Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Én csak az OT-t láttam, de ott mintha csak egy csapat lett volna a pályán. Az a mentés a WSH részéről a gólvonalról, ott azt hittem vége, de nem. Aztán mégiscsak. Nem tudom mi lesz a következő körben,de már alig várom. Remélem még játszunk 8 meccset. Többet nem is kell. 8 győztes meccset 😀
polamalu
ja értem már.....azt hittem végignézted, még csodálkoztam is 😊
én ilyenkor reggel szoktam megnézni, főleg ha sport tv adja, mert ha nem akkor délre tudom megszerezni...most hibáztam megint, így az izgalom odalett, de az öröm megvan 😊
több mint 7 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Jöhet a Tampa

több mint 7 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Én csak az OT-t láttam, de ott mintha csak egy csapat lett volna a pályán. Az a mentés a WSH részéről a gólvonalról, ott azt hittem vége, de nem. Aztán mégiscsak. Nem tudom mi lesz a következő körben,de már alig várom. Remélem még játszunk 8 meccset. Többet nem is kell. 8 győztes meccset 😀
polamalu
Első harmad a miénk volt, második pláne, a harmadik totál az övék. Már az első harmadtól kezdve úgy éreztem, hogy biztonságit játszunk, ennek megfelelően a harmadik már az övék volt a sok emberhátrány miatt. Szerencsére 3-2-nél egy kettős, 3-3-nál egy szimpla emberhátrányt védekeztünk ki. Úgy voltam vele, hogy "ha ezt kivédekezzük mindegy hogy sikerült egyenlíteniük az hatalmas lökést adhat" és adott is. OT annyira a miénk volt, hogy én is féltem, hogy ha egyik oldalon semmi nem megy be, akkor a másikon bármi. Szerencsére nem így történt, bár a Beagle mentés egészen elképesztő volt. Le a kalappal a Capitals játékosai előtt is, mert hatalmas küzdők és félelmetesen jó csapatot alkotnak. A VB-n láthatjuk még őket😊

Szerkesztette: fcancellara
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Én csak az OT-t láttam, de ott mintha csak egy csapat lett volna a pályán. Az a mentés a WSH részéről a gólvonalról, ott azt hittem vége, de nem. Aztán mégiscsak. Nem tudom mi lesz a következő körben,de már alig várom. Remélem még játszunk 8 meccset. Többet nem is kell. 8 győztes meccset 😀
több mint 7 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
amit nem bírtunk ki a múltkor, azt most elviseltük...és bàr a 3 perces 3 vs 5 sem tett jót nekünk azért az nagy %-ban pech volt...aki ma nagy hülye volt a kiállításokat illetően az Kunitz és Letang. Nem értem miért nem tudunk fegyelmezettek lenni. A vége előtt kb 2:50-nel totál felesleges interference 3-3-nál...Az OT klasszis volt ilyen előzmények utàn főleg. Kicsit úgy éreztem, főleg a legvégén, hogy nem nagyon kedveztek a bírók, de ennek ellenére addig ütöttük a vasat...szép volt😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvan! 😊 Óriási meccs volt! A Caps 0-3-ról visszajött, pontosabban részben visszahoztuk, mert 3 percen belül 3(!) egymást követő Delay of Game büntivel kettős fórban játszhattak jószerivel amíg ki nem egyenlítettek a harmadik harmadban. De magunknak köszönhettük, rettenetesen buta hibák és büntik voltak. Viszont ezek után ahogy kijött a Pens a hosszabbításra, az bajnokcsapat ismérve. Addig űzték-hajtották a vadat, amíg el nem ejtették. 😊

Ezt a párharcot egyértelműen a "harmadik" sor, azaz Hagelin, Bonino és Kessel hozta nekünk. Stílszerű, hogy ma Kessel kétszer talált be és a továbbjutást érő hirtelen halál gólt Bonino szerezte.

