Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ha igy megy tovabb lesz ket top 10 pickunk alapbol. Most meg nem kell nezni milyen a QB felhozatal.
A mostani keretet kell beárazni

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk Zach Tayor se nézett ki senkinek első éve után (s még mindig van mit bizonyítania) , kérdés van-e esély megtalálni a mi Burrownkat...

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Az edzői stáb teljesen tanácstalan ha valami félremegy és ez átragad a játékosokra is. Az a nagy probléma, hogy nekünk van a legjobb schedule-ünk az év második felében, nehogy ez mentse meg a Sirianni-bagázst. Ki kell rúgni mindenkit, aztán majd talán lesz is valami.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Éljen éljen 😛



Hurts meg kicsit hamar felette a better job dumát, persze mi mást is tudna mondani.

Sirianni egyelőre pont olyan, mint amilyennek első pillanatra látszott...
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 237 — Beware the Slim Reaper!
Nem lehet sok újat írni, hétről-hétre hasonló meccset látunk.

Annyi változás volt a gameplanben, hogy komolyan számítottak a futásra. Természetesen Sanders azonnal meg is sérült, mihelyt elindult valami. Utána szét is esett az offense, jött a Gainwell fumble, a drive gyilkos büntetések és a béna screen passzok.
Goedert-et az első drive-ban szépen megtaláltuk egy passzal, természetesen ezután már nem is nagyon ment felé passz, amíg el nem dőlt a meccs.

Az elég sokat mutat, hogy Hurts megint csak a garbage time-ban lépte túl a 100 passzolt yardot. Végig akarjuk vele tolni a teljes szezont? Csak mert pozitív változás nemigen van nála. Ennél lebutítottabb passzjátékot már nem lehet összerakni ezen a szinten. Így is rendszeresen nem látja meg az üres elkapókat vagy mögéjük dobja az ütem passzokat. Smith elkaphatott volna egy-két ilyen pontatlan labdát, de nem ártana, ha a játékosok kezébe dobná Hurts a labdát.

A védelem értékelhetetlen volt. A védőfalat nemigen lehetett észrevenni. Passrush nem volt, futásnál pedig 5-6 yardra nyomják őket hátra. Innentől kezdve lényegében mindegy mi történik mögöttük és milyen taktikával állunk fel.
A Gannon által alkalmazott taktikának az lenne lényege, hogy ne kapjanak be nagy játékot, és a redzone-ban, ahol szűkebbek a zónák, legyen szorosabb a védelem és kerüljük el a TD-ket. Ebből persze semmi sem valósul meg eddig.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első és az utolsó negyedet megnyertük van valami probléma? 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide a rebuild nem elég. REBOOT kell!
Greengo
Lurie lehet azt mondta a többi tulajnak, adjatok egy SBt, utána bevállalok 10 év szívást 😀 😀
dande
Nyilván(nem). Azért az nem semmi, hogy lehet egy SB győztes csapatot úgy leépíteni, hogy bottom 5 legyen belőle.....és erre a fizetési sapka sem mentség. Lurie helyében elgondolkodnék azon, hogy kigyomláljam a csapatot FO-tól a játékosokig. Ez így nem maradhat...az is biztos.
Greengo
Mert abszolút komolyan írtam/gondoltam 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Ide a rebuild nem elég. REBOOT kell!
Greengo
Lurie lehet azt mondta a többi tulajnak, adjatok egy SBt, utána bevállalok 10 év szívást 😀 😀
dande
Nyilván(nem). Azért az nem semmi, hogy miként lehet egy SB győztes csapatot úgy leépíteni, hogy bottom 5 legyen belőle.....és erre a fizetési sapka sem mentség. Lurie helyében elgondolkodnék azon, hogy kigyomláljam a csapatot FO-tól a játékosokig. Ez így nem maradhat...az is biztos.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ide a rebuild nem elég. REBOOT kell!
Greengo
Lurie lehet azt mondta a többi tulajnak, adjatok egy SBt, utána bevállalok 10 év szívást 😀 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Ide a rebuild nem elég. REBOOT kell!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pletyka van dillard trade ugyben.
2kört latnak realisnak
Janek
Kicsit sajnálnám mert lehet, most kezd belejönni, ugyanakkor Mailata mellett elköteleztük magunkat, és az RT poszt láthatóan egyiknél se játszik. 2. kör így ajándék lenne érte, oda kell adni annak, aki megadja.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Pletyka van dillard trade ugyben.
2kört latnak realisnak

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tréfáljuk megHook kapitányt és kalózait 😛 😉 Gameday 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Mi a faszt keres Swoop a Packers-Bears meccsen? 😀
Greengo
Sas. Költöző madár.
empty taxi
Herman Ottó forog a sírjában...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mi a faszt keres Swoop a Packers-Bears meccsen? 😀
Greengo
Sas. Költöző madár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
A hét kérdése:

Mi a faszt keres Swoop a Packers-Bears meccsen? 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyógyulj meg LJ és respekt a csapatnak, ahogy ezt kezeli!!!
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Eartz 😕
Várható volt. Rebuild on.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit
Janek
3 top tizesből talán 2 is elég. Wattsonról addigra csak kiderül hogy ér e bárkinek bármit is. Én nagyon bírnám ha nálunk lenne.
Invincible
Szerintem ő mar nem fog nfl meccsen jatszani
Janek
Szerintem is előbb lesz csapata Kaepnek mint neki
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit
Janek
3 top tizesből talán 2 is elég. Wattsonról addigra csak kiderül hogy ér e bárkinek bármit is. Én nagyon bírnám ha nálunk lenne.
Invincible
Szerintem ő mar nem fog nfl meccsen jatszani

több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit
Janek
3 top tizesből talán 2 is elég. Wattsonról addigra csak kiderül hogy ér e bárkinek bármit is. Én nagyon bírnám ha nálunk lenne.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
3 első körrel szerintem kötelező húzni a drafton első körben QB-t. Nekem az egész offseason erről szólt...mármint azt éreztem, hogy ezt készítjük elő. Nem tudom még milyen prospectek várhatóak a posztra, de még korai is nézegetni .Február-március és okosabbak leszünk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit

több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)