Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Preston, Orcsard, Kikaha


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Érdekes. Colbert el van ájulva az idei OLB classtól, de Beasley és Fowler mellett azért nincs olyan akit csukott szemmel választanék az első körben. Ray futás ellen nulla, Dupree egy állat, de kérdés mit tud a pályára áttenni, ösztönei kapcsán vannak kérdések. Gregory pedig egy JJ-re hajaz, kérdés fel lehet-e építeni a súlyát erről a pehelyről és kérdés ez nem lassítja-e le....már csak a JJ ügy miatt is Én valahogy nem hiszem, hogy Gregory mellé tennénk le a voksunkat, ha lecsúszna hozzánk. (a fű engem nem érdekel, legfeljebb az, hogy van olyan hülye, hogy nem néz utána meddig "néz vissza" a teszt...)
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 309 — #NoStress
lassan egy elég komoly füves brigád összejöhet Pittsburghben...ezúttal a sokat vizsgált (és vacsoráztatott) Ray volt a bűnös.Klaci79
Olyan nincs, hogy későn húzó x csapat, odamegy y 'nagyreménységhez', hogy "figyejé' fiam itt van ez a vicces cigi, te most ezt egy jól látható helyen elszívod" (lásd Mike Adams) és emiatt majd mindenkinél felvillan a redflag, mi meg szépen behúzúnk z késői helyen...?
Csak mert ennyire ökrök nem lehetnek... 😒 mindenesetre érdekes... 8-)kriSTEELan
ez kizárt...ki lenne a saját pénztárcájának ellensége...elég csak megnézni, hogy mekkora különbség van a fizetések között, akár az első körön belül is...Klaci79
Egyrészt.
Másrészt egy játékosnak, aki tudja magáról, hogy kb. első körös prospect, annak is az első fele, nem tök mindegy, hogy melyik csapat húzza be? De.
Számára nincs kiemelt fontossága, hogy hova kerül.
Az ilyen hibák inkább az előregondolkodás teljes hiányáról árulkodnak, mintsem valami ravasz konteóról.

több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
draft előtti konferanszé:

 www.steelers.com/videos/videos/Steelers-2015-Pre-Draft-Press-Conference/a9d0f48f-ea04-4341-8967-cfe1aade1eec
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
lassan egy elég komoly füves brigád összejöhet Pittsburghben...ezúttal a sokat vizsgált (és vacsoráztatott) Ray volt a bűnös.Klaci79
Olyan nincs, hogy későn húzó x csapat, odamegy y 'nagyreménységhez', hogy "figyejé' fiam itt van ez a vicces cigi, te most ezt egy jól látható helyen elszívod" (lásd Mike Adams) és emiatt majd mindenkinél felvillan a redflag, mi meg szépen behúzúnk z késői helyen...?
Csak mert ennyire ökrök nem lehetnek... 😒 mindenesetre érdekes... 8-)kriSTEELan
ez kizárt...ki lenne a saját pénztárcájának ellensége...elég csak megnézni, hogy mekkora különbség van a fizetések között, akár az első körön belül is...
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
lassan egy elég komoly füves brigád összejöhet Pittsburghben...ezúttal a sokat vizsgált (és vacsoráztatott) Ray volt a bűnös.Klaci79
Olyan nincs, hogy későn húzó x csapat, odamegy y 'nagyreménységhez', hogy "figyejé' fiam itt van ez a vicces cigi, te most ezt egy jól látható helyen elszívod" (lásd Mike Adams) és emiatt majd mindenkinél felvillan a redflag, mi meg szépen behúzúnk z késői helyen...?
Csak mert ennyire ökrök nem lehetnek... 😒 mindenesetre érdekes... 8-)

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
lassan egy elég komoly füves brigád összejöhet Pittsburghben...ezúttal a sokat vizsgált (és vacsoráztatott) Ray volt a bűnös.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amennyiben tehát az első két kör a legvalószínűbb forgatókönyv szerint alakul, vagyis jön egy-egy OLB és CB, akkor a harmadik körben én mindenekelőtt a TE-OG-CB trióból várnék játékost.

vassadi
Nagyon jó és komplex írás. 😊

Ez a kis rész pedig tökéletes summázata az egésznek. A tervezett OLB-CB páros után tutira jön még egy CB és egy-egy TE és OG. Ezt én azzal egészíteném ki, hogy WR érkezésében is biztos vagyok, egyszerűen nem vagyunk meg mennyiségileg (sem) a poszton.

