Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Vajon az NFL történelem, ismétli-e önmagát este, vagy a Dallas mégsem a Minnesota...?
több mint 5 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Mills szezonjának hivatalosan is vége, reméljük a csapaté holnap indul be igazán 😊
dande
Azért amíg Mills játszott, szerintem látványosan többször szoptuk a nagy passzokat. Most, hogy belegondolok, mintha azóta kicsit ritkábban kapnák a nagy játékokat. Amíg volt Mills, folyamatosan azon kellett idegeskedni, hogy mit b@sz el meg miket balfaszkodik a pályán. Mintha azóta nem lenne ez, nem?
MrMiksa
Igen, ő vagy a screent azonnal levédekezte és verte magát, vagy beszopatták hosszú route-tal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sasszárnyaink csapásai tegyék pontatlanná a Cowboyok célzóképességét!!! 😊

Fly Eagles fly!!!
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Mills szezonjának hivatalosan is vége, reméljük a csapaté holnap indul be igazán 😊
dande
Azért amíg Mills játszott, szerintem látványosan többször szoptuk a nagy passzokat. Most, hogy belegondolok, mintha azóta kicsit ritkábban kapnák a nagy játékokat. Amíg volt Mills, folyamatosan azon kellett idegeskedni, hogy mit b@sz el meg miket balfaszkodik a pályán. Mintha azóta nem lenne ez, nem?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Mills szezonjának hivatalosan is vége, reméljük a csapaté holnap indul be igazán 😊
dande
Fogni kell a futast.
Ez az alap.
Ha ez nincs akkor meglep a boys

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mills szezonjának hivatalosan is vége, reméljük a csapaté holnap indul be igazán 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
simán ki tudunk kapni sajna

több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Vihar előtti csend? 😊
A kinti szakértők 13% esélyt adnak a győzelemre, a drukkerek 30%-at. Nagyon remélem rácáfolunk.
Hicks és Mills tuti out, de nagyon úgy néz ki Jernigan is.
Hogy valami pozitív dolgot is mondjak, az AT&T Stadium-ból van az utóbbi idők egyik legjobb idegenbeli mérlege.
És én bízok Dak-ban. 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Oké.Kiégtem!😀
 www.facebook.com/philadelphiaeagles/videos/347951532656944/?t=4


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Szerintem pont hogy a támadó oldal nem volt elég jó. A következő meccseken nem engedhetjük meg azt a luxust, hogy végignyargalunk a pályán és eladjuk az endzoneban, mert azt meg fogják büntetni.

Persze a védelemnek csak egy C sor ellen kellett játszania, de a hosszú futáson kívül kb. mindent sikerült megoldani.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Újra (még mindig😊) itt van:

 twitter.com/Eagles/status/1070022431551688707
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az első SB győzelemre sem volt több esélyünk, induljunk ki ebből 😊
dande
de a rájátszásra valamivel több volt 😀
eaglesmcnabb
Végre ismét underdogok vagyunk, erre születtünk, ez a szerep jól áll nekünk.


easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Az első SB győzelemre sem volt több esélyünk, induljunk ki ebből 😊
dande
de a rájátszásra valamivel több volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első SB győzelemre sem volt több esélyünk, induljunk ki ebből 😊
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Sancho beszállásával azért nem nagyon kellett izgulni, hogy ez meglesz-e. Idén először sikerült egymás után két meccset megnyerni ...

A támadóknál idén először működtek a screenek, mert nem olyan átlátszóan próbálkoztunk mint eddig. A futásokat sikerült valamennyire beindítani az utóbbi meccseken, és nem is szabad elhagyni a továbbiakban sem. Sproles is segíthet ebben, ha bírja. Kelce nagyon jó meccset nyomott, de a támadófalban a többiek is javuló tendenciát mutatnak.

Végre sikerült Tate-et bevonni a játékba. Ennek az volt a kulcsa, hogy nem erőnek erejével kényszerítettük ki a labdaérintéseit. Ertz továbbra is remek, ő és Kelce a támadósor legjobbjai.
Viszont 2-szer is 0 ponttal sétált el a támadósósor a 10 yardoson belülről. Ez nem lesz megengedhető a következő meccseken. Wentz lábmunkája többször nem az igazi (pontatlan passzok vannak belőle), gondolom ez a sérülés miatti óvatosságnak is betudható. A snap utáni olvasásoknál is többet hibázik, mint tavaly. Ez az edzői kar felelőssége is, szerintem most kevesebb időt tudtak fordítani a fejlesztésére, plusz az sem segített, hogy az edzőtáborban csak limitáltan edzhetett.

