Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 175 — White lives matter
Ez egy remek év lehet. Nagyon gyengék a csoportriválisok.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
The best late-round draft picks in Eagles history
 www.thescore.com/s/17562705.

Annyi kiegészítés, hogy nálam már az 5. kör is későbbinek számít a mai rendszerben. Így épp Trent Cole is beleférhetne 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

Report: Eagles' brass 'ridiculed and criticized' Pederson's decision-making
 www.thescore.com/nfl/news/2152399

Amikor egy SB győzelem sem elég, hogy hibázhass 😊
dande
No most sikerült guglival "lefordítani"...biztos az Eaglesnek akarok drukkolni, ha valóban ilyen dolgok mennek? Bár nincs illúzióm, máshol se feltétlenül jobb a helyzet, illetve másként rossz 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
😛

Report: Eagles' brass 'ridiculed and criticized' Pederson's decision-making
 www.thescore.com/nfl/news/2152399

Amikor egy SB győzelem sem elég, hogy hibázhass 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)
dande
Ahogy a cikkben is említik össz-vissz 4 milliót tudnánk spórolni rajta 2021-ben, ennyit pedig mindenképpen megérne a csapatnak. Szerintem sajnos tuti távozik, messze van még szeptember. Az érdekes az lenne, ha mégsem cserélnénk el, játszana-e nálunk még egy évet azt feltételezve, hogy a média szerint eléggé megromlott a viszony közte és az organizáció között. 🙄
balintbaba
Meglátjuk. Talán az új stâb tud olyan perspektívát mutatni, hogy marad. Esetleg Hurts is. Illetve az öregek, Cox, Kelce LJ és BG maradâsra bírhatják. A nagy pénzekről már lemaradt. Jól játszik és jövőre oda megy ahova akar.
dande
Robbie Gould 2019 tavaszán úgy el akart menni Friscoból, hogy már össze is pakolt, és az ügynökénél meg a sajtóban hisztizett, hogy a családjával akar élni. Aztán júliusban aláírt egy 4 éves hosszabbítást. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)
dande
Ahogy a cikkben is említik össz-vissz 4 milliót tudnánk spórolni rajta 2021-ben, ennyit pedig mindenképpen megérne a csapatnak. Szerintem sajnos tuti távozik, messze van még szeptember. Az érdekes az lenne, ha mégsem cserélnénk el, játszana-e nálunk még egy évet azt feltételezve, hogy a média szerint eléggé megromlott a viszony közte és az organizáció között. 🙄
balintbaba
Meglátjuk. Talán az új stâb tud olyan perspektívát mutatni, hogy marad. Esetleg Hurts is. Illetve az öregek, Cox, Kelce LJ és BG maradâsra bírhatják. A nagy pénzekről már lemaradt. Jól játszik és jövőre oda megy ahova akar.
több mint 2 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)
dande
Ahogy a cikkben is említik össz-vissz 4 milliót tudnánk spórolni rajta 2021-ben, ennyit pedig mindenképpen megérne a csapatnak. Szerintem sajnos tuti távozik, messze van még szeptember. Az érdekes az lenne, ha mégsem cserélnénk el, játszana-e nálunk még egy évet azt feltételezve, hogy a média szerint eléggé megromlott a viszony közte és az organizáció között. 🙄

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.si.com/nfl/eagles/.amp/news/lane-johnson-you-never-know-on-zach-ertz?__twitter_impression=true

LJ nagyon szeretné ha Ertz maradna. (én is 😊)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381





empty taxi
Wilsonnal nem jártatok rosszul... Sőt.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Howard az új Jordan Matthews 😛 Wilsonnak viszont nagyon örülök, hasonló steel fogás lehet mint Harris.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember





Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Boldog húsvéti sonka emésztést 😊



Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Jol latom hogy esetleg Kelce cseret akar a media?

több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
....

Ezt a "Cowboys/Giants már megint előttünk húz" hisztériát, ami főleg amerikai fórumikon dívik, nem igazán tudom elfogadni. Tavaly sem azért lett szar a draft, mert a Cowboys előttünk húzott. Nem Lamb volt az utolsó jó játékos, de még csak nem is az utolsó jó elkapó a drafton. A bökkenő az volt, hogy megint nem arra böktek az okosok, akire kellett volna, pedig nem egy opció volt.
BleedingGreen
Elképzelhető, hogy ezek miat (is) beugrotok elénk a 9. helyre, hogy elvigyétek Surtaint?
Szurkolok szerintem örülnének kint.
beltazor
simán lehet, ha ő a kedvenc. Pick van rá. Egyértelműen előrelépést jelentene. 2018 óta nem volt 1 ilyen jó CB mint ami most 3 is van.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
....

