NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Más: Garret még augusztusban meghalt, vagy másik fia halt most meg Andynak? :S szegény.
ano92
Ez még a Garrett-es hír.

Peters felépülése jól halad. A 9. hét után kell eldönteni, hogy rosterre rakjuk vagy IR-re. (Nagy eséllyel IR.)
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Az a baj, hogy ez nem így fog működni. Mert ha első körben az elérhető legjobb OL embert szeretnéd elhozni, de ő csak 2. kör végére jósolják, mert "gyengén" teljesített, és van bent egy atom jó LB vagy Safety akkor úgy sem fogod azt az OL embert húzni, viszont lehet más elviszi és akkor OL ember sincs 😀 Fölösleges még Mockolgatni, mert nagyon sok van még a szezonból, lehet addigra a fal is észbe kap. 😀

Más: Garret még augusztusban meghalt, vagy másik fia halt most meg Andynak? :S szegény.
ano92
Ez fordítva is igaz, ráadásul körülöttünk elég sok csapathoz OL embert írt Höri.

De egyébként csak érdekesség képpen hoztam fel, valóban lényegtelen még most, ahogy a hsz elején is ezzel kezdtem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
addigra a fal is észbe kap. 😀
ano92
ettől nem tartok.. 😀

több mint 11 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Most olvasgatom Höri mock drajtját, nyilván lényegtelen még most bármit is beszélni erről, de engem kicsit meglep az amit ír benne.

Tényleg borzasztó éve van Colenak? Mert nekem a meccsek alapján az jön le, hogy a sackszámok híján kb minden másban a szokásos színvonal.
Graham meg mostanság megint alig kap snappet, pedig év elején eléggé jól küldte...

Na mind1, csak én nem látom értelmét annak, hogy első körben DE-t húzzunk majd...se jelen állás szerint, se év végére nem hinném, hogy első körrel ezt kellene orvosolni, amikor ezerszer nagyobb needek vannak... Eazzy
Én sem igazán gondoltam erre a verzióra. Meglepett. lehet még azzal számol hogy Reid lesz az edző 😛 Én OL-t húznék. Méghozzá az elérhető legjobbat. Poszttól függetlenül.Shawn84
Az a baj, hogy ez nem így fog működni. Mert ha első körben az elérhető legjobb OL embert szeretnéd elhozni, de ő csak 2. kör végére jósolják, mert "gyengén" teljesített, és van bent egy atom jó LB vagy Safety akkor úgy sem fogod azt az OL embert húzni, viszont lehet más elviszi és akkor OL ember sincs 😀 Fölösleges még Mockolgatni, mert nagyon sok van még a szezonból, lehet addigra a fal is észbe kap. 😀

Más: Garret még augusztusban meghalt, vagy másik fia halt most meg Andynak? :S szegény.

több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Marad Vick a QB valamint továbbra is M&M hívja a play-eket.

Reid fia herointúladagolásban halt meg.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Lemoniert én nagyon csipázom, eszméletlen jó játékos lesz belőle, meg persze meg van benne az, amit Reid annyira szeret. (jó motor)
Na nem mintha ez sokáig már aktuális lenne.... 😛
Mindenesetre kicsit sem örülnék egy DE húzásnak, annak ellenére sem, hogy a D-line eddig bőven alulteljesíti az elvárásokat. Sokkal durvább problémák vannak itt, minthogy húzzunk egy újabb DE-t.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Most olvasgatom Höri mock drajtját, nyilván lényegtelen még most bármit is beszélni erről, de engem kicsit meglep az amit ír benne.

Tényleg borzasztó éve van Colenak? Mert nekem a meccsek alapján az jön le, hogy a sackszámok híján kb minden másban a szokásos színvonal.
Graham meg mostanság megint alig kap snappet, pedig év elején eléggé jól küldte...

Na mind1, csak én nem látom értelmét annak, hogy első körben DE-t húzzunk majd...se jelen állás szerint, se év végére nem hinném, hogy első körrel ezt kellene orvosolni, amikor ezerszer nagyobb needek vannak... Eazzy
Én sem igazán gondoltam erre a verzióra. Meglepett. lehet még azzal számol hogy Reid lesz az edző 😛 Én OL-t húznék. Méghozzá az elérhető legjobbat. Poszttól függetlenül.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
annyira erős az S hogy második kőr elején jobbat találunk mint Alen

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 437 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most olvasgatom Höri mock drajtját, nyilván lényegtelen még most bármit is beszélni erről, de engem kicsit meglep az amit ír benne.

