Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jets' Denzel Mims calls Philadelphia a 'dirty ass, trash ass city'
 www.thescore.com/nfl/news/1982968

Ő aztán már csak tudja..... Pedig szerettem volna, hogy draftoljuk.... annyira nem baj...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Suspect charged after allegedly sucker-punching Eagles' Goedert
 www.thescore.com/nfl/news/1978794
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
Dallas Goedert csúnyán beleszaladt egy pofonba valami Dél Dakotai krimóban és az esetről van videó is.
 twitter.com/SamStompy/status/1274755865002868739
Ez konkrétan kiütés. Remélem nem lett komolyabb baja.
iktriad
Rendben van nincs semmi gond hál Istennek.
dande
Mi a fene történt amúgy? Volt vmi nézeteltérés és ki az a beszari pöcs, aki takarásból ütötte ki?
Beki
Jaja, mekkora csicska aki vakoldalról oldalról üt a semmiből...
Egyszer volt egy ilyen sztorim, hogy acsarkodtam egy gyerekkel, a haverja meg ugyanígy hátulról megcsapott. A fülemet találta el... A srác akivel készültünk összeverni egymást erre kiütötte a haverját, elküldte a faszba, hogy mekkora csíra, aztán bocsánatot kért tőlem, fizette a beugrómat a dizsibe meg ő fizette az első piát. Egész este együtt ittunk meg mulattunk 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Dallas Goedert csúnyán beleszaladt egy pofonba valami Dél Dakotai krimóban és az esetről van videó is.
 twitter.com/SamStompy/status/1274755865002868739
Ez konkrétan kiütés. Remélem nem lett komolyabb baja.
iktriad
Rendben van nincs semmi gond hál Istennek.
dande
Mi a fene történt amúgy? Volt vmi nézeteltérés és ki az a beszari pöcs, aki takarásból ütötte ki?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dallas Goedert csúnyán beleszaladt egy pofonba valami Dél Dakotai krimóban és az esetről van videó is.
 twitter.com/SamStompy/status/1274755865002868739
Ez konkrétan kiütés. Remélem nem lett komolyabb baja.
iktriad
Rendben van nincs semmi gond hál Istennek.
több mint 3 éve
csipkelli 3 252
Otthon kell maradni. Itt van valami értelmesebb cucc:

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dallas Goedert csúnyán beleszaladt egy pofonba valami Dél Dakotai krimóban és az esetről van videó is.
 twitter.com/SamStompy/status/1274755865002868739
Ez konkrétan kiütés. Remélem nem lett komolyabb baja.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tulajdonképpen semmi különös nem történt, csak ami szokott az elmúlt három évben. Nincs itt semmi látnivaló ....

Két éven belül a 2. achilles szakadása, közte meg egy vállsérülés. Reméljük vissza tud majd térni, de sajnos erősen kétséges lesz így a jövője nálunk, ha továbbra is szeretnénk fiatalodni és a sérülékeny játékosokat elkerülni.
BleedingGreen
Azt mondod passzoljuk Wentzt rámegyünk az 1/1re s behúzzuk Trevort? 😛 😊 (nem véletlenül sem szeretném mielőtt 😊)
dande
Azért az irányítók egy kicsit már elbírálás alá esnek.
Viszont ha az elmúlt két szezonban Wentznek semmi sérülése nem lett volna, akkor nem hiszem, hogy most jött volna Hurts a drafton, függetlenül attól, mit mond hivatalosan a csapat.
BleedingGreen
Látod egyébként Hurtsről teljesen el is feledkeztem 😛 Azt a picket jelen pillanatban annyira értem mint anno Watkinsét, M Smithét vagy JJWAt 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Tulajdonképpen semmi különös nem történt, csak ami szokott az elmúlt három évben. Nincs itt semmi látnivaló ....

Két éven belül a 2. achilles szakadása, közte meg egy vállsérülés. Reméljük vissza tud majd térni, de sajnos erősen kétséges lesz így a jövője nálunk, ha továbbra is szeretnénk fiatalodni és a sérülékeny játékosokat elkerülni.
BleedingGreen
Azt mondod passzoljuk Wentzt rámegyünk az 1/1re s behúzzuk Trevort? 😛 😊 (nem véletlenül sem szeretném mielőtt 😊)
dande
Azért az irányítók egy kicsit már elbírálás alá esnek.
Viszont ha az elmúlt két szezonban Wentznek semmi sérülése nem lett volna, akkor nem hiszem, hogy most jött volna Hurts a drafton, függetlenül attól, mit mond hivatalosan a csapat.


több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tulajdonképpen semmi különös nem történt, csak ami szokott az elmúlt három évben. Nincs itt semmi látnivaló ....

