Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Akkor most, hogy így magunkra talalálunk 😊

Szóval a D. Ahogy az első tweet számai is mutatják, igazából nem rossz védelem ez, futás ellen semmiképp.

Akkor hol a baj? A retweet jelzi, nagy játékok engedésében 27. vagyunk. S ez bizony azt eredményezi, hogy a nehezen elvégzett munkát pillanatok alatt lerombolják.

Az O pedig hiába halad, szerzett pontokban ezt nem tudja kompenzálni.Sőt szvsz szerint pont azért, mert idén, még a tavalyinál is hosszabb driveokat veztünk, ami az időt illeti (ezt érzésre mondom, nem tudok utána nézni) s kvázi ezzel el vesszük a lehetőséget az elől, hogy több támadójátékot vezetve több pontot szerezzünk.

Az ellen O pedig gyorsan végig megy rajtunk mikor már ég nekik a ház.

Szóval ha ezeken tudunk változtatni, kicsit gyorsabb pontszerzō driveok (persze nem Chip sebességgel 😛) D kevesebb nagy játékot enged s pl a futás D nem romlik, s még pontot is szereznek esetleg az ST is hoz pontokat, akkor lehet esély a címvédésre.
dande
Szerintem az még nem is olyan gáz, hogy 27-ek vagyunk a nagy játékok szívásában (talán ez tavaly se volt sokkal jobb és legalábbis szemre mindig is kaptuk ezeket), amíg 3rd down-okat jól fogjuk (ebbe szerintem tavaly is elől voltunk) és az utolsó pár percben bízni lehet a védelemben.
Ami hiányzik hátulról az a nagy játékok. Tudjuk milyen a secondary és hogy úgyis fogunk kapni nagy pofonokat minden meccset, de ezt kompenzálni kell szerzett labdákkal, amiben idén eddig nagyon gyengén muzsikálunk.
Illetve az O-nek közelebb kéne már lennie a meccsenkénti 30, mint 20 ponthoz. Ha jól rémlik még, akkor tavaly legjobbak voltunk a red zone-ban elől. Míg ha csak a Jags meccsre gondolok, többször végig mentünk a pályán és üres kézzel távoztunk...

O szerintem egyre jobban rendbe lesz, Tate xfaktor lehet pont a csoport meccseken és kicsit élesebb playhívásokkal, elég pontot tudunk majd szerintem felrakni a táblára.
Védelemtől fog kelleni több TO, de hát ez meg lutri eléggé...talán Jerningan ha visszatér, nőhet a fal részéről a nyomás még jobban.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Egyébként az adminos posztokat érdemes elolvasni, szerintem nagyon rendben vannak, elég korrektek, és látszik, hogy van mögötte szakmai munka. Be lehet állítani, hogy csak az oldal posztjait lássátok. A többi néha engem is idegesít, de a szerkesztők cikkjei nagyon jók.
MrMiksa
Na akkor tisztázzuk: két külön dologról beszelunk! 😉
Van egy Philadelphia Eagles Hungary Facebook oldal, ezt csináljak a szerkesztők! Itt csak hírek és cikkek vannak, magyarul! Csak a szerkesztők posztolnak rá!

Azt ezt like-olók lettek meghívva az említett Philadelphia Eagles Magyar Közösség nevű Fb csoportba!
Az első egy sima oldal, a második egy csoport, ahol bárki posztolhat, de az oldal szerkesztői a csoport adminjai is!

Ha csak a cikkek/hírek érdekelnek magyarul, akkor tudom ajánlani az oldalt, ha érdekel a társaság/közösség, közös relikvia rendelés, fan találkozó, közös meccsnézés, stb, stb akkor tudom ajánlani a Csoportot is!

Na remélem így már tiszta! 😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként az adminos posztokat érdemes elolvasni, szerintem nagyon rendben vannak, elég korrektek, és látszik, hogy van mögötte szakmai munka. Be lehet állítani, hogy csak az oldal posztjait lássátok. A többi néha engem is idegesít, de a szerkesztők cikkjei nagyon jók.
Én maradok itt is és ott is. 😊 Ja, és lehet hogy én vagyok a lusta, de a felületes angol tudásommal nem vagyok hajlandó kinti cikkeket fordítgatni és bogarászni fél órán keresztül, hogy megértsem miről szól az adott írás. Annak meg csak örülök ha itt mindenki profi angolos, és elég idelinkelni egy kinti cikket 3 szóval kommentálva és felvezetve magyarul. 😀
MrMiksa
Én még annyit sem tudok sztem angolul mint te, de gugli fordító a barátod 😉 (erre nem vagyok büszke nem azért mondom), ma már elég használható ha meg vmi nem tiszta, megkérdem.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Egyébként az adminos posztokat érdemes elolvasni, szerintem nagyon rendben vannak, elég korrektek, és látszik, hogy van mögötte szakmai munka. Be lehet állítani, hogy csak az oldal posztjait lássátok. A többi néha engem is idegesít, de a szerkesztők cikkjei nagyon jók.
Én maradok itt is és ott is. 😊 Ja, és lehet hogy én vagyok a lusta, de a felületes angol tudásommal nem vagyok hajlandó kinti cikkeket fordítgatni és bogarászni fél órán keresztül, hogy megértsem miről szól az adott írás. Annak meg csak örülök ha itt mindenki profi angolos, és elég idelinkelni egy kinti cikket 3 szóval kommentálva és felvezetve magyarul. 😀
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Akkor most, hogy így magunkra talalálunk 😊
dande
Szívesen!!! 😂👍
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most, hogy így magunkra talalálunk 😊

Szóval a D. Ahogy az első tweet számai is mutatják, igazából nem rossz védelem ez, futás ellen semmiképp.

