Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Én Vick után Huntnak is adnék egy 2. esélyt 😎😁🤣🤣🤣
Attis
Hát elég nagy szakmai kihívás lenne, ...Ricsinek az Eagles mérkőzések közvetítése...
tûzoltó
Ezen úgyis folyamatosan elbukik 😀
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
ha Worleyt egy eset itán kivágták, és egyedül az Eagles volt az, aki utánakérdezett a Rueben Foster esetnek a rendőrségnél akkor kizártnak tartom.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Inkább a Redskins az esélyes 😀 🤣
 twitter.com/TorreySmithWR/status/1068688039029997570


több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Én Vick után Huntnak is adnék egy 2. esélyt 😎😁🤣🤣🤣
Attis
Hát elég nagy szakmai kihívás lenne, ...Ricsinek az Eagles mérkőzések közvetítése...

Szerkesztette: tûzoltó
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Én Vick után Huntnak is adnék egy 2. esélyt 😎😁🤣🤣🤣
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Az a baj hogy esetleg kikapnak tőlünk s még egyet muszáj bukniuk, ami a Colts ellen lehetséges esetleg. Nekünk meg innentől nemvfér bele a zakó. Mindegy, ha pozitívra vagy egálra kihozzuk a szezont akkor a körülményeket tekintve nem fog zavarni a dolog.
dande
Ha nem lesz po, akkor lefosom a pozitív mérleget nagy ívben 😕
Egyébként ahogy már beszéltünk róla, mindig ez van, hogy a közös ellenfelek ellenünk felszívják magukat és a legjobb játékukat hozzák, a többiek ellen meg leeresztenek. És ez marhára idegesít. Ráadásul ez a széncc meg a légfrissítős csávó amúgy sem a szívem csücske 2013 óta, de most ez megerősítésre talált...
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Az NFL-ben az a szép, hogy minden megtörténhet...
Tegnap még toronymagas SB esélyes volt a Saints, ma a Dallas..., de ki tudja februárban ki lesz valójában!

Szerkesztette: tûzoltó
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A Giants meg fogja verni a Dallast, bárki meglássa..., hogy mi tudunk e győzni, azt nem tudom.
tûzoltó
Csoportmeccseken különösen ódzkodom a tippektől, de a Cowboys elkapta a fonalat, a védelmük pedig a Giants O-t fogja elkapni.
gyeek
Lehet, hogy az a mérkőzés nem is kell majd Nektek, de ott veszteni fogtok...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 965 — Stromfeld Aurél fan
A Giants meg fogja verni a Dallast, bárki meglássa..., hogy mi tudunk e győzni, azt nem tudom.
tûzoltó
Csoportmeccseken különösen ódzkodom a tippektől, de a Cowboys elkapta a fonalat, a védelmük pedig a Giants O-t fogja elkapni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj hogy esetleg kikapnak tőlünk s még egyet muszáj bukniuk, ami a Colts ellen lehetséges esetleg. Nekünk meg innentől nemvfér bele a zakó. Mindegy, ha pozitívra vagy egálra kihozzuk a szezont akkor a körülményeket tekintve nem fog zavarni a dolog.
dande
Ha innen nyernénk mindent akkor a csoporton belüli jobb mérleg miatt meglenne a csoport. Ha washingtont oda-vissza és a dallast verjük és a ramstől vagy texanstól kikapunk akkor kell a cowboysnak is buknia még egyet. Legalábbis ha jól számoltam és igaz amit írnak.

 twitter.com/EliotShorrParks/status/1068371204090802176

ifjuherceg
Jogos a csoporton belüli mérlegre nem gondoltam, az még nekünk áll. Az tavaly is 5-1 volt idén is jó lenne.
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Az a baj hogy esetleg kikapnak tőlünk s még egyet muszáj bukniuk, ami a Colts ellen lehetséges esetleg. Nekünk meg innentől nemvfér bele a zakó. Mindegy, ha pozitívra vagy egálra kihozzuk a szezont akkor a körülményeket tekintve nem fog zavarni a dolog.
dande
Ha innen nyernénk mindent akkor a csoporton belüli jobb mérleg miatt meglenne a csoport. Ha washingtont oda-vissza és a dallast verjük és a ramstől vagy texanstól kikapunk akkor kell a cowboysnak is buknia még egyet. Legalábbis ha jól számoltam és igaz amit írnak.

 twitter.com/EliotShorrParks/status/1068371204090802176

Szerkesztette: ifjuherceg
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A Giants meg fogja verni a Dallast, bárki meglássa..., hogy mi tudunk e győzni, azt nem tudom.
több mint 5 éve
csipkelli 3 269
Tegyük fel, hogy, optimistán.
Verjük a Skinst, aztán idegenben valahogy a Dallast. Ramstől cumi, majd hozzuk a maradékot(Texans, Redskins).
Tampa-Colts-Giants, ebből kéne egy dallasi vereség. Egyik se fog lefeküdni, ha nem botlanak, megérdemlik. Marad Garrett, Dak kap 500 milliót. Kibírható.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a baj hogy esetleg kikapnak tőlünk s még egyet muszáj bukniuk, ami a Colts ellen lehetséges esetleg. Nekünk meg innentől nemvfér bele a zakó. Mindegy, ha pozitívra vagy egálra kihozzuk a szezont akkor a körülményeket tekintve nem fog zavarni a dolog.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Na a szénc nem tudta megverni a dallast innen már csak menni kell előre és rendezni a sorokat.