Tényleg borzasztó éve van Colenak? Mert nekem a meccsek alapján az jön le, hogy a sackszámok híján kb minden másban a szokásos színvonal.
Graham meg mostanság megint alig kap snappet, pedig év elején eléggé jól küldte...

Na mind1, csak én nem látom értelmét annak, hogy első körben DE-t húzzunk majd...se jelen állás szerint, se év végére nem hinném, hogy első körrel ezt kellene orvosolni, amikor ezerszer nagyobb needek vannak... Eazzy
Nem értek én az egyetemi focihoz sem, de ez szerintem is butaság annak ellenére, hogy ismerjük Reid DE mániáját teljesen fölösleges volna. A DL most az új DC vezetésével erőre kaphat bár így sem rosszak még ha a sack számok nem is ezt mutatják, és azért Graham is távol van a busttól bőven benne van a lehetőség. Sokkal fontosabb lenne a Sec megerősítése pláne ha ilyen erős az S class mint amilyennek mondják, vagy az OL erősítése se ártana. Egyébként a QB class is ilyen erős lenne?, nem is látok most hirtelen ennyi QB és ennyire minőségi QB needes csapatot de lehet az én szemem rossz 😛 Persze ez még idény végére bőven változhat mint ahogy minden más (pl, hogy lesz esélyünk gyűrűt nyerni 😛)
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Most olvasgatom Höri mock drajtját, nyilván lényegtelen még most bármit is beszélni erről, de engem kicsit meglep az amit ír benne.

Tényleg borzasztó éve van Colenak? Mert nekem a meccsek alapján az jön le, hogy a sackszámok híján kb minden másban a szokásos színvonal.
Graham meg mostanság megint alig kap snappet, pedig év elején eléggé jól küldte...

Na mind1, csak én nem látom értelmét annak, hogy első körben DE-t húzzunk majd...se jelen állás szerint, se év végére nem hinném, hogy első körrel ezt kellene orvosolni, amikor ezerszer nagyobb needek vannak...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Vick kapcsán egy dolgot ne felejtsünk el. Jay Cutler, miután ez a Detroit D-line gyakorlatilag megsemmisítette őt és a falát, hazafelé megállította a csapatbuszt a reptérre menet és egy trafikban vett pár műanyag órát, amit kiosztott a falembereinek, mondván ezt érdemlitek (az SB győztes irányítók ugye arany Rolexet vesznek a falembereknek). A falemberek persze poénkodni kezdtek, hogy tök jó, még ajándékot is kaptunk, mire Cutler a maga szimpatikus stílusában elküldte a kurva anyjába az összeset.

Na most Vicktől ilyesmit nem láttunk, hallottunk, pedig lenne oka panaszkodni. Igazából én még sosem hallottam tőle, hogy másra hárítaná a felelősséget. Pedig...

A Detroit ellen amúgy is az egekbe magasztalták, hogy már éppen csak nem szartak a sisakrácsába a falembereink, mégis beleállt a dobásokba úgy, hogy már az arcában volt a DE vagy az LB. Az a lényeg, hogy akármilyen szarul is játszik, szerintem ő a legnagyobb faszagyerek a posztján és ezért is imádom.
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
biztos jól illik a rencccerbe 😂

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Jó nagy hülyeség lenne...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Uhh. Irigykedek most. Szerintem mindegy, hogy hova kapsz jegyet csak kint legyél. Remélem nem egy hatalmas zakót nézel végig. 😊 Tervezem már egy ideje. Lehet ide is többen kéne menni. 😊
Jeff McLane ‏@Jeff_McLane
The #Eagles have brought OL Chris Williams in for a workout a day after he was cut by the #Bears. He was a 2008 first round pick.

 www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/174588641.htmlShawn84
Ordas nagy bustnak nézett ki a forma ezért vágták ki. Ott legalább gyorsan belátták ezt.Greengo
A liga másik legszarabb OL-éből kirúgják a srácot. Mi meg vele akarunk erősíteni? Ez még viccnek is gyenge.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Egy kis Folesozás még így estére:  network.yardbarker.com/nfl/article_external/philadelphia_could_turn_to_nick_foles_soon/11984620?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Bocs de nincs most időm lefordítgatni.
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Uhh. Irigykedek most. Szerintem mindegy, hogy hova kapsz jegyet csak kint legyél. Remélem nem egy hatalmas zakót nézel végig. 😊 Tervezem már egy ideje. Lehet ide is többen kéne menni. 😊
Jeff McLane ‏@Jeff_McLane
The #Eagles have brought OL Chris Williams in for a workout a day after he was cut by the #Bears. He was a 2008 first round pick.