Ezt a "Cowboys/Giants már megint előttünk húz" hisztériát, ami főleg amerikai fórumikon dívik, nem igazán tudom elfogadni. Tavaly sem azért lett szar a draft, mert a Cowboys előttünk húzott. Nem Lamb volt az utolsó jó játékos, de még csak nem is az utolsó jó elkapó a drafton. A bökkenő az volt, hogy megint nem arra böktek az okosok, akire kellett volna, pedig nem egy opció volt.
BleedingGreen
Elképzelhető, hogy ezek miat (is) beugrotok elénk a 9. helyre, hogy elvigyétek Surtaint?
Szurkolok szerintem örülnének kint.
beltazor
remélem nem.

Most a draftról épitkezés maradt 1-2 évig.
nem látok olyan CB-t aki kimagaslik értelmetlen lenne felmenni

több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
....

Ezt a "Cowboys/Giants már megint előttünk húz" hisztériát, ami főleg amerikai fórumikon dívik, nem igazán tudom elfogadni. Tavaly sem azért lett szar a draft, mert a Cowboys előttünk húzott. Nem Lamb volt az utolsó jó játékos, de még csak nem is az utolsó jó elkapó a drafton. A bökkenő az volt, hogy megint nem arra böktek az okosok, akire kellett volna, pedig nem egy opció volt.
BleedingGreen
Elképzelhető, hogy ezek miat (is) beugrotok elénk a 9. helyre, hogy elvigyétek Surtaint?
Szurkolok szerintem örülnének kint.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hurts megtrollkodta Wentz mezválasztását és mostantól az 1-s számot viseli 😛 Reméljük valóban vezér lesz 😊 (tudom valószínűleg nem ezért választotta)

Ugyanakkor van esély rá, hogy 2021ben Londonban játszunk!!!! 😊 😊 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 235 — Beware the Slim Reaper!
Mire elérünk a draftig mindig eljutok oda, hogy már mindegy kit és milyen posztra, csak olyan embert hozzunk, akiből komoly játékos lesz. 😊 Ezt a feladatot sem mindig tudták abszolválni mostanság.
Ezen az alapon nem lennék szomorú, ha közülük jön valaki az elején (nem rangsor): Chase, Waddle, Smith, Pitts, Sewell, Slater, Darrisaw, Surtain, Horn, Parsons. Ha azt vesszük, hogy 4 Qb szinte biztosan, de akár 5 is elkelhet a top11-ben, akkor a felsoroltakból 2-3 még bent lesz. Hogy mennyire nem leszek szomorú, az majd eldől azon, hogy a bent maradottak közül kire esik a választás.

Az OT nem azonnali need, de azért Johnson utóbbi két szezonja sérülés szempontból eléggé aggasztó. Két éve húzódó bokasérülés, amit már többször is műtöttek. Aki pedig Andy Reid draft iskolán nevelkedett, az tudja, hogy hova kell húzni akkor, ha valaki tanácstalan 😉 | (gyengébbek kedvéért: valamelyik falba) | Így az OT húzás sem kizárható.

Parsons eléggé ordító needre jönne, egy fekete lyuk van a védelem közepén. Azon túl, hogy nem húz Roseman magasan LB-t, még az is kérdés nekem, hogy mennyire tudnánk kihasználni az adottságait. A Gannon-féle védelmet még nem láttuk a pályán, szóval ezt csak akkor tudnánk meg, ha kiválasztanánk. Amúgy szerintem egy Jim Johnson (double A-gap blitz, baby!) vagy Buddy Ryan/Bud Carson-féle agresszív sémában működne igazán jól, ahol kihasználnák a passrush képességeit is (a Penn State még DE-ként toborozta anno).

A 6. helyen nagyon fáztam volna egy corner húzástól, mivel az egyik legnehezebben belőhető poszt abból a szempontból, hogy az egyetemi teljesítmény mit vetít előre a profiknál. A 12.-en talán jobban megbarátkoznék ezzel. Megbíznék Gannon döntésében, hogy kit akar, de ehhez az kellene, hogy félrelökjék az asztaltól Rosemant, hogy ne értsen már jobban a cornerekhez is. Farley nekem itt kiesik az egyetemi ACL szakadásával és a több szezon óta húzódó hát-nyavalyával.