több mint 5 éve
csipkelli 3 269
Bradham eltörte a hüvelykujját hétvégén, 3 helyen, természetesen játszana a Washington ellen.
Amúgy nincs gáz, majd legfeljebb több DB-t küldünk a pályára 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
 twitter.com/JimmyKempski/status/1067404970738237440
dande
Mondjuk az elkapóink erre nagyon nem lehetnek büszkék, zéró szeparáció sokszor.
Mondhatnám, hogy szeparációs szorongásban szenvednek, ezért nem akarják otthagyni a védőjüket.
Eazzy
én azt nem értem miért nem baszkodjuk fel random alshonnak, mikor egy fejjel nagyobb az összes dbnél.
eaglesmcnabb
Ez hogy bejött nekünk is ellenetek julioval. Kétszer egymás után... oh wait... 😀
peach
hát jó, az egy dolog. Az ért ott beleszólt a mákfaktor.

És nyilván nem ugyanaz a kaliber a két csávó, mert julio top2, AJ meg max top15 szint, de akkor keveslem azt a meccsenkénti 3 papírt ami felé megy. Juliot legalább tömitek konstansan minden meccsen.
eaglesmcnabb
Ja, én ilyen pavlovi reflexel az endzonera gondoltam 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk szerintem egy szavunk nem lehet rá, amikor kell s amit lehet megtesz. Nálam simán benne van a top 10be még ha nem is mindig látványos amit csinál. Ha mást nem, helyet Ertznek. Az sem kevés!
több mint 5 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
 twitter.com/JimmyKempski/status/1067404970738237440
dande
Mondjuk az elkapóink erre nagyon nem lehetnek büszkék, zéró szeparáció sokszor.
Mondhatnám, hogy szeparációs szorongásban szenvednek, ezért nem akarják otthagyni a védőjüket.
Eazzy
én azt nem értem miért nem baszkodjuk fel random alshonnak, mikor egy fejjel nagyobb az összes dbnél.
eaglesmcnabb
Ez hogy bejött nekünk is ellenetek julioval. Kétszer egymás után... oh wait... 😀
peach
hát jó, az egy dolog. Az ért ott beleszólt a mákfaktor.

És nyilván nem ugyanaz a kaliber a két csávó, mert julio top2, AJ meg max top15 szint, de akkor keveslem azt a meccsenkénti 3 papírt ami felé megy. Juliot legalább tömitek konstansan minden meccsen.
eaglesmcnabb
Pontosan 7,5 target/meccs idén is meg tavaly is. Átlag yardja mondjuk visszaesett vagy 2-vel, a Csikágói csúcs 16-hoz képest meg 5-el.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
 twitter.com/JimmyKempski/status/1067404970738237440
dande
Mondjuk az elkapóink erre nagyon nem lehetnek büszkék, zéró szeparáció sokszor.
Mondhatnám, hogy szeparációs szorongásban szenvednek, ezért nem akarják otthagyni a védőjüket.
Eazzy
én azt nem értem miért nem baszkodjuk fel random alshonnak, mikor egy fejjel nagyobb az összes dbnél.
eaglesmcnabb
Ez hogy bejött nekünk is ellenetek julioval. Kétszer egymás után... oh wait... 😀
peach
hát jó, az egy dolog. Az ért ott beleszólt a mákfaktor.

És nyilván nem ugyanaz a kaliber a két csávó, mert julio top2, AJ meg max top15 szint, de akkor keveslem azt a meccsenkénti 3 papírt ami felé megy. Juliot legalább tömitek konstansan minden meccsen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
 twitter.com/JimmyKempski/status/1067404970738237440
dande
Mondjuk az elkapóink erre nagyon nem lehetnek büszkék, zéró szeparáció sokszor.
Mondhatnám, hogy szeparációs szorongásban szenvednek, ezért nem akarják otthagyni a védőjüket.
Eazzy
én azt nem értem miért nem baszkodjuk fel random alshonnak, mikor egy fejjel nagyobb az összes dbnél.
eaglesmcnabb
Ez hogy bejött nekünk is ellenetek julioval. Kétszer egymás után... oh wait... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
 twitter.com/JimmyKempski/status/1067404970738237440
dande
Mondjuk az elkapóink erre nagyon nem lehetnek büszkék, zéró szeparáció sokszor.
Mondhatnám, hogy szeparációs szorongásban szenvednek, ezért nem akarják otthagyni a védőjüket.
Eazzy
én azt nem értem miért nem baszkodjuk fel random alshonnak, mikor egy fejjel nagyobb az összes dbnél.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Or what?

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ki, mire szavaz 😛?

 twitter.com/RossTuckerNFL/status/1067415769733128192
dande
Legion of Whom nagyon fasza 😀
karmïgran
Remėljük csoda folytán lesz Legion of WoW belőle 😀
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Ki, mire szavaz 😛?

 twitter.com/RossTuckerNFL/status/1067415769733128192
dande
Legion of Whom nagyon fasza 😀