Az én álomdraftom:
1-2. kör: CB, OLB
3-4. kör: WR, CB
5-7. kör: OG, TE, RB, DL


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Köszönöm Ádi, ez jól esett!!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Tavaly Robilluma a draft után összerakta a Steelers vizitlistáját draft boardhoz hasonló formátumban, amivel azt próbálta szemléltetni, mennyire árulkodó volt a draft stratégiánkkal kapcsolatban, hogy milyen prospecteket néztünk meg közelebbről az újoncbörzét megelőző procedúra során. Mivel ez nem egyszeri jelenség nálunk, hanem az utóbbi években már tendenciává nőtte ki magát, így elhatároztam, hogy idén az offseason folyamán még a draft előtt összerakok egy hasonló táblázatot, és megnézem, ebből milyen következtetések lehet levonni azzal kapcsolatban, hogy mi várható a drafton a csapattól. Ez lett belőle:



Először is némi magyarázat magához a táblázathoz. Sárgával azokat a prospecteket jelöltem, akiket vizitre hívott a csapat Pittsburgh-be, vagy privát workoutot szerveztek le az adott játékossal. Piros színt kaptak azok, akikkel pro day előtt/után vacsorázott Tomlin és/vagy Colbert; nálunk ezeknek az attrakcióknak mindig kiemelt jelentőséget kell tulajdonítani. Akiknél nincs megkülönböztető szín, azokkal vagy a combine-on találkozott a stáb, vagy pro day-en fordítottak rá kiemelt figyelmet (például pozíciós edző delegálásával). Arra felhívnám a figyelmet, hogy nyilván vannak még olyan prospectek, akiket alaposabban megvizsgált a stáb, csak erről a beat writerek lemaradtak; a táblázatba kizárólag olyan neveket írtam be, akikkel kapcsolatban megerősítést nyert, hogy foglalkozott velük a csapat valamely fentebb említett módon. Továbbá a draftpozíció szerinti besorolást nem kell szentírásnak venni, kiváltképp a hátsó körös projecteknél, persze igyekeztem reálisan elhelyezni a prospecteket. Adott poszton és draftpozíción belül (tehát pl. 1/22-es OLB-k) névsorrenden alapul a felsorolás.

És akkor konkrétan a játékosok.

Ahhoz azt gondolom nem kell különösebb magyarázatot fűzni, hogy a legnagyobb hangsúlyt az OLB és CB pozícióra fektette a stáb. A két messze legnagyobb needről lévén szó az első és második körbe várható prospectek közül értelemszerűen túlnyomórészt erre a két posztra néztek játékosokat Tomlinék, őket nem is kommentálnám különösebben. Ugyanakkor (bármennyire is kicsi a valószínűsége, de) előfordulhat, hogy az első vagy második körös pickünknél nem tudunk értéknek megfelelő OLB-t, illetve CB-t húzni, az FO-ról pedig köztudott, hogy nem híve a needre reach-elésnek, így érthető módon több olyan játékost is alaposabban szemügyre vett a stáb, aki 1/22-re, illetve 2/24-re BPA alapon jó választás lehet, és olyan posztra érkezne, ami ha nem is minősül égető neednek, de elférne ott az erősítés. Lássuk őket.

