Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasznos lenne ha még a draft előtt eldöntené:

Eagles’ Chris Long doesn’t seem as optimistic about returning as he once did
 www.thescore.com/s/10127806
dande
Így is, úgy is kell valaki a pótlására, mert sokáig már nem lesz pályán, ha pályára lép még egyáltalán. Szóval húzzatok majd pass rushert, lehetőleg korán.
iktriad
Persze, de nem mindegy ki mikor, esetleg jövőre. Mert mást is pótolni kell. S a pénz se mindegy, hogy szabadul e még fel a capben esetlegws tradre.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hasznos lenne ha még a draft előtt eldöntené:

Eagles’ Chris Long doesn’t seem as optimistic about returning as he once did
 www.thescore.com/s/10127806
dande
Így is, úgy is kell valaki a pótlására, mert sokáig már nem lesz pályán, ha pályára lép még egyáltalán. Szóval húzzatok majd pass rushert, lehetőleg korán.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hasznos lenne ha még a draft előtt eldöntené:

Eagles’ Chris Long doesn’t seem as optimistic about returning as he once did
 www.thescore.com/s/10127806
több mint 5 éve
ifjuherceg Philadelphia Eagles 56
Sziasztok!

Aki volt már esetleg kint Philadelphiában meccsen tudna segíteni, hogy jegyvásárláskor mire figyeljek? Vagy, hogy melyik oldal megbízható vagy sem?

Köszi!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hadd kívánjak minden Eagles s Ami foci fannak, Áldott húsvét/feltámadás ünnepet!

Krisztus Feltámadt valóban feltámadt! 😊!
több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Van meg FA is.
Janek
FA ott ki van aki még erősites lehet?Most nincs elottem kik elerhetok még,egyedül aki beugrim J.Collins de ö meg 3-4 jatszik ha jol tudom
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tuti, hogy Coneyt viszitek a 3. körben valahogy :d

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Van meg FA is.

több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Hat kivancsi leszek h oldjuk meg ezt a posztot,remenykedtem h azert van olyan jatekos aki egybol segitseg lehet a draftrol,meg a vegen tenyleg a emlegetett D.Lee trade lesz.
Mondjuk lehet egy 5 koros jatekos is segitseg lehet,mert jelenleg Bradhemen kivül max Kamu aki elmegy egy jo cserenek😊

Szerkesztette: Rob85
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Rosemanék nem becsülik túl sokra az idei LB osztályt, és nem alaptalanul. Pár ember után érdeklődtek csak, és ők is legjobb esetben hátsó körös játékosok (Ulysees Gilbert, Troy Reeder). Tavaly pl. több mint 20 LB iránt érdeklődünk valamilyen formában, és szinte az összes jelentős embert behoztuk vizitre (LvE, Darius Leonard, Rashaan Evans). 2017-ben is közel ennyi LB után érdeklődtünk.
Mack Wilsonon kívül nemigen van olyan játékos, akit érdemes lenne elvinni a második napon, ami nem megszokott ezen a poszton. A harmadik napon bele lehet találni valakibe, de minden Kwon Alexanderre vagy Telvin Smithre jut egy rakás olyan játékos, akiből semmi sem lesz.


több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Elég vegyes a megítélésük.

Cashman,Tavai,Okereke,Barton akik 2-4. körre tippelnek... más kérdés hogy a 2. körös pickekkel jobb /értékesebb játékosok is húzhatóak.

több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
A drafton LB fronton ki lehet az akit realis esély van kihuzni,vagy èrdeklödtünk iránta többször.
Az kb biztos h a White,Bush kettös hamar kimegy,de a Tre Lamar Mack Wilson valamelyike elerhető lehet masodik korbe.Vagy hatso korokbe van olyan LB aki egybol kezdo lehet?(Hicks is 3 koros volt hatha megtalaljuk a helyettest)
több mint 5 éve
Rob85 Philadelphia Eagles 40
Szerintem első körbe védöfalba huzunk,tul jo a class es szeretunk is oda huzni.
Masodik körbe remelem jön LB mert az szerintem borzalmas jelenleg,masik meg Ol vagy Wr lehet szerintem.4 korbe tuti jon szerintem RB is eleg sok jatekos volt kulon proban mult heten,es kene is meg valaki mert Howard,Clement melle jo lenne valaki.
több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok,

