Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
04crapkat Pittsburgh Steelers 39
Tomlin viszont megint túl agresszív volt. Boswell-lel nem rúgni a két FG-helyzetnél, hatalmas baki volt. Főleg egy mezőnypozíciós, low scoring game-n, ehelyett lett egy elhibázott 4. kísérlet és egy touchback. Ez nagyon sokba került, sztem a 2 FG-vel (már ha bementek volna, de egyik se lett volna közeli) olyan nyomás lett volna a Denveren, hogy megnyertük volna a meccset.

Teljesen egyet értek, egy ennyire szoros meccsen vétek kihagyni akár 3 pont lehetőségét is, és Boswell azért már bizonyított eleget. Plusz oké, erős a szél, de azért a rúgókat is tanítják az ilyen helyzetekre. Nehezebb, de azért nem lehetetlen küldetés, azért ez "csak" szél, nem egy sosem látott természeti jelenség.
Különösen kellene az a pár pont, amikor ennyire erős a TO faktor. Ben válla, plusz szokásos homályok, erős szél, 3. számú futó, AB hiánya, Denver sec; szóval ezzel a sok mindennel szinte együtt járt, hogy valamikor labdát veszítünk. Szóval kellett volna az a 2 FG.....Soldados
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Kéréseim
Hagyjunk föl a fielgoal range negyedikre nekimegyünkkel
Vídönt felejcsük el
Húzzunk a legmagasabban egy kibaszott returnert
kő punter
guard
nose

Cetliileg
Firstpick NT
Second G
Returner
Punter
A többi lehet DB


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Hatalmas respect az egész csapatnak. Így azt gondolom, hogy ki lehetett kapni. Sajnos én is úgy gondolom, hogy azon az egy eladott labdán ment el, addig teljesen kézben volt a meccs. A D hihetetlen volt. Jövőre egy kicsit több szerencsével , értem ezalatt a kevesebb sérülést, simán SB-ba várom magunkat.

Istenem hányszor temettük el ezt a szezont, Ben sérülésekor, Bell kidőlésekor, múlt héten és visszajöttünk. A zakó ellenére nekem nagy pozitív a szám íze... fel egy fasza kis draftra! 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szép szezon volt és ez a legfontosabb. Helytálltunk még Denverben is, kicsin múlott, de ebben az állapotban ennyire tellett.

Haley az első drive-ot leszámítva sztem korrekt meccset rakott össze. Én talán kicsit több TE-játékot vártam volna, de ennél nagyobb bajom sose legyen vele. Tomlin viszont megint túl agresszív volt. Boswell-lel nem rúgni a két FG-helyzetnél, hatalmas baki volt. Főleg egy mezőnypozíciós, low scoring game-n, ehelyett lett egy elhibázott 4. kísérlet és egy touchback. Ez nagyon sokba került, sztem a 2 FG-vel (már ha bementek volna, de egyik se lett volna közeli) olyan nyomás lett volna a Denveren, hogy megnyertük volna a meccset.

Bryant bár hozott 150 yardot, de a dropjai továbbra is fájóak. Tüszi tetszett, sajnálom a fumbliért, főleg, hogy az volt a game changer momentum, de hát ezért lett volna jobb, ha DeWill játszik, ő valszeg rutinosabb lett volna ilyen helyzetben, mint egy 3-4. meccsén játszó UDFA rookie. Viszont szerintem nagyon értékes RB-re leltünk a személyében. BB válla azért sztem éreztette a hatását, de megtett minden tőle telhetőt. AB nélkül nem tudtunk folyamatosan haladni, hiányzott egy biztos célpont, amit ő jelent. És bizony a spec teamből is hiányzott AB, Wheaton rettenetesen bizonytalan volt, folyton buktuk a mezőnypozíciós csatát miatta és Berry, a punter miatt (új punter kell jövőre). AB-vel sztem meglett volna a meccs. Ennyit jelent, ezért ő a liga legjobb támadója.

A Def sokáig nagyon nagyot játszott, még ha PM pontatlansága, lassúsága és a sok drop is segítette az egységet. A végére sajna elfáradtak, de ez várható volt. Jarvis Jones amúgy külön kiemelkedett, Tuitt és Harrison is kiváltképpen tetszett.

Összefoglaltam, hogy mi kell a csodához:
1. fogni a futás (a végére elfáradt a D, így a végére jobb átlaggal ment a Denver rush, mint ami kellett volna nekünk. Amíg volt nafta, egy megindulást leszámítva nulláztuk a futásukat) 0,5 pont
2. nyomás Manningen (ez nem volt, de végül nem is kellett, annyira ergya volt a Broncos O, viszont nyomás nélkül nem volt turnover, ami viszont kellett volna.) 0,5 pont
3. Konzervatív játék, rövid játékokból big playeket kreálni (ez nagyjából megvolt, folyamatosan haladni nem tudtunk, ez várható volt, de a nagy játékok megvoltak, erre alapoztunk, viszont így is lett egy TO, ami ront a megítélésen) 0,5 pont

Ez 3/1,5.

