Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Én aktívkodnék személy szerint, de általában a fbook csoportból szerzek információkat. Azt meg, hogy kétnaponta beírjam, fly Eagles, nem annyira érzem át. A következő két hét amúgy is vízválasztó lesz, Cowboys és Saints minimum 1-1 kell, amiből a Boyst verjük. Utána okosabbak leszünk.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Srácok!

Valóban leült a fórum...
Tudom ajánlani nektek a Philadelphia Eagles Magyar Közösség Facebook csoportot! 😉
 m.facebook.com/groups/114014592634500

Itt sokan vagyunk, aktív a csoport, bármilyen friss hír van 1-2 órán belül vki biztosan megosztja, minden fontos hírről van poszt, így mindenről lehet és szoktunk is struktúráltan értekezni! 😉

Meccsek alatt élő kibeszelő poszt van ami alatt megy a szurkolás, stb... kvázi eredmény követő! 🦅

Rengeteg Eagles tartalom, minden egy helyen, és remek társaság! 😉

Aki kedvet kapott várjuk szeretettel!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig nagyon egyedül maradtál ...

meccs után van egy kevés élet de már nincs az sbrun láz sajna.

na majd decemberben beindul a buli

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cartert elvitte PSből a Houston, így már nem ő lesz a visszahordó nálunk. Annyira nem fog hiányozni.

Egyébként HAHÓ!!! van csak feliratkozóból 57 ember a topicra.... Azért ennél szabad aktívabbnak lenni... 😊 nem vágyom rá, hogy én vigyem itt egyedül a szót... 😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tesztelve lesznek a srácok rendesen, s most vasárnap feketében játszunk:

 twitter.com/Mfranknfl/status/1060222965827067904
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Poén lenne kipróbálni veszteni nem vesztünk vele😛

 www.bleedinggreennation.com/2018/11/7/18072090/jordan-mailata-eagles-doug-pederson-running-back-offensive-tackle-australian-rugby-league-player-nfl?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sproles és LJ is elvileg játszhat a Boys ellen. Hajrá! 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott is van Saints-Eagles a tvben. Reméljük pozitív mérleggel érkezünk arra a meccsre 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Titans-Dallas


| soha rosszabb hétvégét 😊 |
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
#Eagles have claimed CB Cre’Von LeBlanc off of waivers and waived CB Dexter McDougle.

hát ez ki a kanál? 😊
karmïgran
Ha kevésbé szivatják mint Mcdugot már jó 😛
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
#Eagles have claimed CB Cre’Von LeBlanc off of waivers and waived CB Dexter McDougle.

hát ez ki a kanál? 😊
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
"Head coach Jay Gruden declared the following three starters out for the rest of the 2018 season: right guard Brandon Scherff, left guard Shawn Lauvao, and wide receiver Paul Richardson."

Csóri Washington...

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
DT Tim Jernigan has been cleared to return to practice.

juhuu
több mint 5 éve
csipkelli 3 252
A NO elleni meccsünk 19 óráról fél 10 re. Tán tévés lehet itthon is.
dande
Broncos-Chargers és Raiders-Cardinals az ellenfél. Nyerhető.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
A NO elleni meccsünk 19 óráról fél 10 re. Tán tévés lehet itthon is.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
3-ból két kívánt győzelem megvan, kedden jöhet a harmadik. 😊
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Sziasztok

Leírom a véleményemet féltávnál aztán lehet vele egyet(nem)érteni 😊

Akkor most van 3 slot WR-ünk!?
Félre ne értsetek örülök Tate-nek, de továbbra sem hiszem, hogy ez volt a legnagyobb need. Mi lesz most Nelson-nal? Tavaly elég szépen el volt osztva:
szélen AJ, TS a mélyebb célpont, Slotban Nelson, 3&Ertz...
Plusz ott figyelt a 3 RB rotálva...
Nem látom, hogy fog elférni, AJ,GT,NA,JM...

Ehhez képest idén úgy látom, (sérülések ide-oda) hogy lehet nevekkel rendben vagyunk, de mintha nem találnánk a helyüket páran. Úgy nincs egyben az egész csapat, valami hiányzik..

Az tuti hogy Wentz jobb mint tavaly de a fal lófasz a tavalyihoz képest, sokkal kevesebb ideje van, ami megint visszahat az RB hiányra. Ha megy a futás, megy az RPO akkor sokkal több lehetősége van CW-nek. A redzone hatékonyság és a 3rd down-okban voltunk tavaly hihetetlenül erősek. Az a 4-5 yard futás nagyon kell ami idén hiányzik. Nagyon nem mindegy hogy 3&4-et vagy 3&14-et kell megoldani.

Persze nem olyan szar a helyzet mint csipkellivel run-run-szarpassz out 1 perc alatt.

ST részről hiányoznak a labdaszerzések, itt is hiányzik az a plusz ami 1-2 meccsen felénk billentette a mérleg nyelvét.