Én is OL várnék első körben, én nem bánom ha lemegyünk akár 1/15 vagy 1/20-ra is érte.
Mert bizony nagyon nagy need lesz ez a poszt. 2. körben hoznék LB-t (ha nem lesz trade) esetleg egy WR-t még. De én azt se bánnám ha az első 3 pick az OL (főleg Tackle) - LB - C vagy WR lenne.

Dervin Gray-ről tudtok valamit? Mármint milyen játékosnak tartjátok?
Fizikumra nagyon szimpi a csávó 😊
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Az van, hogy kövezzetek meg érte, de a jövő építés szempontjából nálam a favorit pick egy pici letrade után Chris Lindstrom. Nagyon tetszik amit tud a srác és most még van esély arra, hogy egy (viszonylag) jó fal mellett edződjön és legyen a későbbi OL meghatározó tagja. A másik a helyünkön Dalton Risner.

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Néhol látni RB-t mockolni de szerintem idén nem húzunk főleg nem az elsőben.
oline lesz szerintem lehet ha marad Bradbury,C Ford pl. DL-be lehet késöbb is. De egy Ferrell sem lehet rossz pick ott.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ne most jöjjön RB elsőre, s a WR QB, TEhez sem ragszkodom, de más posztokra jöhet bárki aki jó. Most ezt aztán megmondtam 😛
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Tudom top 5 de Q Williams ket kedvence F Cox es J Kelce...

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Naaa srácok ennyire várjátok a szezont? Semmi pesszimista megnyilatkozâs, semmi nyavajgás mi van veletek 😉? Én mâr be is raktam ezt a Wentz-s menetrendet a telón a zár képernyőre. Nagyon jól néz ki😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt így első blikkre, bátor vállalással 9-7 s 12-4 közé teszem 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így is:
PHILADELPHIA EAGLES

Sept. 8 vs. Washington Redskins, 1 p.m. (FOX)
Sept. 15 at Atlanta Falcons, 8:20 p.m. (NBC)
Sept. 22 vs. Detroit Lions, 1 p.m. (FOX)
Sept. 26 at Green Bay Packers, 8:20 p.m. (FOX/NFL Network/Amazon**)
Oct. 6 vs. New York Jets, 1 p.m. (CBS)
Oct. 13 at Minnesota Vikings, 1 p.m (FOX)
Oct. 20 at Dallas Cowboys*, 8:20 p.m. (NBC)
Oct. 27 at Buffalo Bills, 1 p.m. (FOX)
Nov. 3 vs. Chicago Bears, 1 p.m. (FOX)
Nov. 10 -- BYE
Nov. 17 vs. New England Patriots, 4:25 p.m. (CBS)
Nov. 24 vs. Seattle Seahawks*, 8:20 p.m. (NBC)
Dec. 1 at Miami Dolphins, 1 p.m. (FOX)
Dec. 9 vs. New York Giants, 8:15 p.m. (ESPN)
Dec. 15 at Washington Redskins, 1 p.m. (FOX)
Dec. 22 vs. Dallas Cowboys, 4:25 p.m. (FOX)
Dec. 29 at New York Giants, 1 p.m. (FOX)
Úgy is:



Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most éppen Miles Sanders Penn Statet RBt írogatják nagyon, hogy tetszik nekünk. Második-harmadik napos pickünk lehet.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sudfeld aláírta a 2. körös tendert. Nem hiszem, hogy bárki adna érte ennyit, úgyhogy valószínű ő marad backup QB-nak.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A hírek szerint egyébként Robinson volt a fejbújtó, de a kedvencem, hogy:

A 183 centis, 86 kilós Mills lábán még rögzítő van a szezon közepén elszenvedett sérülése miatt, mégis a 203 centis, 91 kilós Robinsont (akit szintén letartóztattak) kellett az eset után kórházba szállítani.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ki más, mint ez a barom...