Ezt a "Cowboys/Giants már megint előttünk húz" hisztériát, ami főleg amerikai fórumikon dívik, nem igazán tudom elfogadni. Tavaly sem azért lett szar a draft, mert a Cowboys előttünk húzott. Nem Lamb volt az utolsó jó játékos, de még csak nem is az utolsó jó elkapó a drafton. A bökkenő az volt, hogy megint nem arra böktek az okosok, akire kellett volna, pedig nem egy opció volt.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Scott is marad. Így pláne max udfdaként vagy 6-7. körbe tudok futót elképzelni, abból is valami tank szerűt
dande
Egy hónapja tudjuk, hogy Scott marad 😀 Ez semmit nem változtat a terveken, továbbra is jönni fog egy RB2/3
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Scott is marad. Így pláne max udfdaként vagy 6-7. körbe tudok futót elképzelni, abból is valami tank szerűt
dande
Én nem, sokkal előbb kellene. Scott egy 3. futó. Nincs senki aki igazán értekelhető lenne Sanders mellett.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Scott is marad. Így pláne max udfdaként vagy 6-7. körbe tudok futót elképzelni, abból is valami tank szerűt
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Sok helyre húzhatunk az első körben (cb, wr, surtain), elméletileg el sem tudjuk baszni a draftot, gyakorlatilag viszont éppen ezért fogunk valami értelmezhetetlen második-harmadik körös talentet húzni, mint azt tettük az utóbbi években legalább tízből ötször.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem meg pont ki lehet huzni LJ utodjat elso korben. Rozsi nem fog lb-t huzni 1/12-re.
Janek
Miért is kell egy talent nélküli csapatnak kihúznia a 30 éves, 1/4-es, legalább 2 évig még biztos itt maradó (contract miatt) right tackle utódját kihúzni 1/12-n? 😀 Azért az nem ritka a poszton, hogy valaki 35-ig elit szinten játszik.

Én értem, hogy milyen jó lenne megint egy fullos top5-ös fiatal, olcsó OL, de ha közben egy újabb első körösünk nem ad hozzá semmit a csapathoz 2 évig, közben meg Craig James és John Hightower lesz a kezdő, akkor mégis mi a rák értelme volt hogy megtartottuk a Cox-Lane-Brooks-Kelce-Graham 5-öst? Semmi bajom nem lenne az OL pickkel, főleg 1/12-n ha ezt az 5 embert elengedtük volna és azt mondjuk, hogy teljes rebuild.

Azonban ezek az emberek még mindig itt vannak és az átstruktúrálásuk miatt legalább 3 itt lesz még jövőre is. Szóval gyakorlatilag ismét az ablakon vágtuk ki a pénzt, ha ezek után jön az OL pick. Főleg úgy, hogy 4 olyan backupunk lesz, akinek egyébként kezdő tapasztalata is van és mind a négynek voltak tök jó meccsei.
Hulkeinstein
Jól mondod, annyival kiegészíteném, hogy szerintem már most is megvan Lane utódja. Én még bízom Dillardban, sok oylan játékos van akinek sérülésekkel kezdődött az NFL karrierje és utána klasszis lett. Nem kell messze menni, Brandon Graham az egyik ilyen. Szóval én úgy látom, hogy Dillard és Mailata személyében adott az utánpótlás, belül Seumalo még mindig fiatal, és a tavalyi év ha másra nem is, de az OL fiatalok fejlődése miatt nagyon hasznos volt. Pryor, Herbig és Driscoll is csinált jó dolgokat, és ők a jövő nálunk. Egy Center/Guard játékost draftolnék a 3. körben (mély a class, ott bőven elég) és szerintem meg is van a következő 3-4 év kezdője.

Én most egyébként a védelemben látok nagy lyukakat, elsősorban LB és CB posztokon, de ha valaki jobban ránéz az EDGE posztra az látni fogja, hogy bizony 1-2 évre vagyunk csak meg, nagyjából. Oda is elférne az utánpótlás. Persze az idei classból legkorábban a 2. körben, de Sweat is végül egész jól bevált, idén sok hasonló játékos akad majd.

