Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Az Eagles logójában az a madár egy varjú lenne, hogy ennyien kárognak, vagy mégis csak egy sas...
tûzoltó
Ha jó a széria Sas ha rossz varjú...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Az Eagles logójában az a madár egy varjú lenne, hogy ennyien kárognak, vagy mégis csak egy sas...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
ha Hicks se lesz akkor kb kalap kabát a B-C védelemnek...
Janek
Ennek már rég vége. Lehet előkeresni a papírzacskókat mert most a Giants is elkap.
Greengo
Láttál Te Giants meccset idén(+tavaly)? 😀😀
nagir
Láttál te Eagles meccset vasárnap? S előtte egy héttel? 😛 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
ha Hicks se lesz akkor kb kalap kabát a B-C védelemnek...
Janek
Ennek már rég vége. Lehet előkeresni a papírzacskókat mert most a Giants is elkap.
Greengo
Láttál Te Giants meccset idén(+tavaly)? 😀😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
ha Hicks se lesz akkor kb kalap kabát a B-C védelemnek...
Janek
Ennek már rég vége. Lehet előkeresni a papírzacskókat mert most a Giants is elkap.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
ha Hicks se lesz akkor kb kalap kabát a B-C védelemnek...

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Kelce fine
Sidney Jones, Jordan Hicks week to week, Avonte Maddox, Rasul Douglas day to day, Lovatonak meg át kell mennie az agyrázkódás teszten.

Be happy 😂
robby3
Ha fordítva lenne a week to week és a day to day akkor kicsit optimistább lennék. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Kelce fine
Sidney Jones, Jordan Hicks week to week, Avonte Maddox, Rasul Douglas day to day, Lovatonak meg át kell mennie az agyrázkódás teszten.

Be happy 😂
robby3
köszi 😊

Hicksnek mi baja már megint? Douglas és Maddox sérülése rosszabbnak tűnt elsőre, főleg Douglas térde
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
Kelce fine
Sidney Jones, Jordan Hicks week to week, Avonte Maddox, Rasul Douglas day to day, Lovatonak meg át kell mennie az agyrázkódás teszten.

Be happy 😂
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
van valakinek infója a Saints elleni sérülésekről? (Kelce, Maddox, Jones, Douglas.. kihagytam valakit? 😊)

Szerkesztette: karmïgran
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem éppen idevaló téma, de nem bírom magamban tartani... 😊
Nézem a Rams-Chiefs meccs ismétlését, de amit ez a Maka gyerek művel, az valami nézhetetlen, hallgathatatlan szenny. Folyamatosan üvölt, mint egy elmebeteg agyhalott. Marhára irritáló, és nem javít, hanem rengeteget ront a meccs élvezeti értékén.
Köszönöm, hogy elmondhattam 😊
MrMiksa
Ezt itt is közölheted vele s sokan egyet fognak veled érteni 😉 😛

 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/maka-a-sport-tv-ben


Egyébként én meg ezt akartam beírni:

 pbs.twimg.com/media/DsdovZYXgAI4AHX.jpg

lehet itt van részben a kutya (haha-- értitek kutya 😀 (by holló Színház, Galla Miklós) elásva?
dande
Nem ismertem ezt a topicot, de úgylátom itt mindenki imádja a rikonyálást 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem éppen idevaló téma, de nem bírom magamban tartani... 😊
Nézem a Rams-Chiefs meccs ismétlését, de amit ez a Maka gyerek művel, az valami nézhetetlen, hallgathatatlan szenny. Folyamatosan üvölt, mint egy elmebeteg agyhalott. Marhára irritáló, és nem javít, hanem rengeteget ront a meccs élvezeti értékén.
Köszönöm, hogy elmondhattam 😊
MrMiksa
Ezt itt is közölheted vele s sokan egyet fognak veled érteni 😉 😛

 bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/maka-a-sport-tv-ben


Egyébként én meg ezt akartam beírni:



lehet itt van részben a kutya (haha-- értitek kutya 😀 (by holló Színház, Galla Miklós) elásva?

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nem éppen idevaló téma, de nem bírom magamban tartani... 😊
Nézem a Rams-Chiefs meccs ismétlését, de amit ez a Maka gyerek művel, az valami nézhetetlen, hallgathatatlan szenny. Folyamatosan üvölt, mint egy elmebeteg agyhalott. Marhára irritáló, és nem javít, hanem rengeteget ront a meccs élvezeti értékén.
Köszönöm, hogy elmondhattam 😊
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Sebaj a következő 10 évben jó lesz az elmúlt év meccseit visszanézni 😛