8 more wins, 2 more series and one more Stanley Cup! Let's go Pens!

ui.: Lehet, gyakrabban kellene éjszakáznom, mert ebben a párharcban csak a két vesztes meccset nem néztem élőben. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
AB meglehetősen alul van fizetve ezen nincsen mit vitázni szerintem. Liga elit WR és ha kicsit haza beszélek akkor kb a egyik legjobb ha nem a legjobb és a fizuja nincsen a TOP 15 ben ezen a poszton. Ez fájni fog majd nem is kicsit de nincsen min csodálkozni aki elit annak az ára is az lesz.

 overthecap.com/position/wide-receiver/
Razi
Az átlaga alacsony, de emelkedővé alakították a fizut és valóban, ahogy Laci mondja azért a 13 milla nem kicsi. A CAP emelkedés miatt viszont azt mondom, hogy ennél bezony nagyobb lesz az átlagos CAP hit...szóval nyugodt így sem leszek/vagyok.
Klemó
Pontosan erről beszélek. Az eredeti szerződése valóban nem ligaelit. Viszont idén 12, jövőre 13 felett kap. Ettől még persze lehet vele új szerződést kötni és mondjuk a top-ot jelentő 15 milliót kapja meg évente, de az a mostanihoz képest 2-2,5 milla emelkedés, ami azért nem olyan vészes. Az is elképzelhető, hogy miképpen azt idén is csináltuk mondjuk Pouncey esetében (ha jól emlékszem) egy bizonyos részét a fizetésének előre odaadjuk neki és az később jelenthet könnyebbséget.
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
AB meglehetősen alul van fizetve ezen nincsen mit vitázni szerintem. Liga elit WR és ha kicsit haza beszélek akkor kb a egyik legjobb ha nem a legjobb és a fizuja nincsen a TOP 15 ben ezen a poszton. Ez fájni fog majd nem is kicsit de nincsen min csodálkozni aki elit annak az ára is az lesz.

 overthecap.com/position/wide-receiver/
Razi
Az átlaga alacsony, de emelkedővé alakították a fizut és valóban, ahogy Laci mondja azért a 13 milla nem kicsi. A CAP emelkedés miatt viszont azt mondom, hogy ennél bezony nagyobb lesz az átlagos CAP hit...szóval nyugodt így sem leszek/vagyok.
több mint 7 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
AB meglehetősen alul van fizetve ezen nincsen mit vitázni szerintem. Liga elit WR és ha kicsit haza beszélek akkor kb a egyik legjobb ha nem a legjobb és a fizuja nincsen a TOP 15 ben ezen a poszton. Ez fájni fog majd nem is kicsit de nincsen min csodálkozni aki elit annak az ára is az lesz.

 overthecap.com/position/wide-receiver/
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
na most azért AB kapcsán ne sajnáljuk a srácot...nem kapott ugyan még hosszútávút, de nem véletlen, hogy nem áll neki sztrájkolni 😊
több mint 12 millió usd az idei fizetése, mivel különböző ösztönzőket raktak be neki még anno, tehát ő megkapja a korrekt pénzét továbbra is...ez 5 évre olyan 6 millás szerződés lenne, ami azért nem kevés, jövőre ez 13 millió lesz
Timmons utolsó évébe lépett, 15 millás fizuja lesz, mivel korábban ugye kértünk tőle módosítást...szerintem a posztja legjobban fizetett játékosa, sokkal kevesebbért is szerintem maradni fog jövőre
Szerintem Bell is egy teljesen reális pénzt kereshet, mert lesz most mivel gazdálkodni, többek közt azért, mert két éve nem kértük senkitől a fizetésmódosítást, így például Ben-től se, akinek csökkenő fizetése van
több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Pont akartam írni Laci, hogy Colbert bezony anno azzal hárította Brownt, hogy az utolsó éve előtt senkivel nem tárgyalnak fizuemelésről. No és a 2017. év az utolsó éve lesz Brownnak is és ne legyen kétség, hogy amiért vigyázunk a CAP-re az ezért (is) van. Bell és Brown megtartása és maga a szerződéses részletek nagy mágiát kivánnak majd, hogy a CAP-et ne dúrja szét. Az a jó érzés, hogy érezni, hogy tudatosan készülünk rá, tehát megvan a terv, de mindennel együtt azért valljuk be, hogy nagyon kell majd sakkozni.