Nálam a Jaycee Horn - Patrick Suratin Jr. duóból az egyik kihúzása lenne, az ami leginkább tetszene, 1/12-n, de ha netán nem lenne már benn egyik sem, akkor a Waddle vagy Smith húzással is kiegyeznék. Én személy szerint azt mondom ezen a helyen már megéri kihúzni egy jó LB-t egyébként, szerintem egyre jobban felértékelődnek azok akik jól covereznek, de mivel ez a class viszont egészen erős, így azt mondom később is ráérünk.

Nálam az álom húzás az első 3 körben:

1/12 - Jaycee Horn, CB
2/37 - Jabril Cox LB
3/70 - Ben Cleveland OG
3/84 - D'Wayne Eskridge WR
Shawn84
Egyetértek! Annyival egészíteném ki, hogy én inkább centert húznék, guard szerintem nem kell, mert ott van Seumalo és Herbig is fiatalként. Kivéve persze ha Seumalo mozog be centerbe, de akkor már inkább egy center poszton tapasztalt embert húznék és maradjon guardban, ahol bevált.

Nálam az optimális szcenárió 1. körben CB/WR, 2.-ban DL/C/amit nem húztunk 1. körben.

Továbbra sem hiszek abban, hogy 2. kör vége előtt hoznánk LB-t vagy RB-t.
Hulkeinstein
Azt írtam, Center/Guard. Nem vagy-vagy, hanem aki mindegyik poszton játszott, és bevethető. Creed Humphrey ebből talán a legjobb idén, (Dickersont a sok súlyos sérülés miatt nem említem), de őt nagyon korán kéne kihúzni. Josh Meyers vagy Quinn Meinerz lehet még opció, bár utóbbitól fázom. Nincs egy szabályos megmozdulása.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem meg pont ki lehet huzni LJ utodjat elso korben. Rozsi nem fog lb-t huzni 1/12-re.
Janek
Miért is kell egy talent nélküli csapatnak kihúznia a 30 éves, 1/4-es, legalább 2 évig még biztos itt maradó (contract miatt) right tackle utódját kihúzni 1/12-n? 😀 Azért az nem ritka a poszton, hogy valaki 35-ig elit szinten játszik.

Én értem, hogy milyen jó lenne megint egy fullos top5-ös fiatal, olcsó OL, de ha közben egy újabb első körösünk nem ad hozzá semmit a csapathoz 2 évig, közben meg Craig James és John Hightower lesz a kezdő, akkor mégis mi a rák értelme volt hogy megtartottuk a Cox-Lane-Brooks-Kelce-Graham 5-öst? Semmi bajom nem lenne az OL pickkel, főleg 1/12-n ha ezt az 5 embert elengedtük volna és azt mondjuk, hogy teljes rebuild.

Azonban ezek az emberek még mindig itt vannak és az átstruktúrálásuk miatt legalább 3 itt lesz még jövőre is. Szóval gyakorlatilag ismét az ablakon vágtuk ki a pénzt, ha ezek után jön az OL pick. Főleg úgy, hogy 4 olyan backupunk lesz, akinek egyébként kezdő tapasztalata is van és mind a négynek voltak tök jó meccsei.
Hulkeinstein
Jól mondod, annyival kiegészíteném, hogy szerintem már most is megvan Lane utódja. Én még bízom Dillardban, sok oylan játékos van akinek sérülésekkel kezdődött az NFL karrierje és utána klasszis lett. Nem kell messze menni, Brandon Graham az egyik ilyen. Szóval én úgy látom, hogy Dillard és Mailata személyében adott az utánpótlás, belül Seumalo még mindig fiatal, és a tavalyi év ha másra nem is, de az OL fiatalok fejlődése miatt nagyon hasznos volt. Pryor, Herbig és Driscoll is csinált jó dolgokat, és ők a jövő nálunk. Egy Center/Guard játékost draftolnék a 3. körben (mély a class, ott bőven elég) és szerintem meg is van a következő 3-4 év kezdője.

Én most egyébként a védelemben látok nagy lyukakat, elsősorban LB és CB posztokon, de ha valaki jobban ránéz az EDGE posztra az látni fogja, hogy bizony 1-2 évre vagyunk csak meg, nagyjából. Oda is elférne az utánpótlás. Persze az idei classból legkorábban a 2. körben, de Sweat is végül egész jól bevált, idén sok hasonló játékos akad majd.

Nálam a Jaycee Horn - Patrick Suratin Jr. duóból az egyik kihúzása lenne, az ami leginkább tetszene, 1/12-n, de ha netán nem lenne már benn egyik sem, akkor a Waddle vagy Smith húzással is kiegyeznék. Én személy szerint azt mondom ezen a helyen már megéri kihúzni egy jó LB-t egyébként, szerintem egyre jobban felértékelődnek azok akik jól covereznek, de mivel ez a class viszont egészen erős, így azt mondom később is ráérünk.