A legszembetűnőbb a korai körökbe várt WR prospectek iránti meglepően nagy érdeklődés. Érthető okokból a class konszenzusos top elkapóira (Cooper, White) nem pazarolták az idejüket Colberték, viszont DeVante Parkerrel vacsorázott Tomlin a Louisville pro day előtt, illetve arról is lehetett hallani, hogy privát vizitre is jön a csapathoz, bár biztos forrástól én nem olvastam erről megerősítést. Arra mondjuk Parker esetében is vajmi kevés esélyt látok, hogy egyáltalán a top 15-ből kicsúszik, de Tomlinék ezek szerint úgy voltak vele, hogy egy próbát azért megér. Aztán ott van Strong és Perriman, akik akár az első körben is szóba jöhetnek, de szerintem inkább mint esetleges második körös value pick tekint rájuk a stáb. Szerintem adott esetben Coates-t is fontolóra vennék már 2/24-re is, bár én személy szerint még a harmadik körös pickünket sem szívesen áldoznám rá.
És hogy miért illik a WR poszt a „nem minősül égető neednek, de elférne ott az erősítés” kategóriába? Nem hiszem, hogy a Brown körüli mizéria miatt nézeget a stáb 1-2. körbe várt elkapókat, szerintem túl van reagálva ez az ügy. (Ezt még pénteken írtam, azóta ugyebár Brown már együtt készül a csapat többi tagjával.) Sokkal inkább arról lehet szó (legalábbis én így gondolom), hogy Brown személyében adott ugyan a liga egyik, ha nem a legjobb WR-e, mögötte viszont Bryant és Wheaton egyelőre csak feltörekvő tehetség, még ha előbbi például kimondottan biztató is, mögöttük viszont már egyáltalán nincs olyan játékos a WR depth charton, aki komoly faktor lehetne. Wheatonnel kapcsolatban merültek fel kérdések szezon közben, finoman szólva sem mindig volt tökéletes az összhang közte és Ben között, és az igazán komoly előrelépés is várat még magára a részéről. Mindezt és a nem megfelelő depth-et figyelembe véve azért valljuk be, semmiképp sem lenne orbitális meglepetés, ha upgrade-elni próbálnánk elkapó fronton, akár egy korai húzással (a második körös jelöltek után amúgy is van egy óriási szakadék, az UDFA-matéria Gardnert leszámítva nem is nézett középső-hátsó körös projecteket a stáb). Mindazonáltal a mostani receiver állománnyal is neki lehet vágni a szezonnak (depth-nek persze jöhetne valami veterán), és hangsúlyozom, a szigorúan BPA alapú WR pick nyilván csak sokadik opció az első két körben a cornerback és az edge rusher után.
Az 1-2. körös WR-húzásnál valamivel nagyobb esélyt látok Landon Collins draftolására, már amennyiben lecsúszik 1/22-ig. Persze az ideális forgatókönyv az, hogy Mitchell formába lendül és stabil pont lesz free safety-ként, Shamarko pedig megoldja a strong safety posztot, és ezt megelőlegezve a csapatnak nem kell safety-re „pazarolnia” az idei első körös pickjét. Fordítva is működhet egyébként, Mitchell esetleges strong safety-be mozgatásáról Tomlin is említést tett, és Shamarko free safety-ként való bevetése sem elvetélt ötlet. Collins viszont egyértelműen SS lenne, így az ő érkezése esetén Mitchell és Shamarko között kellene, hogy eldőljön az FS poszt kérdése, hosszútávon legalábbis.
2/24-es BPA pickre a már említett elkapók mellett alternatívaként ott van még egy főként nickel rusherként hasznosítható interior DL-ember Xavier Cooper személyében, két kvázi helyi OL-prospect (Clemmings hivatalos vizitje szerintem csak annak köszönhető, hogy Pitt alumnusként nem számít bele az elhívható játékosok limitjébe, és akkor miért ne használná ki a lehetőséget a stáb), valamint Maxx Williams, akiről kicsivel lejjebb írok bővebben.

Az alapelgondolás tehát egyértelmű az első és második körre: OLB és CB valamilyen leosztásban, vagy ha beüt a krach, akkor BPA a fenti névsorból.