Mindenhol azt olvasom, hogy idén mennyire pöpec a védelmünk. 3rd in the league etc... Én ezt nem érzem, bármilyen statisztika ellenére (a futás elleni D-re mondom hogy ok)
Nekem tavaly az volt az érzésem, hogy bármelyik csapattal játszottunk, olyan szinten domináltuk az ellen Offense-ét, hogy úgy tűntek a legnagyobb QB-k is (kis túlzással) mintha első éves irányítók lennének. Az a continuous pressure (szép magyarul), a sok labdaszerzés!!, siettetés, pont arra volt elég, hogy a saját offense annyi előnyt kapjon amivel már simán be lehetett húzni a meccseket.

Rohadt erős védelem, jó offense fal, erős futójáték, mellette működő RPO, az egyik legbiztosabb kezű TE, 1-2 nagy játék, ST részéről + os mutató és kb ennyi (tudom nagyon leegyszerűsítve). Mondjuk a SB-ban pont az offense döntött 😊

Nagyon nem szeretném, hogy Wentzből Bradyt vagy Rodgerst akarjanak csinálni 35-40 passzkísérlettel meccsenként.

Kérdés, hogy mit kezdenek az edzők ezzel az újabb helyzettel, szerintem nagyon sokat számít az elment coach-ok szakértelme.

Vikings losst beírtam, de ami a Titans, Panthers, Tampa ellen ment az gáz. Lehet azzal jönni, hogy kevéssel kaptunk ki minden meccsen, viszont én nem érzem azt mint tavaly, hogy bárki jöhet elkapjuk valahogyan.

A tippem 8-8 vagy max 9-7 idénre amivel nem lesz meg a playoff...

Cáfoljanak rám a srácok és fly eagles. 😊 😊

Ui.: Lehet holnap pozitívabb leszek és azt mondom megbaszunk mindenkit (és a nőket kétszer is)
zsoeo
Van egy olyan érzésem, hogy Tate érkezésével úgy módosul a felállás, hogy Jeffery szélen Agholor a mélységi,Tate Slot,JM a második opció slotban(esetleg szélen ,de neki nincs meg a kellő sebessége)

A másik ahogy írtad is, hogy szarabb a pass protection így sokszor menekül Wentz és kevesebb ideje van...ez tény, de azért azt látni, hogy meccsről-meccsre javul a helyzet..és nem tartom kizártnak, hogy az OL szépen összeáll a szezon második felére. _Gyakorlatilag minden adott hozzá. a Játékosok szinte ugyanazok és ugyanúgy ahogy tavaly is ..ki lehet hozni belőlük a maximumot.
A nagy kérdőjel a futójáték. Sztem ez az corp kevés ahhoz , hogy maguktól nagyot villantsanak (nem lenézve őket, de azért kvalitásbeli különbségek vannak tavalyhoz képest).Az eredményes játékukhoz kell a feljavult OL teljesítmény run blokkokban. Ha ez nem működik az elég egyoldalúvá tenné a támadójátékunkat ami kihatással lenne a meccsek végeredményére is. Szval sztem a legfontosabb most, hogy jól működjenek a blokkok futójátéknál(is)...ezzel megnyitva a teret a magabiztosabb passzjáték felé. A megfelelően elosztott playek tehetik sikeressé ezt a támadóegységet.

A védelmet én jónak érzem...Sokszor rácsodálkozok, hogy milyen sokáig tartjuk kevés ponton az ellenfeleinket és ha nem lettek vna a bakik a negyedik negyedben ezek a számok még szebbek lennének náluk is. Velük is úgy vagyok, hogy azt érzem , hogy meccsről-meccsre egyre jobban összeállnak .

ST. Sokan ekézik őket....tény , hogy egy átlagos szintet hoznak idén és hiányzik vmi plusz (labdaszerzés vagy szép visszahordások formájában), de azért nagy hibát nem vétenek és ez is vmi. 😊

A gond sztem úgy az egész csapattal az , hogy idén későn "ébredtünk". Most kezd formába lendülni a csapat és ezt az eredmény is bizonyítja(4-4). Lehet ez már késő..persze sok összetevős a képlet (Wentz is később tudott beállni, sok volt a sérült a szezon elején + lettek megint kieső elemek..stb)Mindenesetre 4 hét múlva már okosabbak leszünk és láthatjuk , hogy fejlődik a csapat vagy megrekedünk ezen a szinten és pápá PO.

Tippem:
Ha felpörgünk 10-6 ha nem 8-8.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó szemezgetéseket a meccsekből ma mindenkinek, és szórakozást hozzájuk. A fordulóban, ha lehet Atlanta, Titans és persze KC győzelmet😉

A csapatnak meg jó regenerálódást, és különösen a Dnek sikeresebb felkészülést mert, ahogy Zsoeo is írja én sem vagyok teljesen elégedett velük.

Fly Eagles fly!
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Sziasztok

Leírom a véleményemet féltávnál aztán lehet vele egyet(nem)érteni 😊

Akkor most van 3 slot WR-ünk!?
Félre ne értsetek örülök Tate-nek, de továbbra sem hiszem, hogy ez volt a legnagyobb need. Mi lesz most Nelson-nal? Tavaly elég szépen el volt osztva:
szélen AJ, TS a mélyebb célpont, Slotban Nelson, 3&Ertz...
Plusz ott figyelt a 3 RB rotálva...
Nem látom, hogy fog elférni, AJ,GT,NA,JM...