 www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/174588641.htmlShawn84
Ordas nagy bustnak nézett ki a forma ezért vágták ki. Ott legalább gyorsan belátták ezt.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Jeff McLane ‏@Jeff_McLane
The #Eagles have brought OL Chris Williams in for a workout a day after he was cut by the #Bears. He was a 2008 first round pick.

 www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/174588641.html

Lurie is mondott pár szót Castillo menesztése kapcsán:  www.philly.com/philly/sports/eagles/20121017_Paul_Domowitch__Lurie_was_skeptical_when_Reid_made_Castillo_d-coordinator.html
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
😊
hát rég nagy terv.. majd beszámolok a meccsekről ha már túl vagyok rajtuk

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 437 — Így remélem megfelelek nektek.....
Volt valaki már a Lincolnon?
Elég esélyes hogy ki tudok menni csak nem tudom milyen jegyet foglaljak.
Jelenleg a kapu mögé lentre vagy goal line side fent Janek
erre csak két dolgot tudok mondani 1. BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO fene vigye a jó dolgodat 😉2. másrészt majd jó szórakozást!

Engem főleg az érdekelne, hogy Reid meg JC hogy váltak el egymástól ?😛
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Volt valaki már a Lincolnon?
Elég esélyes hogy ki tudok menni csak nem tudom milyen jegyet foglaljak.
Jelenleg a kapu mögé lentre vagy goal line side fent

több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Másodikban sok jogos dolog van. Biztos nem kellemes érzés tudatában lenni annak, hogy bármilyen jól is végzem a dolgom a földön lesz a seggem egy 120 kilós állat által, mert képtelenek normálisan megvédeni. Ennek ellenére beleáll Vick nagyon sok dobásba, és messze előrébb vagyunk vele, mint lennénk Kolbbal. Ha ezt nézzük, akkor Reid döntése akkor nagyon is fontos volt. Az más kérdés, hogy egyelőre tizeniksz év alatt képtelen volt találni egy olyan QB-t, aki tudástárban illeszkedik az általa elképzelt támadófelfogáshoz. Foles talán évek múlva lehetne olyan, de ez is annyira biztos, mint, hogy én fikarcnyit is értenék a focihoz mélységében 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Kicsit körbenéztem, hogy hogyan reagálják le a történteket odaát.
A kedvenc cikkem G. Cobbtól:  gcobb.com/2012/10/16/andy-could-have-fired-mornhinweg-and-april-with-castillo/
A hozzászólások között érdemes olvasgatni. Két kedvencem:
" Wouln’t it make more sense to name Bowles the offensive coordinator and Swoop the special team coach." 😀

" Eagle fans and media COMICAL. All of the sudden all over the news everyone is talking about the oline and play calling. Let me get this straight “please help me out” If the play calling is bad like its been for years bad run/pass ratio, running your recievers like DJax, 40 yards down field every other play, continuing to pass and not helping out LT when hes given up 6 sacks to same player, etc etc etc. Then you have a oline who never in thier life have picked up a blitz for YEARS(its always Vicks/McNabbs fault lol), Cant pass protect or run block anyone this year. Then fans have the NERVE to question the QB? LMFAO. Yeah its Vicks fault. Yeah I throw some Ints even when protected. No shit Ive been hit 100 times Im friggin nervous, just like anyone other QB would be. The problem is playcalling and the oline not the QB. "

Illetve egy másik hozzászólás Castillo távozásához egy másik fórumról:
"Our problem on defense is 7 sacks (29th in the league) and 46 penalties for 418 yards (both 29th in the league) on defense. We also have 41 missed tackles on defense. The penalty yardage is especially disturbing since the offense & special teams suck so bad, we're almost always put in bad field position. We are dead last in the NFL in opponent average starting field position. We get put in a bad place, and we make it worse. Only in Philadelphia."


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Szerintem nevezzük ki egyből GM-nek és HC-nak is Dawk-ot, szakmailag biztos fel van készülve 😀Rataxes
Én leszarom minek hívjuk. nem a tudása hanem a mentalitása, ő maga kell.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem nevezzük ki egyből GM-nek és HC-nak is Dawk-ot, szakmailag biztos fel van készülve 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 506
Azt reméltem, hogy mire hazaérek már azt olvasom, hogy Brian Dawkins edző lett nálunk. Sajnos nem 😕 pedig nagyon ránk férne.