Az edge rusher és a cornerback mellett egy tight end draftolása is biztosra vehető, miután kis túlzással a TE class minden egyes draftolható besorolású tagját megnézte közelebbről a stáb. A szándék világos: Miller utódját akarják megtalálni. Maxx Williams-szel már a combine-on is találkoztak, majd a pro day-ére is küldött megfigyelőket a csapat (hogy pontosan kik voltak ott, az nem derült ki, de miután Cobb nem workoutolt, több mint valószínű, hogy elsődlegesen Williams vonzotta oda a mi embereinket is), Walford saját maga mondta, hogy találkozott a Steelers képviselőivel, illetve Tomlin és Colbert is jelen volt a Miami pro day-én, elsősorban alighanem miatta, továbbá számos középső-hátsó körös tight end prospectet hívott el a csapat privát látogatásra. Vagyis mindenfajta szcenárióra felkészültek, van itt minden a class legjobbjaitól egészen a tavalyi Blanchflower pickhez hasonló projektekig. Arra nyugodtan lehet fogadni, hogy draftolunk tight endet, de hogy hol, arra szerintem nem sokan tennének fel nyugodt szívvel komolyabb összeget. Én a magam részéről a Heuerman-James duó valamelyik tagjának behúzására látom a legnagyobb esélyt, a dupla csekkolás (pro day, majd privát vizit) is elég árulkodó. 4/22-nél tartom őket megfelelő értéknek, de igazából nem lepne meg az sem, ha már a harmadik körben lecsapnánk valamelyikükre, ha annyira komolyan gondolják a Miller-utódlási projektet, mivel az idei class (nem csak a TE-felhozatalra értve, hanem kompletten) nem valami mély, és korántsem biztos, hogy a negyedik kör végéhez közeledve értékileg még ilyen szintű játékosok lesznek elérhetőek. De ha már itt tartunk, Walford sem lenne rossz value már 2/24-re sem. Mint ismert, Cameron Clear az offensive line és a tight end poszt között ingázik, szerintem a mi stábunk utóbbi pozícióban számol vele, mivel támadófalemberként ő OT-t játszhatna, mi viszont OL fronton túlnyomórészt guardokat nézegettünk.

És ezzel át is lehet térni az OG-kre. Ha fogadóirodám lenne, az OLB, CB, TE trió után a negyedik legalacsonyabb oddsot egy guard draftolására adnám. A nagy OG scouting oka nagyon egyszerű: contract yearben van Foster, aki megbízható kezdő, de a draft segítségével az ő esetleges szerződéshosszabbításánál olcsóbban is lehet találni hozzá hasonló szintű vagy még nála is jobb kezdő LG-t. Kevés szó esik erről, alighanem azért, mert nem skill poszt, de az idei draft tele van korrekt középső-hátsó körös guard projectekkel, akik közül minden bizonnyal mi is választunk majd (legalább) egyet. A már említett Donovan Smith-nek lehet, hogy az NFL-ben az OG poszt fekszik majd jobban, és szerintem a Steelers stábja is így tekint rá; engem annyira nem nyűgözött le, de állítólag az NFL-csapatok körében jóval magasabban jegyzett prospect, mint a draftnikeknél, ezért írtam őt a második körös pickünkhöz.

Feltűnő még a harmadik körben a relatíve sok CB prospect. Egyértelmű, hogy ha az első kör edge rusher, majd a másodikban BPA-zni kell, akkor 3/23-ra már nem nagyon lehet más a választás, mint egy cornerback, de szerintem nem csak ez áll a háttérben. A harmadik körös draftjogunkhoz beírt CB-k közül három játékos is kimondottan inkább slot corner matéria, amiből meglátásom szerint az következik, hogy igencsak benne van a pakliban a CB-duplázás lehetősége már az első két napon belül is. Gay most még kezdőnek is elfogadható, de már betöltötte a 30-at, nyilván jó volna, ha az ő utódját sem akkor kellene elkezdeni keresni, amikor már nem lehet rá megbízható alapemberként számítani – vagyis hogy ne járjunk még egyszer úgy, mint most.

Amennyiben tehát az első két kör a legvalószínűbb forgatókönyv szerint alakul, vagyis jön egy-egy OLB és CB, akkor a harmadik körben én mindenekelőtt a TE-OG-CB trióból várnék játékost.

