Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kivettek a feket a csapatbol. Es ismet kiderult, Venc lelketlen fenybenjaro!

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
SB run indul?
ThundersNFL
Mondom én...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊
dande
nekem sincs, mert nem tudom, kikről van szó 😊
karmïgran
A lényeg, hogy mi tudjuk kik vagyunk😊

 twitter.com/LaneJohnson65/status/1074541910423830528
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊
dande
nekem sincs, mert nem tudom, kikről van szó 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogalmam sincs, hogy fogjuk meg JWt JCt DaHt DWt DTt de reméljük újabb csoda jön 😊
több mint 5 éve
nexion218 3 960 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nyerjetekmá' még egy gyűrűt Foles-szal! Mekkora kúbíkontrovörzi lenne! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
Foles Time!

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Kiszurkoltuk

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Simán nyertünk ahogy tudtuk!!!! 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
MI TÖRTÉNIK???? 😮😮😮😮😮😮😮😍😍😍😍😍😍
Ebredjetek Eagles fanok!!!!! 😂😂
robby3
Mi 3-n ott voltunk az eredménykövetőbe, hát te 😉?
több mint 5 éve
robby3 Philadelphia Eagles 85 — robby3
MI TÖRTÉNIK???? 😮😮😮😮😮😮😮😍😍😍😍😍😍
Ebredjetek Eagles fanok!!!!! 😂😂
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
az durva, hogy játéknap végére a Brownsnak jobb mérlege lesz, mint nekünk 😊
karmïgran
Remėljük ez jinx 😊
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
az durva, hogy játéknap végére a Brownsnak jobb mérlege lesz, mint nekünk 😊
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
SB run indul?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor kosvadászatra fel! 😊

Ha szoros meccset játszunk, már jó, ha nyerünk, kapunk egy kis elő karácsonyi ajándékot 😊

Fly Eagles fly!
több mint 5 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Mondjuk így elvileg magyarázható az önmagához képest gyengébb teljesítmény. Csoda hogy nem lett komolyabb gond.

Foles megkapja a lehetőséget, hogy eladja magát vhová.
dande
Csak egy kérdés ? Mi van ha Folesel megint Super Bowlt nyertek ??? (Mint tavaly ,mondjuk most kevesebb rá az esély)Akkor is elakarod küldeni a csapattól???
Ez elméleti kérdés csupân!
Mert ahogy fentebb írtam elméletben minden csapat a Super Bowlra hajt!És egy irányító megitélése nagyban függ attól hány gyűrűje is van !??
Rózsa Sándor
Akkor elméletben eltradeljuk 3 első körért a raidersel.
Janek
Wentzet vagy Folest?
hden
Sudfeldet

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Mondjuk így elvileg magyarázható az önmagához képest gyengébb teljesítmény. Csoda hogy nem lett komolyabb gond.

Foles megkapja a lehetőséget, hogy eladja magát vhová.
dande
Csak egy kérdés ? Mi van ha Folesel megint Super Bowlt nyertek ??? (Mint tavaly ,mondjuk most kevesebb rá az esély)Akkor is elakarod küldeni a csapattól???
Ez elméleti kérdés csupân!
Mert ahogy fentebb írtam elméletben minden csapat a Super Bowlra hajt!És egy irányító megitélése nagyban függ attól hány gyűrűje is van !??
Rózsa Sándor
Akkor elméletben eltradeljuk 3 első körért a raidersel.
Janek
Wentzet vagy Folest?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk így elvileg magyarázható az önmagához képest gyengébb teljesítmény. Csoda hogy nem lett komolyabb gond.

Foles megkapja a lehetőséget, hogy eladja magát vhová.
dande
Csak egy kérdés ? Mi van ha Folesel megint Super Bowlt nyertek ??? (Mint tavaly ,mondjuk most kevesebb rá az esély)Akkor is elakarod küldeni a csapattól???
Ez elméleti kérdés csupân!
Mert ahogy fentebb írtam elméletben minden csapat a Super Bowlra hajt!És egy irányító megitélése nagyban függ attól hány gyűrűje is van !??
Rózsa Sándor
Akkor elméletben eltradeljuk 3 első körért a raidersel.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk így elvileg magyarázható az önmagához képest gyengébb teljesítmény. Csoda hogy nem lett komolyabb gond.

Foles megkapja a lehetőséget, hogy eladja magát vhová.
dande
Csak egy kérdés ? Mi van ha Folesel megint Super Bowlt nyertek ??? (Mint tavaly ,mondjuk most kevesebb rá az esély)Akkor is elakarod küldeni a csapattól???
Ez elméleti kérdés csupân!
Mert ahogy fentebb írtam elméletben minden csapat a Super Bowlra hajt!És egy irányító megitélése nagyban függ attól hány gyűrűje is van !??
több mint 5 éve
csipkelli 3 269
Wentz három hónap pihi..... Sztem ha 1 mód van rá s Foles ügyes lesz megint aláíratunk vele 1 évet..... vagy marad Sudfeld....
dande
Már aláírt, 20 milla, 1 hónappal a hivatalos szezonkezdet előtt lehívhatjuk. Doug nagyot ment a sajtótájékoztatón, Wentz műtét nélkül meggyógyul 3 hónap alatt, utazik a csapattal és kérdéses a játéka 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz három hónap pihi..... Sztem ha 1 mód van rá s Foles ügyes lesz megint aláíratunk vele 1 évet..... vagy marad Sudfeld....
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
QB: C. Wentz
RB: J. Ajayi
RB: C. Clement
WR: M. Hollins
WR: M. Wallace
TE: J. Perkins

EDGE: D. Barnett
EDGE: J. Sweat
DT: T. Jernigan
LB: J. Hicks
CB: S. Jones
CB: R. Darby
CB: J. Mills
S: A. Maddox
S: R. McLeod

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk így elvileg magyarázható az önmagához képest gyengébb teljesítmény. Csoda hogy nem lett komolyabb gond.

Foles megkapja a lehetőséget, hogy eladja magát vhová.
több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Wentznek csigolya repedese van. Elvileg kb 7-8. Het ota faj a hata, botrany h eddig nem vettek eszre...

De alapvetoen jo hir, van egyertelmu ok es mutet nelkul gyogyul pihentetessel. Ennel sokkal rosszabb is lehetett volna. A szezonnak ugyis annyi, h big dick nick playoffba vezet akkor pedig ott vissza is terhet (nem lesz ilyen).
több mint 5 éve
csipkelli 3 269
 twitter.com/BenjaminSolak/status/1073001258422845440

Ez milyen statisztika már, beszarás.