rossz,de azért inkább csere kategória. Amig van nyomás középen addig szépen muzaikál a D, ebben sokat érhet TJ visszatérése.
A Bye után remélem Jones is visszatérhet, ezt a McDougal gyereket meg messze kell zavarni...rettenetesen szar. Az azért megint szintkülönbség lenne.

Nem tudom igazábol mi kéne jobban az O-ba,wr vagy rb a trade keretében. Egy mélységi célpont hatalmas lökés lenne,ugyanakkor egy blokkolni is tudó, 1. számú rb kincs lenne a torékeny kis Ofalunk mögött.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Legalább ma sikerült lezárni a meccset. Ennyi előrelépés volt (ami nem kevés), de más azért nem nagyon.
Az offense végre nem várt a védőkre, hogy megtartsák az előnyt. Jól tették, mert 17 pont megint nem lett volna elég. Az meg borítékolható volt, hogy 17-6-os vezetésnél Schwartzék még a vakegér Bortles-t is megpróbálják majd trónra ültetni. Majdnem sikerült is, kellett azért egy-két szerencsés play a védelmünknek (elejtett Chark labda az endzone-ban).

Wentznek szerintem idén a leggyengébb kezdése volt a mai első negyed. Megint bután erőltette mindenáron a nagy játékot az intercetionnél. (Amúgy miért a védőkkel körülvett Perkins-nek dobálunk, ha van Ertz és Goedert is?) Aztán szerencsére Carson túllépett ezeken a hibákon, és a meccs többi részében jórészt azt hozta, amiért szeretjük. A Goedert-nek adott passz bootlegből, mozgással ellentétes irányba, elég nehéz passz volt, de ő ezeket meg tudja dobni. Végre futott is, ha volt hely, ez is tetszett.
Érdekes módon akkor találta meg magát az offense, amikor mindkét tackle kiesett, és Pederson elkezdett más játékokat hívni. Azért ne bízzuk el magunkat, mert a Jaguarsnak már alig maradt egészséges DB-je a meccsen.

A védelem nem okozott csalódást, a jó és a rossz oldalukat tekintve sem. Maddox előtt le a kalappal. Ahhoz képest, hogy McLeod kiesése után játszott életében először safetyt, elég jól teszi a dolgát, csak néha néz el egy-egy játékot. Remélem viszont, hogy a bye után Jones visszajön, mert McDougle egy balfasz.
A második félidőben megint nem generált elég nyomást a védőfal, de a végén, amikor nagyon kellett Cox kétszer is ott volt Bortles nyakán.

Elég nagy javulás kellene a pihenő után, mert az alapszakasz könnyebb részét elcsesztük az ilyen Titans, Panthers meccsekkel. Ilyen játékkal erősen kérdéses, hogy a csoportmeccseket tudjuk-e hozni 4-5 győzelemmel, pedig ezen fog múlni sok minden. Összességében a támadósor esett vissza jelentősen tavaly óta, főleg a pontszerzési hatékonyság zuhant meg. A playhívások sokkal kevésbé kreatívak. Érezni lehet sajnos az elvesztett edzők hiányát.


több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Azért ezt a meccset sem úsztuk meg sérülés nélkül :
Eagles RT Lane Johnson suffered an MCL sprain in Week 8 against Jacksonville.
Ideális esetben ez csak pár hét kihagyás .Addig Vaitai veszi át a helyét.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
18 elmultam paraszt.
Norbi180
Tesó, ez nem érte meg azt a pár perc regisztrációra elcseszett idődet 😀 idióta.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha van itt admin bannolja örökre ezt az unintelligens, észnélküli véglényt! Borzalom.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
18 elmultam paraszt.
Norbi180
Attól függetlenül még egy hormonzavaros gennyputtony maradsz.