Egyébként ha az előbbi szcenáriót megfordítom, azaz első kör CB, második kör „kényszer” BPA, és így a harmadik körre maradna az edge rusher, erre a verzióra látszólag nem igazán vagyunk felkészülve, mivel OLB-ből 3/23-as alternatívaként adott Tull, akit elhívtunk privát vizitre, és ennyi. Za’Darius Smith-t lehetne talán még beírni, akiről viszont nem tudni, mennyire érdeklődik iránta a csapat, csak az a biztos, hogy ott voltak a Kentucky pro day-en, elsősorban nyilván Dupree miatt, de bizonyára akkor már Smith-t is felmérték valamennyire.
Szóval a korai körökben való tradelést – amire a teljes pre-draft tevékenységünket látva már csak minimális esélyt látok – ebben az esetben tartanám a leginkább megléphetőnek, azaz hogy a második körös BPA pick helyett egy csere jönne, melynek keretében 2/24-ről mennénk feljebb a 3/23-at beáldozva egy edge rusherért. A táblázatból kiindulva ott alapvetően Orchard és Smith lehetne a célpont, de szinte biztos, hogy az első körös pickhez beírt edge rusherek közül is lesz olyan (akár több játékos is), aki lecsúszik a második kör elejére.

Ami még a középső-hátsó körös prospecteket illeti, a már szóba hozott posztok mellett, illetve azon túl, hogy nyilván a két fő needünkre is megnéztünk számos late-round projectet, az RB és safety poszt (utóbbi Landon Collinson túl persze) érdemel még mindenképpen említést. Mindkettőre azt lehet mondani, hogy nem lenne meglepő, ha megfelelő value esetén akár már a harmadik körben draftolnánk oda valakit, minimum egy hátsó körös project érkezése nagyon benne van a levegőben, de igazából az sem jelentene meglepetést és nem is feltétlenül lenne probléma, ha egyáltalán nem érkezne játékos a posztra.
RB fronton mondjuk nagyobb aktivitásra számítottam, még úgy is, hogy leigazoltuk D-Willt. Rögtön a combine-on interjúztatták Cobbot és Yeldont, aztán a pre-draft process hátralévő részében nagyon háttérbe szorult a poszt, gyakorlatilag semmi olyat nem lehetett hallani, hogy az RB coach Saxon – a Pennsylvaniai iskolákat leszámítva – bármelyik egyetem pro day-én is feltűnt volna, és privát viziten sem járt nálunk futó. Az egyetlen név, aki Cobb és Yeldon mellett szerepel a listán, az Matt Jones, akivel viszont vacsoráztak is Tomlinék, ami középső-hátsó körös prospectek esetében nem jellemző. Szerintem leginkább rá kell figyelni, engem nagyon Bellre emlékeztet light verzióban (ezért is húztam be GM drafton; ide leírtam, hogy ez alatt mit kell érteni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
GM Lapszemle - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
), csakhogy a nem light verzió is itt van, így Jonest alapvetően early-down thumperként lehetne használni, és Bell mellé ilyen játékos kell tehermentesítőnek. Ennek az az egyszerű oka, hogy RB-k viszonylatában Bell pass protectionben és főleg elkapóként kiemelkedő, így az ő helyére nem harmadik kísérleteknél, illetve egyértelmű passzjátékoknál kell change-of-pace backet pályára küldeni, hanem korai downokon és rövidyardos szituációkban (lásd tavaly Blount).
Safety-k terén két hátsó körös prospectet nézett meg közelebbről a stáb (legalábbis akikről ezt biztosra lehet tudni), bár közülük Cox cornerback is lehet. Róla és Eskridge-ről jött hír, hogy jobban feltérképezte őket a csapat, de ettől függetlenül persze elképzelhető, hogy a pro day-ek alatt másokat is jobban szemügyre vettek, gondolok itt esetleg a Louisville-es James Sample-re (Tomlin ott volt, és ő ugyebár egykori DB coach) vagy a PSU-s Adrian Amosra. Igaz ha utóbbi iránt annyira érdeklődnének, akkor ismerve a tendenciáinkat, sanszos, hogy elhívták volna privát vizitre, elvégre Penn State prospectként még csak nem is terhelte volna a 30-as limitet.