Nálam az álom húzás az első 3 körben:

1/12 - Jaycee Horn, CB
2/37 - Jabril Cox LB
3/70 - Ben Cleveland OG
3/84 - D'Wayne Eskridge WR
Shawn84
Egyetértek! Annyival egészíteném ki, hogy én inkább centert húznék, guard szerintem nem kell, mert ott van Seumalo és Herbig is fiatalként. Kivéve persze ha Seumalo mozog be centerbe, de akkor már inkább egy center poszton tapasztalt embert húznék és maradjon guardban, ahol bevált.

Nálam az optimális szcenárió 1. körben CB/WR, 2.-ban DL/C/amit nem húztunk 1. körben.

Továbbra sem hiszek abban, hogy 2. kör vége előtt hoznánk LB-t vagy RB-t.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Szerintem meg pont ki lehet huzni LJ utodjat elso korben. Rozsi nem fog lb-t huzni 1/12-re.
Janek
Miért is kell egy talent nélküli csapatnak kihúznia a 30 éves, 1/4-es, legalább 2 évig még biztos itt maradó (contract miatt) right tackle utódját kihúzni 1/12-n? 😀 Azért az nem ritka a poszton, hogy valaki 35-ig elit szinten játszik.

Én értem, hogy milyen jó lenne megint egy fullos top5-ös fiatal, olcsó OL, de ha közben egy újabb első körösünk nem ad hozzá semmit a csapathoz 2 évig, közben meg Craig James és John Hightower lesz a kezdő, akkor mégis mi a rák értelme volt hogy megtartottuk a Cox-Lane-Brooks-Kelce-Graham 5-öst? Semmi bajom nem lenne az OL pickkel, főleg 1/12-n ha ezt az 5 embert elengedtük volna és azt mondjuk, hogy teljes rebuild.

Azonban ezek az emberek még mindig itt vannak és az átstruktúrálásuk miatt legalább 3 itt lesz még jövőre is. Szóval gyakorlatilag ismét az ablakon vágtuk ki a pénzt, ha ezek után jön az OL pick. Főleg úgy, hogy 4 olyan backupunk lesz, akinek egyébként kezdő tapasztalata is van és mind a négynek voltak tök jó meccsei.
Hulkeinstein
Jól mondod, annyival kiegészíteném, hogy szerintem már most is megvan Lane utódja. Én még bízom Dillardban, sok oylan játékos van akinek sérülésekkel kezdődött az NFL karrierje és utána klasszis lett. Nem kell messze menni, Brandon Graham az egyik ilyen. Szóval én úgy látom, hogy Dillard és Mailata személyében adott az utánpótlás, belül Seumalo még mindig fiatal, és a tavalyi év ha másra nem is, de az OL fiatalok fejlődése miatt nagyon hasznos volt. Pryor, Herbig és Driscoll is csinált jó dolgokat, és ők a jövő nálunk. Egy Center/Guard játékost draftolnék a 3. körben (mély a class, ott bőven elég) és szerintem meg is van a következő 3-4 év kezdője.

Én most egyébként a védelemben látok nagy lyukakat, elsősorban LB és CB posztokon, de ha valaki jobban ránéz az EDGE posztra az látni fogja, hogy bizony 1-2 évre vagyunk csak meg, nagyjából. Oda is elférne az utánpótlás. Persze az idei classból legkorábban a 2. körben, de Sweat is végül egész jól bevált, idén sok hasonló játékos akad majd.

Nálam a Jaycee Horn - Patrick Suratin Jr. duóból az egyik kihúzása lenne, az ami leginkább tetszene, 1/12-n, de ha netán nem lenne már benn egyik sem, akkor a Waddle vagy Smith húzással is kiegyeznék. Én személy szerint azt mondom ezen a helyen már megéri kihúzni egy jó LB-t egyébként, szerintem egyre jobban felértékelődnek azok akik jól covereznek, de mivel ez a class viszont egészen erős, így azt mondom később is ráérünk.

Nálam az álom húzás az első 3 körben:

1/12 - Jaycee Horn, CB
2/37 - Jabril Cox LB
3/70 - Ben Cleveland OG
3/84 - D'Wayne Eskridge WR