Akkor hol a baj? A retweet jelzi, nagy játékok engedésében 27. vagyunk. S ez bizony azt eredményezi, hogy a nehezen elvégzett munkát pillanatok alatt lerombolják.

Az O pedig hiába halad, szerzett pontokban ezt nem tudja kompenzálni.Sőt szvsz szerint pont azért, mert idén, még a tavalyinál is hosszabb driveokat veztünk, ami az időt illeti (ezt érzésre mondom, nem tudok utána nézni) s kvázi ezzel el vesszük a lehetőséget az elől, hogy több támadójátékot vezetve több pontot szerezzünk.

Az ellen O pedig gyorsan végig megy rajtunk mikor már ég nekik a ház.

Szóval ha ezeken tudunk változtatni, kicsit gyorsabb pontszerzō driveok (persze nem Chip sebességgel 😛) D kevesebb nagy játékot enged s pl a futás D nem romlik, s még pontot is szereznek esetleg az ST is hoz pontokat, akkor lehet esély a címvédésre.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Mikor jártál ott utoljára? 😉

Mostanában Mailata RBkent való használata, Tate offensebe illesztése, ilyesmi témák voltak 😉😇
robby3
mivel minden nap fent vagyok fb-on, és benne vagyok a csoportban, sőt még néha hozzá is szólok dolgokhoz, így mondhatom hogy napi szinten.

Mailata RBként való használatát már rögtön az érkezésekor felvetettem, de gyanítom nem lesz belőle semmi max goal line szitunál. Főleg ha végre aktív lesz

Szerk. :felmentem a fb csoportba, az utolso harom posztot megneztem, az egyikben van egy bajnoki gyuru lefotozva, a masikban hatom eagles póló, es a harmadik a nicked alapjan asszem te vagy, amiben eselyeket latolgatsz. Hat akkor inkabb maradok itt, itt legalabb ismerem nagyjabol az embereket 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja, és tudtam, hogy eljinxelem, hogy Sproles játszik..............................................

 twitter.com/JimmyKempski/status/1060539283931570176
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mikor jártál ott utoljára? 😉

Mostanában Mailata RBkent való használata, Tate offensebe illesztése, ilyesmi témák voltak 😉😇
robby3
Ne ez mán valami 😉

De egyébként pont ez az, pl ezekről vártam, hogy legyen itt is némi beszélgetés, ezért is tettem be pl a Mailatával kapcsolatos megjegyzést 😊

Nézzétek el nekem, én már ilyen vén róka vagyok, a FB amúgy sem a kedvencem, nem is szívesen használom, van is belőle bajom 😊 S nekem ezzel a sportággal kapcsolatban némileg mondhatom úgy ez az "otthonom".

Ám, hogy ne mondjátok, hogy csak reklamálok 😉, itt egy újabb témázni való 😊

 twitter.com/BrandonGowton/status/1060534469881483265
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Mikor jártál ott utoljára? 😉

Mostanában Mailata RBkent való használata, Tate offensebe illesztése, ilyesmi témák voltak 😉😇
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Srácok!

Valóban leült a fórum...
Tudom ajánlani nektek a Philadelphia Eagles Magyar Közösség Facebook csoportot! 😉
 m.facebook.com/groups/114014592634500

Itt sokan vagyunk, aktív a csoport, bármilyen friss hír van 1-2 órán belül vki biztosan megosztja, minden fontos hírről van poszt, így mindenről lehet és szoktunk is struktúráltan értekezni! 😉

Meccsek alatt élő kibeszelő poszt van ami alatt megy a szurkolás, stb... kvázi eredmény követő! 🦅

Rengeteg Eagles tartalom, minden egy helyen, és remek társaság! 😉

Aki kedvet kapott várjuk szeretettel!
robby3
Nekem csak az a bajom azzal a csoporttal hogy kevés benne a szakmaiság (cseréljünk Bell-ért első kört stb...) és nincs szűrés sem 😕 illetve nagyrészt cowboys fikázós posztok vannak
zsoeo
nekem is az a bajom, hogy kb annyiból áll hogy xy berak egy képet amiben eagles pólóban/sapkában van hogy fly eagles. AZ olyanra még csak reagálni se nagyon lehet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Srácok!