És akkor a még nem említett posztok...
Meglepődve olvastam, hogy Tyler Murphy behívásával egy UDFA-várományos irányítóra lövünk el egyet a 30 nem helyi vizit lehetőségből, amikor még csak camp body-ra sincs szükség a poszton Tajh Boyd szerződtetése után. Dual threat QB-ról lévén szó az első gondolatom az volt, hogy talán elég atletikusnak tartják ahhoz, hogy át lehessen képezni tight enddé, így utánanéztem, és valóban, ha TE-t nem is játszott, de elkapóként szerepelt középiskolai évei alatt, recruitolták is erre a posztra (sőt, a Syracuse-nak safety-ként kellett), de végül megkapta a lehetőséget QB-ként a Floridától. Tight endnek mondjuk igencsak pehelysúlyú, 213 fonttal jegyzi őt a Boston College hivatalos oldala (végzős évére ide transzferelt). Szóval talány, hogy mit akarhatunk vele, lehet csak valamelyik edzőnkre erőteljes benyomást tett a tavalyi USC-verés alkalmával. 😊 Ha esetleg draftoljuk, majd úgyis bővebb magyarázatot adnak, bár kétlem, hogy picket áldoznánk rá.
Az tiszta sor, hogy a védőfalban alapvetően nem várható komolyabb erősítés, de a DL prospectek ilyen szintű ignorálása kissé meglep, még hátsó körös projectekkel se foglalkozott különösebben a stáb. Az ILB poszt feledésbe merülése már annál inkább érthető; Timmons, Shazier, Spence, Williams és az ST-ász Garvin révén lényegében már most sincs kiadó hely az 53-as rosteren.

Nagyjából ennyi; várom, hogy ennek fényében tud/akar-e meglepetést okozni az FO. 😊

Ui.: Ha már első körös tippek, akkor egyet én is, szigorúan jinx célzattal, mivel jó esélyt látok rá, hogy ha lecsúszik 1/22-ig, akkor behúzzuk, de nem tudnék neki felhőtlenül örülni: Randy Gregory.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Kijött a depot final mókus

Nem Petres de KevinJ poszt, value pipa

PSmith naná papuschkák

TréJackson G ebaszták

Nem Senkez, de Nelson, ugyi doubleback!

Nem Cox de Drummond poszt pipa, depot more value

MaxValles telibecsapva 😀

MattJones deszeretem, jómeglátás!

Uzomah, Gronkoméret jó kezek jómeglátás

Egy poszton vitázunk csak RB vagy offensive weapon 😉 meg hogy hol jön az OL depth, így is kiráj, de ne mongyatok le Dzsessziről


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
AB hétfőn már részt vett a csapat edzésén. Ergó kiderült, hogy el lett dramatizálva a helyzet, jelezte, hogy új szerződést akar, de a workoutot a gyereke születése/családja miatt hagyta ki. AB ugyanaz a munkamániás csapatember, mint volt.Soldados
Egyébként képet is Twittelt amint a repülővel hazaértek a családdal.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB hétfőn már részt vett a csapat edzésén. Ergó kiderült, hogy el lett dramatizálva a helyzet, jelezte, hogy új szerződést akar, de a workoutot a gyereke születése/családja miatt hagyta ki. AB ugyanaz a munkamániás csapatember, mint volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Bár nem szoktunk ilyet, de csak a hecc kedvéért tipp az első körre?
Szerintem Kevin Johnson, CBKlaci79
Nekem OLB kell, az ötök közül aki marad. Legyen: Bud Dupree, OLB

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Bár nem szoktunk ilyet, de csak a hecc kedvéért tipp az első körre?
Szerintem Kevin Johnson, CB
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Na látom sok dolog nem történt, lassan kezdünk a drafra hangolódni. Én a hét végén Krakkóban hangolódtam, nem volt időm itt lenni. Persze már alig várom én is :-9
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 192
Szerintem Te C.J Goodwinről beszélsz, de ő WR.
több mint 8 éve
Steelers Nation Pittsburgh Steelers 8
Valaki emlékszik, tavaly volt egy sárc, aki azért került a csapathoz mert Mel Blount ajánlotta. Azt hiszem egy CB gyerek. A csapatnál van még, vagy kihullott valamikor ?
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
rohadt nehéz sorsolás ez...és a kérésünket is nagy ívben leszarták, hogy a SD és a SEA meccs egymás után legyen...Klaci79
Egyszer TNF, egyszer meg bye után megyünk nyugatra. ez korrekt megoldás sztem.