A védelem az egy AP futáson kívül megállta a helyét, bár nem volt nehéz dolguk. Miként sikerült csak egy labdát szerezni, ez jól mutatja a védelem állapotát. Amikor Szancsó vaktában feldobta a labdát a pálya közepe felé levegőbe, még azt sem sikerült elkapni.
Douglas most legalább jól szerelt, Jones meg egyelőre jobbnak tűnt a slotban, mint a szélen. Jenkins sérülését megúsztuk, de Jernigan viszont nem sokáig bírta, mielőtt lejött hátproblémákkal. Ez nem tűnik túl jónak.

Vasárnap megint élet-halál meccs, és ha nyernénk sem lesz egyszerű dolgunk a következő meccseken. Sajnos magunknak állítottuk elő a helyzetet. Ha csak azokat a meccseket nyerjük, amikor a 4. negyedben 2 vagy több labdabirtoklással vezettünk, egész más lenne most a helyzet.


több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Támadó oldalról ez nem volt rossz azért. Végre úgy éreztem működött az offense, bent hagytunk jó pár pontot, de yardokat simán generáltuk és úgy tűnt nüanszokon múlik hogy nem lett több pont.

Védelemet nehéz értékelne, Sanchize ellen szép is lett volna a bucira szívatás...

Jövő héten Dallas, én látok esélyt. Kemény meccs lesz, de ha valamit akarunk kezdeni akkor itt az ideje felnőni a feladathoz. A sorsolásunk kemény, és sajnos a Saints legyőzése miatt a Dallas lépéselőnyben van még egy esetleges hétvégi győzelmünkkel is, mert nekik a Colts meccs ami még marad és kemény, nekünk pedig Rams és Texans. Ebből az előbbi kicsit lehetetlennek tűnik, de a remény hal meg utoljára 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a helyzet, hogy igazán jó támadó játékkal rendelkező csapattal egyszer találkoztunk, kaptunk is 48 pontot😀 most jön legalább 2 (Rms, Tex) ha nem 3. Wentz idei szokása pedig, hogy amennyire jó dolgokat mutat, s frQB szinten játszik, hozza a hülyeségeit amivel 2-3 TD bent marad a meccsben.

Ezeken tudna változtatni, akkor ellensúlyozná DP időnként hülye hívásait, meg a D nagy játék engedéseit, s akkor még így is beszélhetnénk címvédésről.

Legyen meg az Xs mérleg egy jobban sikerülő offseason s akkor visszatérünk 😀
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Szerintem a hátralévő 4 meccsen egy 2-2-es mérleg már jónak számít, a Dallasnak nem kell nagyon megerőltetnie magát ellenünk és ha nyerünk akkor is simábban hozhatják ők a csoportot. A 8-8 viszont érdekes lehet wild card szempontjából.
A Panthers még 2x játszik a Saints-cel, és a Szentek tepernek még az 1. kiemelésért.
Lesz még 1 Vikings@Seahawks meccs ahol az egyik csapat jó eséllyel veszíteni fog a másik ellen 😀
A Seahawks még játszik a Chiefs-szel. A fent említett NFC csapatokra érdemes lesz figyelni a hátralévő fordulókban.
Szóval ha nem eresztünk le, lehet esélyünk a WC-n is leereszteni. Csak attól tartok ha bejutunk a playoffba az egy sima one and done lesz...bár tavaly is ezt mondtuk aztán látjuk mi lett belőle. A végig hazai pálya meg a végig idegenben között azért van különbség.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
NFC East Champions, baby!!!!!!!

viccet félretéve végre láttam valami elképzelést az offenseben is. Ráadásul az első driveban TD-t is tudtunk szerezni. Sproles visszatért, végre van futójáték is.
Akár szoros meccset is játszhatunk a boys-szal. 😊

Szerkesztette: hden
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ertznek még nincs meg az 1000yardja de megvan a W. Legyen meg a Boys ellen mindkettő egyszerre 😊

Bár teljesen nyugodtan fogom azt nézni (mondom most) mert ha a támadóikat esetlg meg is fogjuk, aDjüket nem tudom miként játszuk át.

No de most még élvezzük a Wt 😊
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
 www.12up.com/posts/6238342-breaking-kareem-hunt-accused-of-kicking-victim-in-violent-january-nightclub-attack/partners/44350

több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ami a legjobban kell (szerintem) az egy jó OC.. Tate-tel, Goedert-tel, etc. se tudunk mit kezdeni
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Jöhetne Hunt. Néztem a videót és mindössze annyi, hogy egy bekészült prostit meglökött...Na bumm ez a nagy ügy. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Iden meg nem nyertunk egymas utan ket meccset. Mint tudjuk, egyszer minden sorozat megszakad. Ha megsem, akkor ma L, utana W majd LLW. Persze ez csak egy hulyeseg, de nezve h kikkel jatszunk, siman benne lehet 😀

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Sok helyen olvasni hogy erdekes lehet Hunt.
Janek
gondolom mert kap majd 6 meccset és utána játszhat .. oh wait, ő nem dallasi
rva
Pont ezért jönne ide...