Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Siránkozás ON :
Greengo
Én már nem, nekem már könnyeim sincsenek 😀 😛 😉
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Siránkozás ON :


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Greg Ward TD-passzt fog ma adni. Sudfeldnek.
csipkelli
???? Remélem nem 😛 Wentznek mehet 😊
több mint 4 éve
csipkelli 3 269
Greg Ward TD-passzt fog ma adni. Sudfeldnek.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen, és Mailata ment IRre. Szerintem annak a projektnek vége. Kár érte, drukkoltam, hogy összejöjjön.

Este jó szórakozást, fly Eagles fly! 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DJax nem játszik, Goedert és Jeffery valószínűleg igen.
dande
Jeffery sem.
Goedert pedig meccs előtt dől el.
És még így is ti vagytok a favoritok.
Bazzani
Azért az túlzás, azon múlik Wentz megint mennyire dobja el az agyát vagy tud türelmesen játszani a megfelelő helyre dobva a labdákat.
Ha minden igaz Ward mellett Hall is bekerülhet a csapatba, reméljük hozzák most is előszezonbeli formájukat. 😊
dande
A fogadóirodák szerint.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJax nem játszik, Goedert és Jeffery valószínűleg igen.
dande
Jeffery sem.
Goedert pedig meccs előtt dől el.
És még így is ti vagytok a favoritok.
Bazzani
Azért az túlzás, azon múlik Wentz megint mennyire dobja el az agyát vagy tud türelmesen játszani a megfelelő helyre dobva a labdákat.
Ha minden igaz Ward mellett Hall is bekerülhet a csapatba, reméljük hozzák most is előszezonbeli formájukat. 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
DJax nem játszik, Goedert és Jeffery valószínűleg igen.
dande
Jeffery sem.
Goedert pedig meccs előtt dől el.
És még így is ti vagytok a favoritok.

több mint 4 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Greg Ward-ot felhoztuk a gyakorló csapatból, és úgy érzem, élni is fog a lehetőséggel...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kulisszák mögött😊

“When it gets to that play, the hair stands up on the back of my neck and I get so nervous.”

#NFL100 | #FlyEaglesFly
 www.thescore.com/s/11685268
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJax nem játszik, Goedert és Jeffery valószínűleg igen.
több mint 4 éve
csipkelli 3 269
Állítólag 1 kör 3. kör és Sidney Jones Ramseyért. Erre azt mondom: NO, és nem a pickeket sajnálom 😊
dande
Találgatás csak. Ha nem lenne cap-kaka, simán adnám ezt. Csak másnap ha évi 20-at kér Ramsey, akkor annyit kell neki adni.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Állítólag 1 kör 3. kör és Sidney Jones Ramseyért. Erre azt mondom: NO, és nem a pickeket sajnálom 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
DJax is kb 2 hét pihi.

Hollinsnak és JJAWnak most mutasd meg játék következik.

Esélyes, hogy régi ismerős, ha további nehézségek lesznek WR poszton, hogy bizonyos JorMatt újra érkezik 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én is csak érdekességként raktam be, nem reklamálok rajta. Meg tetszett is volna JM blokkja, ha nem mi kapjuk 😀 Clementnek nem kellett volna kiejteni vagy Wentznek 1l kevesebbszer puntolni 😊 esetleg Agholornak nem elejteni s mindjárt más 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
?

 twitter.com/kracze/status/1173950700201619456
dande
Ilyen ez a liga. Egyszer fent egyszer lent. Tanulság.....Nem kell hátrányból játszani..be kell rámolni 3TD előnyt aztán az ilyenek már beleférhetnek. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
?

 twitter.com/kracze/status/1173950700201619456
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ehhez már valóban csoda kell, hogy kompenzálni tudjuk:



Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeffery úgy tűnik kb 2 meccset hagy ki. Reméljük valóban nem többet

M Fitzpatrikot sajna elvitte a Steelers.

Most Jalen Ramsey trade merült fel.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Sokban a tavalyi csapatra emlékeztet az idei is:
- Hektikus játék a meccseken belül, és meccsről meccsre is.
- Gyenge első negyedek/félidők
- OL gyengén kezdi az szezont (tavaly is a végére álltak össze)
- A védelem összeségében elfogadható, de amikor kellene egy megállítás, akkor mindig TD-t kapnak, vagy elcseszenek egy 4. downt.

Egyébként Darby az új Mills. Én amellett voltam a szezon végén, hogy ne marasztaljuk, mert Maddoxék jobban muzskáltak, mint ő és Mills. Amúgy Schwartz is sokszor rosszul használja őket (pl. Douglas mit keres 8 yarddal a LOS mögött, és miért Darby press-el, miért nem Douglas?)

A legnagyobb probléma a már több mint egy éve fennálló gyenge kezdés a meccseken. Szemben a 2017-es szezonnal, ahol az egyik legjobb volt a csapat a meccsek elején.

Ennek szerintem is a legnagyobb oka, hogy az előre megírt játékok nem működnek. Mi változott meg 2017 óta? Rosszabb a játékosanyag? Beletojnak a játékosok? Szerintem nem. Viszont elment Reich és helyette amúgy a jobb WR-edzők közé tartozó Groh-t léptettük elő, aki viszont legutóbb a Jeff Fisher-féle Rams "passzjátékát" vezényelte.