Vicces, hogy az ilyen taknyos nethuszárok milyen önérzetesek azt tekintve, hogy elmúltak 14/18 évesek. 😊
gyeek
Mivan nem kaptál pélot a segedbe csöves bánat net harcos, kis pöcs vagy te nyomorult. Bírom ezeket fogadjunk hogy csak neten vagy kemény.
Norbi180
Bocsi, hogy beleszólok ebbe a Kossuth-Széchenyi szintű vitába de egész biztos, hogy ez a user valójában nem egy lebutított orosz bot?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Térjünk a lényegre az I. Doug Bowl a miénk 😊

Egyébként 4-4 kezdődhet a szezon. 😀

A Bye week után, ha a D továbbra is bye weeken marad JSt simán elengedném vhová HCnak 😛

Wentznek pedig LE KELL HIGGADNIA s akkor az Oval nem lesz probléma. Két nagyon jó TEdünk van két kiváló WR egy slot és egy szélső, JM sem kilátástalan, úgyhogy fegyverekben nincs hiány. Jobban kéne bíznia bennük akàr rövid szituknál is.
Az OLnek össze kell még állnia a sérülése ellenére,. Reméljük bye week alatt sikerül.

Jó szórakozást a többi meccshez!

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Még abból a bün gyenge csoportból se tudtok tovább jutni ekkora szar csapat nincs még egy.
Norbi180
Remélem erre is fogadsz . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Még abból a bün gyenge csoportból se tudtok tovább jutni ekkora szar csapat nincs még egy.
Norbi180
Ha ez megnyugtat, akkor én hendi nélkül magunkra raktam és nyertem 10-ből 80-at. Persze másik 4 eseménnyel egy kötésben

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Bye Bye London! 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/42611991_481022802419166_5506071571514523648_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=xAuUAQxAbCAAX88mn6P&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBWjqlURqfVL4QDRIF5PLYESBxt-FDroj_A1JdkVv1S-g&oe=6603E61C
EAGLES WIN! | GROOVY BABY YEAH. | By NBC Sports PhiladelphiaFacebook
GROOVY BABY YEAH.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
18 elmultam paraszt.
Norbi180
Attól függetlenül még egy hormonzavaros gennyputtony maradsz.

Vicces, hogy az ilyen taknyos nethuszárok milyen önérzetesek azt tekintve, hogy elmúltak 14/18 évesek. 😊
gyeek
Mivan nem kaptál pélot a segedbe csöves bánat net harcos, kis pöcs vagy te nyomorult. Bírom ezeket fogadjunk hogy csak neten vagy kemény.
Norbi180
Ezaz öcsi, mondjad csak, add ki magadból! Az a fránya tippmix! Mennyi zsebpénzed is ment el rá? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
18 elmultam paraszt.
Norbi180
Attól függetlenül még egy hormonzavaros gennyputtony maradsz.

Vicces, hogy az ilyen taknyos nethuszárok milyen önérzetesek azt tekintve, hogy elmúltak 14/18 évesek. 😊
gyeek
Mivan nem kaptál pélot a segedbe csöves bánat net harcos, kis pöcs vagy te nyomorult. Bírom ezeket fogadjunk hogy csak neten vagy kemény.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
18 elmultam paraszt.
Norbi180
Attól függetlenül még egy hormonzavaros gennyputtony maradsz.

Vicces, hogy az ilyen taknyos nethuszárok milyen önérzetesek azt tekintve, hogy elmúltak 14/18 évesek. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Ekkorra egy faszopo csapatot, mi a faszért nem lehetett rárugni a Field gólt, úszott a mix, Remélem a play off közelébe nem jut ez a nyomorék brigád.
Norbi180
ja, azt meg blokkolják faszán, és kiszopunk, akkor mit mondasz te agysebész?

de ahogy láttam a múltkori tuckeres posztodat, neked mindig elmegy a mix, javaslom hogy hagyd abba a sportfogadást

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
csipkelli 3 218
 twitter.com/AdamSchefter/status/1056588485648441344

Optimista szemlélettel 1 hónap alatt a bokája is rendben lesz.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
18 elmultam paraszt.
több mint 5 éve
csipkelli 3 218
Na, ezért tilos 18 év alatt a sportfogadás.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Még abból a bün gyenge csoportból se tudtok tovább jutni ekkora szar csapat nincs még egy.
Norbi180
Perceid vannak vissza ezen a fórum, pici gyökér. Még valami parasztság van benned? Most add ki! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Még abból a bün gyenge csoportból se tudtok tovább jutni ekkora szar csapat nincs még egy.
több mint 5 éve
Norbi180 Baltimore Ravens 661
Még az a szerencse hogy nem, erre a balfasz csapatra.