Amúgy a tavalyi eredmények alapján mienk a legkeményebb schedule.

AB tweetje pedig megnyugtató, de őszintén szólva azért ez várható, hogy szó sincs esetleges meccs kihagyásról ismerve a work ethicjét.Soldados
Hát igen, nem lehet mindig a déli csoportokkal játszani, hogy még az uccsónak is esélye legyen a pozitív mérlegre 😛 😀😀
De amúgy a bye week utáni sorozat tényleg piszok brutális lett @)
Aztán persze simán megint kiderülhet, hogy a Super Bowl-vesztese a következő évben kóvályog egy kicsit, a Madden08 is elkezdhet akadozni decemberre, a róka is kb egy fontos meccset nyert meg csapatával eddig, PM lehet, hogy a leszállóágat folytatja és a szárnyasok elleni már nem dönt semmiről 😊Wyatt
Mondja ezt az aki minden évben két gyenge és egy átlagos csapat ellen játszik 6 meccset 😛
Majd méglátjuk, hátha Brady is rátapad Suh talpára 😀malkav
Ó, hát én már megszoktam, hogy a mi sorsolásunk mindig szar, hiába játszunk mondjuk egy évben hat PO-csapattal, akkor is 😊
Suh ellen két meccsünk volt, Bradynek volt egy 158.3-as mutatója – most a kamu inttel 100 alá csúszott, az igaz –, a két meccset pedig 45–24-re és 34–9-re nyertük. Egyelőre nem aggódom. Nem miatta fogunk kikapni az uccsó fordulóban Miamiban, hanem mert ott a szezon végén mindig kikapunk 😀 Az nálam így is elkönyvelt vereség volt, igazából én ettől a Suh-igazolástól nagyot nem várok, eddig sem a DT poszt volt a gyenge, de legalább most már elviszi az összes pénzt is 😊
Na de ez picit off, a lényeg csak az volt, hogy bár most durvának néz ki a történet, lehet, hogy a szezon végére nem lesz ennyire vészes 😊
Az meg, hogy tavaly jól jártatok a két déli kvartettel, hát na bumm, inkább örülj neki 😀

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
rohadt nehéz sorsolás ez...és a kérésünket is nagy ívben leszarták, hogy a SD és a SEA meccs egymás után legyen...Klaci79
Egyszer TNF, egyszer meg bye után megyünk nyugatra. ez korrekt megoldás sztem.

Amúgy a tavalyi eredmények alapján mienk a legkeményebb schedule.

AB tweetje pedig megnyugtató, de őszintén szólva azért ez várható, hogy szó sincs esetleges meccs kihagyásról ismerve a work ethicjét.Soldados
Hát igen, nem lehet mindig a déli csoportokkal játszani, hogy még az uccsónak is esélye legyen a pozitív mérlegre 😛 😀😀
De amúgy a bye week utáni sorozat tényleg piszok brutális lett @)
Aztán persze simán megint kiderülhet, hogy a Super Bowl-vesztese a következő évben kóvályog egy kicsit, a Madden08 is elkezdhet akadozni decemberre, a róka is kb egy fontos meccset nyert meg csapatával eddig, PM lehet, hogy a leszállóágat folytatja és a szárnyasok elleni már nem dönt semmiről 😊Wyatt
Mondja ezt az aki minden évben két gyenge és egy átlagos csapat ellen játszik 6 meccset 😛
Majd méglátjuk, hátha Brady is rátapad Suh talpára 😀malkav
Ja, kis is pottyanunk a po első körében mindig...oh, wait....
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Yeeahhhh baby !!! I am back !!! 😀 Üdv mindenkinek !!! A régi nickemmel vissza tudtam jönni !!! 😀Steelers Nation
malackaraj, gyühet a HAKA!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Steelers Nation Pittsburgh Steelers 8
Yeeahhhh baby !!! I am back !!! 😀 Üdv mindenkinek !!! A régi nickemmel vissza tudtam jönni !!! 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
rohadt nehéz sorsolás ez...és a kérésünket is nagy ívben leszarták, hogy a SD és a SEA meccs egymás után legyen...Klaci79
Egyszer TNF, egyszer meg bye után megyünk nyugatra. ez korrekt megoldás sztem.