Doug az Andy-féle iskolából jön, ahol elég fontosak ezek a megírt játékok a meccs elején. Andy pl. ha esett, ha fújt, behívta az előre tervezett 15 játékot. Ezeknek a megtervezésében nem meglepő módon az OC-nak volt a legnagyobb szerepe. Volt egy film, ahol felvették, ahogy Childress és Andy rakják össze ezeket a playeket. Nagy eséllyel ez így van Doug esetében is.
Elég látványos idén (is), hogy akkor kezd lábra kapni az offense, amikor Pederson elkezdi szabadon hívni a játékokat. Szóval én is Groh-t meneszteném a posztról első lépésként, amit már tavaly meg kellett volna tenni. Ha nem lesz javulás és hamar, akkor be kellene ismerni, hogy az ő esetében nem jött be, hogy belülről pótoljuk a máshova elvitt edzőket.

Carson szerintem kapott agyrázkódást tegnap, csak nem akadt fenn a teszten. Egy orvos tweetelte a meccs alatt, hogy pár perces teszttel biztosan csak a súlyosabb eseteket lehet kiszűrni. Tavaly vagy azelőtt is volt pl. hogy Jenkins szemmel láthatóan azt sem tudta hol van pár játéknál, aztán mégis visszaengedték.

Egyébként nagyon megnehezítette a dolgokat, hogy az első negyedben gyorsan a 2016-os szint közelébe süllyedt vissza az elkapósor minősége.
Akkor a szezon egy részében az azóta legendás Agholor-DGB-Paul Turner hármassal hasítottunk.
Ez a tegnapi Agholor-Hollins-JJAW trió legfeljebb egy paraszthajszállal volt jobb. Agholor többször is a 2016-os önmagát idézte, Hollins több mint egy éves lágyéksérülés után játszott újra, JJAW pedig eléggé meg volt illetődve és nem voltak egy hullámhosszon Wentz-cel.

Schwartz esetében csak ismételni tudom, amit leírtam már szerintem tavaly is. Öreg róka, akinek vannak beidegződései amin már nem fog változtatni. Vagy kell így egy csapatnak vagy nem kell.
Nála pl. alap a 4 emberes nyomás, és szinte csak akkor blitzel, ha nem sikerül enélkül nyomást gyakorolni. Viszont valamiért Jimbo úgy gondolja, hogy akkor már jöjjön mindig legalább 7-8 ember passrushra. Ilyenkor begőzöl, és mintha csak a zero blitzet ismerné, cover-0-val. Csak egy tapasztalt Qb és jobb elkapók ellen ez nagyon visszaüthet, főleg ha 2 mp-en beül nem érnek oda az irányítóhoz (lásd utolsó TD).
Jól blitzelni nem csak annyi, hogy elküldöm a fél védelmet az irányító után. Ennek Jim Johnson volt a királya régen, aki remekül megkomponált blitzekkel tudja a legjobbkor megzavarni az ellenfelet.
BleedingGreen
Teljesen egyetértek minden szóval, remélem a menedzsment is levonja majd ezt és nem elemzik túl a dolgokat.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Clementről már lehet tudni 1-2 hét pihi.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is azt mondom, Wis lehet, hogy nem erőltette meg magát előszezomban TCn de semmivel nem lenne rosszabb mint Seu. Ezzel van esély, hogy mellényúltunk. Most már mindegy vkit kukázni kellene. Lassan egyébként Dillard ideje is eljön.

Ami durva még, hogy Cox lassan DL LB játékos lesz. Szerencsétlen, mint a jó cserkész, ahol tud segít. Csak bírja erővel.

Most néztem a GB ellen majd rövid 7, győzelemmel és viszonylag egészségesen kéne odaérkezni a Detroit után.

Ha megint ennyi hátráltatással POt hozunk, az tényleg nagy dolog lesz. Minden a Boys kezére játszik most (nem elvitatva az érdemeiket) De hosszú még az alapszakasz.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Az egyetlen dolog ami engem aggasztott, az hogy mennyire durva hogy egy embert kiszedünk a OL-ből és ennyire összeesik az egész.

Carsont szarrá törték, de tetszett hogy fel tudott állni, és a meccs végére kb all-pro szinten nyomta. Szezon eleji forma, nincs semmi veszve, tisztán látszik, hogy a sec a leggyengébb egység, voltak biztató jelek, no 1-2 wR , no 2. TE nélkül...
szerintem összességében jobbak voltunk mint a múlthéten, csak erősebb volt valamivel az ellenfél.

szerk.: az viszont borzasztó, hogy a legerősebb egységünkből (DL) rögtön kihullott 2 playa, reméljük a POra felépül

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
Jernigan lábtörés. Legjobb esetben 4-6 hét (ha nem kell műteni), legrosszabb esetben az egész szezont kihagyja. Ha az orvosi stábunk megkezeli, akkor season ending lesz ... 😕


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Mindenki nyugodjon le a ...csába! 😀
A legnagyobb probléma a már több mint egy éve fennálló gyenge kezdés a meccseken. Szemben a 2017-es szezonnal, ahol az egyik legjobb volt a csapat a meccsek elején.


BleedingGreen
Jaja csak nem az első pár meccsen. 😊 Abban az évben is döcögött ez eleje.
Tavaly is így kezdtünk és tavaly előtt is. Első pár meccsen álmosabbak vagyunk és ez engem már meg sem lep. Lassú/vergődős első félidők és csak utána jön az ébredés. Lehet az van benne, hogy gyakorlatilag kimarad a preseason vagy eleve nem az a cél, hogy az év elején játszunk csúcsformában. 😉 Ilyenkor inkább azon izgulok, hogy időben induljon be a csapat és ne az legyen, hogy addigra mire tényleg elindul a szezon a fél brigád már IR-en pihen.

Hulk! Wentznek meg összejött vna a GW drive csak Agholor eldobta. Nem hiszem, hogy sokat agyalnak majd ezen.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !