Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JimmyKempski/status/1067404970738237440

S egy kis cukiság 😊

 www.bleedinggreennation.com/2018/11/26/18113610/best-pictures-eagles-win-giants-nfc-east-nfl-week-12-philadelphia-photo-gallery-trey-madara-bgn-2018?utm_campaign=brandongowton&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
kva telefon....

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
pedig volt is stat,hogy az elmúlt 6 negyedben fr NEGATÍV REKORDOT KAPTUNK .. persze kellett a váltás a giants o-TÓL. 😊

több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 596 — Bla, bla, bla
Ég és föld volt a ket felidő nem tudom hogy Swartz zseni vagy a giants OC egy balfek..
Janek
A látottak alapján én az utóbbira gyanakszom. Sőt, akár hivatalosan is megköszönhetnék a Giants stábjának, hogy a félidőben megszerzett előnyt meg NEM lovagolva csak 4szer futtatták Barkley-t.
gyeek
Azt nem tudom Swartz mekkora zseni, de a balfaszkodás a Surmur/Shula párost dicséri!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Ég és föld volt a ket felidő nem tudom hogy Swartz zseni vagy a giants OC egy balfek..
Janek
A látottak alapján én az utóbbira gyanakszom. Sőt, akár hivatalosan is megköszönhetnék a Giants stábjának, hogy a félidőben megszerzett előnyt meg NEM lovagolva csak 4szer futtatták Barkley-t.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Továbbra is áll az alapvetőség a sikerhez. Ha uralod a LoS-t (kiváló DL és OL), és a futás megalapozza a passzjátékot, akkor jó lesz egy csapat. Legalábbis leegyszerűsítve.
Ezt láttuk a második félidőben.

Mondjuk para amikor a sec-be már Mills-t sírjuk vissza (mondjuk én eddig is szerettem)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hát ez sem volt egy egyszerű menet, de most a lényeg a W. Ez a csoport teljesen nyerhető még ilyen rossz szezonban is. Jövő héten verni kell a Washingtont, ami nem lesz egyszerű mert minden meccsen magunk ellen is kell játszani, de azért nem is lehetetlen feladat ha elkezdenek visszatérni a sérültek a védelembe. Reméljük csütörtökön jön a papírforma és akkor 3as holtverseny az East élén, majd jöhet a Boys. Rams vereség nem oszt nem szoroz, ha csoportmeccseket nyejük innentől akkor is reális a PO.

Az O kíváncsi vagyok magára talál-e még idén, most a második félidőben legalább megint vmi szikra volt de sose állnak rendesen össze. Hátha visszatér Wallace is nemsokára, nagyon kellene nekünk hogy valaki fussa a deep routeokat folyamatosan.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tatet helyét, játékát kéne még megtalálni.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nekem az volt a meglepő, hogy végre volt értékelhető futójáték. Jöttek is belőle a yardok és a pontok is. Ezt kéne többször illetve jól egyensúlyba hozni és akkor lehetne látni több eredményes driveot a támadóktól. Grohot cserélném az offseasonban,de ez most még mellékes. Az O line jól teljesített. Tetszettek a runblokkok is.

A védelemnél sztem csoda történt. Persze nevezhetjük ezt Jernigannek is, de látszott, hogy a visszatérésével sokat javult a D line. (mi lenne ha lenne még Barnett is.) A secondary úgy szar ahogy van..persze nem tehetnek róla ők már tényleg a cserék cseréi. Nem tudom mikor térhet vissza Mills és S.Jones , de nagy szükség lenne rájuk mihamarabb, hogy legyen egy elfogadható keret a védelemben.

Közel vannak a csoport riválisok, de nem érzem azt, hogy befoghatóak lennének. Mindenesetre azért piszkáljunk bele a végeredménybe ameddig csak tehetjük.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Ha hazai Giants meccs, akkor Elliott meccsnyerő mezőnygól.
Most már csak minden meccsen a Giants ellen kellene játszanunk a szezon hátrelévő részében, és el is jutnánk valahova 😊

Nem lettünk nagyon jobbak, mint eddig, de az fontos volt a múlt heti vereség után, hogy felálljunk és legalább küzdjünk és ne adjuk fel a szezont. Az első félidőben nem úgy festett, hogy ez így lesz, de végül talpra állt a csapat.

Schwartzék dicséretet érdemelnek. Előszezon 4. meccsre való cornerekkel is jól tartották magukat. Jim is kiélhette a soft coverage fétisét 10-12 yardra hátraállítva Sulliavanéket. Nyeltünk is a yardokat minden módon, de aztán a második félidőben komolyabb segítség is érkezett a védőfaltól. Sokáig éljen Shurmur, aki a második félidőben nem adta a labdát Barkleynak.