Valóban leült a fórum...
Tudom ajánlani nektek a Philadelphia Eagles Magyar Közösség Facebook csoportot! 😉
 m.facebook.com/groups/114014592634500

Itt sokan vagyunk, aktív a csoport, bármilyen friss hír van 1-2 órán belül vki biztosan megosztja, minden fontos hírről van poszt, így mindenről lehet és szoktunk is struktúráltan értekezni! 😉

Meccsek alatt élő kibeszelő poszt van ami alatt megy a szurkolás, stb... kvázi eredmény követő! 🦅

Rengeteg Eagles tartalom, minden egy helyen, és remek társaság! 😉

Aki kedvet kapott várjuk szeretettel!
robby3
Nekem csak az a bajom azzal a csoporttal hogy kevés benne a szakmaiság (cseréljünk Bell-ért első kört stb...) és nincs szűrés sem 😕 illetve nagyrészt cowboys fikázós posztok vannak
zsoeo
Akkor adott a feladat: gyertek és hozzatok még több szakmaiságot! 😉🦅
Amúgy persze ez egy szurkolói csoport, de igyekszünk minél több szakmai tartalmat belevinni, egyre inkább! 😉

A Cowboys fikazos dolgot viszont visszautasítanám: időnként fel-fel bukkan 1-2 ilyen poszt, de tömegesen egyáltalán nem jellemző! Csak a jó ízlés és a poenossag keretein belül! 😉
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Srácok!

Valóban leült a fórum...
Tudom ajánlani nektek a Philadelphia Eagles Magyar Közösség Facebook csoportot! 😉
 m.facebook.com/groups/114014592634500

Itt sokan vagyunk, aktív a csoport, bármilyen friss hír van 1-2 órán belül vki biztosan megosztja, minden fontos hírről van poszt, így mindenről lehet és szoktunk is struktúráltan értekezni! 😉

Meccsek alatt élő kibeszelő poszt van ami alatt megy a szurkolás, stb... kvázi eredmény követő! 🦅

Rengeteg Eagles tartalom, minden egy helyen, és remek társaság! 😉

Aki kedvet kapott várjuk szeretettel!
robby3
Nekem csak az a bajom azzal a csoporttal hogy kevés benne a szakmaiság (cseréljünk Bell-ért első kört stb...) és nincs szűrés sem 😕 illetve nagyrészt cowboys fikázós posztok vannak

Szerkesztette: zsoeo
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Ha a cowboys nem lesz W akkor kb semmi keresnivalónk a csoportban sem nemhogy PO...

a szénc meg most kb az nfc top csapata...

több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Én aktívkodnék személy szerint, de általában a fbook csoportból szerzek információkat. Azt meg, hogy kétnaponta beírjam, fly Eagles, nem annyira érzem át. A következő két hét amúgy is vízválasztó lesz, Cowboys és Saints minimum 1-1 kell, amiből a Boyst verjük. Utána okosabbak leszünk.
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Srácok!

Valóban leült a fórum...
Tudom ajánlani nektek a Philadelphia Eagles Magyar Közösség Facebook csoportot! 😉
 m.facebook.com/groups/114014592634500

Itt sokan vagyunk, aktív a csoport, bármilyen friss hír van 1-2 órán belül vki biztosan megosztja, minden fontos hírről van poszt, így mindenről lehet és szoktunk is struktúráltan értekezni! 😉

Meccsek alatt élő kibeszelő poszt van ami alatt megy a szurkolás, stb... kvázi eredmény követő! 🦅

Rengeteg Eagles tartalom, minden egy helyen, és remek társaság! 😉

Aki kedvet kapott várjuk szeretettel!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig nagyon egyedül maradtál ...

meccs után van egy kevés élet de már nincs az sbrun láz sajna.

na majd decemberben beindul a buli

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cartert elvitte PSből a Houston, így már nem ő lesz a visszahordó nálunk. Annyira nem fog hiányozni.

Egyébként HAHÓ!!! van csak feliratkozóból 57 ember a topicra.... Azért ennél szabad aktívabbnak lenni... 😊 nem vágyom rá, hogy én vigyem itt egyedül a szót... 😉
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tesztelve lesznek a srácok rendesen, s most vasárnap feketében játszunk:

 twitter.com/Mfranknfl/status/1060222965827067904
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Poén lenne kipróbálni veszteni nem vesztünk vele😛

 www.bleedinggreennation.com/2018/11/7/18072090/jordan-mailata-eagles-doug-pederson-running-back-offensive-tackle-australian-rugby-league-player-nfl?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sproles és LJ is elvileg játszhat a Boys ellen. Hajrá! 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ott is van Saints-Eagles a tvben. Reméljük pozitív mérleggel érkezünk arra a meccsre 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
Titans-Dallas


| soha rosszabb hétvégét 😊 |
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 420 — Így remélem megfelelek nektek.....
#Eagles have claimed CB Cre’Von LeBlanc off of waivers and waived CB Dexter McDougle.

hát ez ki a kanál? 😊
karmïgran
Ha kevésbé szivatják mint Mcdugot már jó 😛
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
#Eagles have claimed CB Cre’Von LeBlanc off of waivers and waived CB Dexter McDougle.

hát ez ki a kanál? 😊