Két éven belül a 2. achilles szakadása, közte meg egy vállsérülés. Reméljük vissza tud majd térni, de sajnos erősen kétséges lesz így a jövője nálunk, ha továbbra is szeretnénk fiatalodni és a sérülékeny játékosokat elkerülni.
BleedingGreen
Azt mondod passzoljuk Wentzt rámegyünk az 1/1re s behúzzuk Trevort? 😛 😊 (nem véletlenül sem szeretném mielőtt 😊)
több mint 3 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Tulajdonképpen semmi különös nem történt, csak ami szokott az elmúlt három évben. Nincs itt semmi látnivaló ....

Két éven belül a 2. achilles szakadása, közte meg egy vállsérülés. Reméljük vissza tud majd térni, de sajnos erősen kétséges lesz így a jövője nálunk, ha továbbra is szeretnénk fiatalodni és a sérülékeny játékosokat elkerülni.


több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Ha kész játékost akarunk, akkor valóban Warford jó lehet, de őt nem úsznánk meg olcsón. Hosszabb távon a meglévő fiatalabb anyagból kell vkit kinevelni. Darabra tán meglennénk, a minőség a kérdés. Gondolom az edzői stáb látja mennyire van potenciál a srácokban.
dande
az a baj,hogy Brookshoz képest mindenki visszalépés lesz.

ami még gond,hogy ő a top fizetett G a ligában és már 2.komoly sérülése lett....

több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Kezdődik...
MrMiksa
Tudom csúnya kijelentés, de felkészül Wentz..
RA7RA7
Tudom csúnya kijelentés, de kapd be 🤣Ezért megérte regisztrálnod...
zsoeo
Sorry! 😊 Bárcsak lenne egy olyan szezon amikor senki se sérül meg és úgy ki mire képes.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha kész játékost akarunk, akkor valóban Warford jó lehet, de őt nem úsznánk meg olcsón. Hosszabb távon a meglévő fiatalabb anyagból kell vkit kinevelni. Darabra tán meglennénk, a minőség a kérdés. Gondolom az edzői stáb látja mennyire van potenciál a srácokban.
több mint 3 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Kezdődik...
MrMiksa
Tudom csúnya kijelentés, de felkészül Wentz..
RA7RA7
Ha vak oldali tackle lenne még lenne is értelme, így csak simán rosszindulatú... Szerintem Brooks kiesését a futójátékunk sínyli majd meg inkább.
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Herbig time?

Sajnos(vagy szerencsére) van sok lehetőség kipróbálni a fiatalokat. Opeta vagy a most draftolt Driscoll esetleg Pryor.... a piacon van Warford is de már eddig is sok pénzt pumpáltunk a falakba... és kell a fiatalítás mert lassan Kelce is kikopik és akkor lesz egy nagy kérdés....

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kezdődik...
MrMiksa
Tudom csúnya kijelentés, de felkészül Wentz..
RA7RA7
Most akkor kívánjak valami szépet kis Shanny további 6 évére 😉 😛)? Egyébként nem kezdődik, be se fejeződött, 😀 folytatódik 😊 Ahhoz képest nem rossz a 3 PO benne SB győzelemmel. Idén hátha összejön egy csoport címvédés 😊 de ha nem az sem tragédia
több mint 3 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Kezdődik...
MrMiksa
Tudom csúnya kijelentés, de felkészül Wentz..
RA7RA7
Tudom csúnya kijelentés, de kapd be 🤣Ezért megérte regisztrálnod...

Szerkesztette: zsoeo
több mint 3 éve
RA7RA7 San Francisco 49ers 74
Kezdődik...
MrMiksa
Tudom csúnya kijelentés, de felkészül Wentz..
több mint 3 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Kezdődik...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 212
Rapi szerint:
#Eagles standout G Brandon Brooks tore his Achilles, source confirms. A brutal loss.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 319 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Elmagyarázná valaki, miért nem használható egy wr a cb poszton és fordítva?
tanárúr
Mert akkor edzésen saját magát kellene fognia.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 3 éve
tanárúr 1
Elmagyarázná valaki, miért nem használható egy wr a cb poszton és fordítva?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 383 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hétfőn indul a "buli" nálunk is. Csak óvatosan 😊