Amúgy a tavalyi eredmények alapján mienk a legkeményebb schedule.

AB tweetje pedig megnyugtató, de őszintén szólva azért ez várható, hogy szó sincs esetleges meccs kihagyásról ismerve a work ethicjét.Soldados
Hát igen, nem lehet mindig a déli csoportokkal játszani, hogy még az uccsónak is esélye legyen a pozitív mérlegre 😛 😀😀
De amúgy a bye week utáni sorozat tényleg piszok brutális lett @)
Aztán persze simán megint kiderülhet, hogy a Super Bowl-vesztese a következő évben kóvályog egy kicsit, a Madden08 is elkezdhet akadozni decemberre, a róka is kb egy fontos meccset nyert meg csapatával eddig, PM lehet, hogy a leszállóágat folytatja és a szárnyasok elleni már nem dönt semmiről 😊Wyatt
rohadt nehéz sorsolás ez...és a kérésünket is nagy ívben leszarták, hogy a SD és a SEA meccs egymás után legyen...Klaci79
Egyszer TNF, egyszer meg bye után megyünk nyugatra. ez korrekt megoldás sztem.

Amúgy a tavalyi eredmények alapján mienk a legkeményebb schedule.

AB tweetje pedig megnyugtató, de őszintén szólva azért ez várható, hogy szó sincs esetleges meccs kihagyásról ismerve a work ethicjét.Soldados
Hát igen, nem lehet mindig a déli csoportokkal játszani, hogy még az uccsónak is esélye legyen a pozitív mérlegre 😛 😀😀
De amúgy a bye week utáni sorozat tényleg piszok brutális lett @)
Aztán persze simán megint kiderülhet, hogy a Super Bowl-vesztese a következő évben kóvályog egy kicsit, a Madden08 is elkezdhet akadozni decemberre, a róka is kb egy fontos meccset nyert meg csapatával eddig, PM lehet, hogy a leszállóágat folytatja és a szárnyasok elleni már nem dönt semmiről 😊Wyatt
És az is lehet, hogy baszott jók leszünk és elagyabugyálunk mindenkit domináns csapatként, mint 2008-ban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
rohadt nehéz sorsolás ez...és a kérésünket is nagy ívben leszarták, hogy a SD és a SEA meccs egymás után legyen...Klaci79
Egyszer TNF, egyszer meg bye után megyünk nyugatra. ez korrekt megoldás sztem.

Amúgy a tavalyi eredmények alapján mienk a legkeményebb schedule.

AB tweetje pedig megnyugtató, de őszintén szólva azért ez várható, hogy szó sincs esetleges meccs kihagyásról ismerve a work ethicjét.Soldados
Hát igen, nem lehet mindig a déli csoportokkal játszani, hogy még az uccsónak is esélye legyen a pozitív mérlegre 😛 😀😀
De amúgy a bye week utáni sorozat tényleg piszok brutális lett @)
Aztán persze simán megint kiderülhet, hogy a Super Bowl-vesztese a következő évben kóvályog egy kicsit, a Madden08 is elkezdhet akadozni decemberre, a róka is kb egy fontos meccset nyert meg csapatával eddig, PM lehet, hogy a leszállóágat folytatja és a szárnyasok elleni már nem dönt semmiről 😊Wyatt
Mondja ezt az aki minden évben két gyenge és egy átlagos csapat ellen játszik 6 meccset 😛
Majd méglátjuk, hátha Brady is rátapad Suh talpára 😀