Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
De legalább él még a remény, illetve még a saját kezünkben van a sorsunk!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 416 — TODDHERREMANS79
NYERT A CSAPAT minden szinten ez a legfontosabb. Ezen nem fordul meg a szezon akkor semmin. De én már ezért hálás vagyok. Jobb lesz így a hét na 😊
dande
Mondjuk attól még kurva szarok voltunk sajna.
De végre futottunk is, az is valami, a védelem túlteljesített összességében

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó nyertünk mi ez csönd, még emésztjük? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
NYERT A CSAPAT minden szinten ez a legfontosabb. Ezen nem fordul meg a szezon akkor semmin. De én már ezért hálás vagyok. Jobb lesz így a hét na 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.
Stez
Hah épp beakartam tenni. Ezért sem adtuk oda Folest, de akkor felőlem játszhatna ő is inkább Wentz gyógyuljon meg. Innentől tényleg funny season.
dande
A csoport meg nyilt abszolut, valahogy ketlem, hogy Pedersonek padra pakolnak Wentzet Foles miatt. Talan ezt kllene tenniuk, de szerintem nem huzzak meg.
Stez
Pedig ha valamikor, pont a SB gyōztes szezon utàn be lehetne vállalni ilyet különösen ha már ennyire kórházasdit jàtszunk. Igen nyílt a csoport bár szvsz innen a Boysnak illene behúznia. Bármennyire is fáj ezt mondani 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.
Stez
Hah épp beakartam tenni. Ezért sem adtuk oda Folest, de akkor felőlem játszhatna ő is inkább Wentz gyógyuljon meg. Innentől tényleg funny season.
dande
A csoport meg nyilt abszolut, valahogy ketlem, hogy Pedersonek padra pakolnak Wentzet Foles miatt. Talan ezt kllene tenniuk, de szerintem nem huzzak meg.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.
Stez
Hah épp beakartam tenni. Ezért sem adtuk oda Folest, de akkor felőlem játszhatna ő is inkább Wentz gyógyuljon meg. Innentől tényleg funny season.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ma is villoghat felőlem Barkley vagy OBJ, csak nyerjünk 😊

Fly Eagles fly!!!
dande
OBJ nek kinéz par yard...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma is villoghat felőlem Barkley vagy OBJ, csak nyerjünk 😊

Fly Eagles fly!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haha, Braxton Miller is CBben próbálkozott. Ez most már funny kezd inkább lenni. Ezen a szitun már a next man up se nagyon tud segíteni. Sztem innentől semmin ne idegeskedjünk (mondon én 😛) , van mire fogni a mérleget, legalabb jó lesz a draftpozi 😊 .

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
LeBlanc használható nickel CB. Elég sok meccse volt nálunk 16-ban a szélen is, 17-ben a kevesebb sérülés miatt nem játszott sokat. Meglepetés volt, hogy kikerült a roster szűkítésnél.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Hicks out

Csempinonsip

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Mills, Maddox, Jones OUT, Darby IR, Douglas kérdéses. Ezzel ugye a top 4 CB kiesett.

Sullivan, Bausby, Cre’Von LeBlanc (hogy ki??) hármassal fogunk kiállni meglássátok. Szeptemberben egyik sem volt még rosteren. Ez finom lesz ...
És az a legjobb, hogy ez az összes cornerünk, mögöttük már nincs senki.


több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Azt megtudnátok mondani, hogy Hall kondicionális 7. körös pickje milyen feltételeken alapul?
tüsi91
A csere idején nem hozták nyilvánosságra. Azóta sem hallottam róla mi lehetett.


több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Azt megtudnátok mondani, hogy Hall kondicionális 7. körös pickje milyen feltételeken alapul?
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Pont be akartam írni, h milyen jó lesz ha Beckhamen Bausby fog védekezni, de így lehet h Tate? 😊😊😊 Shepardön meg Agholor, és a végén Clement lesz a safety.
Tudtam, h kitalál valamit Doug, nem hagy minket cserben.

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
csipkelli 3 252
 twitter.com/BrandonGowton/status/1065993331811987456

Vasárnaptól nyilván elkezdünk nyerni is, de addig is szórakoztató szezonunk van.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
A bukik odszait elég érdekesnek találom. Toronymagas esélyesnek tartanak bennünket 😂😂😂
MrMiksa
by weeken vagyunk ?

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
A bukik odszait elég érdekesnek találom. Toronymagas esélyesnek tartanak bennünket 😂😂😂
MrMiksa
Kösz a tippet. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
A bukik odszait elég érdekesnek találom. Toronymagas esélyesnek tartanak bennünket 😂😂😂
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kelce fine
Sidney Jones, Jordan Hicks week to week, Avonte Maddox, Rasul Douglas day to day, Lovatonak meg át kell mennie az agyrázkódás teszten.

Be happy 😂
robby3
köszi 😊

Hicksnek mi baja már megint? Douglas és Maddox sérülése rosszabbnak tűnt elsőre, főleg Douglas térde
karmïgran
Maddoxot látva biztos voltam az IR-ben, ez akkor elég fasza hír 😊

több mint 5 éve
gyurczi New York Giants 2 343 — Giants fan
ha Hicks se lesz akkor kb kalap kabát a B-C védelemnek...
Janek
Ennek már rég vége. Lehet előkeresni a papírzacskókat mert most a Giants is elkap.
Greengo
Láttál Te Giants meccset idén(+tavaly)? 😀😀
nagir
Láttál te Eagles meccset vasárnap? S előtte egy héttel? 😛 😊
dande
Akkor egy igazi vérbeli NFC East rangadó lesz, sok sok.... facepalm-mal fűszerezve.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Az Eagles logójában az a madár egy varjú lenne, hogy ennyien kárognak, vagy mégis csak egy sas...
tûzoltó
Ha jó a széria Sas ha rossz varjú...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Az Eagles logójában az a madár egy varjú lenne, hogy ennyien kárognak, vagy mégis csak egy sas...