Egyébként főleg az a baj hogy sok lesz a luk. Megvan a QB nagyjából az elkapók de a többi helyen rendesen foltozni kell. Így valóban jöhet pár szűkebb esztendő. A lényeg, hogy az egység megmarajon 😊
dande
Kettos a helyzet, nehany jatekos is atlenditheti a csapatot, pl tavaly se volt jo a sec de a Dline elfedte ezt. Ha jovore a ket fal magara talalna, akkor mindket csapategyseg maskepp nezne ki nagyon.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sebaj a következő 10 évben jó lesz az elmúlt év meccseit visszanézni 😛

Egyébként főleg az a baj hogy sok lesz a luk. Megvan a QB nagyjából az elkapók de a többi helyen rendesen foltozni kell. Így valóban jöhet pár szűkebb esztendő. A lényeg, hogy az egység megmarajon 😊
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Közben a skins leszerződtette Mark Sanchezt ! 😀 Ezzel el is dőlt...a Dallas nyeri a csoportot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
FB-ről lopva, de azért ez durva :

Jöhetnek a tippek a szezonvégi eredményre !😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
| Gratulálok a Boysnak a csoportgyőzelemhez! 😊
Legalább jövőre nem lesz Rams, Saints meccs.
Az alapszakaszban persze.
|

Csodát nem vártam a meccstől, de mikor a a sec.-ben már három poszton is a csere cseréje játszik az tragikomédia.
Pszichomókus van a csapatnál? Most jól jönne. Vagy Foles tarthatna vmi lelkigyakorlati órát. Nagyon szétestek a fiúk.

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 540 — Apu ökölbeszorított keze
Rossz volt ez a tegnapi meccs ,igaz a liga legjobb támadogépezete vs a mi C sec- plusz toldozott foldozott Oline...
A D sem tud csodát tenni főleg nem ennyi sérüléssel és játékidővel.

Én még mindig ott látom a gondot,hogy nincs arra megoldásunk hogy nem megy a futás.

Ebből ered szinte az összes gond O oldalon hisz csak passzolunk egysíkuan támadunk és keveset van nálunk a labda,többet játszik a D.

több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Hát nem szívesen lennék az eljövendő ellenfeleink edzőinek a helyében...
Nem mutattunk semmit, így nem lehet felkészülni sem ránk! Nagyszerű edzői elképzelés, kiváncsi vagyok bejön-e a taktika! 😀
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
szerintem itt csak egy embert lehet hibáztatni igazán a mélyrepülés miatt, ő pedig Josh McDaniels! Ha ő nem lép vissza a Coltsnál 😕

| #irónia |
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Vereséget vártam a meccs előtt, de ez azért fájt. Nem rémlik hogy ekkora alázást láttam volna már Eagles meccsen. Amikor nagyon kikaptunk akkor is volt néhány szikra, ami most teljesen hiányzott. Ez a szezon kuka, hiába vagyunk versenyben még az Eastben, láthatjuk hogy ez a csapat nem képes a top csapatokkal felvenni a versenyt.

A legnagyobb baj hogy tényleg semmi sem működik, és pont ezért nincs is egyszerű megoldás. Offseasonben rengeteg tennivaló lesz és remélem a két falat fogják priorizálni.
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ami talán még pozitívum a tavaszra nézve, hogy pár lejáró szerződésű alapember szar alkupozícióban lesz a sérülése miatt, feltéve persze, ha szeretnénk megtartani (Darby, Ajayi..)

szerintem ez a mostani bénázás meg Reich hiánya miatt van

a D meg egyszerűen nem tudja elviselni a sok sérültet..

megint érdekes offseason elé nézünk
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Talán az a legaggasztóbb, hogy Pedersonnak láthatóan fogalma sincs arról, hogy mi a baj. A meccsen végig bambán áll, aztán meg Urbán Flórisan elmondja hogy közel vagyunk és menni kell tovább. Én pont azt szerettem benne tavaly, hogy tökös, motiváló és őszinte volt, még egy vereség után is.

Meggyőződésem, hogy az egyéni teljesítmények egy része mögött pedig az áll, hogy tavaly jól laktak, idén meg már mennének pihenni. A playbook is csak össze lett hányva, az edzőket sem pótoltuk és testileg sem bírják a játékosok a megterhelést. Terített betli.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten adott a feladat, Giants s majd a Smith nélküli Skins ellen fel lehet àllni s kezdődhet a szezon 😊

Csak vmelyik egyetemről kell játékosokat kölcsönözni 😀
dande
Nem mondom, hogy Colt McCoy egy franchise megmentő QB, de hidd el könnyebb dolgotok lenne, ha Kovácssanyi "irányítana"... Bár sztem tökmindegy, az az érzésem, hogy tegnap indult el a lefeléspirál. Simán kinézem magunkból a 6-10-et 😀
nexion218
Végül is ja, Smithből nem lenne ciki kvázi MVPt csinálni Coltból kicsit inkáb az lesz.....😊