Ennek fényében Timmons, ha nem ad lejjebb (az a valószínűbb azért, hogy bőven lejjebb megy) nyilván nem hosszabbítunk, ahogy sajnos Wheaton kapcsán sem látom reálisana megtartást, ha idén egy szolid szezont tol. Az előbbi miatt Williams megtartása lehet érdekes, mert mindkettőjük elvesztése azért fájna ezen a poszton, bármennyire is pótolható azért utóbbi.

Mindenki más részletkérdés, még JJ is. Ugyanis, ha tol egy elit szezont, akkor nem tudjuk megtartani, ha egy átlagosat, akkor meg várhatóan nem nagy pénzért igen. Ha meg ugyanezt akkor meg mindegy, mert könnyen pótolható.
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Íme egy mock 2017-re, ráadásul 2 körös!!!
A legérdekesebb talán a Steelers választása a 32. helyen 😀
Klaci79
Valóban a 32. hely a legérdekesebb semmi kétség, de azért megnézném azt a mockot... 😊
Klemó
Ez itt:
 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2016/5/10/11548756/2017-nfl-draft-btsc-2-round-mock-draft
de ez a durva rész benne:
2017 free agents: David DeCastro, Le'Veon Bell, Jarvis Jones, Markus Wheaton, Lawrence Timmons, James Harrison, DeAngelo Williams, Mike Adams, Matt Spaeth, Vince Williams, Landry Jones, Shamarko Thomas
kriSTEELan
A szerződések miatt én nem aggódnék. Ha így emelik tovább a salary cap-et, akkor olyan 50 millányi szabad pénzünk lesz. Big Ben száma is 5 millával csökken. DeCastro is 8 millát keres idén, szerintem azért több jövőre se lesz, ha új szerződést kötünk. Le'Veon Bell nem lesz olcsó az biztos, de ha idén jól teljesít, akkor ez benne van. A sztárokat meg kell fizetni. Jarvis Jones-al ki tudja mi lesz, de most leginkább úgy tűnik, hogy apróért maradhat, mint kiegészítő ember, sajnos nem kell aggódni a fizetéséért. Markus Wheaton érdekesebb kérdés. Megbízhatóan teljesít, de azért nem Sanders szinten. Az ő ügye majd Bryant fényében lesz érdekes, akinek most hosszabbodik a szerzőése egy évvel, amivel nem megyünk semmire, ha újra eltíltják. Coates fejlődése is kihathat Wheaton számaira. Lawrence Timmons-nak már sok nincs hátra. Idén viszont óriási lóvét akaszt le. Akkorát, hogy szerintem utána még olcsóbban is vállalja majd ha kell. James Harrison, DeAngelo Williams, Matt Spaeth szerintem ők abbahagyják. Kérdés, hogy a pótlásukat ki oldja meg. Vince Williams, Landry Jones és Shamarko Thomas pedig csak kiegészítő emberek. Williams nem rossz ha a padról beáll, de azért nagy pénzt nem adhatunk neki. LJ dolgait bárki megcsinálja, Shamarko pedig eddig nagy csalódás.
De az 55 milla körüli cap space elég lesz bőven.
Klaci79
és még reménykedünk benne hogy a young money crew megmaradt tagja nem akar holdoutolni, és/ vagy kap hosszú szerződést
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Íme egy mock 2017-re, ráadásul 2 körös!!!
A legérdekesebb talán a Steelers választása a 32. helyen 😀
Klaci79
Valóban a 32. hely a legérdekesebb semmi kétség, de azért megnézném azt a mockot... 😊
Klemó
Ez itt:
 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2016/5/10/11548756/2017-nfl-draft-btsc-2-round-mock-draft
de ez a durva rész benne:
2017 free agents: David DeCastro, Le'Veon Bell, Jarvis Jones, Markus Wheaton, Lawrence Timmons, James Harrison, DeAngelo Williams, Mike Adams, Matt Spaeth, Vince Williams, Landry Jones, Shamarko Thomas
kriSTEELan
A szerződések miatt én nem aggódnék. Ha így emelik tovább a salary cap-et, akkor olyan 50 millányi szabad pénzünk lesz. Big Ben száma is 5 millával csökken. DeCastro is 8 millát keres idén, szerintem azért több jövőre se lesz, ha új szerződést kötünk. Le'Veon Bell nem lesz olcsó az biztos, de ha idén jól teljesít, akkor ez benne van. A sztárokat meg kell fizetni. Jarvis Jones-al ki tudja mi lesz, de most leginkább úgy tűnik, hogy apróért maradhat, mint kiegészítő ember, sajnos nem kell aggódni a fizetéséért. Markus Wheaton érdekesebb kérdés. Megbízhatóan teljesít, de azért nem Sanders szinten. Az ő ügye majd Bryant fényében lesz érdekes, akinek most hosszabbodik a szerzőése egy évvel, amivel nem megyünk semmire, ha újra eltíltják. Coates fejlődése is kihathat Wheaton számaira. Lawrence Timmons-nak már sok nincs hátra. Idén viszont óriási lóvét akaszt le. Akkorát, hogy szerintem utána még olcsóbban is vállalja majd ha kell. James Harrison, DeAngelo Williams, Matt Spaeth szerintem ők abbahagyják. Kérdés, hogy a pótlásukat ki oldja meg. Vince Williams, Landry Jones és Shamarko Thomas pedig csak kiegészítő emberek. Williams nem rossz ha a padról beáll, de azért nagy pénzt nem adhatunk neki. LJ dolgait bárki megcsinálja, Shamarko pedig eddig nagy csalódás.
De az 55 milla körüli cap space elég lesz bőven.
több mint 7 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Íme egy mock 2017-re, ráadásul 2 körös!!!
A legérdekesebb talán a Steelers választása a 32. helyen 😀
Klaci79
Valóban a 32. hely a legérdekesebb semmi kétség, de azért megnézném azt a mockot... 😊
Klemó
Ez itt:
 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2016/5/10/11548756/2017-nfl-draft-btsc-2-round-mock-draft
de ez a durva rész benne:
2017 free agents: David DeCastro, Le'Veon Bell, Jarvis Jones, Markus Wheaton, Lawrence Timmons, James Harrison, DeAngelo Williams, Mike Adams, Matt Spaeth, Vince Williams, Landry Jones, Shamarko Thomas