Jövő:
Ez a csapat jövőre még így egyben lesz. A liga elit O-ból csak Beachum (Villanueva összességében jól pótolta) és Foster szerződése jár le, ez több mint vállalható. A Def-be kell még 1-2 minőségi playa, némi fejlődés 1-2 fiataltól (Dupree és az idényben nem látott rookie CB-ink) és SB-kaliber team leszünk, sőt talán vagyunk is.

Az idény hátralévő részére egyetlen kérésem van: csak ne a Pats! 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Kicsit szomoru vagyok, hogy vege, de fasza kis szezon volt! Jo sok erzelmi hullamvasuttal. 😊

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én sem szeretem, ha ilyenkor a túloldalról jönnek át gratulálni, de most kivételt kell tegyek. Bitang erős ez a csapat előrefele, a sok fiatallal, kis szerencsével a sérülésekkel bőven favoritok lesztek még évekig az AFC-ben!

több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Úgy gondolom igy ki lehetett kapni, nagy respekt a D-nek, Big Ben a lehetőségekhez, állapotához képest nagyot játszott, a spec team viszont...
Persze jó lett volna még elmenni a Pats-hez de nem érzek csalódottságot.
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
1 Turnoveren múlt, addig a kezünkben volt a meccs. Kórházcsapattól nem volt rossz meccs. A D elfáradt a végére.

több mint 8 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 93
Következő idényre feleennyi kulcsjátékos sérülése + jó (secondary) draft = Super Bowl LI
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
Bővebben majd nap közben, egyelőre csak annyit, hogy le a kalappal a csapat előtt, voltak persze hibák, de összességében azt lehet mondani, a helyzethez képest minden tőlük telhetőt megtettek. Nagy szezon volt ez így is.
több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Road win hianyzik meg ebbol a fordulobol. #HereWeGo

több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nyerünk.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Vick mégis inaktív. Will Johnson is out. A többi a szokásos névsor, plusz a korábban már bejelentett sérültek.
Soldados
Ezek szerint úgy számolnak, hogy BB bírni fogja végig a meccset. 10 százalékkal nőttek az esélyeink! 😊
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vick mégis inaktív. Will Johnson is out. A többi a szokásos névsor, plusz a korábban már bejelentett sérültek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 928 — Steelers fan
A 3 legfontosabb dolog, ami a csodához kell szerintem:

1. A futást fogni kell. Erre mondjuk jó esély van ismerve a rush D-t, de tényleg fogni kell. Ha ez nem sikerül, akkor le is húzhatjuk a rolót.

2. Nyomás Peytonon. Ahogy a korábbi Ben-mentes időszakban, úgy most is a D-nek kell előlépnie, hogy meccset nyerjünk, azaz labdákat kell szerezni. Erre akkor van (a leg)nagyobb esély, ha fogod a futást és passzjátéknál nyomással rossz döntéseket, ezáltal labdaszerzéseket generálsz. Labdaszerzés nélkül ezúttal nem hiszem, hogy bármi esélyünk lenne a győzelemre.

3. Offensive playcalling. Egyrészt konzervatív játék, már csak azért is, hogy minimálisra csökkentsük a labdaeladás esélyét. Nem kell minden drive-ból pontot szerezni. Az sem baj, ha vannak 3 and outok. De a labdát tilos eladni, az most nem fér bele. Jószerivel egyszer sem. De a konzervatív playhívás ellenére kell néhány splash, vagy ha úgy tetszik big play -> 30-40-50-60 yardos. És ezeket utána meg kell lovagolni. Megvannak azok a játékosaink, akik rövid játékból is tudnak hosszút csinálni. Türelmesnek kell maradni és kivárni, hogy ezek összejöjjenek.

+1: a futást írhattam volna, de a Denver védelmét ismerve minimális esélyét látom, hogy azt hatékonyan működtessük. Ha mégis sikerülne hatékonyan futni drámaian megnőne a győzelmi esélyünk, de mint mondtam, ezt kétlem. De hát ki tudja, lehet, Tüszi szétfutja a Denvert! 😊
Soldados
Remélem Haley nem kezd kreatívkodni, hogy Jonessal akarja szétpasszoltatni a Broncos D-t. (simán kinézem belőle hogy ilyesmin gondolkodik...)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A 3 legfontosabb dolog, ami a csodához kell szerintem:

1. A futást fogni kell. Erre mondjuk jó esély van ismerve a rush D-t, de tényleg fogni kell. Ha ez nem sikerül, akkor le is húzhatjuk a rolót.

2. Nyomás Peytonon. Ahogy a korábbi Ben-mentes időszakban, úgy most is a D-nek kell előlépnie, hogy meccset nyerjünk, azaz labdákat kell szerezni. Erre akkor van (a leg)nagyobb esély, ha fogod a futást és passzjátéknál nyomással rossz döntéseket, ezáltal labdaszerzéseket generálsz. Labdaszerzés nélkül ezúttal nem hiszem, hogy bármi esélyünk lenne a győzelemre.