Ehhez képest idén úgy látom, (sérülések ide-oda) hogy lehet nevekkel rendben vagyunk, de mintha nem találnánk a helyüket páran. Úgy nincs egyben az egész csapat, valami hiányzik..

Az tuti hogy Wentz jobb mint tavaly de a fal lófasz a tavalyihoz képest, sokkal kevesebb ideje van, ami megint visszahat az RB hiányra. Ha megy a futás, megy az RPO akkor sokkal több lehetősége van CW-nek. A redzone hatékonyság és a 3rd down-okban voltunk tavaly hihetetlenül erősek. Az a 4-5 yard futás nagyon kell ami idén hiányzik. Nagyon nem mindegy hogy 3&4-et vagy 3&14-et kell megoldani.

Persze nem olyan szar a helyzet mint csipkellivel run-run-szarpassz out 1 perc alatt.

ST részről hiányoznak a labdaszerzések, itt is hiányzik az a plusz ami 1-2 meccsen felénk billentette a mérleg nyelvét.

Mindenhol azt olvasom, hogy idén mennyire pöpec a védelmünk. 3rd in the league etc... Én ezt nem érzem, bármilyen statisztika ellenére (a futás elleni D-re mondom hogy ok)
Nekem tavaly az volt az érzésem, hogy bármelyik csapattal játszottunk, olyan szinten domináltuk az ellen Offense-ét, hogy úgy tűntek a legnagyobb QB-k is (kis túlzással) mintha első éves irányítók lennének. Az a continuous pressure (szép magyarul), a sok labdaszerzés!!, siettetés, pont arra volt elég, hogy a saját offense annyi előnyt kapjon amivel már simán be lehetett húzni a meccseket.

Rohadt erős védelem, jó offense fal, erős futójáték, mellette működő RPO, az egyik legbiztosabb kezű TE, 1-2 nagy játék, ST részéről + os mutató és kb ennyi (tudom nagyon leegyszerűsítve). Mondjuk a SB-ban pont az offense döntött 😊

Nagyon nem szeretném, hogy Wentzből Bradyt vagy Rodgerst akarjanak csinálni 35-40 passzkísérlettel meccsenként.

Kérdés, hogy mit kezdenek az edzők ezzel az újabb helyzettel, szerintem nagyon sokat számít az elment coach-ok szakértelme.

Vikings losst beírtam, de ami a Titans, Panthers, Tampa ellen ment az gáz. Lehet azzal jönni, hogy kevéssel kaptunk ki minden meccsen, viszont én nem érzem azt mint tavaly, hogy bárki jöhet elkapjuk valahogyan.

A tippem 8-8 vagy max 9-7 idénre amivel nem lesz meg a playoff...

Cáfoljanak rám a srácok és fly eagles. 😊 😊

Ui.: Lehet holnap pozitívabb leszek és azt mondom megbaszunk mindenkit (és a nőket kétszer is)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mire jó a SB győzelem 😀

Eagles' Super Bowl win leads to baby boom in Philadelphia
 www.thescore.com/nfl/news/1642264
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
 streamable.com/2243l

Bár incomplete pass lett, és szerintem meg is futhatta volna, de jó azért nézni 😊 Campbell reakciója sem semmi
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Kicsit vegyes, mert a 3. kör húzós picit, de összességében megértem. Ha 4. körért jött volna akkor maximálisan örülnék, és ne feledjük hogy 2 2. körösünk van.

Tate nagyon jól is elsülhet, én hiszek benne hogy ez a csapat csinálhat még egy runt idén is, akkor pedig megéri ha Wentz mellé rakunk elit játszópajtásokat. A csapatból hiányoltam már régóta a YAC képességet, hát most megkaptuk 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Most a kedvem kicsit sötét, de amúgy nem rossz ez..a 3.kör érte sztem sok.Jöhetett vna RB .
Greengo
amúgy nem Tate-tel van bajom, mert szerintem ő jó lesz, csak az árát sokallom az életkora miatt, illetve luxusnak tartom, de amúgy hasznos lesz ő.
Csak majd ne az legyen hogy 3. és hosszúra rábasszuk Tate-re a LOS-en aztán oldd meg haver 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Remélem Tate-t sokat használja majd Pederson, mert nálam van fantasyben 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nem a DL rotáció lesz erős hanem a slot WR rotáció. Kjoróbáljuk, hátha ez is beválik😛

Pláne most nézem, hogy Bruce Hectort waiveltük, hogy helyet csináljunk Tatenek??????????? ezt mondjuk nem értem, de biztos.........
dande
Ha ez segít megérteni: Tim Jernigan visszatérhet a jövő héten.
tûzoltó
Persze tudom, de így sem vagyunk túl vastagok ott, ráadásul jó hírek jöttek róla stb. Inkább raktam volna ki Gibsont vagy Cartert. Még akkor is ha most, ahogy nézem, itt van Hester is. Mondom ők tudják, inkâbb meglepődtem.