A támadóknál akadozott az eleje, ahogy szokott (+visszafújt TD). Adams egész jó volt. Ha van helye felgyorsulni, akkor lehet vele kezdeni valamit.

Remélem Ertz-nek meglesz az ezres a szezon végére, megérdemelné. Egyike azoknak, akik ugyanúgy hajtanak, mintha nem is nyertünk volna SB-t nemrég. Könyörgöm adjuk már Goedertnek is többször a labdát.
Wentz meg játsszon csak. Kettős szalagszakadásból a teljes visszatérés kb. 1 év, de a 100%-os visszatéréshez nem kell a padon ülnie. McNabbet sem ültettük anno, bár neki sem volt a legjobb éve az acl utáni szezon. Idő kell, hogy minden kényelmetlenség elmúljon (még a térdgépet is hordja idén).

A következő meccseken ennél több kell. A Redskins még McCoy-jal is jobb, mint a mai csapatunk.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyit számít Jernigan?
Igaz csak a 2.felidőben vettük eszre ezek szerint...
Ég és föld volt a ket felidő nem tudom hogy Swartz zseni vagy a giants OC egy balfek..

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
NYERT A CSAPAT minden szinten ez a legfontosabb. Ezen nem fordul meg a szezon akkor semmin. De én már ezért hálás vagyok. Jobb lesz így a hét na 😊
dande

Mondjuk attól még kurva szarok voltunk sajna.

De végre futottunk is, az is valami, a védelem túlteljesített összességében
eaglesmcnabb
A SBt is állítólag így nyertük 😊
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
De legalább él még a remény, illetve még a saját kezünkben van a sorsunk!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
NYERT A CSAPAT minden szinten ez a legfontosabb. Ezen nem fordul meg a szezon akkor semmin. De én már ezért hálás vagyok. Jobb lesz így a hét na 😊
dande
Mondjuk attól még kurva szarok voltunk sajna.
De végre futottunk is, az is valami, a védelem túlteljesített összességében

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hahó nyertünk mi ez csönd, még emésztjük? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
NYERT A CSAPAT minden szinten ez a legfontosabb. Ezen nem fordul meg a szezon akkor semmin. De én már ezért hálás vagyok. Jobb lesz így a hét na 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.
Stez
Hah épp beakartam tenni. Ezért sem adtuk oda Folest, de akkor felőlem játszhatna ő is inkább Wentz gyógyuljon meg. Innentől tényleg funny season.
dande
A csoport meg nyilt abszolut, valahogy ketlem, hogy Pedersonek padra pakolnak Wentzet Foles miatt. Talan ezt kllene tenniuk, de szerintem nem huzzak meg.
Stez
Pedig ha valamikor, pont a SB gyōztes szezon utàn be lehetne vállalni ilyet különösen ha már ennyire kórházasdit jàtszunk. Igen nyílt a csoport bár szvsz innen a Boysnak illene behúznia. Bármennyire is fáj ezt mondani 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.
Stez
Hah épp beakartam tenni. Ezért sem adtuk oda Folest, de akkor felőlem játszhatna ő is inkább Wentz gyógyuljon meg. Innentől tényleg funny season.
dande
A csoport meg nyilt abszolut, valahogy ketlem, hogy Pedersonek padra pakolnak Wentzet Foles miatt. Talan ezt kllene tenniuk, de szerintem nem huzzak meg.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.
Stez
Hah épp beakartam tenni. Ezért sem adtuk oda Folest, de akkor felőlem játszhatna ő is inkább Wentz gyógyuljon meg. Innentől tényleg funny season.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
NFL Network's Ian Rapoport reports Carson Wentz still isn't fully recovered from ACL surgery.
Wentz hasn't looked limited since his return, but it's not a surprise he's still dealing with some lingering issues. Despite a career high completion percentage, Wentz's mechanics have been a little off. It's nothing to be concerned about, but Wentz may not be fully back until 2019.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor ma is villoghat felőlem Barkley vagy OBJ, csak nyerjünk 😊

Fly Eagles fly!!!
dande
OBJ nek kinéz par yard...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma is villoghat felőlem Barkley vagy OBJ, csak nyerjünk 😊

Fly Eagles fly!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Haha, Braxton Miller is CBben próbálkozott. Ez most már funny kezd inkább lenni. Ezen a szitun már a next man up se nagyon tud segíteni. Sztem innentől semmin ne idegeskedjünk (mondon én 😛) , van mire fogni a mérleget, legalabb jó lesz a draftpozi 😊 .

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
LeBlanc használható nickel CB. Elég sok meccse volt nálunk 16-ban a szélen is, 17-ben a kevesebb sérülés miatt nem játszott sokat. Meglepetés volt, hogy kikerült a roster szűkítésnél.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Hicks out

Csempinonsip