3. Offensive playcalling. Egyrészt konzervatív játék, már csak azért is, hogy minimálisra csökkentsük a labdaeladás esélyét. Nem kell minden drive-ból pontot szerezni. Az sem baj, ha vannak 3 and outok. De a labdát tilos eladni, az most nem fér bele. Jószerivel egyszer sem. De a konzervatív playhívás ellenére kell néhány splash, vagy ha úgy tetszik big play -> 30-40-50-60 yardos. És ezeket utána meg kell lovagolni. Megvannak azok a játékosaink, akik rövid játékból is tudnak hosszút csinálni. Türelmesnek kell maradni és kivárni, hogy ezek összejöjjenek.

+1: a futást írhattam volna, de a Denver védelmét ismerve minimális esélyét látom, hogy azt hatékonyan működtessük. Ha mégis sikerülne hatékonyan futni drámaian megnőne a győzelmi esélyünk, de mint mondtam, ezt kétlem. De hát ki tudja, lehet, Tüszi szétfutja a Denvert! 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Rösztliburger kezd, Vick is aktív lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Mar a hideg kiraz ettol. Legalabb a nevet tudjuk helyesen leirni, megiscsak egy korszakos zseni ez a Peyton Manning.
Dodó
Pétön! Így jó?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
Az mindenesetre tény, hogy a Steelers lesz az első csapat, amely PO-meccsen egyszerre nélkülözi majd leading rusherét és leading recieverét az adott évben...
Soldados
Ténynek tény, csak nem igaz. 😊
És nem ismerem a PO-éra összes meccsének összes statisztikáját, de pl. nálunk se kezd ma se Blount, se Gronkowski.
Tehát nem a Steelers lesz.
Sobri Jóska
Bocs, de az ESPN-nek jobban hiszek. Egyrészt Gronk TE, másrészt róla még nem olvastam, hogy ruled out. 😉
Soldados
Bocs, de nem WR-t írtál, hanem leader recievert.
Nálunk egy TE vezet elkapásokban, sajnálom.
És tény, hogy ha nem kezd, akkor nem a Steelers lesz az első csapat without leading rusher és leading reciever. 😉
Sobri Jóska
Gronk questionable, az a PO-ban azt jelenti, hogy játszik. (Ahogy nálunk is Ben) 😉 Amúgy pont most le is hozta az nfl.com, hogy Gronk játszani fog. Szóval a Steelers lesz az első csapat, amely leading recievere és leading rushere nélkül játssza a PO-meccsét.
Soldados
Tényleg játszott.
És nem is bántam, hogy így alakult. 😉

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Legalább kohászozzál inkább!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Ha nem jut konfdöntőbe a steelers akkor már a denvertől kapjon ki. Ezt fogadnám el a lekönnyebben, mint vereséget. Ha mégis a denver megy tovább én nagyon örülnék egy végső denveri győzelemnek, mert ha van ember, aki nagyon megérdemelné akkor az az öregebbik manning, aki nem archi😊
TheBerzerker
azok közül akik még bent vannak bárkinek "örülnék" ha nyernének, kivéve a gópecc
(persze a vasasnak leginkább)
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Ha nem jut konfdöntőbe a steelers akkor már a denvertől kapjon ki. Ezt fogadnám el a lekönnyebben, mint vereséget. Ha mégis a denver megy tovább én nagyon örülnék egy végső denveri győzelemnek, mert ha van ember, aki nagyon megérdemelné akkor az az öregebbik manning, aki nem archi😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Mar a hideg kiraz ettol. Legalabb a nevet tudjuk helyesen leirni, megiscsak egy korszakos zseni ez a Peyton Manning.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Teljesen nyugodtan várom a meccset, mert a sérülések következtében nem egy szint most a két csapat. Amit szeretnék látni:
- full konzervatív játékhívásokat,
- rengeteg futást
- rengeteg tight end játékot.

A védelem részéről csak azt kérem, hogy fogjuk a futást, nyerje meg Payton a meccset, ha van még olyan állapotban, hogy meg tudja! Közte 10-et tippelek, nem nekünk. Ha lesz esélyünk a negyedik negyedben, az számomra már kellemes meglepetés lesz!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valahol megértem, az elmúlt bő tíz évben én is csak kb PM ellen "szurkoltam" nektek (na jó, még 2005-ös döntőnél úgy voltam vele, legyen egy gyűrűje Big Bennek is, aztán PM-nek is, de annyi legyen elég 😀). Meg talán egy picit egy éve, mert ellenetek valamiért jobban szokott menni, mint a Ravens ellen 😊

Na de amikor két éve játékosunk sem maradt, de még most sem tudnám elképzelni, hogy örülnék a vereségünknek azért, ha az növeli PM vagy a Steelers vereségének esélyét. Ennyire nincs utálat, illetve fontosabb a saját csapat 😊