Szerkesztette: kriSTEELan

több mint 7 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 194
Íme egy mock 2017-re, ráadásul 2 körös!!!
A legérdekesebb talán a Steelers választása a 32. helyen 😀
Klaci79
Valóban a 32. hely a legérdekesebb semmi kétség, de azért megnézném azt a mockot... 😊
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Íme egy mock 2017-re, ráadásul 2 körös!!!
 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2016/5/10/11548756/2017-nfl-draft-btsc-2-round-mock-draft
A legérdekesebb talán a Steelers választása a 32. helyen 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Dri Archer-t kivágta a Jets is. Ugye szerettük volna visszahozni korábban, amikor Jones olyan remek visszahordásokat produkált, de akkor nem jött. Mekkora melléfogás volt ez a srác....
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elküldtük Isaiah Frey CB-t, Tobias Palmer WR-t, Christian Powell RB-t és Rajon Neal RB-t, hogy helyet csináljunk a rookie campen a stábra jó benyomást tett Cameron Stingily RB-nek, Brandon Brown-Dukes RB-nek, Marcus Tucker WR-nek és Donald Washington CB-nek.

Washington érdekes lehet, ő 2009-ben 4. körös választott volt a Chiefs által, az elmúlt években a CFL-ben játszott.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 twitter.com/ToreMyMCL/status/729403703342432256

szakadok 😀
gabtsi
ez szerintem tavalyi vagy tavaly előtti, de még mindig király 😀
több mint 7 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 twitter.com/ToreMyMCL/status/729403703342432256

szakadok 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 7 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag tegnap, vagy ma reggelre elhunyt JH apukája 😕
több mint 7 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Buta hibák (kifejezetten ostoba kiállítások), közte egy Weber-szintű a harmadik gól előtt és egy remeklő Holtby. 1-3. Remélhetőleg belefért.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
Travis Feeney a következő
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 106 — capitaine du château de Vienne 1487
Matek is aláfirkált


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 226
DeMarcus Ayers az első! 4 éves szerződés aláírva